سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
مباحث سه ماه ترید مثقال طلا به سبک ماینر - صفحه 2
صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 78
Like Tree118Likes

موضوع: مباحث سه ماه ترید مثقال طلا به سبک ماینر

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9626Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali ati نمایش پست ها
    اول یه اکانت بزار که تو مثقال سود کردی....
    سلام دوست عزیز

سود یا ضرر ایشون به امورات خودشون مربوط میشه. ایشون در حال انتشار ویدیوهای هستند که حاوی بار علمی است و در ابتدای تاپیک بیان کردند و استفاده از این ویدیوها همانطور که از ریسک بازارهای مالی مطلع هستید به خود شخص برمیگردد و هیچ مسولیتی کسی در قبال استفاده از هیچ مطلبی ندارد

جناب چابک به درخواست و احترام بنده اینجا حضور دارند و دوست ندارم کسی اینجور لحنی در برابرش پیاده کند و رک میگم مورد حمایت مستقیم شخص خودم هست و ارادت خاصی نسبت به ایشون دارم و در درستکاری به ایشان اعتماد کامل دارم.

به دنبال سوددهی و اکانت و از این حرفها هستید به بنده خارج از فروم در یکی ازمسنجرهای یاهو یا اسکایپ پیام دهید.

ارادت
    arminfar, Mehrdad and dariush8 like this.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1755Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ali ati نمایش پست ها
    اول یه اکانت بزار که تو مثقال سود کردی....
    خودت متوجه ای چی پرسیدی ؟؟؟

آخه عزیز دل برادر مگر آبشده ( مثقال طلا ) معاملات آنلاین داره که من اینجا اکانت بزارم .... در ثانی من همون اول فرمودم جنبه ی آموزشی داره .... سوما مگه من واسه خود نمایی اومدم که بیام اینجا سود ها و ضرر هامو بگم ؟؟؟ ... چهارم خیلی میخوای مطمئن بشی تشریف بیارین بازار طلای اصفهان در خدمتتون هستیم ...
    Mehrdad, shadifx, dariush8 and 1 others like this.
    به این نتیجه رسیدم که بیشتر مباحث تکنیکال فقط واسه نقاشی کردن و سرگرمی خوبه

دنیای ترید خیلی فرق داره

تو بازارهای مالی متخصص و حراف زیاده ولی عملگرا کم

خودم باشم و به ندای درونم گوش بدم .. سماجت به خرج بدم تا نتیجه بگیرم

توی بازار های مالی همه ی ما رو به بازی میگیرن فقط زرنگ باش کدوم وزنه سنگین تره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

در آخر اینکه تریدر باش نه تحلیلگر و استاد

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1755Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    ویدیو شماره ی دو به تاریخ 19 مهر ماه 93 :

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    arminfar, shadifx and Mehrdad like this.

دنیای ترید خیلی فرق داره

عدد ها و رفتار بازار خودش با ما حرف میزنه ... نیازی به این مسخره بازی های تکنیکالی نیست

کاربر فعال

میزان امتیاز
    183Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    بنده هم به نوبه خود از جناب چابک ممنونم و امیدوارم پروژه ای که کلید زده اند را با موفقیت به سرانجام برسانند
    ویرایش توسط shadifx : 10-12-2014 در ساعت 09:51 AM
    hesam, amaleki, arminfar and 1 others like this.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    1Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    ممنون جناب چابک
    Mehrdad این را میپسندد.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9626Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بارگذاری دو کلیپ شماره یک و دو بر روی آپلود سنتر سایت صورت پذیرفت و لینک دانلود به شرح زیر میباشد:

شماره یک: مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

شماره دو: مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

با تشکر
    arminfar, Momayez and Mehrdad like this.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1755Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    ویدیو شماره ی سه به تاریخ چهارشنبه 23 مهر 93 :

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    arminfar, arffx, shadifx and 1 others like this.

دنیای ترید خیلی فرق داره

کاربر فعال

میزان امتیاز
    183Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    با اجازه صاحب تاپیک امید سلامتی و موفقیت جنابعالی را دارم یکی از نکات مهم ترید پرهیز از هیجان کاذب است چیزی که حداقل در این سه ویدیو دیدم اور ترید کردن جنابعالی است. بنده هفته قبل یکبار خریدم رو کردم و الان فقط به تریلینگ استاپ می اندیشم. دو کیلو طلا یعنی حدودا 190 میلیون سرمایه که با احتساب سود متعلقه در بازار باید بازدهی خاص خودش را داشته باشد و حداقل ریسک را مترتب خود کند که با روح اور ترید کردن در تضاد قرار می گیرد
    امیدوارم در صورت اجازه جنابعالی ومشارکت دوستان این سبک ترید بهینه شود و صرفا مجذوب نام ماینر نشویم بلکه بهینه اش کنیم با نو اوری خودمان
    ممنون
    ویرایش توسط shadifx : 10-16-2014 در ساعت 12:02 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    183Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers
    Array
    دوستی در پیام شخصی پرسیده خرید بنده چی بوده ؟

بنده سکه امامی را روز چهارشنبه هفته قبل به قیمت 938000 خریدم و استاپم 923500 می باشد
    ویرایش توسط shadifx : 10-16-2014 در ساعت 12:20 AM

