سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
gbp usd - صفحه 6
صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456
نمایش نتایج: از 51 به 58 از 58
Like Tree21Likes

موضوع: gbp usd

کاربرجدید

میزان امتیاز
    16Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مهدی موسوی نمایش پست ها
    با سلام

پس از کلی بررسی دلیل علمی این ریزش را در تایم ماهانه متوجه شدم
    اگر 9 کندل نزولی که با خط قرمز مورب مشخص کردم را بعنوان سر موج به حساب بیاوریم ، انتهای ریزش یعنی قیمت 1.1600 ،، فیبو صد در صد این 9 کندل خواهد بود، مشخصه که از نظر تحلیلی اشتباه از ما بود هر چند پیدا کردن موج های سر دسته یعنی همین 9 کندل از کارهای مشگل در علم تحلیل هست و اینکه کدوم در صد را مقصد بدانیم
    ======================
    خال میرسیم به ترید

در ترید چون تشخیص این سر موج و در صد فیبو و مهم تشخیص درست تایم فریمی که موج در ان تایم داره از فیبو تبعیت میکنه کار ساده ای نیست بنابرین بنده تنها راه برای استفاده هر چه بیشتر از ریزش موج انتهائی را انجام دادن یک هدج در بخشی از موج که علائم اندیکاتوری و شمارشی و الگوئی ، نشان از رسیدن موج به انتهای راهش هست میباشد منتهی حتما یک تریل روی پوزیشن اولیه باید گذاشته بشه که اگر در زمان استراحتمون موج قصد برگشت داشته باشه ، و یا مثل شرایط دو شب قبل ، زفت و برگشت موج با شتاب باشه ، بیشترین سود را از بای و سل بگیریم ،، امیدوارم با تمرین این مورد را در انتهای امواج بتونید رعایت کنید

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

با سلام
    جناب اقای موسوی
    لطفا در صورت امکان در یک خط استراتژِی یا سیستم خودتون
    را توضیح دهید.(مثلا اگر a اتفاق افتاد احتمالا b هم اتفاق میافتد)
    من فکر میکنم شما اصلا یک سیستم مکتوب ندارید
    البتا شرمنده که این را میگم.
    ولی به قول خودتون انتقاد کردن سازنده است.
    من در این مدتی که مطالب شما رو خوندم
    هیچ اثری از یک نظم معاملاتی ندیدم تنها
    چیزی که مشخص است سردرگمی در میانه راه
    ترید میباشد.
    امید وارم که در ادامه راه موفق باشید
    با سپاس

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2472Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ولف عزیز ،،، اینجا که کسی چیزی خرید و فروش نمیکنه تا بخواد سو استفاده بکنه

ضمنا من تا جائیکه یادمه هیچ یک از اساتید این بازار را بعنوان شغل و محل در امد مطمن تجویز نکرده اند

در مورد پاسخ اقا محسن ،، ایشان هم این مورد مقاومت و حمایت به نظرش رسیده ،، باید دوستان را از ارائه نظرشون نترسونیم و بر عکس باید تشویقشون بکنیم نظرشون را بیان کنند ،،،،،،، این دو حسن داره اول رشد علمی شخص و دوم تلنگر به شخصی چون بنده که در مورد نقش این سطوج بیاندیشم ، هر چند با این نظر موافق نیستم ولی ایشان را تشویق به ادامه بیان نظرش میکنم

این جرکت که فقط در یک ارز اتفاق افتاده رفت و برگشت هزار پیپی در ده دقیقه ،،، هیچ زمینه علمی نداره و بیشتر به یک اقدامات پشت پرده قدرت های بزرگ مالی شباهت داره

موفق و شاد باشید

سلام جناب موسوی عزیز

خواستم بگم بنده حرفی نزدم که نظر خودم باشه و یک نظری باشه که همینطوری داده شده باشه...

ذات بازار یعنی اینکه قیمت به مسیر صعودی یا نزولی خود ادامه میدهد تا اینکه در مسیر صعودی حمایتی را بشکند و یا در مسیر نزولی مقاومتی را بشکند بنابراین این تفکر اساسا اشتباه است که در مسیر صعودی و یا نزولی به دنبال نقاط برگشت باشیم...

بنابراین بنده با قاطعیت تمام خواهم گفت که اساسا تحلیل تکنیکال اشتباه هست و اگر بخواهم خیلی صریح صحبت کنم این نوع تفکر به عمد به تریدرها از همان ابتدای راه خورانده شده است و نتیجه ان چیزی نیست جز انکه بالای 90 درصد در این بازار بازنده هستند...

البته بنده این نوع نگاه رو مدیون جناب گیتی بزرگوار هستم که چشمانمان را باز کردند و راه درست را نشان دادند...

برای بنده اصلا مهم نیست یک ارز در چند دقیقه چند پیپ حرکت میکند چه 10 پیپ چه 100 پیپ چه 1000 پیپ در هر صورت قیمت از قانون خدشه ناپذیری پیروی میکند و این قانون تنها با پیدا کردن درست خطوط حمایت و مقاومت و خطوط تعادلی قابل فهم است...

امیدوارم دوستان راه درست را پیدا کنند البته همه چیز نمایان است منتها انقدر مطالب از تحلیل تکنیکال گفته شده که زیر این بمباران اطلاعاتی پیدا کردن نقشه راه کمی مشکل است...

موفق باشید و شادی سراسر وجودتان...
    ویرایش توسط mohsencomm : 10-08-2016 در ساعت 07:20 PM
    Hossein_1352 و ashkan09 پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    318Array = 11
    قدرت امتیازدهی
    11
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط alireza12 نمایش پست ها
    با سلام
    جناب اقای موسوی
    لطفا در صورت امکان در یک خط استراتژِی یا سیستم خودتون
    را توضیح دهید.(مثلا اگر a اتفاق افتاد احتمالا b هم اتفاق میافتد)
    من فکر میکنم شما اصلا یک سیستم مکتوب ندارید
    البتا شرمنده که این را میگم.
    ولی به قول خودتون انتقاد کردن سازنده است.
    من در این مدتی که مطالب شما رو خوندم
    هیچ اثری از یک نظم معاملاتی ندیدم تنها
    چیزی که مشخص است سردرگمی در میانه راه
    ترید میباشد.
    امید وارم که در ادامه راه موفق باشید
    با سپاس
    نظم ؟!!دکتر موسوی!!؟؟
    چه حرفها ...والا...
    ایشون تنها در ویرایش پست ها و توجیه کردن استادن و البته قبلا از درجه تیمساری هم برای این امر استفاده میکردن....
    اهل مدیریت سرمایه هم نیستن !!!!
    بدختی اونجاست که یک مشت پیرو چشم و گوش بسته هم این افراد را بالا میبرن
    ولی من بازم ازشون خوشم میاد اخه ایشون تنها کسی است که تو تحلیلهاش با جسارت میگه اینجا بای بزنید و اینجا سل و مثل استاد نماها یه کانال نمیکشه و بگه فعلا در این کانال هستیم و در سقف میفروشیم و در کف میخریم..اخه شما اصلا تعریف سقف و کف را بلدید ...
    ایول موسوی جان ادامه بده ما که سرگرمیم

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsencomm نمایش پست ها
    سلام جناب موسوی عزیز

خواستم بگم بنده حرفی نزدم که نظر خودم باشه و یک نظری باشه که همینطوری داده شده باشه...

ذات بازار یعنی اینکه قیمت به مسیر صعودی یا نزولی خود ادامه میدهد تا اینکه در مسیر صعودی حمایتی را بشکند و یا در مسیر نزولی مقاومتی را بشکند بنابراین این تفکر اساسا اشتباه است که در مسیر صعودی و یا نزولی به دنبال نقاط برگشت باشیم...

