سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
Eur usd- تالار تحلیل های حاجی خارجی - صفحه 2
صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 101
Like Tree5Likes

موضوع: Eur usd- تالار تحلیل های حاجی خارجی

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    2170Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    راستی !
    من دو تا الگو (الگوی های هارمونیک سایفر و قوی سفید و سیاه ) معرفی کردم .کسی راجب اون چیزی نگفت !
    بابا حداقل بگید میدونستیم که من ضایع میشدم دیگه الگو ملگو جدید نزارم تو تاپیک !
    کلی کار دارم ... !!

Elegance
    is in
    Simplicity

فعلاً هستم اما نیم بند ... !!!

raz

raz ??? ?????? ??????
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    355Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجی خارجی نمایش پست ها
    راستی !
    من دو تا الگو (الگوی های هارمونیک سایفر و قوی سفید و سیاه ) معرفی کردم .کسی راجب اون چیزی نگفت !
    بابا حداقل بگید میدونستیم که من ضایع میشدم دیگه الگو ملگو جدید نزارم تو تاپیک !
    سلام حاجی جون...دومیشو نمیدونستم..پس 50 50 ضایعه ای (شوخی کردم)
    دمت گرم..ما نظاره گریم و تشکر میزنیم و بحث شما دوستانو استفده میکنیم ازش ک بشود ما هم 2 زار چیز یاد بگیریم از شما دوستان
    موفق باشی
    before you start anything..learn how to finish it

مدیربخش تاثیر گذارترین حرکات در بازارهای مالی

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط حاجی خارجی نمایش پست ها
    طاها جان اینکاره هستیا !!
    کتابها و مقالات تیلور کوئن رو توصیه میکنم دیدی کاربردی تر داره از نظر من
    ولی در مورد بحثمون یه سرچ تو ویکی پدیا هم کفایت میکنه .
    حاجی جون من الان رو ساختار بازارها و ساختار کاری سفته بازا و کوت زوم کردم.

این وسط وقت گیرم بیاد هم قاچاقی میخوابم.

خوش بحال دوران بچگی خودم

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها و مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها یه نیگا بنداز ببین چطوره من که حقیقت 4 روزه تبش رو توی بروزرم نبستم که نیگاش کنم!!!
    Think / Act / Enjoy

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1789Array = 42
    قدرت امتیازدهی
    42
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    حاجی خارجی گل و سایر دوستان عزیز درود

در ابتدا دید دیگری نسبت به تاپیک داشتم اما انچنان که پیش میرود بسیار جذابتر میشود

مباحث که شما و طه گل مرد و سایرین راه انداختید بسیار جالب هست چرا که با درک این مسایل دیدگاه را نسبت به مارکت بازتر میکند

شرکت در مباحث شما باعث افتخار است و انشالله هر انچه سواد قد دهد شرکت خواهیم کرد

در مورد الگوهای که مطرح نمودید قوی سفید و سیاه بیشتر اوقات در موج چهار و پنج از سه مشاهده کرده ام و سایفر در الگوهای کامپلکس و بعضا زیگزاگ های که بازوهابش به وضوح قابل مشاهده هست

فرصت شد بیشتر در این زمینه به گفتگو خواهیم پرداخت .

در مورد بحث شرکت کنندگان و تعداد معاملات و حجم سر فرصت یک سری نوشته به اشتراک خواهم گذاشت که ما هم سهم اندکی در بحث داشته باشیم

ارادت
    آموزش مالتی مدیا تحلیل فاندامنتال ( بنیادی )

چه فرقی می کند یا من از این طوفان...به ساحل می رسم یا موج یا قایق

raz

raz ??? ?????? ??????
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    355Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود
    چند تا لینک میزارم امیدوارم بدرد بخوره

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

امید واریم پست الکی نزده باشیم
    before you start anything..learn how to finish it

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط raz نمایش پست ها
    درود
    چند تا لینک میزارم امیدوارم بدرد بخوره

امید واریم پست الکی نزده باشیم
    ضمن سپاسگذاری از تلاش دوست خوبمون raz در یاری رساندن به ادامه مسیر بحث باید اضافه کنم که ماهیت سفته بازان چیزی فراتر از اینهاست و حدود 600 صفحه کتاب رو در بر می گیره.(البته جزئیات کامل طی 3 کتاب)

وقنی میگم ساختار بازار یعنی حدودا 550 صفحه کتاب هستش.

