سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
gbp usd
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 58
Like Tree21Likes

موضوع: gbp usd

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

gbp usd

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

تصویر اول مربوط به تحلیل تمرینی 2 هفته پیش هست که در لینک تحلیل های تمرینی در پست 345 گذاشته شده به آدرس زیر و تصویر دوم مربوط به موقعیت سه جفت ارز در حال حاضر میباشد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    640Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
    سلام

تصویر اول مربوط به تحلیل تمرینی 2 هفته پیش هست که در لینک تحلیل های تمرینی در پست 345 گذاشته شده به آدرس زیر و تصویر دوم مربوط به موقعیت سه جفت ارز در حال حاضر میباشد.

واقعا یه چیزی رو از ته دل میگم این تحلیل های دکتر من رو خیلی به فکر فرو برد.

باید با خودم رو راست باشم یا اینی که ایشون کار می کنند بازار تبادلات ارزیه یا اونی که من کار می کنم. جوابش هم معلومه اگه اینی که تو تصویر می بینیم شدنیه پس من تا حالا داشتم تیله بازی می کردم.

واقعا همین که فهمیدم هیچی از بازار تبادلات ارزی نمی دونم خیلی خیلی خوشحالم. امیدوارم این عکس ها به خیلی ها مثل من کمک کنه و همه ی دوستان دعا گوی شما باشند تا هر روز شاهد ضرر مردم توی این بازار بزرگ نباشیم.

ارادتمند -------- امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    احسنت ، بعد زمانی و قیمتی در هم کوبیده شده حتی جهت حرکتی ! به این میگن یک کار حرفه ای ! حال میکنم چنین تحلیل های از بچه های ایران زمین میبینم.

دست همتون طلا
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط خلیل رحمانی نمایش پست ها
    احسنت ، بعد زمانی و قیمتی در هم کوبیده شده حتی جهت حرکتی ! به این میگن یک کار حرفه ای ! حال میکنم چنین تحلیل های از بچه های ایران زمین میبینم.

دست همتون طلا

استاد خلیل و اقا امیر عزیز

شرمنده ام کرده اید من همواره به دانش اموز بودن خود و تلمذ در محضر اساتید مخصوصا در این فوروم مفتخر بوده ام

اقا خلیل در تحلیل اولیه متاسفانه تحلیل زمانی رعایت نشده ولی با کمک از مباخث نیمای عزیز در این زمینه؛؛ از حالا به بعد این امر نیز در تحلیل ها رعایت خواهد شد ؛؛ از فرصت استفاده کرده و از شما تقاضا دارم اسم بنده را هم جهت حضور در کلاس آموزشی الیوت اضافه فرمائید ، پیشاپیش از لطفتان تشکر میکنم

ممنون مهدی

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سروری همین
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1166Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    به نظر من در میان جمعی تریدر شریف، متین، قابل اعتماد و دارای دانش کافی و سخاوت در ارائه آن که در این فروم حضور دارند، دوست گرامی ام آفای موسوی، حقیقتا از گلهای سر سبدشان است

ممنون به خاطر همه چیز مهدی جان

آرزوی سلامت و بهروزی برایت دارم از صمیم قلب

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1166Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    سلام آقا فرزان

اسمم که امیره زیاد از دکتر سوال پرسیدم اسمم زیاد تکرار شده. در مورد دکتر موسوی همونطور که احتمالا شما هم پی برده اید ایشون به مدد هوش و نبوغ خدادادی و البته همت در یادگیری به مرحله ای رسیده اند که بیشتر کارهای ایشون ناخودآگاه و شهودی است و اصلا قابل انتقال نیست. ایشون یک رهنمود رو می فرمایند و صدتا رو نمی تونند انتقال بدهند مثل این می مونه که من بخوام روپایی زدن رو به کسی یاد بدم مگه یاد دادنیه؟؟؟ شما روز اول 2 تا میزنی بعد 6 ماه 200 تا میزنی. به خاطر همین از شما هم خواستم که کمکی کنید در جهت پیشرفت یکی از تمرینهای دکتر عزیز در این راه دشوار می دونم این بوده که چندین ماه فقط چارت خالی رو عقب و جلو می کردند، حالا بحث استعداد خدادادی خدا انصافا کی همت همچین کاری رو داره اونم بدون چشم انداز که آیا به نتیجه میرسه یا نه.

از همین رو نا امیدی از یادگیری روش دکتر موسوی سبب شده که از شما عزیزان بخواهیم کمکی در این زمینه به ما بکنید.

یک موضوع هم یادم افتاد که همینجا بگم دکتر عزیز حرف زیادی از تریدهاش نمیزنه ولی یک نکته ی زیبا داره اونم بحث شخصیت تریدری است. کسانی هستند که با استراتژی هایی که ما ضرر می کنیم سود می کنند و این همون شخصیت تریدری است.

یه بار عکسهای تحلیلهای دکتر موسوی رو به کسی نشون دادم گفت فتوشاپه آینده بازار رو پاک کرده بعد دوباره گذاشته سر جاش :دی

ممنون از همه به ویژه دکتر عزیز که کارهاش آدم رو یاد کریس آنجل و دیوید کاپرفیلد می اندازه :دی

این هم وضعیت یکی از تحلیل ها

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1166Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    Array
    این هم یکی دیگر

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    Array
    شرایط و موقعیت چند جفت ارز دیگر ، و مقایسه با تحلیل یک هفته پیش

هنوز کار زیاد داره تا این روش روی تمام جفت ارزها بصورت دقیق نتیجه بده

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)