بنابراین بنده با قاطعیت تمام خواهم گفت که اساسا تحلیل تکنیکال اشتباه هست و اگر بخواهم خیلی صریح صحبت کنم این نوع تفکر به عمد به تریدرها از همان ابتدای راه خورانده شده است و نتیجه ان چیزی نیست جز انکه بالای 90 درصد در این بازار بازنده هستند...

البته بنده این نوع نگاه رو مدیون جناب گیتی بزرگوار هستم که چشمانمان را باز کردند و راه درست را نشان دادند...

برای بنده اصلا مهم نیست یک ارز در چند دقیقه چند پیپ حرکت میکند چه 10 پیپ چه 100 پیپ چه 1000 پیپ در هر صورت قیمت از قانون خدشه ناپذیری پیروی میکند و این قانون تنها با پیدا کردن درست خطوط حمایت و مقاومت و خطوط تعادلی قابل فهم است...

امیدوارم دوستان راه درست را پیدا کنند البته همه چیز نمایان است منتها انقدر مطالب از تحلیل تکنیکال گفته شده که زیر این بمباران اطلاعاتی پیدا کردن نقشه راه کمی مشکل است...

موفق باشید و شادی سراسر وجودتان...
    اقا محسن سلام ،، میشه بفرمائید مثلا برای همین پوند دلار در تایم 4 ساعت خمایت و مقاومت را بر چه معیاری رسم میکنید ،، اگه ممکنه مقاومت و حمایت 4 ساعته و روزانه را در این ارز برای حرکت اتی رسم کنید و اینجا بگدارید

ممنون عزیز

================================================== ==========================

ضمنا با مشاهده چند پست قبلی میخوام تاسفم را از وضع روحی بد بچه هائی که هنوز هستند اعلام کنم ،، و بگویم حالا مشخصه که چرا اینهمه ریزش در حضور اساتید دیده میشه

دوست عزیز ، همین استادی که میفرمائید با رسم کانال داره تحلیل میکنه ،، میدونید چه استاد گرانقدری هست ، کتاب هاشونو خوندید ،، میدونید چقدر در موسسات مالی معتبر برای تحلیل هاشون اخترام میگذارند ،،،

البته بنده هیچ ادعائی در زمینه تحلیل ندارم فقط افتخارم این هست که ادعا کنم از شاگردان استاد یزدی و استاد ازادی بوده و هستم ،،

ارادت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2472Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اقا محسن سلام ،، میشه بفرمائید مثلا برای همین پوند دلار در تایم 4 ساعت خمایت و مقاومت را بر چه معیاری رسم میکنید ،، اگه ممکنه مقاومت و حمایت 4 ساعته و روزانه را در این ارز برای حرکت اتی رسم کنید و اینجا بگدارید

ممنون عزیز
    جناب موسوی عزیز

بنده در بیان نوع روش محدودیت دارم ولی راه بدست اوردنش خیلی راحت است...البته نوع روش در صحبتهای جناب گیتی به صورت کلی بدون ذکر جزییات بیان شده است...

دوستان علاقه مند میتوانند به مطالب جناب گیتی مراجعه کنند..

اما در مورد پوند دلار قیمت تا حدود 100 پیپ دیگر جای رشد دارد البته ممکن است برای این مقدار صعود اصلاح کند و بعد از این مقدار صعود شرایط برای صعود مجدد و یا نزول بعدی باید دوباره بررسی شود...

شادی سراسر وجودتان...

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    1089Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بانک مرکزی انگلیس طی بیانیه ای در این باره اعلام کرد رئیس کل این بانک از بانک تسویه حساب های بین المللی خواسته است تا سقوط یکباره و ناگهانی پوند استرلینگ را در مبادلات آسیایی مورد بررسی قرار دهد.

براي خود صاحب ارز هم مشخص نيست دليل سقوط به يكباره اين ارز چه بوده حالا شما پيدا كنيد پرتقال فروش را
    ویرایش توسط مسعود رهجو : 10-10-2016 در ساعت 05:52 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    383Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود رهجو نمایش پست ها
    بانک مرکزی انگلیس طی بیانیه ای در این باره اعلام کرد رئیس کل این بانک از بانک تسویه حساب های بین المللی خواسته است تا سقوط یکباره و ناگهانی پوند استرلینگ را در مبادلات آسیایی مورد بررسی قرار دهد.

