سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
Usdcad - صفحه 2
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
Like Tree1Likes

موضوع: Usdcad

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوستان گل

بزرگواری و تواضع و مرام این دوستمون که چشم و چراغ این فوروم هست ،،همین علی اقای نازنین که هر پیشوندی جلوی اسمش بخوام بگذارم ،، در حق ایشان نا سپاسی میشود،، تنها پیشوندی که بنده خیلی بهش علاقه دارم و قدر و مرتبتش را بیشتر از القاب دیگر مثل دکتر ،، مهندس ،، استاد ،، و ووو میپندارم؛؛ لقب و صفت با مرامی هست ،، که علی عزیز از با مرام ترین بجه های این خونه هست ،،خداوند یک ذره حسودی و خودخواهی در این بزرگوار نگذاشته ،، به ایشان به جهت داشتن جنین خصلت نیکو ،، و به خودمون به جهت داشتن جنین دوستی تبریک میگم

خودش منبع علم بازارجهانی هست ولی مطمنم به جهت شارژ روحی بنده ،، چنین فرمایشی میدهد

همتون با مرام هستید عزیزان
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 03-07-2014 در ساعت 07:53 PM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    Array
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ]مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

علی افا و ذوستان ارجمند ،، سه تایم فریم را جداگانه پیوست نمودم ؛؛

مهزتان پایدار
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 11-27-2014 در ساعت 02:56 PM

AIO

AIO ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4468Array = 74
    قدرت امتیازدهی
    74
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر استاد گرامی،

بازه زمانی تحلیل روزانه تان چقدر است؟

کاربر فعال

میزان امتیاز
    100Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط AIO نمایش پست ها
    درود بر استاد گرامی،

بازه زمانی تحلیل روزانه تان چقدر است؟

افرین بر شما غلی جان

حق با شماست ،، ابتدا هم متوجه منظورتان نشدم و برایتان پیام فرستادم بعد با خودم گفتم با شناختی که روی شما دارم سوالتان باید دلیلی داشته باشه

اگر به چارت دیلی نکاه کنید کندل ها بزرگ تر از جارت یکساعته هست یعنی زوم دیلی را بزرگ گرفته ام برای مشخص شدن تحلیل

ضمنا با قیمت سمت راست چارت هم میشه تطبیق داد

ممنون از تذکرتان ، اگر منظور دیگر دارید لظفا مطرح فرمائید

ممنونم که اینقدر دقیق توجه میکنید؛؛ برای رفع ابهام ؛ تصاویر را جداگانه پیوست نمودم

----------------------------------------------------------------------------------------------------

الان متوجه شدم با ایدی قبلی پست گذاشته شذه
    علتش اینه که ایدی مهدی موسوی روی اینترنت اکسپلورر بود هر کار کردم پست اپ نمیشد رفتم سراغ موزیلا ؛؛ نگو که روی ایدی قبلی ست هست

موسوی
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 11-27-2014 در ساعت 02:24 AM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    Array

کاربر فعال

میزان امتیاز
    356Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

جناب موسوی اگر ممکنه نظرتون را در مورد دلار - کانادا تایم 4 و روزانه بفرمائید ................تشکر

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط aminaran نمایش پست ها
    سلام

جناب موسوی اگر ممکنه نظرتون را در مورد دلار - کانادا تایم 4 و روزانه بفرمائید ................تشکر

سلام به امین عزیزم ،، دوست همیشگی

عزیزم ممنون ما را قابل دونستی برای چیزی که خودتون از ان اگاه ترید اگر این پست را زودتر امروز گذاشتید خیلی عذر میخوام دیر متوجه شدم

در تایم یکساعته اول عرض کنم که برای ترید میانروزی مفیده ولی جز سوال شما نبود ، قیمت بنظر بنده تا پیوت روزانه میاد دوومن ( پائین بزبان محلی ) یعنی 1.2126 همین جا که هست تقریبا بعد صعود تا 1.2268

بنظرم داره استراتژی خاک انداز را در تایم چهار ساعت تکمیل میکنه یعنی فکر کنم همین پیوت امروز پائینترین قیمت برای چند مدت اینده باشه یعنی در تایم چهار و دیلی بنده صعود را پیش بینی میکنم تا 1.25

چون داشت تغیر مسیر میداد اول این نوشته را گذاشتم تا یکی دو ساعت تصویر هم میگذارم

شاد باشی دوست عزیز و عزیزان دیگر
    ویرایش توسط مهدی موسوی : 05-19-2015 در ساعت 09:57 AM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    Array
    [quote=مهدی موسوی;162933]سلام به امین عزیزم ،، دوست همیشگی

عزیزم ممنون ما را قابل دونستی برای چیزی که خودتون از ان اگاه ترید اگر این پست را زودتر امروز گذاشتید خیلی عذر میخوام دیر متوجه شدم

در تایم یکساعته اول عرض کنم که برای ترید میانروزی مفیده ولی جز سوال شما نبود ، قیمت بنظر بنده تا پیوت روزانه میاد دوومن ( پائین بزبان محلی ) یعنی 1.2126 همین جا که هست تقریبا بعد صعود تا 1.2268

-----------------------------------------------------------------------------------

ارمین عزیز و دوستان سلام

حدود 8 پیپ مونده به تی پی اغلام شده در پست صبح ،، که به نظرم قیمت انرا لمس خواهد نمود منتهی برای فردا در تایم زیر یکساعت انتظار ساخته شدن موج برگشتی برای موج صعودی امروز باید بود و روز بعد روند صعودی ادامه پیدا خواهد نمود

شاد باشید

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    Array

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین