سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
eur usd
صفحه 1 از 21 12311 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 209
Like Tree31Likes

موضوع: eur usd

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

eur usd

خدمت استاد با مرام و همکلاسی های عزیز :

سلام

اینجانب علیرغم عدم تمایل به ارائه تحلیلهای شخصی به جهت آگاهی از نا آگاهی های خود , ولی از سوی دیگر به سبب احساس وظیفه و تمایل به مشارکت در آموزش عمومی که به صورت کلاس و فوروم در جریان هست از این پس با کسب اجازه از جناب نیمای عزیز مطالب و موارد آموزشی مربوط به تاپیک مورد بحث در کلاس را در این صفحه قرار خواهم داد
    امیدوارم مورد استفاده دوستان قرار گیرد

تعدادی فایل پی دی اف خواستم آپلود کنم که فعلا نشد مجددا سعی خواهم کرد

مهدی

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

در خواست راهنمائی برای آپلود مطالب آموزشی و تصویری

حضور مدیریت محترم

با سلام بنده مطالب اموزشی متعدد برای آپلود آماده کرده بودم ولی متاسفانه تلاش چند ساعته بنده برای آپلود کردن آنها چه از سایت اعلام شده در بالای صفحه و چه در داخل همین پیام با شکست مواجه شد در برخی موارد تا انتها هم پیش میرفتم ولی بنظر سایز فایلها با سایز مورد قبول فوروم همحوانی نداشت ( با اختلاف فاحش ) از اینرو مزاحم اقا مصطفی که به این امور آشنائی دارند میشوم و خواهشمندم راهنمائی فرمایند برای آپلود فایلهای با حچم بالا مثلا بالای 30 مک و نیز فایلهای تصویری از چه طریق باید اقدام نمائیم

ممنون مهدی
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 12-05-2011 در ساعت 03:03 AM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array

ارزش موینگ اوریج در تعقیب روند

دوستان سلام

با گداشتن دو تصویر زیر که ترتیب قرار گرفتن سه کندل مشخص شده با رنگ آبی تقریبا مثل هم هستند ولی در عکس سمت چپ موینگ اوریج با پریودی که اقای نیما فرمودند حرکت
    بیریش و در عکس سمت راست که کراس بر عکس اتفاق افتاده حرکت بولیش را پیشبینی میکند

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array

اعتبار سطوح پیوت برای اخذ پوزیشن معکوس

چند روز پیش یک پست نظرم را جلب کرد که در آن یکی از دوستان سئوال کرده بود که چه میزان میتوان به لمس سطوح پیوت برای اخذ پوزیشن برعکس حساب کرد و ادعا نموده بود که گاهی وقتها قیمت از میانه راه بر میگردد و تا سطح مقابل ادامه پیدا نمیکند روز بعد دقیقآ بنده با چنین مورد مواجه شدم و چون از عدم ادامه مسیر تا سطح بعدی پیوت و برگشت قیمت بدلایلی که در تصویر نوشته ام مطمئن بودم دو تصویر به شرح زیر ذخیره نمودم که به آن دوست عزیز که پستشان را پیدا نکردم تقدیم میکنم
    امیدوارم اساتید محترم اشتباهات موجود را رفع نمایند

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array

جهت حرکت یورو دلار در شروع هفته

با اجازه از محضر استاد محترم و دوستان همکلاسی که مطمنم سواد همگی از بنده ( بنام مهدی در کلاس ) بیشتر است ولی صرفآ به جهت پس دادن درس و احترام به استاد عزیز و اثبات علاقه به آموزش بی بدیل ایشان این تحلیل را هر چند ناقص در این پست قرار میدهم امیدوارم در صورت وجود اشتباه اینجانب را هدایت فرمایند ممنون مهدی

و اما با توجه به تصاویر زیر بنظر اینجانب یورو دلار در تایم 15 دقیقه امواج پیشرو 1 و 2 را پشت سر گذاشته و در روز اول هفته ( دوشنبه ) موج 3 را بصورت بولیش در پیش رو خواهد داشت که با تحلیل در دینامیک تریدر سطوح انتهای موج 3 ، 1.3560 و زمان وصول به آن ساعت 14:00 دوشنبه و سطح انتهای موج 4 با توجه به لمس دیواره مقابل کانال موجود و رعایت اصل مهم امواج پیشرو مبنی بر عدم تداخل موج 4 در موج 1 بایستی 1.3435 باشد

