سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
gbp usd - صفحه 2
صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 58
Like Tree21Likes

موضوع: gbp usd

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array
    سلام

همانگونه که ملاحظه میفرمائید سه تحلیل قبلی و فعلی با هم یکسان هست و در حال اجراست

ویرایش توسط مهدی موسوی : 03-16-2014 در ساعت 10:47 PM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    2635Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    سلام

همانگونه که ملاحظه میفرمائید سه تحلیل قبلی و فعلی با هم یکسان هست و در حال اجراست

اقای موسوی پس پرا تحلیل فیلد شد
    البته روند هنوز صعودی هست اما کمی تحلیلتون فیلد شد
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array
    سلام دوست عزیز جناب K1332

بنده قبلا هم بارها نوشته ام که از مواردی که مردود میشوند بیشتر میاموزم ؛؛ وقتی اکثر تخلیل ها بصورت میلیمتری درست در میاد ، در مورد خودم غرص میکنم که دیگه انکیزه برای انجام تحلیل با اون روش در بنده از بین میره ،، مثل هم اکنون که از هفته پیش در پی طراحی زوش چهارم هستم که با اتکا به الگو ها تحلیل انجام بذهم،،

و اما مورذ فوق با کمال تاسف باید به عرض برسونم که تحلیل کاملا درست بنظر میرسه،، ضمن اینکه از متن پست مشخصه که تحلیل سه هفته قبل انجام شده و دز تایم بالای 4

بارها خدمت دوستان بزرگوار غزض کردم که تخلیل هائی که در تایم بالا انجام میشه موچ های کوچک را نشون نمیده ،، البته نه اینکه نمیتونم ،، بلکه قاعذه و قانون بنده این بوده که در تایم 4 به بالا موج های کمتر از 100 پیپ را نشون نمیدم ،،

امروز اقای water ذر پیام خصوصی مخذوده حزکت پوند دلاز زا پرسیذند خدمتشون نوشتم از 1.651 بر میگرده ،، اقا واتر ببخشید مجبور شذم بنویسم

تازه این هم که به اقا واتر گفتم ممکنه غلظ در بیاذ ،،چه اشکالی داره مگه من ادعائی کرده ام یا دنبال منافع مالی و سر کیسه کرذن کسی بودم ،،

من هم یکی هستم مثل شما غزیزان ،،منتهی پیز تز .و فزسوده تز و با سابقه کار کمتز در بازار جهانی،،

ولی تخلیل بنظزم دز تایم 4 به بالا همین هست که سه هفته پیش تقدیم کزده ام ،،مزدود شدنش فردا مشخص خواهد شد ،،اگز داون تزند ادامه پیدا کنه به امید خق مزدود خواهد شد

ضمنا بنظرم حرکت امروز اکثز ارزها که دز جهت مخالف موج اصلی بوده همگی ریتریس بوده همانکه بنطرم بهش موج 4 میگویند یعنی هنوز موج اصلی در ارزهائی که ملاحطه کردم تموم نشده

موفق باشید
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 03-19-2014 در ساعت 12:12 AM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array
    سلام ،، مخصوصا درود و تشکر بر بزرگواران مدیریت فوروم که خیلی اذیتشون میکنیم باید به بزرگی خودشون عفو کنند

اقا این پوند دلار انگار مصالح برای ساختن کف را کم اورده و یا دل از اون پائین ور نمیداره

ولی بی حرف پیش بنظرم کفشو در قیمت 1.6464 شالوده اش را زده و سه پایه ستون ها را هم گذاشته ،، دیگه یاید رو به بالا حرکت کنه ،، منتهی این کف که ساخته بدرد خودش میخوره یعنی بنظرم روند نزولی هست مخصوصا اگه سطوح را در تایم روزانه ملاحظه کنید نشون میده که صعود فعلی در تایم روزانه ریتریس هست،، و در تایم 4 ساعت ممکنه از الکوی قرمز رنگ تبعیت کنه

این روش جدید باید هفته ای یکبار سطوجش را چک کرد ممکنه تغیر کنه

مجددا سال نو را به همه مخصوصا مدیریت محترم فوروم تبریک میگم امیدوارم از ما بچه کوچولو ها نرنجند

البته یه مختصر به علتش اشاره میکنم ،،ادم میاد کلی زحمت یه استراتژی را میکشه و پس از تحمل کلی ایراد از دوستان که چرا توضیح نمیدی ،،بعد که میای توضیح میدی میبینی کسی اصلا توجه نمیکنه ،، البته این روزا روزهای عید هست و دوستان در دید و بازدید و مسافرت که قابل توجیه
    ارادت

AIO

AIO ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4468Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    استاد نازنین

این الگوی تایم 4 ساعته اسمش چی هست؟

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array
    علی جان سلام

پسز کلی خندیدم ،، حقیقش خودم هم نمیدونم اسمش چیه ؟؟ هی به خودم میگم ( تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف ) یعنی بنده جائیکه اساتیدی چون شما و اقا مصطفی در زمینه الگو ها اینجا حصور دارید نباید حرفی برای گفتن داشته باشم ،، علت اینکه اینقدر کمرنگ رسم کردم که خدا بخواد و شما متوجه اش نشوید که ذستم زو شد

ولی از شوخی گذشته اخیزا یک مظلب ذر یکی از سایتهای خازجی خوندم که حدود 50 الگوی جدید در اندازه ها و اسمهای متفاوت ارائه داده بود که اگه مجددا پیذاش کنم اینجا میگذازم

اقا فدات

AIO

AIO ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4468Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    علی جان سلام

پسز کلی خندیدم ،، حقیقش خودم هم نمیدونم اسمش چیه ؟؟ هی به خودم میگم ( تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف ) یعنی بنده جائیکه اساتیدی چون شما و اقا مصطفی در زمینه الگو ها اینجا حصور دارید نباید حرفی برای گفتن داشته باشم ،، علت اینکه اینقدر کمرنگ رسم کردم که خدا بخواد و شما متوجه اش نشوید که ذستم زو شد

ولی از شوخی گذشته اخیزا یک مظلب ذر یکی از سایتهای خازجی خوندم که حدود 50 الگوی جدید در اندازه ها و اسمهای متفاوت ارائه داده بود که اگه مجددا پیذاش کنم اینجا میگذازم

اقا فدات
    قربان ما شاگردی می کنیم. فقط برای افزودن به اطلاعات خودم پرسیدم.

مگر اسکات کارنی و گارتلی کی بودند؟! محققینی بودند چون شما که پیگیرانه به پژوهش ادامه دادند تا سرانجام به کشف الگوها نائل شدند. شما نیز در زمره همان بزرگانید و بی گمان اگر قدر خود را بدانید روزی از شما به بزرگی یاد خواهدشد.

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 109
    قدرت امتیازدهی
    109
    Array
    سوفی__04

صفحه 2 از 6 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)