سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
eur usd - صفحه 2
صفحه 2 از 21 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 209
Like Tree31Likes

موضوع: eur usd

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14933Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
    اقا مصطفی عزیز سلام

عذر میخوام که به جهت کسالت جسمی مدتی نتونستم به این سایت پر بار و دوستان با ارزشتر و با کمال تر مثل چنابعالی و استاد نیمای عزیز سر بزنم و از علمتان بهره گیرم و الان هم به سختی این لینک و پست را تونستم پیدا کنم یعنی بنام سوفیکو جستجو میکردم در حالی که بنام خودم ثبت کرده بودم ؛؛ بهر حال شرمنده محبتت شدم ؛؛

مصطفی عزیز هیچ کس بیشتر از خودم از عمق نا دانسته هایم اطلاع ندارد و اینکه جرات کرده و به خودم این اجازه را میدهم که در کنار دوستان عالم ؛ تحلیلی ارائه دهم ,, اولا پیشاپیش عذر خواهی میکنم و ثانیا یکی از راههای پیشرفت ارائه دهنده تحلیل را همین زورآزمائی در محضر اساتیدی چون شما میدانم

حال هفته پیش رو برای یورو دلار را این چنین میبینم
    سلام دکتر جان .

بلا دور. ان شاالله هر چه زودتر کسالت شما برطرف بشه و ما هم بیشتر بتونیم از نظرات ارزشمند شما استفاده کنیم .از اینکه دوباره دست به قلم شدید بی نهایت خوشحالم .

فقط یک خواهش کوچیک داشتم . دکترجان برای اینکه تصویر بزرگتر دیده بشه میتونید از اپلود ستنر خود بروکر استفاده کنید :

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

و بعد از آپلود گزینه ادرس انجمن کپی کنید و زیر پستهاتون قرار بدید تصاویر بزرگتر و بهتر دیده میشه .

باز هم ممنون .

آرزوی سلامتی برای شما دارم .

موفق باشید .

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14933Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
    سلام

دکتر جان . مرسی بابت تحلیل . اگر بعد از آپلود گزینه آدرس انجمن را کپی کنید مثل شکل زیر تصویر بهتر دیده میشه .

با تشکر

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    چناب مصطفی عزیز بسیار از راهنمائی مفیدتان ممنونم

دوستان همانگونه که ملاحظه میفرمائید حرکت یورو دلار از اول هفته تا امروز بصورت شانسی و اتفاقی مطابق با تحلیل حقیر بوده به بیان دیگر پیش بینی انجام شده تا حدودی درست بوده ضمن اینکه نسبت ریسگ به ریوارد یک به پنج میباشد

و اما همانگونه که در پست قبلتر ( قبل از شروع بازار یعنی روز شنبه ) بعنوان حالت دوم و با تصویر ضمیمه توضیح داده بودم " اگر فیمت چند پیپ از محل موجود بالا تر برود به احتمال قریب به یقین و بعنوان موج پنج تا چند پیپ بالا تر از های قبلتر بالا خواهد رفت یعنی حدود 120 پیپ,, لطفا به تصویر سوم توجه فرمائید ,

دوستان ببخشید تصاویر برعکس الصاق شدند,, یعنی اولین تصویر پائین ترین میباشد و تصویر بالا سومین میباشد از نظر رابطه با موضوع؛؛ عذر میخوام

ممنون

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 10-17-2012 در ساعت 04:20 AM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    Array
    سلام : ریسک به ریوارد یک به 10 هست تا خدا چه خواهد

فداتونمهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 10-17-2012 در ساعت 12:22 PM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    Array

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    Array
    سلام در قیمت 1.3093 به جهت نا مشخص بودن ترید ( البته برای اینجانب } ،، و علیرغم 27 پیپ سود بسته شد؛؛
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 10-18-2012 در ساعت 06:51 PM

سیاوش
    مهمان
    درود مهدی جان
    از چه سبک الیوتی استفاده می کنید؟گلن نیلی, پریچر یا...
    سپاس

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط سیاوش نمایش پست ها
    درود مهدی جان
    از چه سبک الیوتی استفاده می کنید؟گلن نیلی, پریچر یا...
    سپاس
    اقا سیاوش عزیز سلام

خدمت شما عرض کنم که اسمهائی که مرقوم فزمودید را تا بحال نشنیده بودم و در حقیقت موارد اولیه الیوت را مقداری از دروس اقای دکتر بهزادی { ماینر } آموخته و بقیه اش هر جه بلدم ( که میدانم خیلی نیست ) را خودم ساخته و پرداخته و طراحی کردم ؛؛به ویژه نحوه تغین محل ورود و تارگت ها و استاپ

موفق باشید

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    Array
    سلام دوستان :

سه مورد سیگنال طی هفته گذشته ارائه نمودم که دو مورد منجر به سود و یک مورد استاپ خورده به شرح تصاویر زیر:
    اگه عمری بود از هفته آینده دو نوع سیگنال میگذارم یک مورد سیگنالهای میان مدت که معمولا 2 تا 3 مورد در هفته و بازه زمانی یکساعته میباشد و مورد دوم سیگنالهای کوتاه مدت که روزانه 2 تا 3 مورد و بازه زمانی 5 یا 15 دقیقه خواهد بود

ًضمنآ برای هزارمین بار عرض میکنم که به اساتید احترام میگذارم و خود را محصلی در سطح ابتدائی میدانم و به هیجیک از دوستان پیشنهاد نمیکنم طبق این سیگنالها پوزیشن بگیرند،، و تنها سود گذاشتن این سیگنالها متوجه بنده خواهد بود که میتواند برای رشد دانسته ها کمک شایانی به حقیر بکند

شاد باشید

و اما نتیجه کلی هفته در تصویر زیر میباشد:

صفحه 2 از 21 نخستنخست 123412 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)