سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
بررسی ارزها از دید دوستان - صفحه 3
صفحه 3 از 194 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 1935
Like Tree8Likes

موضوع: بررسی ارزها از دید دوستان

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بچه ها ذرود به شرافتتتون

واقعا لذت بردم ،، یه چرتی خوابیدم حالا که بیدار شدم میبینم چقدر سواد و چقدر مغرفت دور و ورمون وجود داره ،، بابا ایول ،،

فرصت مطالغه پست ها را پیدا نکردم ،، خواستم اول از همه یک تشکر از همه علی الخصوص اساتید که محبت کرده و به درخواست حقیر لبیک گفتند ،، کرده باشم بعد اونا را بخونم و ان مواردی که نمیدونم و یا در ترید ها بهشون دقت نمیکنم را متوجه بشم،،،

اغتقاد راسخ دارم که هر قدر بخونیم و بدونیم باز کمه و هیچ سطح بالائی برای علم وجود نداره

آرزو داشتم که امکانشو داشتیم بدون مشخص شدن اسممون ،، پستمون را میگذاشتیم که کسی از اینکه تحلیلش و یا تشخیصش اشتباه در بیاد نگران نشه

عالی عالی عالی و ممنون از همه
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 04-19-2013 در ساعت 10:01 PM

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22502Array = 262
    قدرت امتیازدهی
    262
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
    بچه ها ذرود به شرافتتتون

آرزو داشتم که امکانشو داشتیم بدون مشخص شدن اسممون ،، پستمون را میگذاشتیم که کسی از اینکه تحلیلش و یا تشخیصش اشتباه در بیاد نگران نشه

سلام و درود

دکتر جان از قدیم میگفتن دیکته نانوشته غلط نداره . چرا باید از تحلیل اشتباه ناراحت بشیم همه میدونیم که این بازار نتیجه فکر میلیون ها آدم و باضافه مشتی آدم نماست
    و مسلما" تحلیل ها اشتباه هم در میاد چقدر خوبه درست یا غلط ارائه بشه , چون هم تو اشتباهه هزار نکته آموزشی گیر میاد و هم تو درسته که میشه آموخت. شما باید یادتون بیاد ما بچه های مداد لا انگشتی معلم هستیم از اشتباه نوشتن هم هراسی نیست چون با هر نوشتن و غلط گرفتن اساتید چون شما و دوستان پلی به سمت موفقیت برامون باز خواهد شد .
    آدم وقتی این حس همکاری و هم یاری را میبینه سر شوق میاد .

موفق باشید
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    640Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بچه ها ذرود به شرافتتتون

واقعا لذت بردم ،، یه چرتی خوابیدم حالا که بیدار شدم میبینم چقدر سواد و چقدر مغرفت دور و ورمون وجود داره ،، بابا ایول ،،

فرصت مطالغه پست ها را پیدا نکردم ،، خواستم اول از همه یک تشکر از همه علی الخصوص اساتید که محبت کرده و به درخواست حقیر لبیک گفتند ،، کرده باشم بعد اونا را بخونم و ان مواردی که نمیدونم و یا در ترید ها بهشون دقت نمیکنم را متوجه بشم،،،

اغتقاد راسخ دارم که هر قدر بخونیم و بدونیم باز کمه و هیچ سطح بالائی برای علم وجود نداره

عالی عالی عالی و ممنون از همه
    دکتر جان تحلیل جدید نمیگذارید؟؟؟ معمولا وقتی تحلیلاتون اشتباه در میومد سریع جدیدش رو میگذاشتید. البته اگه زحمتی نیست.

ارادتمند-----------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    دکتر جان تحلیل جدید نمیگذارید؟؟؟ معمولا وقتی تحلیلاتون اشتباه در میومد سریع جدیدش رو میگذاشتید. البته اگه زحمتی نیست.

