سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
قدردانی از جناب پول دوست - صفحه 9
صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از 81 به 90 از 90
Like Tree25Likes

موضوع: قدردانی از جناب پول دوست

کاربر فعال

میزان امتیاز
    944Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    شما اگه با این رویه پیش برین سرمایتون تا اخر هفته از سرمایه بیل گیتس هم تجاوز میکنه !

توصیه میکنم زیاد به خودتون فشار نیارید

آقای میری هم مثل شما از این چارتها زیاد میزاشت ... دلواپسم از اینکه ممکنه شما رو هم مثل آقای میری زود از دست بدیم .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    117Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    درست است آیا؟

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    6014Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام به همگی مخصوصا جناب پولدوست عزیز

برای اینکه رفع ابهام بشه در زمان ترید شما عکس قرار دهید و بعد از به تارگت رسیدن هم عکس قرار دهید تا چنین بحث هایی ایجاد نگردد
    و پیشنهاد برادرانه ای دارم که کمی در مورد روشتان توضیح دهید و من که 8 سال مداوم سرم تو چارت هست والا چیزی نفهمیدم ( از سواد کم بنده هست ) چون دوستانی که عکس های چارت شما را میبینند و متوجه نمی شوند ، مثلا
    کف . سقف تعادلی چگونه و بر چه اساسی ترسیم می شود و ترید چگونه صورت می گیرد استاپ و تارگت بر چه اساسی می باشد و . . .
    در مورد مدیریت سرمایه هم من تاحالا ندیدم دوستی با چنین حجمی وارد شود ، نهایت من 5 لات بیشتر جرات نمی کنم وارد معامله ای شوم حتی اگر مدیریت سرمایه ام اجازه دهد این خلاف ترید استاندارد است .
    از اینکه در تاپیک شما مطلب نوشتم عذرخواهی می کنم و حتم دارم شما تریدر موفقی هستید و متوجه نشدن مطالب فوق حتما از درک پایین بنده بوده.
    شاد و پیروز باشید
    با احترام
    محمد
    ویرایش توسط devoshca : 05-26-2015 در ساعت 07:33 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2439Array = 47
    قدرت امتیازدهی
    47
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط پولدوست نمایش پست ها
    درود بر شما.

معاملات زنده : کلا منطق هج را دوست ندارم.

شاد باشید.

تصویر با کیفیت بالا :
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

تصویر با کیفیت پایین :
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    شما میتوانید به راحتی یک نفر را میلیاردر کنید
    ماشالله
    (( هرچه پیش از این بوده بعد از این هم خواهد بود))

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5389Array = 78
    قدرت امتیازدهی
    78
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

جناب مهندس: خسته نباشید.ضمن تشکر از شما میخواستم بدانم با توجه به اینکه مناطق تعادلی معمولا جایی است که فعالیت بیشتری در جریان است آیا این مناطق درست انتخاب شده است؟

با تشکر فراوان
    AmiR.HJ این را میپسندد.
    اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    8Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام

چند نکته را عرض می کنم:

1. جناب گیتی دید ساده اما بسیار پخته ای نسبت به چارت دارند و درک کردن اینکه چطور تحلیل می کنند کار سختی نیست! ایشان تراز های فیبو را بر اساس ساپورت/رزیستنس ها رسم می کنند نه به شکل کلاسیکی که ما انجام می دهیم، پیوت که مشخص است و ساپورت یا رزیستنس هم براساس خود چارت است و این نقاط به راحتی بدست می آیند، براساس بیشترین نقطه مشترک کندل ها در یک سطح... و فرمول آنها از آسمان بر ایشان نازل نشده!

2. دانستن اینکه یک موج اصلاحی ست یا جنبشی و آموزش دادن آن نه کار جناب گیتی ست نه هیچ شخص و کتاب و کورس آموزشی دیگری در دنیا... شما باید ضریب هوشی و مطالعه لازم برای بدست آوردن این دید از تحلیل بازار را داشته باشید تا به مرور زمان بر این امر واقف شوید. اینکه جناب گیتی کلمه به کلمه بنویسند که چطور ترید می کنند باعث نمی شود شما هم دقیقا مثل ایشان ترید و کسب سود کنید!

3. هرکس ظرفیت کسب سود محدودی با توجه به ویژگی های شخصی اش دارد، شاید ظرفیت کسب سود جناب گیتی در یک ماه صد هزار دلار باشد و از آنجایی که نود درصد این کار به مسائل روانشناسی مربوط است اگر ایشان بخواهد به سمت کسب دویست هزار دلار در ماه برود مطمئنا" با چالش های زیادی رو به رو خواهد شد پس طبیعی و واضح است که ایشان بعد از گذشت چند ماه ثروتمندترین فرد جهان نمی شود!

4. بهتر است قبل از قضاوت در مورد دیگران و تهمت زدن حداقل با مفاهیم اولیه تحلیل تکنیکال آشنا شویم و بعد از کسب دانش اولیه لازم در مورد این حرفه به اظهار نظر بپردازیم.

با تشکر و آرزوی موفقیت بیشتر برای همه دوستان
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر شما.

از جناب محمد تشکر می کنم. فرمایشات ایشان عین طلا می مونه... طلایی که هرگز نقد نمی شه اما ارزش منده

این تاپیک رو با همه خوبیهاش به شما تقدیم میکنم و آقا / خانم آناهیتا.

امیدوارم شما تجربیات ارزشمند خودتان را در این انجمن قرار دهید.

ما که اردر می گذاریم دو طرف بازار و هر طرف رفت عکس می گیریم تا بچه ها حال کنند

به هر حال لطف بفرمایید و تجربیات با ارزش خودتون را در اینجا به ساده ترین شکل قرار دهید تا من کم سواد / بی سواد نیز کسب دانش کنم.

شاد باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط ANAHITA نمایش پست ها
    شما اگه با این رویه پیش برین سرمایتون تا اخر هفته از سرمایه بیل گیتس هم تجاوز میکنه !

توصیه میکنم زیاد به خودتون فشار نیارید

آقای میری هم مثل شما از این چارتها زیاد میزاشت ... دلواپسم از اینکه ممکنه شما رو هم مثل آقای میری زود از دست بدیم .
    ویرایش توسط پولدوست : 05-26-2015 در ساعت 09:44 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    328Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت پولدوست ودیگر دوستان

جناب پولدوست شما کارتان بکنید وبازار را چارو کنید اصل پول در آوردن است ودیگر هیچ

عذر خواهی میکنم از تمام عزیزان
    همیشه به فکر فردایمان هستیم غافل از این که داشته های امروز آرزو های دیروز است

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5389Array = 78
    قدرت امتیازدهی
    78
    Array
    باسلام

و باتاسف فراوان :
    لاابالی چه کند دفتر دانایی را

طاقت وعظ نباشد سر سودایی را

آب را قول تو با آتش اگر جمع کند

نتواند که کند عشق و شکیبایی را

یاد جمله ای زیبا افتادم:وقت خود را بیهوده تلف توضیح دادن ها نکنید؛ مردم فقط آنچه را که دوست دارند بشنوند، میشنوند.

خداوند همیشه نگهدار شما باشد .
    اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر شما.

Bear_Hunter عزیز ممنون از متن زیبا و دیگر دوستان. تشکر فراوان دارم از تک تک دوستان.

احتراما

با توجه به مشکلات پیشرو و سوژهای متوالی که سبب شادی و مسرت دوستان گردید، این تاپیک را می بندم تا بیش از این افکار اساتید مخدوش نگردد. لازم به توضیح است تمام عکس ها را نیز پاک کردم تا دیگر دوستان را به بیراهه نکشانند.

با بهترین آرزو ها - شاد باشید

بدرود
    ویرایش توسط پولدوست : 05-26-2015 در ساعت 10:02 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789