اطلاعیه

بستن

راهنمای فروم - حتما بخوانید

با سلام

قابل توجه کاربران محترم تالار گفتگو

قبل از ارسال پست یا ایجاد موضوع جدید، تاپیک قوانین و راهنمای فروم را مطالعه نمائید.

کاربران و مخصوصا تازه واردین لطفا دقت باشید که هرگونه پیشنهاد مدیریت سرمایه یا فروش تحلیل و یا برگزاری کلاس و ... که خارج از محیط عمومی فروم باشد را به هیچ عنوان بدون تحقیق و کسب اطلاعات کامل و کافی دنبال نکنید در غیر این صورت مسئولیت و عواقب آن بر عهده خود شخص می باشد.

همچنین لازم به ذکر است مسئولیت ارتباطات خارج از پست های عمومی فروم اعم از پیام خصوصی یا چت یا دیداری یا شنیداری با سایر اعضای فروم کاملا با خود اعضا هست و وارد کردن آن به صورت عمومی در فروم ممنوع است. برای امنیت بیشتر جهت گرفتن پاسخ سوالات خود از انجمنها استفاده نمایید.

دوستان توجه داشته باشند که تمامی بخش های اختصاصی و عمومی فروم کاملا رایگان بوده و به هیچ عنوان نیاز به پرداخت وجه به هیچ کس برای باز شدن دسترسی نیست.

منتها به این دلیل که در این بخش ها معمولا کار تیم ورک و گروهی انجام میشود، مناسب ورود افراد با شرایط خاصی است که مدیر آن بخش تعیین میکند و برای همه افراد کارایی ندارد چون مستلزم بر عهده گرفتن مسئولیت یا دانش کافی در آن حوزه می باشد.

لذا ضمن پوزش از کاربرانی که تقاضای دسترسی آن ها به بخش های اختصاصی توسط مدیران بخش رد میشود، توصیه میکنیم که پس از فراگیری موضوعات عمومی و تخصصی فراوانی که در روی فروم قرار دارد چنانچه برنامه ویژه ای برای کار در بخش های اختصاصی و کار گروهی دارند آن را مکتوب برای مدیران هر بخش بنویسند و سپس اقدام به درخواست دسترسی بکنند.

با احترام
مشاهده بیشتر
مشاهده کمتر

درد دل در خونه

بستن
این موضوع بسته شده است
X
X

• فیلتر کردن
  • زمان
  • نمایش
پاک کردن همه
پست های جدید

• درد دل در خونه

سلام

این لیست 400 نفر ثروتمند آمریکا در سال 2015 هست که سایت forbes لیست کرده

خیلی جالبه میزان ثروت افراد و شغل اونها مشخص شده و البته عکس اونها هم هست

به hedge fund manager ها هم دقت کنید

تعداد زیادی از این ثروتمند ها فاارکس باز هستن

مثل جورج سوروس ، استیو کوهن و . . .

http://www.forbes.com/forbes-400/list/#version:static
    ویرایش توسط صحرایی : https://www.traderha.com/member/11890-صحرایی در ساعت 10-04-2015, 09:57 PM

نوشته اصلی توسط صحرایی نمایش پست ها
    سلام

این لیست 400 نفر ثروتمند آمریکا در سال 2015 هست که سایت forbes لیست کرده

خیلی جالبه میزان ثروت افراد و شغل اونها مشخص شده و البته عکس اونها هم هست

به hedge fund manager ها هم دقت کنید

تعداد زیادی از این ثروتمند ها فاارکس باز هستن

مثل جورج سوروس ، استیو کوهن و . . .

http://www.forbes.com/forbes-400/list/#version:static
    صحرائی عزیز اولا ازتون بی نهایت ممنونم بابت این پستتون ولی .....

ایکاش دستگاهی بود که راضی ترین ده نفر اول دنیا را انتخاب میکرد ، ضمنا کسانی که در عین بی پولی و بیماری ، شاکر و راضی هستند ، بهشون امتیاز ضریب بالا میداد ،

قولتون میدم بنده حقیر جزو سه نفر اول دنیا بودم اینو مطمنم ؛

شاد باشید
    تحلیل طلا در بازه های زمانی گوناگون در کانال https://t.me/sofitahlil
    قابل استفاده برای تریدر های مبتدی

نظر

نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
      صحرائی عزیز اولا ازتون بی نهایت ممنونم بابت این پستتون ولی .....

ایکاش دستگاهی بود که راضی ترین ده نفر اول دنیا را انتخاب میکرد ، ضمنا کسانی که در عین بی پولی و بیماری ، شاکر و راضی هستند ، بهشون امتیاز ضریب بالا میداد ،

قولتون میدم بنده حقیر جزو سه نفر اول دنیا بودم اینو مطمنم ؛

شاد باشید
      سلام جناب موسوی
      راز این راضی بودن شما چیه؟

نظر

نوشته اصلی توسط farhad2010 نمایش پست ها
        سلام جناب موسوی
        راز این راضی بودن شما چیه؟
        سلام اقا فرهاد عزیز

خیلی خوشحالم از دیدن پست شما و چون احترامتون واجبه از اینرو فعلا یک پاسخ یک چمله ای مینویسم و اگر بتونم خودم را متقاعد کنم توضیح طولانی تر را بعدا خدمتتون مینویسم ، اینکه نوشتم خودم را متقاعد کنم به این علته که یه وقت حمل بر خودستائی نشه ، هر چند تعریف از خود ، تف سر بالاست ، ولی از طرف دیگه بر و بچه های اینجا همگی به خلقیات بنده تا حدود زیادی اشنا هستند و بر بنده عیب نخواهند گرفت

اون یک جمله خلاصه اینکه ؛ بعد از کلی شلتاق در زمینه های مختلف مادی و غیر مادی ،، ار روزی که دستام را بعلامت تسلیم جلوی ان نیروی لایزال ( که هر کس به نامی صدایش میکنند ) بالا بردم ؛ دیگه همه چیز از جمله پول ؛ زن ، بچه ، و مهمترم خودم ، شدیم صفر مطلق ، و انزمان هست که ارامشی بر وجود انسان مستولی میشه ناگفتنی ، و در این بین ، صفر انگاشتن خود، مهمترین بخش ماجراست ، تا منی وجود داشته باشه ، امکان ورود به این حیطه وجود نخواهد داشت،

ممکنه این بحث ادامه پیدا کنه ، چون بیان این موارد در دنیای مادی امروز بنطرم خودش یک رسالتی میتونه باشه خیلی واجب تر از اموزش جند استراتژی ،

موفق و شادکام باشید
        ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 10-05-2015, 12:41 AM

نظر

سلام اقا فرهاد عزیز

خیلی خوشحالم از دیدن پست شما و چون احترامتون واجبه از اینرو فعلا یک پاسخ یک چمله ای مینویسم و اگر بتونم خودم را متقاعد کنم توضیح طولانی تر را بعدا خدمتتون مینویسم ، اینکه نوشتم خودم را متقاعد کنم به این علته که یه وقت حمل بر خودستائی نشه ، هر چند تعریف از خود ، تف سر بالاست ، ولی از طرف دیگه بر و بچه های اینجا همگی به خلقیات بنده تا حدود زیادی اشنا هستند و بر بنده عیب نخواهند گرفت

اون یک جمله خلاصه اینکه ؛ بعد از کلی شلتاق در زمینه های مختلف مادی و غیر مادی ،، ار روزی که دستام را بعلامت تسلیم جلوی ان نیروی لایزال ( که هر کس به نامی صدایش میکنند ) بالا بردم ؛ دیگه همه چیز از جمله پول ؛ زن ، بچه ، و مهمترم خودم ، شدیم صفر مطلق ، و انزمان هست که ارامشی بر وجود انسان مستولی میشه ناگفتنی ، و در این بین ، صفر انگاشتن خود، مهمترین بخش ماجراست ، تا منی وجود داشته باشه ، امکان ورود به این حیطه وجود نخواهد داشت،

ممکنه این بحث ادامه پیدا کنه ، چون بیان این موارد در دنیای مادی امروز بنطرم خودش یک رسالتی میتونه باشه خیلی واجب تر از اموزش جند استراتژی ،

موفق و شادکام باشید

تشکر جناب موسوی
          قطعا این بحث که یکی از بزرگترین درس و بحثهای زندگی هست واجب تر از استراتژی که چه عرض کنم ، حتی واجب تر از نون شب هست ... خوشحال میشم بیشتر و کاربردیتر توضیح بدید ..... زمانیکه فردی از کتابی مطلبی نقل میکنه ، شاید برای مخاطب زیاد تاثیر گذار نباشه اما زمانیکه کسی از درسهای عینی که خودش از زندگی گرفته برای دیگران روایت میکنه ، چون مطلبی هست که از دل برمیاد ، قطعا بر دلی هم خواهد نشست .... و بنویسید که بصورت کاربردی چه کارهایی کردید و چه کارهایی نکردید که اکنون خودتون رو بعنوان فردی تسلیم میشناسید؟

نظر

درودبرشما جناب موسوی با این عقاید زیباتون

نظر

عزیزان بزرگوار مدیریت عرض سلام و ارادت

عزیزان بنده بارها در پست های مختلف لزوم برخی تغیرات اصولی را خدمتتان عرضه داشته ام و در یک پست اخیرا نوشتم چه نیکو مردمانی هستند انها که از دستشان ابی بچکد و سفرشان را بزرگتر بیاندازند ، خیلی مواقع برای اینکه به بزرگواری برنخوره ادم مجبوره حرفشون در لفافه بزنه و یا بصورت کنایه

عزیزان فکر نمیکنید در قوانین فوروم علی الخصوص در مواردی که از ترس اینکه اعتماد به یوزر ها ممکنه ال بکنه و یا بل ،، ( ال و بل مثال هست ) و این باعث تصویب قوانینی شده که باعث ایجاد چنین مواردی میشه که در چند پست قبل مشاهده میکنید

ایا نمیشه برای یکبار هم شده بدیده رفاقت و با دست و سفره باز با بقیه رفتار بشه ، موارد متعدد هستند یکی دیگر محدودیت زمانی برای اصلاح پست هاست یا این نوشته زیر پست که در فلان ساعت اصلاح صورت گرفته ،، در خیلی فوروم ها زمان اصلاح پست یکساعت هست و در یک ربع اول این نوشته که پست را زشت میکنه ظاهر نمیشه

بهر حال بچه های این فوروم خیلی گل تر و با مرام تر از این حرفها هستند ، که نشه بهشون برای محتوی پیامها یا تعداد پست ها و یا موارد مشابه اعتماد نمود

ارادتمند موسوی
              ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 10-05-2015, 12:15 PM

نظر

جناب موسوی.شما که واقعا در کمک به دیگران دریغ ندارین.میشه کمکی به بنده بکنید.وفیلم های اموزشی پایپو در بخش تریدری رو برای من بزارین.که دانلود کنم چونکه بنده دسترسی ندارم به اون بخش .دعا گوی شما

نظر

نوشته اصلی توسط اسکالپر نمایش پست ها
                  جناب موسوی.شما که واقعا در کمک به دیگران دریغ ندارین.میشه کمکی به بنده بکنید.وفیلم های اموزشی پایپو در بخش تریدری رو برای من بزارین.که دانلود کنم چونکه بنده دسترسی ندارم به اون بخش .دعا گوی شما

جناب اسکالپر اولا به این فوروم خوش اومدید ، ثانیا شیطون خوب قوانین را دور زدی ها

و اما راجع به موارد پاپیو ، این پست ها و مطالب ارزشمند داخل ان همگی مربوط به استاد عزیز و نور چشم این فوروم یعنی استاد ازادی هست ،ایشان انسان بسیار بخشنده ای هستند مطمنم در یکی از تاپیکهاشون خدمتشون اطلاع بدهید از شما دریغ نخواهند نمود

موفق باشی

نظر

شما درست میفرمایید جناب موسوی عزیز و دوست داشتنی.از پاسخگویی در این حد نیز کمال تشکر را از شما دارم .مستدام باشین عزیز

نظر

...........................................

