سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل های ترجمه شده از سایت ewi
نمایش نتایج: از 1 به 7 از 7
Like Tree10Likes
  • 1 Post By FundTrader
  • 2 Post By shyazdi
  • 2 Post By polino
  • 2 Post By FundTrader
  • 3 Post By ahmad5772

موضوع: تحلیل های ترجمه شده از سایت ewi

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9593Array = 127
    قدرت امتیازدهی
    127
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

تحلیل های ترجمه شده از سایت ewi

سلام دوستان

با توجه به اینکه این قسمت دارای تعداد بازدید کننده آنچنانی و لایک و تشکر ندارد احساس میشود که از استقبال چنداتی برخوردار نیست . خوب شکی در این نیست که کپی و ترجمه باعث حرفه ای شدن در یک مقطع کاری نخواهد شد و همان یک تحلیل یوزر در این زمینه چه بسا مورد پسند تر از این ترجمه ها از شرکتی به حساب دارای شهرت جهانی می باشد . این هم وجود دارد صرفا این نوع خدمات دهنده ها تمرکز بر ارائه روزانه تحلیل بر روی ایندکس های مختلف و تایم فریم های زیادی هستند که این خود باعث از بین رفتن سطح کیفیت می شود و .. . اما این سوال را به وجود میاورد که از این تحلیل ها افراد بهره هم میبرند یا خیر؟

هر گونه انتقاد پیشنهاد در این زمینه وجود دارد بفرمائید
    tavakoligh این را میپسندد.

HST

HST ??? ?????? ??????
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    2494Array = 49
    قدرت امتیازدهی
    49
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    اقا خلیل وقت بخیر خوشی من شخصا تشکر میکنم از دوستانی که زحمت کشیدند برای ترجمه این مطالب شخصا به کار من میاد وخیلی هم از تحلیل استفاده میکنم وهم از سبک انالیزش خوشم اومده وحتی حاضرم اگر بازم جایی سراغ دارید وگروهی حمع شد تا اون خدمات دیگر هم استفاده کنیم منم کمک کنم در اخر بازم تشکر میکنم از شما دوست زحمتکش خودم موفق باشید تیک پروفیت هات سبز
    ویرایش توسط HST : 02-15-2016 در ساعت 02:02 PM

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9593Array = 127
    قدرت امتیازدهی
    127
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    حسین جان سپاسگذارم.

بقیه دوستان لطف کنند پیام خصوصی ارسال نکنند. تاپیک ایجاد شده که افراد همه نظرات خود بیان کنند . این دیگه کاری نداره که تعارفی باشید .

ممنون از دوستان عزیز

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    21746Array = 253
    قدرت امتیازدهی
    253
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام و درود
    برادر خلیل بزرگوار ابتدا سپاس از زحماتی که در زی این سالها در این فروم متقبل بودید و از نظر کارایی بسیار مفید و ارزشمند . دست مریزاد دارید
    دوم اینکه بالاخره شما هم از بیننده هایی که فقط می بینند و دریغ از یک لایک که حداقل زحمت کشنده متوجه بشه که کسی این مطالب را مطالعه کرده یا خیر بستوه آمدی همانند خیلی های دیگر در این فروم که از نا سپاسی عده های دست از درج مطالب مفید و ارزشمندشون در این فروم کشیدند .
    و این مطلب را بار ها تذکر دادم . اما واقعیت خلیل عزیز این نیست که کسی از این مطالب استفاده نمیکند اتفاقا" مطالب این فروم خیلی هم بازدید کننده داره اما همانطور که گفتم فکر میکنند درج تشکر براشون مالیاتی به همراه دارد که از زدنش امتناع میکنند و یا فکر میکنند که سواد و معلوماتشون زیر سوال میرود اگر بازدیدشون را نمایان کنند . و متاسفانه این موضوع فقط در این فروم باب شده در حالی که در فضاهای مجازی دیگر که مراجعه میکنند درج تشکر ها خود را به نمایش میگذارند . پس به جای حذف مطالب که هر کدام به نوبه خودش بسیار ارزشمند و باعث آگاهی و سطح ارتقاء دانش هر کسی میشود فکری به حال این موضوع کنید .
    بازم هم از شما و هم از دیگر دست اندرکاران بابت زحماتتون تشکر و قدرادانی میکنم . و از نظر حقیر ادامه مطالب بسیار مفید خواهد بود .