ارادتمند-----------امیر

امیر جان سلام

کدوم مگه اشتباه شده ،، نوشته شما را دیدم سریع به یورو دلاذ نگاه کردم ولی اون که هنور آپ ترندش تموم نشده،، منظورتو متوجه نشدم عزیز

یادت باشه یه دفعه هم بهت گفتم که موج 4 بدترین موج برای ترید و حتی تحلیل هست البته برای بنده اینگونه بوده ،، چون شکل های مختلف میتونه به خودش بگیره و سطوح مختلف از فیبو و گاهی از یک روز هم بیشتر زمانش طول میکشه ،، البته در تایم های متوسط مثل نیمساعت

الان مجددا نگاش کردم ،، اگر طبق روش حقیر تا 1.3150 صعود نکنه ،، قوانین بنده را که زیر پا میگذاره ،،

یه مورد جالب اینکه مدتی است قانون پذیری یورو دلار را در روزهای مختلف بررسی میکردم به این نتیجه رسیدم که بیشترین قانون گریزی را این ارز در عصرهای جمعه انجام میده

جالبه بعد از اینکه پست را گذاشتم دیدم جناب آلفرد هم همین مورد را نوشته اند
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 04-19-2013 در ساعت 10:42 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    58Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها

ارادتمند-----------امیر
    عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

و همینطور تشکر از جناب موسوی بابت راه اندازی این تاپیک که بدون شک اگر این تاپیک انسجامی مثل امروز در ارائه تحلیل ها

داشته باشد به هدف نهایی خودش یعنی تحلیل های درست و دقیق از جانب تمامی دوستان خواهد رسید .

جناب اقا امیر دقیقا یادم نیست که جناب موسوی هم این نکته رو جایی قید کرده بودند یا خیر اما چیزی است که خود بنده مدت

زیادی است به ان رسیدم و ان اینکه روزهای جمعه خصوصا وقتی تایم رو به اخر شب میرود تحلیل ها معمولا فالس می شوند و این

هیچ چیز از دانش دوستان کم نمی کند و این بازار است که کمی گنگ می شود .( هرچند هنوز چیزی مشخص نیست )

بنده خودم اساس تحلیلم روی کندل هاست بر خلاف روزهای دیگر که حداکثر 4 بار تغییر جهت دارم اما روز های جمعه بیشتر از

7 بار تغییر جهت را شاهد هستم که اکثرا هم اشتباه و فالس هستند ....

بیشتر از این سر شما و دیگر دوستان رو درد نمی اورم امیدوارم همچنان از دانش بی نهایت استاد موسوی و شما و دیگر عزیزان در

این تاپیک بهرمند بشویم .

در پناه یزدان
    ویرایش توسط ALFRED : 04-19-2013 در ساعت 10:48 PM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    640Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
    عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز

و همینطور تشکر از جناب موسوی بابت راه اندازی این تاپیک که بدون شک اگر انسجامی مثل امروز در ارائه تحلیل ها داشته باشد

به هدف نهایی خودش یعنی تحلیل های درست و دقیق از جانب تمامی دوستان خواهد رسید .

جناب اقا امیر دقیقا یادم نیست که جناب موسوی هم این نکته رو جایی قید کرده بودند یا خیر اما چیزی است که خود بنده مدت

زیادی است به ان رسیدم و ان اینکه روزهای جمعه خصوصا وقتی تایم رو به اخر شب میرود تحلیل ها معمولا فالس می شوند و این

هیچ چیز از دانش دوستان کم نمی کند و این بازار است که کمی گنگ می شود .( هرچند هنوز چیزی مشخص نیست )

بنده خودم اساس تحلیلم روی کندل هاست روز های جمعه بر خلاف روزهای دیگر که حداکثر 4 بار تغییر جهت دارم اما روز جمعه

بیشتر از 7 بار تغییر جهت را شاهد هستم که اکثرا هم اشتباه و فالس هستند ....

بیشتر از این سر شما و دیگر دوستان رو درد نمیارم امیدوارم همچنان از دانش بی نهایت استاد موسوی و شما و دیگر عزیزان در این

تاپیک بهرمند بشیم .

در پناه یزدان
    امیر جان سلام

کدوم مگه اشتباه شده ،، نوشته شما را دیدم سریع به یورو دلاذ نگاه کردم ولی اون که هنور آپ ترندش تموم نشده،، منظورتو متوجه نشدم عزیز

یادت باشه یه دفعه هم بهت گفتم که موج 4 بدترین موج برای ترید و حتی تحلیل هست البته برای بنده اینگونه بوده ،، چون شکل های مختلف میتونه به خودش بگیره و سطوح مختلف از فیبو و گاهی از یک روز هم بیشتر زمانش طول میکشه ،، البته در تایم های متوسط مثل نیمساعت

الان مجددا نگاش کردم ،، اگر طبق روش حقیر تا 1.3150 صعود نکنه ،، قوانین بنده را که زیر پا میگذاره ،،