هر چند ز مرگ جاجیان خون جگرید
                      آشفته دل و مضطرب و دیده ترید

اما نکند در این هیاهوی منا
                      غافل بشوید و باز ماشین بخرید
                      ویرایش توسط تریگر : https://www.traderha.com/member/18747-تریگر در ساعت 10-05-2015, 02:46 PM

نظر

سلام اقا فرهاد عزیز

موفق و شادکام باشید
                        ----------------------------------------------------------------

عزیزان درود

چون قول داده بودم کمی موضوع پست بالا را بشکافم ، از اینرو امروز خیلی فکر کردم ببینم از کدوم مبحث میشه وارد شد و کدومشون اولویت داره ؟؟ دیدم از هر دری که وارد شوم بحث طولانی میطلبه و مهمتر انسجام نگرش و تفکر افراد در چنین محیط های مچازی به جهت وسیع بودن طیف تفکر .و نگرش و انتظارات افراد ، بهیچ وجه عملی نیست ، یعنی طرح اینگونه موارد پیچیده در جمعی امکان پذیر هست که اختلاف نگرش و تفکر در اون جمع حداکثر 10 در صد تلرانس داشته باشه و نه بیشتر

ولی یک پیشنهاد مفید و سازنده یک جمله ای براتون دارم که به نسبت وزن و حجم کوچکی که داره ولی کاربرد و توان بهینه سازی شگفت انگیزی میتونه در زندگیمون داشته باشه و اون حذف کلمه " بد شانسی " از دیکشینری لغات مورد استفادمون هست

بر و بچه هائی که با بنده زندگی و کار میکنند همشون بیان این کلمه را تحریم کرده اند ، جون وقوع و ارتکاب هر فعلی ابتدا با بیان نامش عملی میشه و تکرار تلفظ این کلمه باعث میشه ذهن ما وارد حالت منفی گرائی بشه

پس اولین قدم برای ایجاد رضایت ذهنی، حذف کلمات با بار منفی هست

ادامه داره

شاد باشید

---------------------------------------------

تریگر عزیز تا همین الان ، من اون ماشین سواری را تشخیص نداده بودم ،

ولی پسر عجب له شده ، حالا فرض کن چهار نفر هم داخلش بوده ، واقعا تاسف اوره
                        خدا به اطرافیانشون صبر بده

--------------------------------------------------------

میدونید چه صحنه ای را تداعی میکنه ، تمساخی که سر و کله یک بچه اهو را بلعیده و پاها .و پائین تنه بچه اهو از دهانش بیرونه
                        ویرایش توسط مهدی موسوی : https://www.traderha.com/member/3099-مهدی-موسوی در ساعت 10-05-2015, 03:59 PM

نظر

سلام
                          دوستان من تازه فارکس شروع کردم . میشه بگید چیکار کنم خیلی میترسم چون بهم گفتند 95 درصد بازنده اند.کسی تجربه ای داره راهنماییم کنه

نظر

بچه ها از کجا میشه سیگنال خرید گرفت
                            کسی رو میشناسید که کارش درست باشه و کمکم کنه تشکر
                            تو این سایت کی بیشتر تجربه داره و کارش درست هست معرفی کنید بهش خصوصی بدم.ممنونم

نظر

نوشته اصلی توسط rima118118 نمایش پست ها
                              بچه ها از کجا میشه سیگنال خرید گرفت
                              کسی رو میشناسید که کارش درست باشه و کمکم کنه تشکر
                              تو این سایت کی بیشتر تجربه داره و کارش درست هست معرفی کنید بهش خصوصی بدم.ممنونم

دوست عزیز
                              کسی که کارش توی این بازار درست هست ، از این بازار پول زیادی در میاره ، و امکانات مالی خوبی داره ، اینها نشونه های ادم کار درست در این بازار هست... حالا اگر یکی بیاد به قصد سواستفاده ، به شما ادعا کنه که کاردرست هست، شما چطوری میخوای بفهمی که چقدر طرف پول درمیاره؟ اصلا پول درمیاره یا قصد سواستفاده از شما رو داره؟

اون حرفی هم که گفته شده 95% بازنده هستند ، تا حدود زیادی درسته ، چون غالب افرادی که به این بازار وارد میشن ، اکثرا بدون اینکه نتیجه مطلوبی بگیرن ،معمولا پول و عمر و سلامتیشون رو از دست میدن

نظر

پردازش ...
                              X