سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
قدردانی از جناب پول دوست - صفحه 3
صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 90
Like Tree25Likes

موضوع: قدردانی از جناب پول دوست

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر شما.

ممنون که من را راهنمایی فرمودید.
    راستش من نیاز مالی ندارم که بخواهم ۱۰۰۰۰ دلار از دوستان بگیرم تا سیگنال ارایه کنم.
    گمانه زنی امری اشتباه است.
    قضاوت نکنید.

پیشتر نیز از لطف دوستان تشکر کردم.

نکته :
    در فضای مجازی همه جور افراد با سلایق پیدا میشن. یکی در بین میلیون ها نفر ۰ من

یاداوری:
    این تاپیک و مجموعه مطالب انقدر مهم و ارزشمند نبود که اینقدر حساسیت ایجاد کرده. نه کورس اموزشی بوده و نه کتاب و ...
    جای تعجب داره. مطالب روزانه دوستان انقدر ارزشمند می باشد که به افراد خرده پا دقت نشود. من که جای خود دارم.

خدا را شکر که سیگنال ارایه نشد و گرنه چه پیش می امد...

تصویر زیر را نیز قرار دادم تا عرایضم پایان بپذیره ، من از هیچ یک از دوستان ۱۰۰۰۰ طلب نمی کنم.

کیفیت بالا:
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کیفیت پایین :
    ویرایش توسط پولدوست : 05-22-2015 در ساعت 11:16 AM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    12976Array = 148
    قدرت امتیازدهی
    148
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    من از بحث های حاشیه ای اصلا خوشم نمیادچون وقت و انرژی ادم را میگیره و تنها اثرش پسرفت و عقب ماندگی است و بس.....
    اسم این تاپیک من را به یاد این آهنگ انداخت!!!!
    سوالات در مورد تحلیل و ترید و هر نوع مطلب مربوط به این موارد را لطفا در این تاپیک قرار دهید تا مباجثه کنیم :
    دستیار معامله گر

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    8100Array = 110
    قدرت امتیازدهی
    110
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان و درود بر شما جناب مهندس گیتی عزیز

دوستان بنده از دیروز و از روی کنجکاوی و نه مشاهده پیروزی نوع تفکری بر تفکر دیگر در این تاپیک حضور دارم
    کنجکوی از اینکه ببینم این باوری که دارم ( که طیف وسیعی از طرز فکر ها و طرز رفتار ها در این فضا های مجازی حضور دارند که تنوع ان و اختلاف اینطرف طیف تا انسوی طبف از نرم ( norm ) جامعه بسیار بالاتر و وسیع تره و این باعث برخوردهائی میشه که اصلا ضرورتی میتونسته نداشته باشه ) چون سر خودم بارها اومده، و بنده کمترین که در کل طول حیات و زمان کار که از 40 سال تجاوز میکنه کمترین بی حرمتی ندیده بودم در این یکی دو سال چندین بار مورد گزش برخی دوستان قرار گرفتم ، مدتی ماندم چکار کنم ایا میتونم این محیط را با اینهمه گنجینه از دوستان و پست هایشان ترک کنم ؟؟ دیدم نمیشه ، از اینرو مدتی است در شروع پست ها اول چند متلک و تکه برای خودم میاندازم تا انور طیف که بهیچ وجه به سیاه بودنشان اعتقاد ندارم بلکه باورم این هست که زندگی برای نسل جوان امروز به جهاتی که میدانید صد برابر نه بلکه هزار برابر از دوران جوانی ما مشگل تر شده و این امر هر ان میتونه باعث برخوردی گردد ، لذا همانگونه که عرض کردم ابتدای پست چند فحش مودبانه به خودم میدهم تا ارامش فکر در برخی ایجاد کنم و بعد از ان پست را میگذارم

در خاتمه یه خواهش از دوستان دارم اینکه کسی وقتی میاد دو کلام از دانشش حالا کم یا زیاد را به اشتراک میگذاره را دیگه شایسته نیست از سوی دوستان مورد گزند قرار بگیره ،، لطفا به سابقه همین فوروم در دو سه سال قبل نگاه کنید و خودتان قضاوت کنید که برخی برخورد ها سبب دل ازردگی اساتیدی شده که وجودشان میتونست سطح علمی همین خونه مشترکمون را بالاتر ببره

ارزوی موفقیت برای همه عزیزان دارم

موسوی
    maya1361 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    Array
    درود بر شما.

جناب موسوی، بزرگواری شما زبان زد خاص و عامه... عرض ادب دارم.

