سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
gold - صفحه 2
صفحه 2 از 57 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 568
Like Tree132Likes

موضوع: gold

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15245Array = 204
    قدرت امتیازدهی
    204
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط TwiMm نمایش پست ها
    سلام آقا مصطفی

چرا دوباره شروع نمی کنید؟؟؟ الان که ماشاءالله تیم به این قدرت دارید.

اگه یه روز خواستید شروع کنید خواهشا سیگنالها با تحلیل باشه که جنبه ی آموزشی هم داشته باشه.

مرسی

سلام

فعلا رو مقوله سیگنال حساسیت بالاست .

ولی ایجاد یک مرکز سیگنال در برنامه های شرکت پرسپولیس گنجانده شده که به موقع اطلاع رسانی خواهد شد .
    ویرایش توسط مصطفی : 02-19-2013 در ساعت 04:43 PM
    دوستانی که حساب live دارند و تمایل به دریافت تحلیل از طریق تلگرام هستند در پیغام خصوصی اعلام نمایند.

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوستان نازنین

از صبح تا همین الان اینترنت نداشتم الان هم با ایرانسل وصل شدم که حتی نمیتونه تشکر زیر پست ها بزنه از اینرو منو ببخشید به محض وصل مجدد اینترنت ،، پاسخ محبت هاتونو خواهم داد البته تا جائی که از دستم برآید

ممنون مهدی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
    <o> </o>
    دوستان نازنین از پیامهای خصوصی که جهت اخذ سیگنال دریافت میکنم متوجه شدم متاسفانه تعداد کثیری از بچه ها پولهای زیادی در این راه از دست دادند لذا فکری به ذهنم رسید اینکه از فردا ده سیگنال 200 پیپی طلا همبن جا مبگذارم اگر همه ده سیگنال به سود نشست آنوقت پیشنهادم را مطرح میکنم ، پیشنهادی که سودش شامل همه دوستان خواهد شد ولی اگر مورد پسند مدیزیت یا دوستان نباشه کلا فزاموشش میکنیم
    <o</o

سیگنال 200 پیپی اول

بای استاپ 1613

تی پی 1633 <o</o

استاپ 1609

<o</o
    دوستان من در یک سال گذشته که به صورت جدی این کار را دنبال میکنم به این موضوع مهم مهم پی بردم اینکه تریدر بودن کلا یک ویژگی شخصیتی خاصی لازم داره و تچربه خاص خودش را میخواد و لزومی ندازه یک تحلیل گر بتونه بر ترس و طمع و اضطراب خودش غلبه کنه و یک حساب را رشد بدهد<o></o>

از اینرو کار تیمی میتونه چاره کار باشه<o></o>

آنگونه که بنده ملاحظه نمودم طلا هفته ای حداقل سه حرکت 200 پیپی داره بنابرین کار درست پیش بره در یکماه 2500 تا 3000 پیپ میتونیم بگیریم حال اگر یگی از دوستان محبت کرده حساب کنند اگر 2500 پیپ سود ماهانه ذر طلا با یکدهم لات بتونیم بگیریم چند دلار اخر ماه خواهیم داشت؟؟

همبن اول کار عرض میکنم با مردود شدن اولین سیگنال کار را قطع کرده و پس از کسب تجریه بیشنز و ذر فرصت بعدی اذامه میدهیم

<o</o
    ممنون<o</o

استاپ خورد؟!

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1166Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
    استاپ خورد؟!
    در چارت من تا 1608.42 رسید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط farzan20 نمایش پست ها
    در چارت من تا 1608.42 رسید
    پس متاسفانه این سیگنال استاپ زد!

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1166Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط alibeti نمایش پست ها
    پس متاسفانه این سیگنال استاپ زد!

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام

اگر کسی مختصر اشنائی با فا رکس داشته باشه متوجه میشه 1613 نمیتونه محل درستی برای بای استاپ باشه و محل درست یکی دو پیپ بالای های قبلی یعنی بالای 1619 باید باشه که متاسفانه عجله ای که در گذاشتن پست داشتم این اشتباه تایپی پیش اومده و الان که پست های بالا را دیدم تعجب کردم چون پوزیشینی که در دمو گذاشته ام هنوز فعال نشده ،، بنظر من این سیگنال هنوز فیل نشده منتهی محل درست بای استاپ 1619 هست ،، قابل توجه دوستان اینکه عرض کردم کار گروهی مزایائی داره یکیش همینه که اگر کسی متوجه اشتباه شد سریع اطلاع میدهد

ضمنا اقا فرزان عزیز این مبلغ سود که جنابعالی محاسبه فرمودید برای ارزهای دیگه صحت داره ولی برای طلا بنظرم ده برابر محاسبه میشه ،، اگر کسی اطلاع دقیق داره لطفا خبر بدهیدممنون
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 02-20-2013 در ساعت 10:39 AM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    640Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام

اگر کسی مختصر اشنائی با فا رکس داشته باشه متوجه میشه 1613 نمیتونه محل درستی برای بای استاپ باشه و محل درست یکی دو پیپ بالای های قبلی یعنی بالای 1619 باید باشه که متاسفانه عجله ای که در گذاشتن پست داشتم این اشتباه تایپی پیش اومده و الان که پست های بالا را دیدم تعجب کردم چون پوزیشینی که در دمو گذاشته ام هنوز فعال نشده ،، بنظر من این سیگنال هنوز فیل نشده منتهی محل درست بای استاپ 1619 هست ،، قابل توجه دوستان اینکه عرض کردم کار گروهی مزایائی داره یکیش همینه که اگر کسی متوجه اشتباه شد سریع اطلاع میدهد

ضمنا اقا فرزان عزیز این مبلغ سود که جنابعالی محاسبه فرمودید برای ارزهای دیگه صحت داره ولی برای طلا بنظرم ده برابر محاسبه میشه ،، اگر کسی اطلاع دقیق داره لطفا خبر بدهیدممنون
    سلام دکتر عزیز

بله خوب اطلاع دارم یه بار چوبش رو خوردم هنوز جاش کبوده

دقیقا ده برابر صحبت آقا فرزان، البته تجربه ی اون چوب به بهم میگه اگه حجم رو یک سوم یا نصف کنیم بهتره یعنی سه برابر سودی که آقا فرزان عزیز محاسبه کردند

ارادتمند ---- امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 04-09-2013 در ساعت 09:00 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1166Array = 35
    قدرت امتیازدهی
    35
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    پدر بازار تبادلات ارزی ایران در جنگ با طلا

صفحه 2 از 57 نخستنخست 12341252 ... آخرینآخرین