وقتی درباره گزارش کوت میخوام صحبت کنم باید کتاب 200 صفحه ای لری ویلیمز رو جویده باشم تا حرفی که میزنم پایه ای و اصولی باشد و براحتی نشه ردش کرد.

برای همین دوست خوبمون پیام صداشون درمیاد که بنده اصرار بر یک خاص چیز دارم.(البته مساله دید چندگانه برای بسط دادن یک مفهوم در راستای شناخت بیشتر بسیار باارزش و گرانبهاست)

حالا می فهمم بچه های فروم آریا چرا اینقدر بزرگ و با علم بالا بودند و براحتی نمی شد باهاشون وارد بحث شد، چون مطالعه وحشتناکی داشتند. بررسی وسیعی بصورت گروهی انجام میدادند بعد سر صحبت رو درباره موضوعی باز می کردند.

بنده هم دوست دارم وقتی میام اینجا حرفی میزنم حداقل پشتوانه علمی برای اون داشته باشم تا بتونم بصورت صحبح و منطقی بحث کنم(بخدا خودم رو میگم و خواهشا به کسی بر نخوره!)

به این صورت میشه که یک نسل موفق تر و قوی تر برای پیشروی و فتح قله های پیروزی در بازارهای جهانی ساخته میشه.

همیشه شاد و خرم باشد
    Think / Act / Enjoy

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4018Array = 67
    قدرت امتیازدهی
    67
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    شب بر همگی خوش
    میبینم که دوستان کم کم دارند وارد بحث میشوند.خیلی عالیه
    طاهای گل و دوست داشتنی , این خیلی خوبه که دوستانی مثل شما با سواد و اهل مطالعه در اینجا حضور دارند و ما کسب علم میکنیم و باعث بسی افتخار و خوشحالی است.
    القصه ... با همه این تفاسیر هنوزبه نظر من به جوابی قانع کننده نرسیدیم . اینکه میگم شما اصرار داری به این خاطر است که حتی 1 در صد نمی خواهید حتی بر روی کاغذ هم که شده این احتمال را در نظر بگیرید که ممکن است یک ارز مطلوبیتش را بنا بر دلیل خیلی غیر قابل پیش بینی ای از دست بدهد. آنوقت چه میشود؟ قبول دارید که اگر باز هم بخواهید با همان فرضیات که من هم منکر آن نبوده و با شما در اصل قضیه هم نظرم بخواهید سخن بگویید در واقع ادامه این بحث تکرار مکررات خواهد بود و بی نتیجه؟ جسارت من را ببخشید که خیلی رک مینویسم .من در اصل جاری بازار با شما هم عقیده ام یعنی با شما هستم و نه بر شما. فقط جهت اینکه پاسخی شایسته ,حتی با قبول 1.../0
    درصد احتمال وقوع ان برای امیر آقا این بحث را ادامه دادم . هر چند که شما خیلی فنی مینویسید و من بیسواد ( شوخی کردم تا 6 ابتدایی خوندم ) با دانش اندک خودم

اجازه بده ساده تر بپرسم که احتمال کاهش ارزش یک ارز را تا کجا متصور هستید. این با بازار کالا خیلی متفاوت است. چون همان طور که می دانی ضرری اتفاق می افتد تا سودی حاصل شود و در اینجا کشور ها ( بانکهای مرکزی کشور ها ) هستند که این ضرری را که ما قرار است متصور شویم را میپردازد.

شاد و پیروز باشید
    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط payam154 نمایش پست ها
    شب بر همگی خوش
    میبینم که دوستان کم کم دارند وارد بحث میشوند.خیلی عالیه
    طاهای گل و دوست داشتنی , این خیلی خوبه که دوستانی مثل شما با سواد و اهل مطالعه در اینجا حضور دارند و ما کسب علم میکنیم و باعث بسی افتخار و خوشحالی است.
    القصه ... با همه این تفاسیر هنوزبه نظر من به جوابی قانع کننده نرسیدیم . اینکه میگم شما اصرار داری به این خاطر است که حتی 1 در صد نمی خواهید حتی بر روی کاغذ هم که شده این احتمال را در نظر بگیرید که ممکن است یک ارز مطلوبیتش را بنا بر دلیل خیلی غیر قابل پیش بینی ای از دست بدهد. آنوقت چه میشود؟ قبول دارید که اگر باز هم بخواهید با همان فرضیات که من هم منکر آن نبوده و با شما در اصل قضیه هم نظرم بخواهید سخن بگویید در واقع ادامه این بحث تکرار مکررات خواهد بود و بی نتیجه؟ جسارت من را ببخشید که خیلی رک مینویسم .من در اصل جاری بازار با شما هم عقیده ام یعنی با شما هستم و نه بر شما. فقط جهت اینکه پاسخی شایسته ,حتی با قبول 1.../0
    درصد احتمال وقوع ان برای امیر آقا این بحث را ادامه دادم . هر چند که شما خیلی فنی مینویسید و من بیسواد ( شوخی کردم تا 6 ابتدایی خوندم ) با دانش اندک خودم

اجازه بده ساده تر بپرسم که احتمال کاهش ارزش یک ارز را تا کجا متصور هستید. این با بازار کالا خیلی متفاوت است. چون همان طور که می دانی ضرری اتفاق می افتد تا سودی حاصل شود و در اینجا کشور ها ( بانکهای مرکزی کشور ها ) هستند که این ضرری را که ما قرار است متصور شویم را میپردازد.

شاد و پیروز باشید
    اینجاست که باید اعتراف کنم سخت می شود بحث کردن بر روی معیاری که دانشی روی آن ندارم.

ولی برای اینکه بحث شیرین شود تلاشم میکنم از این به بعد را با تصوراتم با شما و دیگر دوستان همراهی کنم.

احساس می کنم لازمه این بررسی دانستن معیارهای کشورهای مختلف(همون بانکهای مرکزی) برای حفظ رزش ارز کشورشون هست. باید دید تا کجا می توانند یا خواستار قبول این ضرر هستند(بقول فرنگیا It depend on How much they can take)؟ شاید به نحوی از روی حجم برنامه های تسهیلی بتوان تشخیص داد که هر کشوری تا چه حد و تا کجا کشش پایین آمدن ارزش ارز خود را دارد.(البته این شاخص در نهایت منجر به تقویت ارز خواهد شد تا تضعیف!!)

همچنان منتظر نظر دیگر دوستان هستیم.
    Think / Act / Enjoy

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    4018Array = 67
    قدرت امتیازدهی
    67
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    طاها جان قربون اون صورت ماهت که مطلبو گرفتی و دیدی که من هم با شما هم نظر بودم ولی اینجا بحث چیز دیگه بود. یه سوال هم دارم که عزیزم ما این دو روزه میگیم خرید یا فروش در یک جفت ارز مگه با کاهش ارزش یکی از ارزها فرقی داشت که ما رو جون به لب کرد ی ی ی ی ؟؟؟
    تازه میخوام یه نفس بکشم و از خستگی این بار کمری راست کنم. از الان به بعد خیلی شیرین تر میشه.

حالا قسمت رویا پردازی قصه ما !!!... : فرض کن که شما صاحب یک شرکت چند ملیتی خیلی قدر هستید که در سطوح اقتصاد های ملی حرفی برای گفتن دارید. بنا بر دلایلی قصد خرید مثلا پوند در مقابل یورو را دارید. فراموش نکنید که خیلی خیلی قوی هستید. حالا بازار تا کجا به شما اجازه رشد میده یا اینکه تا کجا یورو ذلیل میشه؟ ( فرض بر اینکه از دست بانک مرکزی کاری ساخته نیست و یا برای دخالت کردن توجیهی برای هر دو بانک وجود ندارد )

ارادتمندم
    هميشه آماتورها در امتداد يک روند قوي به دنبال الگوهاي برگشتي مي گردند...

«قومی متفکرند اندر ره دین// قومی به گمان فتاده در راه یقین// می ترسم از آن که بانگ آید روزی// کی بی خبران راه نه آن است و نه این»

.

میزان امتیاز
    3627Array = 65
    قدرت امتیازدهی
    65
    Array
    آقا من موچم تا فردا، مغز دیگه جواب نمیده، کرکره کشیده پایین، بریم لالا

شبتون خوش
    Think / Act / Enjoy

صفحه 2 از 11 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین