سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
oil - صفحه 3
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 40
Like Tree2Likes

موضوع: oil

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوستان عزیز سلام

الان تحلیل اساتید اقتصادی کشور در مورد عواقب سقوط بیشنر قیمت نفت را میدیدم ؛؛ بنظرم از این قیمت کنونی یعنی 85 دلار شروع به افزایش بکنه تا حدود 95 دلار ؛؛ فردا عصر امکان تحلیل دقیقتر ایچاد خواهد شد,, متحیرم وقتی با شش ماه و حتی کمتر,, آموزش روی تحلیل ؛ به راحتی خواهند توانست حرکت اتی ارزها و سهام و .... را با دقت بالا پیش بینی کنند ؛؛ چرا یک دکتزای اقتصاد و استاد دانشگاه باید با اینهمه شک و تردید در این قبیل موارد اظهار نظر کنند

امروز 3 تحلیل دست و پا شکسته ارائه کرده بودم که یورو ذلار 120 پیپ و یورو ین 280 پیپ و یورو پوند 80 پیپ سود داشت چمعا 480 پیپ،، در سه جفت ارز،، البته منظورم این نیست که کار خودم را توجیه کنم چون یک اشتباه ذر محاسبه میزان سقوط یورو دلار داشتم که با نا دیده گزفتن یک مورد واضح ، اونو 40 پیپ کمتر تخمین زدم ،، هر چه میگذره بیشتر متوجه میشم که چه نظم بالائی در حرکت ارزها وجود داره و اگز اشتباهی باشه از سوی من هست،،

و اما روزانه تعداد زیادی پیام با محبت از سوی دوستان میرسه که تقاضای اموزش تحلیل میشوند ،، هر چند, بارها در این زمینه و اینکه اولا این روش تکمیل نشده و ثانیا اموزش تحلیل که با چند پست و حتی چند روز آموزش حضوری نیز امکانپذیر نیست ،، و ثالثا و صد برابر مهمتر اینکه اگر هدف دوستان اخذ سود از بازار تبادلات ارزی هست که نیاز به یادگیری تحلیل در این حد نیست یعنی تخصص برای انجام ترید نیاز به اموزش موارد دیگر داره که خدا وکیل تا جائی که عقلم قد میداد چندین بار توضیح داده ام ،، ولی جون تعداد درخواستها بصورت چشمگیر زیاد شده ( فلذا فردا طی یک تاپیک حدید مواردی را که برای ترید لازمه را مفصلا توضیح خواهم داد ) علی الخصوص که برخی از دوستان بنده را امین دانسته و از میزان بالای زیانهایشان برایم مینویسند که حقیر را شدیدا متاثر میکنه ؛؛ حتی قبل از عید بفکر افتادم یک حساب 2000 ذلاری با مشارکت 10 نفر هر یک با 200 ذلار اورده ؛؛ باز کنیم و روزی یک یا دو پوزیشن بگیریم ،، ( وظیفه بنده فقط دادن سیکنال باشه . و مدیریت پوزیشن ها و واریز و برداشت بعهده شخص دیگری باشه ) و شاید در مدت شش ماه مشکل این 10 نفر رفع بشه ؛؛ البته اگر دوستان مایل باشند میشه چند عدد از این 10 نفر ها را ایجاد کرد ؛؛البته فکر دیگر این بود بجای این جار و جنجال ؛؛ بنده کمترین و یا اساتید محترم یگ یا دو سیگنال ارائه دهند و دوستان همان 200 دلارشان را که در بالا توضیح دادم را به تنهائی ترید کنند ولی دقیق که بشویم میبینیم مشگل از همین جا شروع میشه که وقتی حساب مال خودمان هست با احتمال بالا فوانین مدیریت سرمایه را رعایت نمیکنیم ولی در یک حرکت جمعی و چون بقیه ناظر رفتار شخص معامله گز هستند لذا لات ورودی و عدم انجام معاملات زیادی ( اور ترید ) و بقیه موارد بخوبی رعایت میشوند،، بهر جال با تقبل کلیه عوارض و عواقب احتمالی حتی تا پای بازداشت؛؛ بخاطر رفع مشگل دوستان ؛بنده حاضز به همه نوع همکاری هستم ,

دوستان ضمنا داون ترند ارزهائی که یک طرفشان یورو هست به نظر بنده به اتمام رسیده ؛؛من پوزیشن های سل را بستم
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 04-17-2013 در ساعت 11:56 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    3985Array = 64
    قدرت امتیازدهی
    64
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مهدی جان دست شما درد نکنه واقعا ممنون
    اگر این امکان فراهم بشه یه مقدار از لحاظ مالی هم جون می گیرم.
    اگر طرح جدی شد بنده رو هم در لیست خود بگنجانید.
    باز هم متشکرم
    ارادتمند شما حمید
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

کاربر عضو

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    جناب موسوی عزیز.
    ااسم بنده را هم در لیست جهت مشارکت در این امر لطفا بنویسید.
    شاید در این حرکت گروهی ما موفق بشیم ترید واقعی و غیر احساسی و پایدار را یاد بگیریم.
    تلاش شما جهت رفع مشکلات تریدر های ایرانی ستودنی است.
    سالم وسر بلند باشید.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    610Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    منم دکتر ول کنت نیستم :دی اسمم رو هم ننویسی با یه آیدی دیگه میام تو لیست. اینقدر کلک بلدم که اگه نصف این ترید بلد بودم الان میلیونر بودم.

ارادتمند---------امیر
    تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بچه ها خواهشا فعلا چیزی نگید تا فکری روش بکنیم ببینیم چکار میشه کرد

برای تحقق این امر چند مورد ضروری است

1 = مسئولین فوروم و اساتید با آن مخالف نباشند
    2 = اولین حساب 2000 دلاری که حداقل مورد نیاز برای پرسپولیس هست نزد یکی ار مسولین باشه مثلا اقا مص.... ( کامل ننوشتم چون ازشون اجازه نگزفته بودم ) برای مثال ،،
    3 = ترید و وزود و خروج که روزی یک یا دو بار بیشتر نمیشه، توسط کسی که اینترنت قوی داشته باشه مثلا همین امیر اقا صورت بگیره،،
    4 = هر سهم را 50 دلار در نظر میگیریم . و کسی بیشتر از 4 سهم مچاز به خرید نباشه؛ یعنی از یک سهم تا 4 سهم،، البته باید اجازه داد کسانی که در حالت بحرانی هستند حق تقدم داشته باشند

من این موارد را علیرغم میل باطنی و اینکه سری که درد نمیکنه دستمال نباید بست، ولی به جهت پیامهای دوستانی که در بحران مالی قرار گرفته اند نوشتم هز چند 90 دز صد مطمنم مورد پسند بزرگان قوم قرار نخواهد گرفت،،

من خودم نه سهم میخوام نه سود ،،حتی اگر بفرض محال حساب در اثر اشتباه من کال بشه حاضرم 1000 تاشو پرداخت کنم

حالا ممکنه کسی بپرسه پس علت دخالتم چیه ؟؟ شاید شما هم پیامها را میدیدید بیشتر از من حساس میشدید ضمنا شما ها هم جای فرزند من هستید دزسته ندیدمتان ولی نمیتونم ناراحتیتونو ببینم و کاری نکنم

ارادت
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 04-18-2013 در ساعت 01:23 AM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    610Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
    بچه ها خواهشا فعلا چیزی نگید تا فکری روش بکنیم ببینیم چکار میشه کرد

برای تحقق این امر چند مورد ضروری است

1 = مسئولین فوروم و اساتید با آن مخالف نباشند
    2 = اولین حساب 2000 دلاری که حداقل مورد نیاز برای پرسپولیس هست نزد یکی ار مسولین باشه مثلا اقا مص.... ( کامل ننوشتم چون ازشون اجازه نگزفته بودم ) برای مثال ،،
    3 = ترید و وزود و خروج که روزی یک یا دو بار بیشتر نمیشه، توسط کسی که اینترنت قوی داشته باشه مثلا همین امیر اقا صورت بگیره،،
    4 = هر سهم را 50 دلار در نظر میگیریم . و کسی بیشتر از 4 سهم مچاز به خرید نباشه؛ یعنی از یک سهم تا 4 سهم،، البته باید اجازه داد کسانی که در حالت بحرانی هستند حق تقدم داشته باشند