براي خود صاحب ارز هم مشخص نيست دليل سقوط به يكباره اين ارز چه بوده حالا شما پيدا كنيد پرتقال فروش را
    سقوط ناگهانی پوند در واکنش به علامتی بود که دولت انگلستان مبنی براینکه خروج "سخت" را از اتحادیه اروپا خواهد داشت ،به وجود آمد .

7 موردی که باید درباره پوند درحال حاضر وآینده بدانید :

1- بعد از ثبات نسبی به سطح 1.3$ که پس از سقوط ناگهانی اولیه ای حاصل از نتایج غیرقابل پیش بینی رفراندوم برگزیت در 23 ژوئن اتفاق افتاد ، پوند در این هفته به سطح $1.24تنزل قیمت پیدا کرد .

2- اظهار ات خانم ترزا می در 5 اکتبر ، مبنی براینکه خروج سختی از اتحادیه اروپا را ترجیح می دهد بسیاری از امیدها را در مورد اینکه انگلستان و شرکای تجاری اش خروج آرامی خواهند داشت از بین برد.

3- تنزل قیمت ارز درنظام ارزی شناورآزاد یک واکنش منطقی به عدم اطمینان به ساختار تجاری انگلستان است که در حال حاضر یک کسری حسابهای جاری را نشان می دهد . انگلستان یکی از بازترین اقتصادها را دارد که بسیار با بقیه اعضای اتحادیه اروپا هم در حسابهای سرمایه ای وهم حسابهای جاری تراز پرداختها یکپارچه است .

4- امید وجود دارد که تنزل قیمت ارز ،اثر انقباضی که به اقتصاد وارد شد را توسط تشویق صادرات بیشتر ، تولیدات جایگزین ، توریست گسترده و جریان سرمایه های بزرگتر،کمتر کند . چرا بازارهای سهام وقتی ارز محلی و به صورت خاص با افزایش در تجارت بین المللی اندازه گیری می شود به صورت مطلوب واکنش نشان می دهد.

5- با توجه به اینکه تنزل نرخ ارز بدون ریسک نیست . بعضی از واکنشهای اقتصادی مطلوب درمواجهه با عدم اطمینان غیر معمول آینده ساختاری اقتصاد انگلستان ممکن است بی اثر شود یا حد اقل به تاخیر بیفتد. قیمتها اثراتی دارد که باعث تورم بالاتر می شود و مدیریت سیاست بانک انگلستان را پیچیده می کند اگر یک برگزیت " سخت " ، اقتصاد را به سمت رکود سوق دهد سیاست گذاران انگلستان با یکی از سخت ترین چالشها "رکود تورمی "روبرو خواهند شد .

6- بررسی ابعاد سیاسی رکود پوند هم با ارزش است.در کوتاه مدت ممکن است یک فهم جدید به وجود بیاید که توسعه مالی مطلوب "نخبگان بین المللی “ است ( درمقابل هزینه ای که بخش کمتر خوش شانس جمعیت که با تورم مواجهند)واکنش مثبتی به بازارسهام بعنوان روش مطلوبتر را در پی خواهد داشت.

7- بقیه اروپا نباید از این موضوع آسوده باشند تنزل قیمت پوند عامل تنش زای دیگری برای اقتصاد اروپا است که با چالشهای مالی و اقتصادی مواجه است .

اگر هم دولت انگلستان و هم اعضای اتحادیه اروپا (که بعضا ابراز تمایل برخروج سخت انگلستان دارند) پوند نوسانات و ضعف بیشتری خواهد داشت و تاثیر آن بر بقیه ی اعضای اتحادیه اروپا هم مطلوب نخواهد بود.
    bayat.m و Ashkin پسندیده اند.

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

صفحه 6 از 6 نخستنخست ... 456

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)