ارادتمند
    mojtaba3898 و devoshca پسندیده اند.
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    5064Array = 68
    قدرت امتیازدهی
    68
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام و درود
    برادر خلیل بزرگوار ابتدا سپاس از زحماتی که در زی این سالها در این فروم متقبل بودید و از نظر کارایی بسیار مفید و ارزشمند . دست مریزاد دارید
    دوم اینکه بالاخره شما هم از بیننده هایی که فقط می بینند و دریغ از یک لایک که حداقل زحمت کشنده متوجه بشه که کسی این مطالب را مطالعه کرده یا خیر بستوه آمدی همانند خیلی های دیگر در این فروم که از نا سپاسی عده های دست از درج مطالب مفید و ارزشمندشون در این فروم کشیدند .
    و این مطلب را بار ها تذکر دادم . اما واقعیت خلیل عزیز این نیست که کسی از این مطالب استفاده نمیکند اتفاقا" مطالب این فروم خیلی هم بازدید کننده داره اما همانطور که گفتم فکر میکنند درج تشکر براشون مالیاتی به همراه دارد که از زدنش امتناع میکنند و یا فکر میکنند که سواد و معلوماتشون زیر سوال میرود اگر بازدیدشون را نمایان کنند . و متاسفانه این موضوع فقط در این فروم باب شده در حالی که در فضاهای مجازی دیگر که مراجعه میکنند درج تشکر ها خود را به نمایش میگذارند . پس به جای حذف مطالب که هر کدام به نوبه خودش بسیار ارزشمند و باعث آگاهی و سطح ارتقاء دانش هر کسی میشود فکری به حال این موضوع کنید .
    بازم هم از شما و هم از دیگر دست اندرکاران بابت زحماتتون تشکر و قدرادانی میکنم . و از نظر حقیر ادامه مطالب بسیار مفید خواهد بود .

ارادتمند
    سلام خدمت جناب یزدی عزیز
    البته ممکنه بعضی افراد مشکل من رو داشته باشند که نمی توانند لایک بزنند. کلید تشکر و میپسندم برای من کار نمیکنه. این مشکل از سیستم من یا مرورگر من نیست . چون من با چند کامپیوتر و لپ تاپ دیگه هم چک کردم . حتی چندین بار این موضوع رو در تاپیک مطرح کردم . گاهی موارد پستی از دوستان هست که واقعا جای تشکر داره ولی متاسفانه امکانش نیست .
    امیدوارم این مشکل چند ساله من (و البته شاید بعضی دیگر از دوستان) حل بشه
    sahari و devoshca پسندیده اند.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9593Array = 127
    قدرت امتیازدهی
    127
    Array
    سلام دوست عزیز و تشکر بابت زحماتتون
    عذر خواهی میکنم که پیام خصوصی دادم .دوست نداشتم در تالار عنوان کنم نظرم را...

همینطور که قبلا باهاتون صحبت کردم معمولا ترجمه های این بخش بعد از حرکات بازار بدست ما میرسد و معمولا دیرتر در تالار قرار داده میشود و در مورد تاخیر اون قبلا باهاتون صحبت کردم .... شخصا قبلا زیاد این بخش را چک میکردم اما الان واقعا وقتی آدم میبینه کاربردی نیست بیشتر روی میان مدت و بلند مدت روش حساب میکنم ...

راهکار مشکل از نظر من :
    پیشنهاد من راحت کردن کار برای خودتان است ...
    یعنی کپی پیس مطلب و عکس ها به زبان اصلی و تمام . اینطوری هم وقت و انرژی از شما برای ترجمه نمی گیرد و هم بعد از انتشار از منبع اصلی به سرعت میتوانید به تالار منتقل نمایید و زود به دست ما میرسد
    با تشکر از و زحماتتون
    نظر یکی از دوستان که پیام خصوصی ارسال نمودند و تمایل نداشتند که خود پستی درج کنند .خوب نظر این عزیز خیلی دقیق هست چرا که دارای لگ میباشد . حال به دلیل برگردانده شدن انگلیسی به فارسی است که عملا میبایست تایم فریم بالای روزانه را مورد عنایت قرار داد .

مهندس یزدی عزیز بسیار ممنونم شما نسبت به بنده لطف دارید . این قسمت سالیان سال هست ترجمه میشه و از نبود تشکری بر زیر آنها ، کنجکاو شدیم علت را جویا شویم. خوب تحلیلی مشهوریت به خوددمیگیرد که الحق در تریدری کاربرد داشته باشد و چه بهتر که یک مجموعه علاوه بر نشر تحلیل های یک موسسه که صرفا باعث خوش نامی آنجا میشود ، خود مستقلا" در این راستا ، دارای دپارتمانی باشند.

با تشکر
    sahari و devoshca پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    39Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط shyazdi نمایش پست ها
    سلام و درود

ارادتمند
    با سلام خدمت شما اقا خلیل و جناب یزدی
    به شخصه بنده هر زمان که وارد فروم میشم وببینم که شما دو عزیز و بعضی دیگر از دوستان پست جدیدی زده اید حتما اون رو مطالعه میکنم.و البته تشکر رو وظیفه خودم میدونم.
    در مورد این تاپیک هم تقاضا دارم که ادامه داشته باشد.
    خسته نباشید
    sahari, devoshca and ali_beladi like this.
    برای موفق شدن سه راه وجود داره

نفر اول باشی
    باهوش باشی
    تقلب کنی