سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
gold - صفحه 5
صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345
نمایش نتایج: از 41 به 50 از 50
Like Tree27Likes

موضوع: gold

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام :

من از همون پست اولم تو اين تاپيك سوال زياد كردم اما بي پاسخ موند ... و در جواب شروع به داستان سرايي كردين ...
    حتما پستهاي منو كامل خوندين و متوجه سوالهاي كليدي من هم شدين شايد به اين علته كه قرمودين "توقع زيادي" دارم ...
    فكر نكنم اشتياق به دانستن ضعف روانشناسي بوده باشه اگر اين مورد زياد به چشم و گوشتون خورده دليل بر غير عادي بودن مسئله نيست
    همانطور كه پيچوندن و لب تشنه از چشمه برگردوندن بعضي از "صاحبان فن " هم چيز عجيب و غريبي نيست ...
    اگر هدف و نيت شما اينه كه در ادامه يه سرنخي به ما بديد كه خدا "خيرتون" بده چون انجمن "خيريه" است ...
    ولي اگر قرار نيست بقول خودتون "ريزش اطلاعات" صورت بگيره لطفا صراحتا بگين "نميگم" تا تكليف يكسره بشه ...
    اونطور كه ديدم شما هم مثل بازار حضوري نوساني(حركت موقت يكماهه و استراحت طولاني شش ماهه) داشتين ...
    انشالله كه آخر اين تاپيك ختم به خير بشه و خدا به دلتون بندازه كه بقيه رو هم سر راه بندازيد و اين ديدگاهتون به بازار رو آموزش بديد ...
    پايدار باشيد

با درود به دوست عزیزی که این نامه را برای من ارسال نمودند. ( نام کاربری شریف شما را نمی آوردم. ) اجازه بدید من پاسخ شما را مرحله به مرحله بدهم. و کلیت این تاپیک را تمام کنیم.

"من از همون پست اولم تو اين تاپيك سوال زياد كردم اما بي پاسخ موند ... و در جواب شروع به داستان سرايي كردين" :
    دوست عزیز، اینجانب نیازی به ارائه مطالب و گرفتن تائید از کسی ندارم. و تا به امروز هم از کسی در این انجمن و در انجمن های دیگه نخواستم که کار تحلیلی من را بررسی کنند. این تاپیک را هم ادامه دادم به آن دلیلی که شاید مسیری باشه برای دیگران که در بین این دریای خروشان اطلاعات، کمی آرامتر فکر کنند.
    "برای همین مطالب را به نوعی دیگر مطرح کردم و قصه کوه نورد را مطرح کردم. اما عاجز از تغییر تفکرات تکنیکالی خود بودید."

"همانطور كه پيچوندن و لب تشنه از چشمه برگردوندن بعضي از "صاحبان فن " هم چيز عجيب و غريبي نيست ..."
    دوست عزیز، اینجانب نیازی به پیچوندن مطالب ندارم زیرا ادعایی برای صحت و درستی مطالب ندارم. مطمئنا روش های دقیق و کاربردی دیگری در این انجمن و دیگر انجمن ها وجود دارد که می تواند راه گشا برای بسیاری باشد

"
    گر هدف و نيت شما اينه كه در ادامه يه سرنخي به ما بديد كه خدا "خيرتون" بده چون انجمن "خيريه" است ...
    ولي اگر قرار نيست بقول خودتون "ريزش اطلاعات" صورت بگيره لطفا صراحتا بگين "نميگم" تا تكليف يكسره بشه ..."
    دوست عزیز، ختم به خیر شدن در انتهای این تاپیک هرگز اتفاق نخواهد افتاد زیرا از ابتدا ختم شده است به خیر. اگر من به جای شما بودم بیشتر از این خطوط استفاده می کردم تا شناسایی موقعیت خطوط. زیرا باید یاد بگیرید شکارچی باشید نه ماهیگیر. چند وقتی است که تمام دوستان ب دنبال نهنگ در دریا می گردند در حالی که اکثر مواقع تور ماهیگیریشان خالی است.

"ولي اگر قرار نيست بقول خودتون "ريزش اطلاعات" صورت بگيره لطفا صراحتا بگين "نميگم" تا تكليف يكسره بشه ..."
    دوست عزیز، در یکی از انجمن های دوست و همسایه این مطلب در قالب چند تحلیل ساده مطرح شد. اما به قدر آنکه پست ها از 43 عدد فراتر رفت کل تاپیک حدف شد و کاربری من به علت عدم رعایت قوانین انجمن کلا کن لم یکن شد.

