سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
روش برطرف کردن مشکل متاتریدر تریدر 4 ورژن 604 تاریخ 7/2/2014 به بعد - صفحه 10
صفحه 10 از 11 نخستنخست ... 891011 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 91 به 100 از 101
Like Tree28Likes

موضوع: روش برطرف کردن مشکل متاتریدر تریدر 4 ورژن 604 تاریخ 7/2/2014 به بعد

کاربرجدید

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
    شما باید یه فایل csv داشته باشید تا بتونید اونو IMPORT کنیدتو متایی که دارید باهاش کار میکنید .حالا این فایل رو میتونید از یه نرم افزار دیگه یا از یه منبع دیگه که حتما باید پسوند csv باشه تهیه کنید یا

این فایل رو میتونید از یه متای دیگه تهیه کنید که در اینصورت باید export رو بزنید تا فایل csv ذخیره بشه و بعدش با استفاده از import و انتخاب browse

فایل رو import کنید .

import: وارد نمودن ,, export: خارج نمودن .

تو اون پست هم گفتم من مفید تریدر کار نکردم . من تو متایی که مربوط به بروکرهاست دقیقا از متای یه بروکر دیگه فایل مورد نظر رو export میکنم تو هارد ذخیره میکنم و سپس در متای یه بروکر دیگه همین فایل رو import میکنم .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
    منم دقیقا همین کارو میکنم عرفان جان.فایل csv رو با متاتریدر 5 ذخیره میکنم.با متا4 امپورت رو میزنم و میرم همون فایل رو از محلی که ذخیره شده انتخاب میکنم.ولی وقتی اوکی میکنم چیزی تو همین صفحه که شما گذاشتین نمیاد.با یه متا4 دیگه هم فایل csv ذخیره کردم.دوباره رفتم از روش لود کندم نمیشه.ولی همین فایلهایی که ذخیره شده با نرم افزار موتیو ویو راحت باز میشه.
    میشه شما وقتی فایلی رو با متا امپورت میکنید قبل اینکه اوکی بزنید یه عکس بزارید؟
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    253Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط miillad نمایش پست ها
    منم دقیقا همین کارو میکنم عرفان جان.فایل csv رو با متاتریدر 5 ذخیره میکنم.با متا4 امپورت رو میزنم و میرم همون فایل رو از محلی که ذخیره شده انتخاب میکنم.ولی وقتی اوکی میکنم چیزی تو همین صفحه که شما گذاشتین نمیاد.با یه متا4 دیگه هم فایل csv ذخیره کردم.دوباره رفتم از روش لود کندم نمیشه.ولی همین فایلهایی که ذخیره شده با نرم افزار موتیو ویو راحت باز میشه.
    میشه شما وقتی فایلی رو با متا امپورت میکنید قبل اینکه اوکی بزنید یه عکس بزارید؟
    فرمت ذخیره متای 5 به احتمال بالا با الگوی فایل csv در متای 4 فرق میکنه .

شاید بخاطر همینه . چون کاری که من میکنم فط انتقال فایل بین یک نوع متا هست .

تعریف هر ستون فایل csv میتواند از نرم افزاری به نرم افزار دیگر فرق کند . ستونها باید یکسان تعرف بشوند . مثلا ستون اول توشکل ببین چی تعریف شده ؟ همون ستون که نوشته seperator .

همین ستون رو ببین در حالت exportمتای 5 چی تعریف کرده ؟ از ویژگی کرکره که کنار ستونها هست میتونی ستونها رو یکسان کنی . مثلا ستون اول میتونه هم کاما باشه هم سمیکلون . تو متای 4 این ستون کاما تعریف شده .

توضیحات بیشتر رو میتونی از تواینترنت پیدا کنی .

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
    miillad این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    عرفان جان با تشکر از وقتی که گذاشتی
    متاترید 5 من اصلا گزینه History Center نداره.من با اندیکاتور Data Exporter ازش خروجی میگیرم.که تو نرم افزار موتیو ویو باز میشه.نمونه فایلش رو برات اپلوت میکنم شما زحمت بکش ببین با متا 4 شما Import میشه؟

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر عضو

میزان امتیاز
    253Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    متای 4 یه نرم افزار ثابت هست .

پس با فرمت موتیوویو ، فایل csv رو نمیشه ایمپورتش کرد . البته با توجه به گفته های شما.

برای اینکه نتیجه بهتری بگیری پیشنهاد میکنم مشکل رو یا در فروم MQL5 مطرح کنی یا در فااررکسس فکتوری بخش فروم زیر مجموعه Platform Tech

چندتا تاپیک هم در همین مورد اونجا داره بحث میشه .

ویرایش توسط erfan-2010 : 02-11-2017 در ساعت 05:05 PM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
    متای 4 یه نرم افزار ثابت هست .

پس با فرمت موتیوویو ، فایل csv رو نمیشه ایمپورتش کرد . البته با توجه به گفته های شما.

برای اینکه نتیجه بهتری بگیری پیشنهاد میکنم مشکل رو یا در فروم MQL5 مطرح کنی یا در فااررکسس فکتوری بخش فروم زیر مجموعه Platform Tech

چندتا تاپیک هم در همین مورد اونجا داره بحث میشه .

با تشکر از شما.ولی من به وسیله اندیکاتور Data Exporter هم از متاتریدر 4 و هم از متاتریدر 5 فایل csv میگیرم و بدون مشکل تو نرم افزار موتیوویو باز میشه.ولی مشکل اینه همین فایل تو خود متاتریدرها ایمپورت نمیشه.سه عدد متاتریدر دارم.دو تا ورژن 4 و یکی ورژن 5
    با هیچکدوم نمیتونم فایلها رو ایمپورت کنم.
    و یه چیز دیگه.وقتی میخوام دیتا رو از طریق خود متاتریدر اکسپورت کنم فایل ساخته شده فقط اسمن ساخته میشه.ولی هیچ دیتایی نداره.حجم فایلش 0 کیلو بایت نمایش میده.امکانش هست به خاطر این باشه که از نسخه رایگان متاتریدر استفاده میکنم؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    253Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    عزیز ، متاتریدر اصلا پولی نیست . کی گفته نسخه رایگان و پولی ؟

اولش هم گفتم اینکه شما نمیتونی ایمپورت کنی مربوط میشه به ساختار فایل csv . ببین کدوم ستونها جابجا شده

اطلاعات بیشتر هم گفتم از اون دوتاسایت باید بدست بیاری .

انشالله که به نتیجه برسی

کاربرجدید

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    اونقدر بهش ور رفتم تا اخرش درست شد.از چندین جا مشکل داشت.معادله چند مجهوله بود واسه همین جواب نمیداد.مشکل حل شد.یه علتش این بود که اندیکاتور تمام اطلاعات رو خارج نمیکرد.ولی وقتی دیتا رو مستقیم از خود سرور سازمان دانلود میکردم بازش کرد.که البته نحوه بارگزاری هم قلق داره که حل شد خدا رو شکر.
    مشکل اکسپورت متا4 رو هم حل کردم.
    حالا یه چیز دیگه مونده.چطوری دیتا رو از متا 5 اکسپورت کنم.اصلا گزینه History Center نداره

کاربر عضو

میزان امتیاز
    29Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    دوستان من ۱ اندیکاتور دارم که میخام به mq4 تبدیل شه آیا کسی میتونه این کارو کنه چون با نرمافزار قدیمی که دارم نمیشه
    فايل هاي ضميمه

کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    چگونه دیتای بورس ایران را وارد متاتریدر4 کنیم

کاربرجدید

میزان امتیاز
    10Array = 0