در مورد بعدی که با عنایت به الگوی
    AB=CD
    تحلیل شده تارگت اول که قیمت حوالی ساعت 14 آنرا لمس خواهد نمود مبلع 1.3480 که سطح 127.6 در صد فیبو اکتنشن بازوی ا ب میباشد لطفا به موقعیت قیمت درون مثلث که با خطوط مشگی رسم شده نیز عنایت فرمائید طبق تصویر زیر :

شاد و در تریدتان موفق باشید

مهدی

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array

فرمول محاسبه پیوت در سه حالت مختلف

دوستان در پی دی اف زیر نحوه و فرمول محاسبه پیوت در سه حالت مختلف نشان داده شده :

اول = روز قبل بولیش بوده

دوم = روز قبل بیریش بوده

سوم = روز قبل خنثی بوده

بنظر بد نیست یه امتحانی بفرمایید
    فايل هاي ضميمه

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array

سلام دوستان

دو تصویر فوق جفت ارز یورو دلار را در انتهای روز پنجشنبه نشان میدهد که همانگونه که ملاحظه میفرمائید در تایم فریم 5 دقیقه تشکیل و تکمیل مثلث و همچنین پول بک ( بوسه خداحافظی ) را به اتمام رسانده و در تصویر زوم اوت شده محدوده حرکت بولیش آتی را که حداقل 200 پیپ خواهد بود را نشان میدهد

مهدی

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array

تحلیل حرکت یورو دلار در اغاز هفته

با سلام و اجازه از محضر جناب آزادی:بنظر اینجانب و با توجه به تصاویر زیر و بااستناد به الکوی ( ای بی = سی دی ) و فیبو اکتنشن که به زیبائی سطوح آن با سطوح پیوت هفتگی و سطوح الگوی فوق هم سطح شده اند و با توجه به فیبو زمانی در دینامیک تریدر ، قیمت یورو دلار تا اوایل صبح دوشنبه تا قیمت 1.2720 افزایش پیدا کرده و سپس تا نصف شب دوشنبه تا سطح 1.2705 ریزش خواهد کرد ممنون مهدی<O

ویرایش توسط مهدی موسوی : 01-15-2012 در ساعت 06:55 PM

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15164Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام آقای موسوی

قربان منتظر ادامه تحلیلهای خوبتون هستیم .

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مصطفی نمایش پست ها
    سلام آقای موسوی

قربان منتظر ادامه تحلیلهای خوبتون هستیم .
    اقا مصطفی عزیز سلام

عذر میخوام که به جهت کسالت جسمی مدتی نتونستم به این سایت پر بار و دوستان با ارزشتر و با کمال تر مثل چنابعالی و استاد نیمای عزیز سر بزنم و از علمتان بهره گیرم و الان هم به سختی این لینک و پست را تونستم پیدا کنم یعنی بنام سوفیکو جستجو میکردم در حالی که بنام خودم ثبت کرده بودم ؛؛ بهر حال شرمنده محبتت شدم ؛؛

مصطفی عزیز هیچ کس بیشتر از خودم از عمق نا دانسته هایم اطلاع ندارد و اینکه جرات کرده و به خودم این اجازه را میدهم که در کنار دوستان عالم ؛ تحلیلی ارائه دهم ,, اولا پیشاپیش عذر خواهی میکنم و ثانیا یکی از راههای پیشرفت ارائه دهنده تحلیل را همین زورآزمائی در محضر اساتیدی چون شما میدانم

حال هفته پیش رو برای یورو دلار را این چنین میبینم
    عکس هاي ضميمه
    • نوع فایل: jpg 124.jpg (18.7 کیلو بایت, )
    • نوع فایل: jpg 125.jpg (20.7 کیلو بایت, )

صفحه 1 از 21 12311 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)