سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
usd jpy
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
Like Tree7Likes

موضوع: usd jpy

کاربر عضو

میزان امتیاز
    58Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array

usd jpy

عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب موسوی و دیگر دوستان

جناب موسوی پیگیر پیغام اخری که خدمتتان ارسال کردم و جواب (من هم چک کردم ذر هردو مورذ با شما هم عقیذه ام) دریافت کردم میخواستم بدانم یعنی شما هم نظرتان در مورد دلار/ین به صورتی بود که خدمتتان فرستادم ؟؟؟!! چنانچه برایتان امکان پذیر است تحلیلی از این جفت ارز (با توجه به این موضوع که فرمودین عوامل بنیادی در جهت بازار تاثیر گذار نیست ) قرار دهید بسیار متشکر می شوم .

تحلیل هایی که بنده گذاشتم این ها بودند :

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

البته می بخشین که این پست را در تاپیکتون زدم چون پیام خصوصی نمیدانم چرا ارسال نمی شود .

باز هم از لطفتون بی نهایت سپاسگذارم .

پاینده و برقرار باشید .
    ویرایش توسط ALFRED : 04-08-2013 در ساعت 02:00 PM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
    عرض سلام و خسته نباشید خدمت جناب موسوی و دیگر دوستان

جناب موسوی پیگیر پیغام اخری که خدمتتان ارسال کردم و جواب (من هم چک کردم ذر هردو مورذ با شما هم عقیذه ام) دریافت کردم میخواستم بدانم یعنی شما هم نظرتان در مورد دلار/ین به صورتی بود که خدمتتان فرستادم ؟؟؟!! چنانچه برایتان امکان پذیر است تحلیلی از این جفت ارز (با توجه به این موضوع که فرمودین عوامل بنیادی در جهت بازار تاثیر گذار نیست ) قرار دهید بسیار متشکر می شوم .

تحلیل هایی که بنده گذاشتم این ها بودند :

البته می بخشین که این پست را در تاپیکتون زدم چون پیام خصوصی نمیدانم چرا ارسال نمی شود .

باز هم از لطفتون بی نهایت سپاسگذارم .

پاینده و برقرار باشید .
    جناب آلفرد و دوستان دیگر سلام

اول از همه دو مورد را صراحتآ به عرض میرسونم :

1 = من که سهلم ،، پدر جد من هم نمیتونه تاثیر فاندامنتال را منکر بشه تنها موردی که بنده با علم ناقصم به آن اشاره کردم نظم بالا در حرکت ارزها و قدرت بالای عوامل تکنیکال در تحلیلها میباشد ، و این اواخر کمی از کوپن خودم بیشتر حرف زده و گفتم که ندیده ام فاندامنتال بتونه در وسط یک موج در جهت اون تغیر ایجاد کنه و نیز عرض کردم که شاید بشه ولی من ندیده ام

2 = من خیلی کمتر از آنچیزی سواد دارم که شما دوستان تصور میکنید مخصوصا دوستانی که با بنده مشورت میکنند ولی حداقل این را فهمیدم که راه از کدوم طرفه و به امید خدا نخوام بیراهه برم

و اما راجع به دلار به ین ،، حدود دو ماه و ده روز پیش من یک تحلیل در مورد چند جفت ارز خواستم تهیه و در فورم بگذارم در مورد دلار به ین هر کاری کردم دیدم پای تحلیل از زیر پتوی یکساعت که سهله از چهار ساعت هم میزنه بیرون ،، از اینرو مجبور شدم فقط این یکی را در تایم دیلی تحلیل کنم که در تصویر شماره یک در زیر مشخصه ( چند پست جلوتر گذاشته شده ) خدا را شکر در این مدت 70 روز درست در اومده و طبق تحلیل الان دیگه باید ظرفیت آپ ترند پرشده ( همانگونه که در متن تصویر نوشتم حتی اجبارا مقداری هم بصورت اکستند موج 5 ایجاد نموده ) و حال موقع بر گشت برای اصلاح میباشد
    از طرف دیگر چون موج 5 اکستند شده بنابرین نمیشه دقیقا محل بر گشت را تشخیص داد البته من در ترید شخصی علائم برگشت را از اندیکاتورها میگیرم

اگر برگرده و با توجه به کورولیشن بین ارزها و با توجه به اپ ترند بودن یورو دلار یعنی کاهش ارزش دلار دو پلن ممکنه پیش بیاد اول اینکه تا حد مستطیل قرمز ( در تصویر شماره 2 ) و در یک موج سه تائی امتداد داشته باشه و دوم اینکه ریزش بسیار زیادتری داشته باشه که سوادم به اونجا نمیرسه و طی روزهای آتی مشخص تر میشه

موفق باشید

ویرایش توسط مهدی موسوی : 04-08-2013 در ساعت 05:27 PM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1812Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دکتر جان اون صعودش به خاطر سیاست های تسهیلی (انبساط) بانک مرکزی ژاپن هست غافبگیرانه حرکت میکنند !
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

کاربر عضو

میزان امتیاز
    58Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    سلام مجدد

جناب موسوی حقیقتش دیشب با گپی که دلارین از خود به جای گذاشت تحلیل بنده دچار تغییر بزرگی شد (کمی گنگ شدم ) .

تحلیل بنده کاملا تغییر کرد واز دیشب درگیر این مسئله هستم .

به نظرم چنانچه دلار/ین در تایم 4 ساعته در این کندل (که برایم نقطه عطف خواهد بود) بالای 98.55 کلوز کند صعودی

بزرگ خواهد داشت ( که بنده را دچار ابهام فراوان کرده ولی تحلیل هایم اصرار زیادی روی این قضیه دارند !!!

(پناه برخدا از شر شیاطین کندلی بازار !!!) )

فعلا منتظرم ببینم نتیجه چه چیزی خواهد بود اما هرچه باشد درس بزرگی به بنده خواهد داد !!!!

از این که مزاحم تاپیکتون شدم عذر میخوام و از لطفتون بی نهایت سپاسگذارم .

پاینده باشید .
    ویرایش توسط ALFRED : 04-08-2013 در ساعت 06:22 PM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ALFRED نمایش پست ها
    سلام مجدد

جناب موسوی حقیقتش دیشب با گپی که دلارین از خود به جای گذاشت تحلیل بنده دچار تغییر بزرگی شد (کمی گنگ شدم ) .

تحلیل بنده کاملا تغییر کرد واز دیشب درگیر این مسئله هستم .

به نظرم چنانچه دلار/ین در تایم 4 ساعته در این کندل (که برایم نقطه عطف خواهد بود) بالای 98.55 کلوز کند صعودی

بزرگ خواهد داشت ( که بنده را دچار ابهام فراوان کرده ولی تحلیل هایم اصرار زیادی روی این قضیه دارند !!!

(پناه برخدا از شر شیاطین کندلی بازار !!!) )

فعلا منتظرم ببینم نتیجه چه چیزی خواهد بود اما هرچه باشد درس بزرگی به بنده خواهد داد !!!!

از این که مزاحم تاپیکتون شدم عذر میخوام و از لطفتون بی نهایت سپاسگذارم .

پاینده باشید .

جناب آلفرد سلام

همانگونه که از فرمایشتون معلومه شیطنت کردی و خواستی بنده را امتحان کنی ؟؟؟ خدا وکیل درست تشخیص دادم شیطون بلا ؟؟ ولی خوبه که خودم در همون ابتدا به بیسوادی و بی ادعا بودن خودم اعتراف کردم حتی حاضرم ببرم دادگستری برابر با اصل هم بکنم جای امیر اقا خالی که اگه بود الان دست به یقه شده بود،، امیر جان دوستت داریم

و اما از مزاح که بگذریم و همانگونه که اقا خلیل دوست داشتنی فرمودند اتفاق فاندامنتال روی داده که باعث اکستنشن شده

همانگونه هم که بنده در پست بالا بعرض رسوندم چون وارد یک موج اکستند شده ایم معلوم نمیشه چند پله بالا بره ،، و قید کردم بشرط یرگشت سناریو واقع در تصویر ایجاد خواهد شد و لذا احتمال داره طبق تحلیلی که شما انجام دادید صورت بگیره

شاد باشید

کاربر عضو

میزان امتیاز
    58Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط soficoo نمایش پست ها
    جناب آلفرد سلام

همانگونه که از فرمایشتون معلومه شیطنت کردی و خواستی بنده را امتحان کنی ؟؟؟ خدا وکیل درست تشخیص دادم شیطون بلا ؟؟ ولی خوبه که خودم در همون ابتدا به بیسوادی و بی ادعا بودن خودم اعتراف کردم حتی حاضرم ببرم دادگستری برابر با اصل هم بکنم جای امیر اقا خالی که اگه بود الان دست به یقه شده بود،، امیر جان دوستت داریم

و اما از مزاح که بگذریم و همانگونه که اقا خلیل دوست داشتنی فرمودند اتفاق فاندامنتال روی داده که باعث اکستنشن شده

همانگونه هم که بنده در پست بالا بعرض رسوندم چون وارد یک موج اکستند شده ایم معلوم نمیشه چند پله بالا بره ،، و قید کردم بشرط یرگشت سناریو واقع در تصویر ایجاد خواهد شد و لذا احتمال داره طبق تحلیلی که شما انجام دادید صورت بگیره

شاد باشید
    سلام مجدد

استاد عزیز بنده حقیر در حدی نیستم که بخواهم استادی با دانش و توانایی چون شما رو امتحان کنم بنده قصدم فقط این بود که

ببینم کجای کار قرار دارم و اگر اشتباهی کردم انرا با محک قابلی چون شما محک زده و اگر نادرست بود ان را اصلاح نمایم

چون همانطور که گفتم با یک باز شدن بازار با گپ سناریوی تحلیلی بنده کاملا تغییر کرد که بی سابقه بود (بگذریم ) .

امروز حسابی مزاحم شما ودیگر عزیزان در تاپیکتون شدم و به همین دلیل خواهش میکنم عذرخواهی بنده رو پذیرا باشید .

امیدوارم کما فی السابق بنده و دیگر دوستان از علم و دانش بالای شما در این تاپیک بهره مند شویم .

پیروز و سربلند باشید .
    ویرایش توسط ALFRED : 04-08-2013 در ساعت 07:03 PM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    Array
    دوستان : اقا الفرد دوست نوجوان بنده اطلاعات خوبی راجع به کندلها داره و روش اختصاصی برای تحلیل،، که بارها تحلیل هاشونو من دیدم واقعا عالیه

بنابرین ضمن خواهش از ایشان برای ارائه تحلیل ها ،، به شما هم پیشنهاد میکنم ایشان را مورد مشورت قرار دهید

الفرد جان باید از جائی شروع کنی .و اصلا نگران غلط بودن تحلیل هات نشو،، بهر حال هیچکس از نوزادی که استاد نبوده ،، مطمنم زودتر از انجه فکر میکنی موفق خواهی شد

قربانت مهدی

کاربر عضو

میزان امتیاز
    58Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    استاد عزیز واقعا چند دقیقه ای است دارم فکر می کنم چه بنویسم اما نمی دانم چه بنویسم !!!

باور بفرمایید بنده حقیر بسیار کمتر از انم که شما فرمودین و این از بزرگی شماست که حقیری چون بنده رو مورد لطف خودتان قرار می دهید .

بنده حقیر در خدمت شما و دیگر عزیزان عضو این سایت پربار و حقیقتا با بار علمی بالا هستم . امیدوارم در کنار استادی چون شما و

عزیزان دیگر روز به روز به دانش بنده اضافه گردد .

با ارزوی سلامتی برای شما استاد ارجمند .
    ویرایش توسط ALFRED : 04-08-2013 در ساعت 08:16 PM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    Array

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    Array

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)