سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
gbp jpy - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 18 از 18
Like Tree5Likes

موضوع: gbp jpy

کاربر عضو

میزان امتیاز
    27Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array
    سلام جناب پولدوست
    خطوط پیوتی که در چارتتون رسم کردید، روزانه هست یا هفتگی؟ با تشکر

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2353Array = 37
    قدرت امتیازدهی
    37
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    من فکر میکنم یک سری خطوط تعادلی در بازار داریم...قیمت بعد از هر صعود یا نزول باید به سمت این خطوط بازگردد و اگر با شتاب زیاد از این خطوط دور شود بعدها در روزهای اینده با همان شتاب به سمت این خطوط باز خواهد گشت و دوباره مسیر خود را پیش خواهد گرفت تا اینکه روندش عوض شود

و چون مبنای محاسبات این خطوط را نمیدانم با پیوت های قیمتی فیبونانچی درگیر هستم و نمیدانم با همین پیوت ها میتوانم این راز را کشف کنم یا خیر
    ویرایش توسط mohsencomm : 05-19-2015 در ساعت 03:19 PM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    205Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط پولدوست نمایش پست ها
    درود بر شما.

کیفیت تصاویر پایین نیست.
    سایز تصاویر بزرگ می باشد زیرا از صفحه نمایش گرفته می شه.

اینکه شما را به چشم پزشک حواله بدهم یا ندهم برداشت شماست اما خشم در کلامتون کاملا نمایانه. زیرا ارزوی شادی را تحمل نکردید...
    دوست عزیز من

نه خشمی در وجودم نیست فقط سعی میکنم نقد رو با طنز آمیخته کنم !
    در مورد عکس هم باید بگم که چیزهای بدیهی نیازی به برداشت ندارند دوست من ! در پست بعدی که قرار دادید چون لینک عکس هم بود میشد عکس را واضح دید در پست هایی که میزارید که عکس خالی هست اصلا کیفیت نداره چارتتون و واقعا جای شادمانی باید فکری به حال سردرد بکنیم !
    در مورد نقشه راه چندین روزه هم که میزارید باید بگم چه اهمیتی داره یک نقشه قدیمی ! اگر هم داره کمرنگ هست ! شما نقشه پیش رو را قرار بدهید ! و یا نظرتون رو راجب اون ارز صریح بیان کنید ! اینکه خطوطی بکشید بگید واکنش به خطوط با اینکه بگید چه واکنشی خیلی فرق داره ! امیدوارم منظورمو رسونده باشم !
    When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر شما.

ممنون که در این بخث شرکت کردید.

نکته اول:
    مشکل سایز تصاویر را من نباید حل کنم زیرا مشکل انجمن و ساختاری است که برای انجمن شرکت توسعه دهنده اش باید بررسی و بروز رسانی کند / که البته همه این انجمن ها یک پکیج بیشتر نیست.

نکته دوم :
    اینکه چرا نقشه راه ارایه شد، را نمی توانم شرح دهم اما بعدا متوجه خواهید شد.

نکته سوم:
    ارایه تحلیل زنده با تحلیل مرده تفاوت های زیادی دارد.

شکست خطوط مقاومت / حمایت در تصاویر معنا و مفهوم زیادی دارند.

نکته آخر:
    اگر قرار باشه نقطه ورود بدهم، برای هر تحلیل ۱۰۰۰۰ دلار باید پرداخت شود. اگر دوستان حاضر به پرداخت چنین هزینه ای هستند نقطه ورود را هم ارایه خواهم کرد...

شادی سراسر وجودتان.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    209Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوست عزیز ممنون از تحلیلهای زیبایتان

ولی متاسفانه من تا بحال کتاب و یا نوشته ای که بتواند اینگونه حمایت و پیوت را تحلیل کند پیدا نکرده ام . حداقل منبعی برای مطالعه معرفی میکنید .

سپاسگزارم .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    205Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر شما.

ممنون که در این بخث شرکت کردید.

نکته اول:
    مشکل سایز تصاویر را من نباید حل کنم زیرا مشکل انجمن و ساختاری است که برای انجمن شرکت توسعه دهنده اش باید بررسی و بروز رسانی کند / که البته همه این انجمن ها یک پکیج بیشتر نیست.

مشکل سایزی از انجمن ناشی نمیشه که بیان حل کنن براتون ! مشکل از استفاده کننده است که احتمالا آشنایی نداره چگونه عکس بزاره !
    نکته دوم :
    اینکه چرا نقشه راه ارایه شد، را نمی توانم شرح دهم اما بعدا متوجه خواهید شد.
    زنهار كه بر اثر آرزو ، كار امروز را به فردا فكنى ؛ زيرا كه تو در امروز به سر مى برى نه در فردا ؛ چه اگر فردايى براى تو بود ، در فردا نيز چنان باش كه امروز بوده اى و اگر فردايى در كار نبود به خاطر كوتاهى كردن در كار امروزت پشيمان نشوى .

نکته سوم:
    ارایه تحلیل زنده با تحلیل مرده تفاوت های زیادی دارد.

شکست خطوط مقاومت / حمایت در تصاویر معنا و مفهوم زیادی دارند.

باز خوبه که حداقل تفاوت تحلیل زنده و مرده را میدونید !
    نکته آخر:
    اگر قرار باشه نقطه ورود بدهم، برای هر تحلیل ۱۰۰۰۰ دلار باید پرداخت شود. اگر دوستان حاضر به پرداخت چنین هزینه ای هستند نقطه ورود را هم ارایه خواهم کرد...

شادی سراسر وجودتان.

نقطه ورود پیشکش ! همین که شما باعث خندیدن و شادمانی ما میشید بسیار هم کافیه !
    شما هم اگر دوست داشتید نقاط ورود با دقت زیاد دریافت کنید به من پیغام خصوصی بدید به عوض شادی ای که به سراسر وجود مان میبارید مجانا در اختیارتون قرار میدم !
    درود بر شما

جواب مواردی که ذکر کردید به اختصار در بالا دادم
    و اما

پند آخر :

Self-delusion is pulling in your stomach when you step on the scales !
    When an illiterate gets angry, you'll get to understand that calmness is probably a sign of education

کاربر فعال

میزان امتیاز
    824Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ممنون Patriot جان.

حتما جای دیگه همو خواهیم دید.

شادی سراسر وجودتان و بدرود.
    شخصیت جالبی دارین دوست من.منو یاد یکی از دوستان قیمت ها میندازی.استفاده میکنیم از نقشه راه جون یاد جناب خسروی میفتبم .موفق باشی عزیز
    ویرایش توسط حسین مهربانی : 05-20-2015 در ساعت 08:22 PM
    فیبو دنیای داره که ما ازش دو سه تا چیز بیشتر نمیدونیم.به طرز کشیدنش دقت کن فقط دنبال رسمش روو کف و سقف نباش

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود بر شما، جناب مهربانی.

ممنون که در بحث شرکت فرمودید.
    جناب خسروی را نیز به خاطر دارم. بزرگمردی که در قیمتها وافعا قیمتی بود. و قیمت ها به دلایلی که برای مدیرانش اولویت داشت ( به گفته رامین پورمند عزیز ) بسته شد. یاد دوستان قیمتی قیمتها گرامی، و آرزوی شادی و بهروزی دارم برای همه دوستان.

این تاپیک را نیز حذف کردم. تا بار دیگر متوجه شوم که نباید هر صحبت و حرفی را بیان کرد.

زیرا برای انها که می خواهند تنها ۲ عدد چارت کار کنند درک موضوعات بسیار پیجیده است. و ۱۰۰ البته ترسیم خطوط. زیرا توهم داشتن
    اندیکاتور جادویی در بین اکثر تازه کاران موج می زنه.

و یا کسانی که می خواهند تنها دنباله رو باشند مسیر ها مشخص است... و البته انهایی که می خواهند بخندند...

به هر حال این تاپیک با تمام خوبیها و بدیهایش به اتمام رسید. بی دلیل خاطر دوستانی مکدر شد. به همین جهت عذرخواهی می کنم که نتوانستم مسايل را همانند دیگر بزرگان مطرح کنم.

ایی تاپیک را نیر در انتها نگه داشتیم تا بتوانم از دوستان عذرخواهی کنم.

کلیه اطلاعات پاک شدند تا خاطر کسی را مردد و مکدر نکند..

شاید روزی دیگر.
    شادی سراسر وجودتان و بدرود.
    ویرایش توسط پولدوست : 05-21-2015 در ساعت 12:32 AM
    Mehrdad و AmiR.HJ پسندیده اند.

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)