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    1755Array = 36
    قدرت امتیازدهی
    36
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shadifx نمایش پست ها
    با اجازه صاحب تاپیک امید سلامتی و موفقیت جنابعالی را دارم یکی از نکات مهم ترید پرهیز از هیجان کاذب است چیزی که حداقل در این سه ویدیو دیدم اور ترید کردن جنابعالی است. بنده هفته قبل یکبار خریدم رو کردم و الان فقط به تریلینگ استاپ می اندیشم. دو کیلو طلا یعنی حدودا 190 میلیون سرمایه که با احتساب سود متعلقه در بازار باید بازدهی خاص خودش را داشته باشد و حداقل ریسک را مترتب خود کند که با روح اور ترید کردن در تضاد قرار می گیرد
    امیدوارم در صورت اجازه جنابعالی ومشارکت دوستان این سبک ترید بهینه شود و صرفا مجذوب نام ماینر نشویم بلکه بهینه اش کنیم با نو اوری خودمان
    ممنون
    ممنون از گوش زد شما ... اما هدف من از ضبط این ویدیو ها پیدا کردن موقعیت ها به سبک و روش ماینر هست .... اینکه یک تریدر توی اون لحظه چه تصمیمی میگیره خیلی مهمه ... در مورد مطلبی که شما گفتی ( اور ترید ) این اصطلاح خیلی فرق داره با اون کاری که من انجام دادم .... من یک موقعیت فروش بود که با یک هیجان اون رو بستم ... و باز تایید که گرفتم دوباره فروش زدم و روی اون موندم تا هدف گفته شده .... حتی توی ویدیوی آخر حرف از ایجاد موقعیت خرید میزنم که خب بلطبع من نیز خریدم ..... ما چند نمونه تریدر داریم که هر کسی بستگی به تایم تریدش موقعیت های متفاوتی رو خواهد دید ... شاید اون کفی که شما دیدین میان مدت یا دراز مدت باشه اما توی همین سمت و سو کف و سقف هایی برای تریدر های میان مدت یا کوتاه مدت ایجاد خواهد شد بنا به سبک و سیاق خیش .....

در مورد دو کیلو طلا هم بگم که ... معاملات ما کاغذی و با اهرم هست .... مثل ایکنه بیایی بگی اونی که با 10 هزار دلار داره یک دهم معامله میکنه روی یورو به دلار کار اشتباهی میکنه .... خب بازار اهرمی همینه ... یک دهم روی یورو به دلار = 10 هزار واحد اون ارز .. یعنی این شخص داره 100 % از نظر نقدی ریسک میکنه .... یه نکته ی دیگه آدم هایی هستن توی بازار کاغذی طلا که حجمشون خیلی بالاتر از حجم معاملاتی منه و بعضی هاشون موفق و بعضی هاشون نا موفق که اون بحث فرق میکنه ....

هستن افرادی ( البته خود منم جز اونها هستم ) که با پیدا کردن همین کف و سقف های کوچک سود مورد نیازشون رو از بازار میگیرن ....

من معتقدم توی بازارهای مالی باید چریکی عمل کنی .... اینکه بخوای روی تحلیل قبلت بمونی و سماجت به خرج بدی که آری حتما باید این شود ... خب یه جورایی از منطق به دوره ....

معما چو حل گشت آسان شود .... بدون شک شما هم با ریزش انس و ریزش طلا استرس گرفتین که مبادا روند بازار برگرده و غیره ....

اگر شما نقدی کار هستین یا کاغذی ... میتونستین یک بار نزدیک سقف آفست کنید و دیروز دوباره بخرید ... به نظر شما این جور ترید کردن ایراد داره ؟؟؟؟

در مورد ماینر هم بگم : اولا ایشان نامشان را به این راحتی به دست نیاوردن دوما من و شما در حدی و اندازه ای نیستیم که بخواییم با این علم محدود خود سعی در ایراد از ایشان بگیریم چرا که ایشان سی سال تجربه بیشتر از من و شما توی ترید داره سوما خود شخص ماینر توی این مدت سی سال همیشه در حال آپدیت کردن روش خود بوده ... چهارم اینکه هر سبک و روشی معایب و مزیای خودش رو داره و اصل تریدری همونی هست که مارک داگلاس میگه نترسیدن او شجاعت دیدن و عمل کردن ....

یکی با دو تا خط روند چنان سودی از بازار میکنه که اونی که دنیایی از کتب تکنیکال رو بلده نمیتونه ....

هستن آدم هایی با یک چرتکه یک بنگاه اقتصادی بزرگی رو میگردونن و هستن آدم هایی که دکترای اقتصادی دارن از پس اقتصاد خانوادشون بر نمیان چه برسه بنگاه اقتصادی ....

بهتره کمی صبور باشید و توی این سه ماه همراه من باشید ... اگر موقعیت ها و کف و سقف هایی که میگم به نسبت روش خودتان یا غیره یا یک روش منطقی بد بود خب من بعد از این سه ماه آماده هستم مورد پرسش و انتقاد قرار بگیرم .... این سبک و روش رو من مدت هاست دارم استفاده میکنم و از اون کسب سود میکنم ....

من می بایست این سه ماه رو پیش خودم ضبط میکردم و بعد انتشار میدادم ولی خب گفتم گام به گام باشه که حرفی بعدا توش در نیاد ...

موفق و پیروز باشید ...

دنیای ترید خیلی فرق داره

صفحه 2 از 8 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین