سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
بررسی ارزها از دید دوستان - صفحه 194
صفحه 194 از 194 نخستنخست ... 94144184192193194
نمایش نتایج: از 1,931 به 1,935 از 1935
Like Tree8Likes

موضوع: بررسی ارزها از دید دوستان

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

حسب اتفاق یک دوستی تحلیل دلار ریال را درخواست کرد

برای اینکه ناراضی نشه مفید را دانلود کرده و با محدودیت فراوانی که بنده به جهت عدم امکان استفاده از موارد با پسوند EX4 داشتم ولی با ابزار خودش میشه فهمید که جریان از چه قراره

یعنی این جفت ارز در لبه بالای بولینجر و نیز تکمیل abcd صعودی هست این یعنی موج نزولی داره شروع میشه و ریال در مقابل دلار روز به روز تقویت خواهد شد

حالا بیا و ببین این اقایان چه بازار گرمی بکنند و این حرکت تغیر ناپذیر موج و قانون خدشه ناپذیر تکنیکال را بحساب موفقیت خودشون در مدیریت کشور خواهند نامید

همانگونه که نزول قیمت نفت را به گردن عربستان میانداختند در صورتیکه قانون تکنیکال موج از ماهها قبل دستور این نزول را داده بود

ارادتمند

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1144Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    سلام اقا محسن عزیز ، نوشته اید که منظور بنده از گذاشتن هفتگی این نتیجه عملکرد چیست ؟؟

ببین عزیز ، بنده اعتقاد دارم اتفاقا وجود چنین پستی که نشون میده

1= میشود نوعی ترید کرد که کل پوزیشن ها به سود ختم شود و در صورت تسلط به نوع کاری که میکنیم ، این سود گیری را تا همیشه ادامه داد ، مگر بحث بچه ها را در مورد عدم امکان ادامه بلند مدت ترید سود اور ندیده اید ؟؟ انگونه که من میدانم هر جا بحث ترید و کسب سود به میان میاید ؛ مهمترین ایرادی که همون اوایل تاپیک گرفته میشه این هست که " اگر کسی هم سود بگیره مقطعی هست و نمیشه در این بازار سود مستمر گرفت و استدلالشون جالبتره ، میدونی چی میگویند ؟؟ اینکه استراتژی که امروز سود اوره ممکنه چند ماه دیگه زیان ده باشه ، بنده بهیچ وچه این استدلال را نمیتونم بپذیرم ؛ مگر ماهیت موچ میتونه قابل تغیر باشه، کسی که چنین ادعائی میکنه یعنی بکل از عوامل تعین کننده در حرکت امواج بی اطلاع هست ، حرکت امواچ به نوع تفکر جمع کثیری از انسانها ربط داره و چون این تعداد انسان تریدر ، زیاد هستند از اینرو ما تونسته ایم برای رفتار موج قالب تعریف کنیم ، امکان تغیر در ماهیت حرکت موج وجود داره ( که نتیجه اش پاسخ ندادن فلان استراتژی باشه ) ولی نه ذر یک سال و ده سال ، اگر جنین اتفاقی هم بیوفته ممکنه یک میلیون سال دیگر که رفتار حمعی انسانها تغیر مکنه ، این اتفاق بیوفته ، مثلا بنا به ضرورت ، انسانها روزها بخوابند و شبها کار بکنند و ، یا موارد این جنینی باید اتفاق بیوفته تا ماهیت حرکت امواج هم تغیر بکنه و تا حرف ان عده درست در بیاد که میگویند ( استراتژی من تا چند ماه قبل سود خوبی میداد ولی دیگه مدتی است نمیده )

و اما علت دوم اینکه اگر دیده باشید در کلیه پست هائی که در مورد این ترید گذاشته ام بهیچ وچه به مقدار در صد سود اشاره نکرده ام ، چون این مورد بستگی به عواملی داره مثل دقت نقاط ورود ، که اگر بتونیم با دقت بالا اونو تعین کنیم ، بنظر بنده با ده در صد سرمایه هم میشود وارد شد و این یعنی ده برابر شدن سرمایه در طول ماه ، ولی همواره به یک مورد اشاره و تاکید کرده ام و ان مقدار زمان مورد نیاز برای تنظیمات هفتگی هست که در کمترین زمان قابل انجامه ، یعنی در 5 دقیقه ، این جمله باید به شما نشون بده که بهیچ وجه امکان نداره بنده بتونم با یک یا حتی ده پست ، نوع انتخاب محل وروذ و خروج ها را به کسی بیاموزم ، این امر فقط تمرین میخواد و تمرین ،

اینکه نوشته اید چه منبع و چه کتابی بخوانید ، باید عرض کنم بنده ذر طول مدتی که با این علم اشنا شدم ( دروغ نباشه ) جمعا کمتر از 5 ساعت مطالغه نموده ام ، مطمنم این سوال براتون ایجاد میشه ؛ پس چیکار میکنم ؟ بنده تمام وقت دارم تمرین میکنم . و تفکر راچع به انچه دیده ام ؛ البته ممکنه برای شما مطالغه منابع غلمی بهتر جواب بدهد ، ولی بنده باید هر موردی را خودم بفهمم و درکش کنم بنابرین کتابی نمیشناسم که این نجوه تریدر را اموزش داده باشه تا بتونم خدمتتون معرفی کنم

سوال کردید چه ابزاری برای تعین محل ورود و خروج لازمه ؟ من که مدتها حساب را با تمام مشخصات محل ورود و خروج و تمام پندیگ ها در دید دوستان گذاشته بودم ، اگر دقت کرده بودید میدیدید که بر اساس هیچ یک از سطوح مثل پیوت ها و مقاومت ها و حمایت ها نبوده .و وقتی اینو با 5 دقیقه زمان مورد نیاز برای تنظیم پوزیشنهای اتی چمع کنید میبیند که برای تعین نقاط ورود و خروج هیچ نوع ترسیم و یا تحلیلی صورت نگرفنه و صرفا با یک نگاه گذرا این نقاط تعین شده اند ، و این یعنی همون قیافه شناسی امواج که بنده این همه اموزش انرا به خودم و دیگر عزیزان تجویز میکنم

و اما مورد نهائی اینکه همه ما ها چند صباحی بیشتر نوبت بودنمان بیش نیست ، ولی ممکنه این فوروم و این پست ها برای سالها ماندگار باشه ؛ بنابرین ارائه این چنین عملکرد انهم در حالیکه ، در این گونه بحث ها بیشتر سعی در القای این فکر میشود که عملکرد سود اور به مدت طولانی امکان پذیر نیست میتونه یک نوع تابو شکنی باشه ، و روزی روزگاری که بنده نباشم ؛ شما بتونی در پاسخ افرادی که ادعای نشدن میکنند به این پست ها اشاره کنی و بگوئی که میشود،

ولی اگر کسی به اندازه کلاس اول ابتدائی ( در قیاس ) از این علم و مخصوصا ترید را بداند مطمنا میداند که نمیشود این کار را با چند پست به کسی اموزش داد و انجام ان نیازمند داشتن ساعتها و ماهها و حتی سالها تمرین و ممارست هست ، و بنده عمدا نقاط ورود و خروچ را نشون دادم که دوستان بدانند این نقاط ربطی به سطوح و یا اندیکاتور ها نداره

از اینرو کمی سعه صدر و مهربانی داشته باشید و خواهان ادامه این پست ها، و برایم ارزوی موفقیت بکنید چون اگر موفق شوم بارها گفته ام نه قصد استخدام و نه تقبل مدیریت سرمایه دارم بلکه میتونم یک نوع تابو شکنی کنم که به نفع فورکس خواهد بود و نه به نفع بنده
    با عرض ادب خدمت جناب موسوی عزیزم

تصویر زیر نمونه ای از یک تریدر با سوددهی مستمر است

================================================== ===========

اقا فرزان عزیز ، تصویر جالبیه مخصوصا اون لم دادن طرف با اون مانیتور به این وسیعی صفحه ،

البته از عملکرد این بزرگوار خیلی سر در نیاوردم ولی از دیدن این تصویر واقعا خستگیم رفع شد

خواهشا اگه از اینگونه تصاویر که به فورکس هم مربوط میشه دستتون اومد ، دریغ نفرمائید

خیلی بهتون احترام و ارزش قائلم

موسوی
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 11-17-2015 در ساعت 02:26 PM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5771Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    سلام

حسب اتفاق یک دوستی تحلیل دلار ریال را درخواست کرد

برای اینکه ناراضی نشه مفید را دانلود کرده و با محدودیت فراوانی که بنده به جهت عدم امکان استفاده از موارد با پسوند EX4 داشتم ولی با ابزار خودش میشه فهمید که جریان از چه قراره

یعنی این جفت ارز در لبه بالای بولینجر و نیز تکمیل abcd صعودی هست این یعنی موج نزولی داره شروع میشه و ریال در مقابل دلار روز به روز تقویت خواهد شد

حالا بیا و ببین این اقایان چه بازار گرمی بکنند و این حرکت تغیر ناپذیر موج و قانون خدشه ناپذیر تکنیکال را بحساب موفقیت خودشون در مدیریت کشور خواهند نامید

همانگونه که نزول قیمت نفت را به گردن عربستان میانداختند در صورتیکه قانون تکنیکال موج از ماهها قبل دستور این نزول را داده بود

ارادتمند

سپاس فراوان از جناب موسوی عزیز
    مثل همیشه یکی از تحلیل های خوب شمارو شاهد هستیم
    -
    به نظرم دیدن قیمت دلار زیر 3000 برای چند سالی حداقل دور از ذهن است
    با توجه به قیمت نفت بعید میدانم دولت اجازه ی ریزش بیش از حد دلار را بدهد
    همچنین قیمت پایین دلار برای بسیاری شرکت ها نیز میتواند بد باشد خصوصا که قرار است دروازه ها باز شوند !
    -
    در خصوص تحلیل تکنیکی نیز به نظرم در یک موج 5 بزرگ هستیم

باز هم پوزش و سپاس از جناب موسوی عزیز
    دید من به چارت

مساله از جایی شروع میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    859Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط arm1340 نمایش پست ها
    aud/usd از اینجا تا 0.7214 بالا میره.
    سلام
    عطف به پست 1900 با لینک مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    نظر خیلی خوبی بوده.
    ویرایش توسط guest : 10-17-2016 در ساعت 10:39 PM

این بازار خیلی نامرده و درست تو همون پوزیشنی که آدم بهش اطمینان صد درصد داره'(بازار) رعایت قوانین و فراموش میکنه

<iframe frameborder="0" width="220" height="140" src="https://www.mql5.com/en/signals/widget/signal/2f5s"></iframe>

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    این یک حساب چدید که دو هفته هست باز کردم فعلا پیگیریش میکنم و به کسی هم توصیه نمیکنم از پوزیشن هاش پیروی بکنه

guest این را میپسندد.

صفحه 194 از 194 نخستنخست ... 94144184192193194