این هم داغ داغ تنوری برای دوستانی که قضاوت می کنند :

هاهاهاها

ویرایش توسط پولدوست : 05-22-2015 در ساعت 12:24 PM

ناظر سایت

میزان امتیاز
    278Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام،

ضمن تشکر از دوستان به خاطر نظرهای ارزشمند در مورد اینکه در فضای مجازی چگونه میتوانیم کمترین تنش ها را داشته باشیم، یکبار دیگر از کاربران محترم فروم خواهش میکنم مسائل و مکاتبات شخصی را وارد فروم نکنند.
    از جناب پولدوست نیز خواهش میکنم تصویر اون ایمیل را پاک کنند چون واقعا زیبنده یک فضای تخصصی نیست. در صورتی که هر یک از دوستان به هر نحو دوست دارند که پستهایشان (آموزشی یا غیر آموزشی ) در فروم به عنوان یک فضای تخصصی ویژه، برایشان ثبت شود ما این اطمینان را میدهیم که همواره در نگه داشتن این فضا در همه جوانب یاری رسان خواهیم بود.
    اما اگر کار به دعواهای شخصی و کلمات رکیک برسه چیزی غیر از همین اظهار تاسف ها و کینه و کنایه ها باقی نمیمونه. انتظار ما از همه دوستان این هست که لطفا این نکته را رعایت کنند. با آرامش و سعه صدر مطالب رو دنبال کنند و همواره به دنبال انتقادهای سازنده و از آن طرف هم پذیرای انتقادهای سازنده باشند. در مواقع عصبانیت پست نزنند و مسائل شخصی را خارج از محیط تخصصی فروم حل و فصل کنند.

با احترام

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    Array
    درود بر شما.

جناب مدیر. تصویر به دستور جنابعالی حذف گردید. خواستم فقط نمونه ای را ملاحظه فرمایید تا دیگه دوستان قضاوت نکنند...

شاد باشید

ناظر سایت

میزان امتیاز
    278Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط پولدوست نمایش پست ها
    درود بر شما.

جناب مدیر. تصویر به دستور جنابعالی حذف گردید. خواستم فقط نمونه ای را ملاحظه فرمایید تا دیگه دوستان قضاوت نکنند...

شاد باشید
    با سلام و عرض ادب

ضمن تشکر از توجه ویژه شما، ما همواره از حضور شما در فروم استقبال میکنیم و سعی بر حفظ محیط بدون تنش در فروم را داریم. در این راه کمک و حمایت خود کاربران فهیم نیز بسیار اثرگذار است که خوشبختانه همواره از آن بهره مند شده ایم.
    مطمئنا وجود پست های به دور از حاشیه خود بهترین قضاوت برای سایر دوستان و علاقه مندان خواهد بود.

با احترام

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    Array
    درود بر دوستان.

لطفا این لینک را ملاحظه فرمایید.

تبلیغ یک شرکت خودرو سازیه. اما ارامش را در صورت ژان ببینید... زیباست... زیبا...

آرامش :

متاسفانه وقتی از ما سوال می شود ایا از دانشی که کسب کرده ای برای ایجاد و خلق دانش جدیدی بهره گرفته ای پاسخی نداریم؟

You aren't rich until you have something that money can't buy it

شاد باشید.
    ویرایش توسط پولدوست : 05-22-2015 در ساعت 12:56 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9633Array = 130
    قدرت امتیازدهی
    130
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان عزیز

امروز این تاپیک رو دیدم و کمابیش پست ها را مطالعه کردم. وقتی چنین پست های میخونم افسوس میخورم که چرا چنین اتفاقاتی بایست رخ دهد . آیا مشکل ما اینه که فلان کس چرا چارتش به این شکل به این سیاق هست و فلانی به شکل دیگر؟ هشت ماهه تبعید شدم از یک واحد خوب به یک واحدی که هر ثانیه معلوم نیست چه اتفاقی میافته واسمون ... وقتی توی دل شب پست نگهبانی میدم به همه چیز فکر میکنم ، اینقدر مشکلات اطرافم هست اما بیخیال و دور از همه چیز نشستم و بزرگترین دردم خلاصی است از مکانی است که هر لحظه ممکنه سرم روی سینه ام باشد، وقتی دوستان قدیمی ام کنارم نیستند خاطراتشان در اونجا منو میکشه ... تمام دلخوشیمون اینه بیایم فروم و بین بچه ها بشینیم و دو کلمه از خود دوکلمه از بازار بگیم که این فشارها کم بشه اما میایم میبینیم جنگ افتاده و دل یکدیگر به درد میارند. این بحث ها چیزی رو اثبات نمیکنه و کسی رو از عرش به فرش یا برعکس نمیفرسته.

دست در دست هم باید گذاشت ، نگاهی به اطراف کنید ، یکساعت دو ساعت به مشکلاتتون خیره بشید . شکر گذار میشوید که اینجا دور هم هستیم و هنوز نفسی در دل هست

از همه دوستان عذر میخوام یهوویی دل آدم پر میشه و مجبور میشه پستی بزنیم .

کوچیک هم شما عزیزان

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    Array
    درود بر شما.

آخر هفته کاری...

امیدوارم چارت برای دوستان مناسب باشه.

شادی سراسر وجودتان.

تصویر کیفیت خوب :

تصویر کیفیت بد :
    ویرایش توسط پولدوست : 05-22-2015 در ساعت 11:31 PM

صفحه 3 از 9 نخستنخست 12345 ... آخرینآخرین