یه مورد جالب اینکه مدتی است قانون پذیری یورو دلار را در روزهای مختلف بررسی میکردم به این نتیجه رسیدم که بیشترین قانون گریزی را این ارز در عصرهای جمعه انجام میده
    سلام به دکتر عزیز و دوستان

من فکر کردم از 20 پیپ پایین تر برگشت و منتظر تحلیل جدید دکتر بودم چون دیدم که ایشون با یک پیپ هم هدفهاشون فرق میکنه. وگرنه توی جمعه بودنش شکی نیست و الانم مثل روز برام روشنه که دکتر خودش داون ترند کوچیکش رو هم گرفته. من مثل اینکه خیلی بد منظورم رو بیام می کنم ظهر که دکتر بهم گوشزد کرد برای آقا شهرام الانم شما. نکنه من واقعا مشکلی دارم؟؟؟

من تحلیلهای دکتر دقیقا برام مثل تحلیل کسی میمونه که فردا رو جلوی چشمش می بینه. فقط خواستم از قافله ی تحلیلهای جدید عقب نمونم چون این رو به وضوح توی دکتر می تونید ببینید که تا لازم نباشه پست نمیزنند. خواستم بگم لازمه اگه تغییری کرده ما منتظریم.

ما مخلصم دکترم هستیم خودشم می دونه

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    970Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    شمارش احتمالی از یورو دلار

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    2665Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام خدمت تمامی دوستان عزیز
    همون طور گفته بودم قرار شد دوتا اندیکاتور براتون اپلود کنم
    این دو اندیکاور که یکیشون حالت یک سیستم فوق پیشرفته را دارد و دیگری حالت مکدی اما نه یک مکدی ساده بلکه بصورت پشرفته و (( غیر اصلاحی))
    1.mbfx system
    fisher.2
    با اندیکاتور اولی هنوز خو نگرفتم باید حسابی روش کار بشه فکر نکنم زیاد سخت باشه اینا میدونم که فوق االعاده پیشرفته است
    و اما اندیکاتور بعدی که بنده حدود 3 ماه هست که ازش تست گرفتم و دیدم که اصلا اصلاحی نیست اصلاحی نبودن اندیکاتور بسیار مهمه
    اندیکاتور fisher تنظیم پیش فرضش هست 10
    خوب شما میتونید این عدد را بر اساس دقیقه تایم فریم کاری تغیر بدید از تایم 30 دقیقه شروع کنید
    30.60.240.....
    واما نکته اخر اینکه همیشه در یک تایم فریم از دو حالت اندیکاتور fisher استفاده کنید
    مثلا در تایم یک ساعته یک بار اندیکاتور با عدد 10 روی صفحه به اندازید و یک بارم با عدد 60 که همون دقیقه تایم فریم باشه
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

کاربر فعال

میزان امتیاز
    970Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

جناب k1332 با تشکر از محبت شما.ظاهرا اندیکاتور mbfx system همان اندیکاتور pivot point است که دو خط قرمز بالایی مقاومت های روزانه و دو خط سبز پایینی حمایت های روزانه و خط آبی پیوت روزانه است .آیا درست متوجه شدم ؟

ارادتمند

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    2665Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    Array
    جناب amoaleman سلام خواهش میکنم
    دوست عزیز والا نمیدونم ولی اینا میدونم الا چند وقتی هست باهاش کار میکنم خوب جواب میده
    این انیدکاتور یه اندیکاتور فروشی داخل سایت های خارجی هست میتونی سرچ کنی عزیز
    داخل این فروم اساتید بزگواری هستند که ازشون خواهش دارم که حواب شما را بدهند
    و الا یه نمونه مثال از این اندیکاتور را برات میگم
    امروز عصر جفت ارز audusd که دوستان تحلیل کرده بودن صعودی بود اما متاسفانه و البته خوشبختانه این این اندیکاتور خوب رصد کرده بود برای ریزش 70 الی 80 پیپ خودم با چشمهای خودم دیدم
    باید روش کار بشه من مطمئن اندیکاتور بسار قدرتمندی هست
    شک نکون
    دوستان باید زحمت رصد و همچنین ریز و جزئیاتشا استخراج کنند تا ما هم لذت ببریم

فدای تو شهرام
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

صفحه 3 از 194 نخستنخست 123451353103 ... آخرینآخرین