"اونطور كه ديدم شما هم مثل بازار حضوري نوساني(حركت موقت يكماهه و استراحت طولاني شش ماهه) داشتين ...
    انشالله كه آخر اين تاپيك ختم به خير بشه و خدا به دلتون بندازه كه بقيه رو هم سر راه بندازيد و اين ديدگاهتون به بازار رو آموزش بديد ...
    پايدار باشيد"
    باشد که رستگار شویم.

AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    5636Array = 82
    قدرت امتیازدهی
    82
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    پولدوست عزیز:
    درود بسیار بر شما و ممنون از اظهار لطف و محبت شما و باقی دوستان.برای شما و همه دوستان آرزوی سلامتی و موفقیت مینمایم.
    تشابه هر سه تا عکس" مسیر پیموده شده است".

موفق باشید
    اولین و کارآمد ترین و موثر ترین روش جهت ورود به بازار ، ورود در بالای خطوط حمایت و در زیر خطوط مقاومت می باشد. این اولین ، مهمترین و پر کاربرد ترین درسی است که یک تریدر باید بیاموزد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    درود بر شما.

نماد : طلا / دلار

مونیتور قیمت : لمس کف قیمت.

نکته : به انتظار قیمت در زیر خط 23% فیبوناچی دقت شود.

شادی سراسر وجودتان.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

نقل قول نوشته اصلی توسط پولدوست نمایش پست ها
    درود بر شما.

نماد : طلا/دلار

مونیتور قیمت : همانطور که در تصویر مشخص میباشد قیمت به شدت به نسبت های فیبوناچی ترسیمی از خط مقاومت تا کف پیشرو عکس العمل نشان داده و قیمت تا زیر محدوده 23 درصد فیبوناچی کاهش را ثبت نموده است.

شادی سراسر وجودتان.

AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    درود

توضیحات : به دلیلی سادگی تحلیل از ارائه توضیحات امتناء خواهم ورزید.

شادی سراسر وجودتان.

AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    214Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود

شادی سراسر وجودتان.

اما لطفا توضیح بدید متشکرم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    درود بر شما.

مونیتور قیمت : اولین عکس العمل قیمت،( فروش ) در ملاقات قیمت و خط مقاومت.

نکته : به عکس العمل قیمت نسبت به خط 76.4 فیبوناچی دقت شود.

شادی سراسر وجودتان.

درود

شادی سراسر وجودتان.

ویرایش توسط پولدوست : 08-08-2014 در ساعت 10:11 AM
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    درود بر شما.

مونیتور قیمت : عکس العمل شدید قیمت ملاقات با خط مقاومت.

شادی سراسر وجودتان.

درود بر شما.

مونیتور قیمت : اولین عکس العمل قیمت،( فروش ) در ملاقات قیمت و خط مقاومت.

نکته : به عکس العمل قیمت نسبت به خط 76.4 فیبوناچی دقت شود.

شادی سراسر وجودتان.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    434Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    درود به جناب کامبیز
    با توجه به نفوذ فیمت در محدوده مقاومتی (حدود 400 پپ ) نظر سما در مورد حد ضرر چیست؟

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    درود بر شما.

مونیتور قیمت : عکس العمل قیمت نسبت به خط 76.4% فیبوناچی و چوخش به دور آن و خط مقاومت

شادی سراسر وجودتان

درود بر شما.

مونیتور قیمت : عکس العمل شدید قیمت ملاقات با خط مقاومت.

شادی سراسر وجودتان.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1072Array = 25
    قدرت امتیازدهی
    25
    Array
    موضوع به جای خوبش رسید بالاخره تقش در رفت و صداش درآمد...

برو به اون سگانی که له له گوشت می کنند بگو حتی آشغال مردار را هم به شما نمی دهم. چه برسد انگشتری راااااا، ای خوک کثیف. گرگ اینجاست مگر انکه از دور سگانت وق وق کنند...

همیشه رنگ چشمانم را به خاطر داشته باش...

ویرایش توسط پولدوست : 05-20-2015 در ساعت 05:57 PM

صفحه 5 از 5 نخستنخست ... 345