من این موارد را علیرغم میل باطنی و اینکه سری که درد نمیکنه دستمال نباید بست، ولی به جهت پیامهای دوستانی که در بحران مالی قرار گرفته اند نوشتم هز چند 90 دز صد مطمنم مورد پسند بزرگان قوم قرار نخواهد گرفت،،

ارادت
    دکتر جان منم همین احتمال رو میدهم. مهم حسن نیت شما بود که ثابت شد. نیت خیر هم ثواب داره. البته اگر بشه عالی است. یا دکتر جان من فکر بهتری دارم. یه حساب شما باز کنید که یوزر و پسوود اینوستور رو قرار بدید توی تاپیک. اینجوری اگرم کسی مدیریت سرمایه یا هرچیز رو رعایت نکرد حداقلش اینه که اهمیت موضوعات دیگه معلوم میشه. من خودم تا حالا هزاران تحلیل از شما گرفتم و ممنونتون هستم ولی هیچوقت ازتون درخواست آموزش ....___1 که روش اصلی شماست رو نکردم، دلیلشم اینه که هرکسی را بهر کاری ساختند ما با روش خودمون کار کنیم شاهکار کردیم ولی بارها ازتون توی مسائل تریدری که شما این همه بهش تاکید دارید و صد البته با این تحلیلهای عالی وقتی میگید مسائل مهم تر هست حتما هست.
    پس اگر ملت سود کردند که فبها اگرم نه حداقل دیگه این همه دنبال استراتژی نمی روند و اون موقع است که به مسائل تریدری بیشتر اهمیت داده میشود و شاید تریدر پرورش پیدا کرد. این که من سود کنم با چوب تر که به درد نمی خوره. البته صد در صد تصمیم صحیح با شماست فقط هرکاری کردید من رو اولین نفر اسمم رو یادداشت کنید جزو ارادتمندان درجه ی یکتون.

ارادتمند-----------امیر

تحلیلهای عددی TwiMm

قشنگتر از صد هزار تحلیل

چون گردنم از مو باریکتره و زورم به روند نمی رسه فقط در جهت روند معامله می کنم

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    Array
    سلام

سطوح مشخص شده دز حدود 20 روز پیش با کمترین تلرانس لمس شده اند ولی طبق کانالی که رسم کردم بنظرم کمی دیگه قیمت پائینتر بیاد بعد موج صعودی شروع بشه یعنی از قیمت 105.45

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    7999Array = 106
    قدرت امتیازدهی
    106
    Array
    دوستان ارجمند درود

بعد از تحلیل روزانه برنت چشمم افتاد به ترکیب موجها در تایم هفتگی ،، البته همانگونه که میبینید مقدار کمی از موج در تایم هفتگی و ماهانه را میتونم ببینم ولی با همین مقدار کم ،، وحشت بر بنده مستولی شد چون نشون میده حداکثر قیمت 100 خواهد بود و بعد ریزش بزرگ تا زیر 10 دلار؛؛ البته اگر یک اتفاق دیگه بیوفته یعنی قیمت بتونه خودشو به بالای 120 دلار برسونه سناریو عوض میشه ،، پس با این حساب با جرات میشه گفت ،،،کل سناریو دو سال اینده قیمت نفت بستگی به نوع و بلندی موج صعودی است که قراره از 72 یا 65 دلار ایجاد بشه داره ،، باید دید ارتفاع موج چقدر خواهد بود ؟؟ البته منظورم اولین موج برگشتی هست .

در دنیا چه اتفاقاتی داره میافته ،، نکنه اینها زیر سر شیطان بزرگ هست

حالا بچه ها لطفا راهنمائی کنید چکار کنم مقدار بیشتر از سابقه موج را در تایمهای بالا ببینم ؟؟؟ ایا باید بروم هیستوری ویکلی را از اینترنت دانلود کنم

ممنون

ویرایش توسط مهدی موسوی : 11-27-2014 در ساعت 02:35 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    311Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)