سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
eur usd - صفحه 21
صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 11192021
نمایش نتایج: از 201 به 209 از 209
Like Tree31Likes

موضوع: eur usd

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8049Array = 108
    قدرت امتیازدهی
    108
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

دوستان، بر خلاف برخی تحلیل ها که شروع موجود صعودی در یورو دلار را نوید داده اند ، بنده طبق تحلیل زیر فکر میکنم هنوز به انتهای موج نزولی نرسیده ایم

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    AmiR.HJ این را میپسندد.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9627Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    سلام

دوستان، بر خلاف برخی تحلیل ها که شروع موجود صعودی در یورو دلار را نوید داده اند ، بنده طبق تحلیل زیر فکر میکنم هنوز به انتهای موج نزولی نرسیده ایم

ممنون بر جناب دکتر عزیز.

فکر کردم اشتباه میکنم نگو یک نفر همفکر هست.تحلیل ان را در دو سناریو روی گروه تلگرام که بحث گفتگو بود و الان حذف کردم قرار دادم. اما خوب کلا دارایی نیست که برای کسب پول در زمان حال مناسب در واچ لیست باشد البته دیدگاه شخصی است.

با کمال ادب و احترام

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8049Array = 108
    قدرت امتیازدهی
    108
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اقا مهندس خلیل عزیز سلام

عزیزم بنده جزو نسل دایناسوری هستم ، وقتی کلمه تلگرام را در جائی میبینم یاد تیرهای تلگراف قدیم میوفتم و اینکه از تلگرافخانه و طی 4 تا 5 کلمه سعی میکردیم ضمن گفتن تسلیت برای فوت فلان کس ، طرف مقابل را به عروسی هم دعوت کنیم و نیز متذکر شویم که عمه خانم و خاله خانم را هم همراه بیاورند ( همه این موارد را در 5 کلمه مینوشتویم که در هزینه تلگراف صرفه جوئی کنیم ) ، و وقتی فکر میکنم چرا بنده در پست ها اینهمه روده درازی میکنم به این نتیجه میرسم که عاملش همین عقده مختصر گوئی در تلگرافخانه بوده و بس

حالا منظور از این پست ، ضمن تشکر از شما خواستم عرض کنم بنده از این ابزار ها سر در نمیارم .و شما هر کاری بکنی باز در دل دوستانت جا داری

ارزوی روز تعطیل خوب براتون دارم

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8049Array = 108
    قدرت امتیازدهی
    108
    Array
    سلام عزیزان

این تصویر ( تحلیل مانند ) نظر بنده در مورد یورو دلار در تایم روزانه هست

دو خط زرد سطوح فیبو موج صعودی و دو خط سفید رنگ همون استراتژی خاک انداز من در اوردی در دو سطح از موج ها میباشد

ولی بطور کل این ارز داره سقفشو میسازه در تایم روزانه ، که بعد ریزش بکنه برای ایجاد ستون در کف نهائی در تایم هفتگی ( یعنی چند پیپ نفوذ به لو قبلی در تایم هفتگی ، این مورد قبلا به کرات نوشته شده ) که یعد صعود بزرگی انجام بده

ویرایش توسط مهدی موسوی : 10-18-2015 در ساعت 03:01 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2447Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام جناب موسوی عزیز

نمیدونم این شکلی که میذارم چقدر با بحث اناتومی امواج که مطرح کردین فاصله داره و مسلما برای درک اناتومی امواج باید بسیار پخته تر بشیم...

ولی در حد بضاعت بنده لطف کنید بفرمایید این مستطیلهای سبز و قرمز که مسیر حرکت موج رو نشون میده چقدر با بحث اناتومی امواج فاصله داره و ایا تونستیم ذره ای نزدیک بشیم به اون چیزی که شما مدنظرتونه؟

برای رسم این مستطیل ها هم ذره ای الیوت و هارمونیک و فیبو و غیره استفاده نکردم و فقط به خود موج و کندل ها دقت کردم...البته اون دوتای اخری رو با شک و تردید رسم کردم چون وقتی هنوز موجی شکل نگرفته پیش بینی سخت است و مسلما با خطا همراه است...

اما همین که دو سه گام اول رو همیشه درست تشخیص بدیم فکر میکنم کافی باشه حتی به نظرم تشخیص درست یک گام هم کفایت میکنه برای یک تریدر...

ترسیم ها در تایم 4 ساعته هستند و تا های قبلی پیش بینی شده که مسلما ممکنه با اشتباه همراه باشه و هدف من تنها این است که بفهمم چقدر نزدیک شدم به بحث اناتومی امواج...

ممنونم از توجه و محبت های همیشگیتون

========================================

اقا محسن عزیز اگر تحلیلمون درست باشه ، در انصورت نحوه چیدمان کندل ها را شما درست پیش بینی و ترسیم نموده اید ،

ممنون از لطف همیشگی شما
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 10-18-2015 در ساعت 07:45 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8049Array = 108
    قدرت امتیازدهی
    108
    Array
    سلام

یورو دلار روزانه

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8049Array = 108
    قدرت امتیازدهی
    108
    Array
    سلام

یورو دلار روزانه

کاربر عضو

میزان امتیاز
    264Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    سلام

یورو دلار روزانه

درود بی کران بر شما و ممنونم از تحلیل های شما. اگر همیشه رنگ پس زمینه تحلیل هایتان به همین رنگ باشد ممنون میشوم. شاد و تندرست باشید.

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8049Array = 108
    قدرت امتیازدهی
    108
    Array
    سلام

ویرایش توسط مهدی موسوی : 11-20-2016 در ساعت 12:21 AM
    guest این را میپسندد.

صفحه 21 از 21 نخستنخست ... 11192021

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)