سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
قدردانی از جناب پول دوست - صفحه 2
صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 90
Like Tree25Likes

موضوع: قدردانی از جناب پول دوست

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر شما.

شادی سراسر وجودتان.

این ارزو حدود ۱۲ سال برای همه دوستان دارم.

جناب اقای مهربانی و دیگر دوستانی که من را تا بدینجا همراهی کردید : سپاس بیکرانم تفدیم به شما و وجود پاکتان.

متاسفانه در انجمن های زیادی بودم و نتیجه ارايه روش تحلیلی را خوب می دانم. بودند دوستانی و هستند دوستانی که ( دوست نه حیف کلمه دوست ) که ساعت ها برایشان زمان گذاشتم و نهایتا با کمال پرویی و ... همه چیز را به نام خود ثبت و ضبط می کردند...

هستند کسانی که کلیه فعالیت فردی را دنبال می کنند و روز و شب تماس های تلفنی می گیرند...
    و نهایتا با انکه اسمشان برند و کلامشان امضا چک سفیده در این دنیای بازار تبادلات ارزی است باز نیاز به کمکشان گوشم را به درد می اورد.

و وقتی که می بینند راهی به جایی ندارند اقدام به تخریب و ترور شخصیت می کنند....

من از کسی گله ندارم. و نه از دست کسی ناراحت نیستم. اما دلیلی نداره که همه دوستان سلیقه من را در معامله و ترید قبول داشته باشند.

به همین دلیل کلیه پست ها را پاک کردم.

متاسفم اما باید فردی یا افرادی اآن پیام را می خوانند که خوانند...

همان کسانی که با پیام خصوصی در Skype به بدترین شکل ممکن خبردادند که اقا / خانم گیوتین برای من مطالبی را نوشته اند...

اگر به غیر اون کسان، به فردی بی احترامی شد از ایشان عذر خواهی می کنم.

اما در خصوص روش :
    خیلی از دوستان پیام دادند که این روش چگونه است اما لطف نکردند چند پست قبل را مطالعه کنند.

اشکال ما اینجاست که فکر می کنیم همه چیز در اندیکاتورهاست.

اما نمی دانیم اندیکانور را من و امثال من می نویسند بر اساس نیازمندی خودم.

اگر نمی توانید نقشه راه را بخوانید پس اچارت پایین را حتما با دانش تکنیکال خود می توانید بخوانید....

دوست بزرگوار، من هرگز روش خودم را ارایه نکردم زیرا لزومی به این کار ندیدم.... زیرا دلیلی نمی بینم تا با دیگران بجنگم...

اما در خصوص روش ارايه مطالب :
    ما تنها دو خط داشتیم.
    خط تعادلی و خط مفاومت و حمایت (.این بخش را توضیح نمی دهم. )

خط تعادلی خطی بود که قیمت علاقه داشت به سمت آن حرکت کند و در هر حرکت قیمت این خط تغییر می کرد. و در بسیاری مواقع توان لمس این خط را نداشت و در مواردی که ان را لمس می کرد دو اتفاق می افتاد :
    ۱. لمس خط و بازگشت به خط اکسترمم خود.
    ۲. نفوذ در خط و ترسیم خطوط فیبوناچی

که در ۸۰ درصد موارد قیمت در این محدوده شروع به نوسان های رفت برگشتی می کرد که با فلش نمایش می دادم

روش ترسیم فیبوناچی بسیار متنوع می باشد. و من هم به الگوهای هارمونیک ( البته نه به خووبی شما ). اگاهی و در برخی مواقع استفاده می کردم.

اما فیبوناچی ترسیمی من یک منطفه را نشان می داد که قیمت با ورود به آن همانند یک پرنده سرگردان می شد و داپما خودش را به این طرف و ان طرف می زد.....

اگر عکس ها را دارید نگاهی بیندازید... وقتی قیمت از یک خط حمایت / مقاومت گذر می کند چه رفتاری پیدا می کنه ؟

آیا قیمت رها نمی شه ؟
    فشار بر قیمت کم نمی شه و ...

زیر امضای خودم نوشتم از من پرسش نکنید که چطور تحلیل می کنم اما دوستان متناوب این سوال را پرسیدند.

اما بزرگواری متعجب شدند که روزانه ۱۳ چارت را مونیتور می کنم...
    خوب لزومی ندارد که شما ۱۳ چارت را نگاه کنید.
    تنها به دو نمودار نیز می توان اکتفا کرد...

در خصوص فروش تحلیل من علاقه ای به این کار نداشتم و ندارم...
    اگر قیمت ۱۰۰۰۰ دلار را دادم خواستم برای خودم داستانی را تداعی کنم.

حکابت مردی که مادرش را به بازار برد تا بفروشد... شب هنگام وقتی برگشت از او پرسیدند که چرا مادرت را نفروختی ؟ او پاسخ داد قیمتی دادم که کسی نخرد..

به هر حال اگر جسارتی به دوستان این مجموعه شد، و خاطر دوستان به هر دلیل از ارایه نمودارها مکدر شد ( و به روش های عمومی مثل موج خوانی و الگوها و ترسیم فیبوها و ... جسارت شد) از همه طلب بخشش می کنم...

در انتها از بزرگواری و بزرگمنشی مدیریت محترم این مجموعه نیز کمال تشکر را دارم.

گر به دولت برسی مست نگردی ، مردی
    گـــر به ذلت برسی پست نگردی ، مردی
    اهل عــــــالم همه بازیچه دست هوسند
    گـــــر تو بازیچه این دست نگردی ، مردی

ایام به کام...

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

ویرایش توسط پولدوست : 05-21-2015 در ساعت 11:27 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    این هم دو عکس یادگاری برای تمام دوستان و بزرگواران این مجموعه...

پیشتر برای یکی از دوستان نوشته بودم خط تعادلی یورو ین رو

شادی سراسر وجودتان.

این هم برای بدخواهان :
    همیشه رنگ چشمانم را به خاطر داشته باش. زیرا گرگ انقدر شکارش را دنبال می کند تا شکار خودش را تسلیم کند...

ویرایش توسط پولدوست : 05-22-2015 در ساعت 12:01 AM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2472Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

نقل قول نوشته اصلی توسط پولدوست نمایش پست ها

شادی سراسر وجودتان.

این هم برای بدخواهان :
    همیشه رنگ چشمانم را به خاطر داشته باش. زیرا گرگ انقدر شکارش را دنبال می کند تا شکار خودش را تسلیم کند...

اقای مهندس گیتی عزیز استاد عزیز و گرانقدر
    لطفا این مجموعه رو ترک نکنید...ما به وجود افرادی چون شما نیاز داریم
    همین عکسهای شما پر از نکته هست و پر از مفهوم
    خواهشا به فعالیت خودتون ادامه بدید...
    شما به بزرگواری خودتون ببخشید
    دل همه ما با شماست

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1531Array = 41
    قدرت امتیازدهی
    41
    Array
    درود بر شما

امرزو داشتم این بحثو دنبال میکردم و به خودم گفتم باز بحث های تکراری که همیشه در فروم های فارسی زبان مد و رایج بوده و دیگه یک چیز عادی هستش.ولی باید چند نکته رو بگم.اول کمی راجب مارکت صحبت کنیم. این مارکت بسیار وسوسه انگیر و پر زرق و برق هستش ممکنه هرکسی اسیر این زرق و برق این بازار بشه و متضرر بشه چیزی که بارها من به کسایی که بهم پیام دادم یا اموزش دادم گفتم.این بازار ساده تر از اونی هست که فکرش رو بکنیم فقط باید ساده دیدش خودمون رو به سادگی عادت بدیم چون این مارکت شخصیت مارو میسازه ولی متاسفانه اکثرا اسیر این زرقو برق هستند و فکر میکنن این بازارو یک قول رام نشدنی هستش و دنبال معجزه میگردن.پس سعی کنیم دیدمون رو عوض کنیم و یک دید ساده تر بهش داشته باشیم مطمئن باشین حتما موفق خواهید شد.

من همیشه به کسایی که اموزش میدن و نکته ای رو به کسی یاد میدن بدون هیچ چشم داشتی احترام زیادی قائل هستم و همیشه سعی میکنم به بهترین شکل ازشون مطالب رو یاد بگیرم و همیشه هم دست بوس زحماتشون بودم و خواهم بود.امیدوارم دوستان هم این احترام متقابل رو رعایت کنن که مبادا ناراحتی پیش بیاد.پس خواهش میکنم به هم احترام بزاریم و اگه مشکلی هم وجود داشت سکوت کنیم چون اینجا یک محیط مجازی هستش.

از اقای پولدوست هم بابت مطالبشون تشکر میکنم امیدوارم تو تمام مراحل زندگیشون موفق باشن و مثل گذشته به کارشون با قدرت ادامه بدن.

یا حق
    دانش باید توهم های متافیزیکی، پیشداوری ها و خرافه ها را پشت سر بگذارد، اما مفهوم عقلانیت (یعنی حقیقت، ..... و عدالت) را به عنوان سنت از نسلی به نسلی منتقل کند.

((زیگموند فروید))

کاربر عضو

میزان امتیاز
    115Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers
    Array
    متاسفم اما باید فردی یا افرادی اآن پیام را می خوانند که خوانند...

همان کسانی که با پیام خصوصی در Skype به بدترین شکل ممکن خبردادند که اقا / خانم گیوتین برای من مطالبی را نوشته اند...

اگر به غیر اون کسان، به فردی بی احترامی شد از ایشان عذر خواهی می کنم.

واقعا از این بلند منشیتان تشکر میکنم ! مسئله ای بود بین من و شما حالا نمیدونم منظور شما از آن کسان چه کسانیست که اگر طبق گفته شما تنها گفته اند که من برای شما چیزی نوشته ام چرا باید بهشون توهین بشه ! به هر حال لابد لایق توهین بودند از نظر شما که اگر به اونها توهینی شده از نظر شما حتی لایق عذر خواهی نیستند.
    این که حالا بین شما بود و آنها اگر من هم شامل اون کسان لحاظ کردید بازم ایرادی نداره ! چون من به خودم نگرفتم چون من نه به سیگنال کسی نیاز دارم و نه به خودم شک دارم که دنبال انگشتری یا .... مردار باشم! پس اون توهین اصلا شامل حال من نمیشد !
    ولی اینجا از شما و از همه کسانی که از من رنجشی دارند عذرخواهی میکنم بدون تبصره !
    خیالتون هم راحت اگر قصد ادامه دارید که امید وارم داشته باشید دیگر در تاپیک شما چیزی نخواهم نوشت چون درک متقابلی بین ما وجود نداره پس بهتره همدیگر را ناراحت نکنیم .

این هم برای کسانی که راحت دیگران را قضاوت میکنند :
    When you judge another, you do not define them, you define yourself.

با آرزوی موفقیت برای شما و همه دوستان
    بدرود

کاربر فعال

میزان امتیاز
    825Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    قومی متفکرند اندر ره دین
    قومی به گمان فتاده در راه یقین
    می ترسم از آنکه بانگ آید روزی
    کای بی خبران راه نه آن است و نه این

فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    درود بر شما.

مجددا خدمت تمام بزرگان و سروران عرض می کنم :

" همان کسانی که با پیام خصوصی در Skype به بدترین شکل ممکن خبردادند که اقا / خانم .... برای من مطالبی را نوشته اند...
    اگر به غیر اون کسان، به فردی بی احترامی شد از ایشان عذر خواهی می کنم."

Riton جان دست شما را هم می بوسم جسارتی به شما هرگز نکردم و نخواهم کرد. همچنین دیگر دوستان.

شادی سراسر وجودتان.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    963Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    Array
    استاد نازنین
    جناب مهندس گیتی بزرگوار

سالهاست که مطالب شما را مطالعه میکنم و از همان ابتدا معترف بودم که نوع نگاه شما به بازار ، منطقی ترین دیدگاه است .

صمیمانه از شما سپاسگذارم .

گاهی اوقات ما زحمات و تلاشی که دیگران برای ارائه دانش و تجربیات خود به ما متقبل میشوند را نمبینیم و این ، بدترین نوع نابینایی است. . . . . .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    اگر کسی تو را با تمام مهربانیت دوست نداشت ، دلگیر مباش که نه تو گناهکاری نه او !

آنگاه که مهر می ورزی ؛ مهربانیت تو را زیباترین ، در دنیا می کند پس خود را گناهکار مبین !
    من عیسی نامی را می شناسم که ده بیمار را در یک روز شفا داد و تنها یکی سپاسش گفت !
    من خدایی می شناسم که ابر رحمتش به زمین و زمان باریده یکی سپاسش می گوید و هزاران نفر کفر !
    پس مپندار بهتر از آنچه عیسی و خدایش را سپاس گفتند از تو برای مهربانیت قدردانی می کنند !
    پس از ناسپاسی هایشان مرنج و در شاد کردن دلهایشان بکوش که این روح توست که با مهربانی آرام می گیرد !
    خوبی دلیل جاودانگی تو خواهد شد ؛
    پس به راهت ادامه بده .

با آرزوی بهترین ها برای شما
    ویرایش توسط ezzal : 05-22-2015 در ساعت 06:54 AM
    در بازار نظم وجود ندارد ولی مطلقاً منطق رعایت میشود

کاربر فعال

میزان امتیاز
    946Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    Array

شادی سراسر وجودتان.

این هم برای بدخواهان :

باز هم کیفیت عکسها پایینه

«خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.»

شادی سراسر وجود خودت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    434Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود به عزیران
    چند نکته کوچک راخدمت عزیران عرض می نمایم
    1_ پولدوست جان از گذشته دور شما را می شناسم ، اساسا فضای مجازی مکانی هست که همجور شخصیت در آن هست اگر کسی این زحمت را به خود می دهد که به دیگران آموزش بدهد نباید انقدر ریز بین و حساس برخورد کند و خودش را اسیر بازی دیگران کند .یک شوخی و یا طعنه با عدم توجه ادامه پیدا نمی کند
    2_هر چند جنابعالی در پستهای بالا از همه عزیزان دلجویی کردید و لی برخورد شما هم در ست نبود .چون جنبه همگانی برای همه کسانی داشت که در این سایت هستند و مطالب را دنبال می کنند. به شخصه با توجه به شناختی که از شما داشتم برام عجیب بود
    3_مطالب آموزشی اگر با یک مقدمه ، توضیح و نتیجه گیری باشد هم برای خوانندگان مفید هست و هم بحثهای حاشیه در آن کمتر
    ( مانند پست بالا و یا اینکه این خطوط محاسباتی و .. ...)، شما وقتی در مقابل در خواست خوانندگان به شوخی 10000$ را عنوان می کنید حدس و گمان زیاد پیش میاد
    4_ای کاش همه ما استانه تحمل خودمان را بالا تر می آوردیم .

برای جنابعالی و همه عزیران آرزو موفقیت دارم
    ویرایش توسط پولدوست : 05-23-2015 در ساعت 12:33 AM

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین