سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
قدردانی از جناب پول دوست
صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 90
Like Tree25Likes

موضوع: قدردانی از جناب پول دوست

کاربر فعال

میزان امتیاز
    824Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

قدردانی از جناب پول دوست

متسفانه جناب پول دوست.چارتی رو میذاشتن که باهت حرف میزد فقط مثل این خرجنگ قورباغه نقطه ورود نداشت حالا بعدا متوجه میشین

همه ما عادت کردیم یکی بهمون بگه بخر و بفروش به حقا راست گفت اگه سیگنال بخوام بدم 10000 دلار هزینشه.از نقشه راه چیزی نفمیدین جون نقشه خوانی بلد نبودین
    ویرایش توسط حسین مهربانی : 05-21-2015 در ساعت 04:00 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.
    فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5771Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    من هم از نحوه رفتار با ایشون و ادامه ندادن فعالیت ایشون متاسف شدم ، هر چند منم چیزی از چارتی که ایشون میذاشتن متوجه نشدم تا این لحظه
    دید من به چارت

مساله از جایی شروع میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

Banned

میزان امتیاز
    1038Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
    متسفانه جناب پول دوست.چارتی رو میذاشتن که باهت حرف میزد فقط مثل این خرجنگ قورباغه نقطه ورود نداشت حالا بعدا متوجه میشین

همه ما عادت کردیم یکی بهمون بگه بخر و بفروش به حقا راست گفت اگه سیگنال بخوام بدم 10000 دلار هزینشه.از نقشه راه چیزی نفمیدین جون نقشه خوانی بلد نبودین
    پست آخر ایشون رو دیدید؟
    با اون نوع حرف زدنشون همون بهتر که برن،کسی که آرزوی شادی میکرد یه دفعه هر چی از دهنش درمیومد گفت
    شما هم همه رو نفهم خطاب کردید
    شما نقشه خوانی میفهمی نقشه رو ازشون بگیر برید دنبال گنج!

کاربر فعال

میزان امتیاز
    107Array = 14
    قدرت امتیازدهی
    14
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط حسین مهربانی نمایش پست ها
    متسفانه جناب پول دوست.چارتی رو میذاشتن که باهت حرف میزد فقط مثل این خرجنگ قورباغه نقطه ورود نداشت حالا بعدا متوجه میشینهمه ما عادت کردیم یکی بهمون بگه بخر و بفروش به حقا راست گفت اگه سیگنال بخوام بدم 10000 دلار هزینشه.از نقشه راه چیزی نفمیدین جون نقشه خوانی بلد نبودین
    سلام جناب مهربان .کم لطفی میکنید که زحمات دوستان رو خرچنگ قروباغه می نامید این عزیزان به روشهایی که میتوانند و بلد هستند نظرات شخصی قرار میدن به این امید که اگر اشتباهی دارند استادی بزرگوار پیدا بشه و در جهت بهبود تحلیلشون کمکشون کنه و اگر هم اشتباهی نداره سایر دوستان هم در سود و شادی خودش شریک کنه .جناب مهربان نامهربانی فرمودید که نقشه خوانی بلد بودید و به نابلدهایی چون من آموزش ندادید که شاید همچون منهایی هم قدر جناب پولدوست رو میدونستند و همه کنار هم در شادی و سود شریک می بودیم .کاش شما آستین بالا بزنید و نقشه خوانی بیاموزید به ما و جناب پولدست هم تجدید نظر کنند .باهم و کنانر هم پرسود و شاد باشیم .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2370Array = 37
    قدرت امتیازدهی
    37
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    یه چند نفری تو این فروم هستند ببخشیدا معذرت میخوام خیلی عذر میخوام خیلی خیلی ببخشید ولی دیگه دارن حال ادم بهم میزنن
    هر از چند گاهی میپرن به اساتید فرم...واقعا تاسف رو باید به حال شما خورد که به جای سعی و تلاش همه چی رو میخواین مفتی صاحب بشین...

بنده به شخصه یک نکته مهم از نقشه های جناب مهندس گیتی عزیز و بزرگوار ( ایدی پولدوست ) فهمیدم و همون یه نکته کمک زیادی بهم در ترید کرده

من از مدیریت فروم گلایه دارم...این احترام گذاشتن به نظر همه کاربران نیست...این میدان دادن به چنین افرادیست که فضای فروم رو سمی کنند و جلوی نشر مطالب جدید توسط اساتید برتر کشورمون رو بگیرن...

اگه شیوه برخورد با این افراد صحیح بود هرازگاهی فضای فروم اینچنین سمی نمیشد...خواهش میکنم به نتیجه بنگرید...

من تنها یک پیشنهاد دارم و ان هم این است که وقتی چنین فعالیت هایی مشاهده میشود و بی احترامی به اساتید میشود فورا ایدی یا ایپی شخص خاطی بن شود چرا که چنین فردی هیچ وقت نخواهد توانست برای فروم پرسپولیس نقش درست و مناسبی ایفا کنند.
    AmiR.HJ این را میپسندد.

ناظر سایت

میزان امتیاز
    275Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام،

لازم دیدم نکاتی را راجب این موضوع عرض کنم. اولا آی دی جناب گیوتین به دلیل انتقاد به صورت نادرست، به مدت یک هفته بن شدند. ولی پستهای آخر آی دی جناب پولدوست نیز که از روی عصبانیت نوشته شده بود به نوعی به یک چشم دیدن همگان بود.
    از این جهت که تاپیک اختصاصی خود ایشان است ما به ایشان مدیریت کامل روی پستهای تاپیکشان داده ایم و ازشون خواهش کرده ایم که هر موقع خودشان خواستند با سعه صدر و آرامش بیشتری پاسخ گوی دوستان باشند و با توجه به شیوه نوشتار و پستهایی که ازشون دیده ایم مطمئنا این انتظار از طرف ایشان بر آورده خواهد شد.

با احترام

کاربر عضو

میزان امتیاز
    117Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    من حدود 4-5 سال است که پولدوست را میشناسم از سایت قیمت ها تا به کنون،

اما به وضوع میتوان مشاهده کرد که رفتار ایشون مقداری تغییر کرده، و اینکه انشالله که شادی سرتاسر وجودش باشه.

من خودم یه شعری گفتم که فکر میکنم به ایشون برخورد،امیدوارم الان اگر احیانا این پست رو میخونن من رو ببخشن و از ایشون صمیمانه عذر خواهی میکنم واقعا منظور بدی نداشتم و فقط مزاح بود.

شادی سر تا سر وجودتان
    ویرایش توسط پولدوست : 05-23-2015 در ساعت 12:33 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    824Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اقا من اینو میگم چرا یکی سیک تازه میاره اینکارو باهش میکنبد یک زمان اقای مهدی موسوی الانم اقای پول دوست

دوست عزیزی که میگی من هیچی نمیفهمم شد یکبار طوری فیبورو بکشی که مثل فیبو ایشون بشه.یا حداقل سعی کنی. غرق شدیم در الیوت هارمونیک
    نمیدونم ولی یک نصیحتی ایشون در امضاش داشت خیلی جالب بود کسی که شیوه ترید خودشو اموزش میده داره اشتباهات خودشو میفروشه

بگذریم خوش باشین.من اشتباه میکنم وهمه شما درست میگین ببخشید
    فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

کاربر عضو

میزان امتیاز
    115Array = 8
    قدرت امتیازدهی
    8
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ناظرسایت نمایش پست ها
    با سلام،

لازم دیدم نکاتی را راجب این موضوع عرض کنم. اولا آی دی جناب گیوتین به دلیل انتقاد به صورت نادرست، به مدت یک هفته بن شدند. ولی پستهای آخر آی دی جناب پولدوست نیز که از روی عصبانیت نوشته شده بود به نوعی به یک چشم دیدن همگان بود.
    از این جهت که تاپیک اختصاصی خود ایشان است ما به ایشان مدیریت کامل روی پستهای تاپیکشان داده ایم و ازشون خواهش کرده ایم که هر موقع خودشان خواستند با سعه صدر و آرامش بیشتری پاسخ گوی دوستان باشند و با توجه به شیوه نوشتار و پستهایی که ازشون دیده ایم مطمئنا این انتظار از طرف ایشان بر آورده خواهد شد.

با احترام
    با سلام !

من هم لازم دیدم نکاتی رو عرض کنم !
    بسیار متعجبم که کجای انتقاد من ناردست بوده ! خوشحال میشم حداقل توضیحی بدید ! این رفتار دیکتاتور گونه از طرف شما واقعا باعث تاسف است ! چرا که به جای بن کردن کسی که فرهنگ استفاده از فروم رو نمیدونه و الفاظ رکیک بکار میبره بر عکس طرف را ستایش میکنیم و طرف دیگر را بن میکنید !
    دوستان مکرر از واژه استاد استفاده کردند که بر فرض محال که ایشان استاد باشند باید اولین رکن استادی که ادب است رو یاد میگرفتند و اعضای فروم رو لاشخور سیگنال معرفی نمیکرند !
    در رابطه با دوستانی که مرا آماتور خواندند هم فقط میتونم بگم با افتخار این لقب رو میپذیرم!
    لازم نمیدونم سوابق خودم رو بگم چون مسلما خیلی هاشون خجالت زده میشوند !فقط همین اندازه بگم در یکی از بزرگترین و معروفترین شرکتهای مالی دنیا مشغول هستم ! و اتفاقا علارقم تدریس تو این حوزه در دانشگاه با افتخار خودم رو آماتور میدونم و از اتفاقا اینجا از خیلی از دوستان ایده های ناب گرفتم که اکثرشون علارغم دانش بالاشون زیر بار القاب استاد پوشالی که مثل نقل و نبات اینجا استفاده میشه نمیرن.
    چیزی که الان استنباط کردم اینه که اینجا پر شده از طرفداران .... نقشه خونی و ....
    اصلا من هم میخواستم راجب همین ها این دوست خشمگینمون رو به چالش بکشم ! شاید هم من چیزی یاد میگرفتم شاید هم چیزی به آموخته های ایشون اضافه میشد ! انتقادمم در کیفت تصاویر بود ! که خوب دیدید چطور جواب دادند ! بیان برام درست کنند ! 10000 دلار بدید سیگنال بدم ! خوب این جوابها چیزی جز غرور کاذب رو نشون میده ؟! منم بدون هیچ توهینی غیر مستقیم با یک مثال خواستم ایشان رو متوجه برخوردشون کنم ! باقی ماجرا هم که مشخصه ! و ای کاش مدیریت محترم هم آنها را پاک نمیکرد ! چرا که اگر حق با شما و ایشان بود و شما هم که مرا بن کرده بودید ! اینجا انسانهای شریف و عاقلی بودند که میتونستند تشخیص بدند حق با کیست ! ولی با این کار نشان دادید حق با شما نبود !

کاربر فعال

میزان امتیاز
    437Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    تقدیم به افرادی که براحتی موجب آزرده خاطر دیگران میشوند:
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

؛ ادب نیمی از عقل است ؛

صفحه 1 از 9 123 ... آخرینآخرین