سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
نرم افزارهاي بازارهاي مالي:راهنمايي
صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 38
Like Tree3Likes

موضوع: نرم افزارهاي بازارهاي مالي:راهنمايي

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3920Array = 70
    قدرت امتیازدهی
    70
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

Arrow نرم افزارهاي بازارهاي مالي:راهنمايي

در اين تاپيك اعضا ميتوانند سوالات خود در رابطه با پلاتفرمها و نرم افزارها در بازارمالي را بيان كنند.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    7Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array

Margin و Leverage سؤال در مورد

با عرض سلام و خسته نباشید

Currenex پلتفرم LCG می خواستم سؤال کنم در بروکر
    Stop Out می شویم و در چند درصد Margin Call وقتی موجودی حسابمان به چند درصد از مارجین برسد
    می شویم یعنی پوزیشنهایمان بسته می شود
    در پایان هفته تغییر می کند یعنی کم می شود یا خیر Leverage و سؤال دیگر اینکه آیا

با تشکر

ادمین

میزان امتیاز
    1095Array = 38
    قدرت امتیازدهی
    38
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    در مورد درصد مارچین مسئله توافقی است بین ما و تریدر. معمول برای ما این است که اگر 90% از مارجین آزاذ ضرر بشه شما فقط می تونید پوزیشن های باز رو ببندید ولی نمی تونید پوزیشن های خود را اضافه کنید و اگز 100% مارجین آزاد شما منجر به ضرر بشه پوزیشن های شما بسته می شوند. در این حالت مارجینی که برای سود و زیان نگه داشته شده بود از حساب کم و مارجینی که در موقع گرفتن پوزیشن برای نگه داشتن پوزیشن بلوک شده بود آزاد میشه که میشه بعدش با اون ترید کرد. انتظار نداشته باشید که در هنگام حرکت های سریع و شدید بازار این درصد ها دقیق باشند چون در اون لحظه که ماشه این مکانیزم کشیده میشه و باید عمل کنه ممکنه در بازار دقیقا به اون قیمت خریدار و فروشنده نباشه. در این صورت با اولین و نزدیکترین قیمت ممکن این کار انجام میشه. یکی دو درصد بیشتر بسادگی ممکنه ضرر از حدی که ما تعیین کرده ایم بیشتر بشه و بعضا حتی بیشتر هم ممکنه دیده بشه.

یک نکته که خوبه اینجا توضیح داده بشه این هست که این مکانیزم برای حمایت بروکر هست (که ضرر شما از سپرده شما بیشتر نشه) و به همین علت برای تریدر هائی که با پوزیشن های کوچک ریسکهای بزرگ می گیرند ما ممکنه مارجین بسته شدن پوزیشن رو روی 95 و یا 90 درصد بگذاریم. برای حمایت تریدر اردر استاپ در پلتفرم هست و گزینه اسلیپیج هم برای مواقع حرکت شدید در بازار داره که تریدر ها باید از اون استفاده کنند.

نقل قول نوشته اصلی توسط Dariush نمایش پست ها
    با عرض سلام و خسته نباشید

Currenex پلتفرم LCG می خواستم سؤال کنم در بروکر
    Stop Out می شویم و در چند درصد Margin Call وقتی موجودی حسابمان به چند درصد از مارجین برسد
    می شویم یعنی پوزیشنهایمان بسته می شود
    در پایان هفته تغییر می کند یعنی کم می شود یا خیر Leverage و سؤال دیگر اینکه آیا

با تشکر
    ویرایش توسط Mehdi : 09-22-2010 در ساعت 09:39 PM
    کارگزار بورس کالا و ارز دوبی - DGCX
    رگوله و دارای مجوز افتتاح حساب برای ایرانیان
    ما مفتخریم که تنها بروکر %100 ایرانی یک بازار خارجی ارز و کالا می باشیم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    109Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    با سلام
    میخواستمک بدونم چرا با استفاده از الپاری یا فیبو نمیشه دمو کار کرد یعنی یوزر و پسورد بهم نمیده؟

با تشکر

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15163Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط poor نمایش پست ها
    با سلام
    میخواستمک بدونم چرا با استفاده از الپاری یا فیبو نمیشه دمو کار کرد یعنی یوزر و پسورد بهم نمیده؟

با تشکر
    سلام

این نمیدونم متاسفانه . لطفا اسم بروکرهای مارکت میکری اینجا نیارید . من پیشنهاد میکنم که از پلتفرم خود پرسپولیس استفاده کنید که محیط دمو با ریل عینا یکی و قیمتهای واقعی در اختیار شما قرار میگیره .

مرسی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    109Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    با سلام پلتفرم بروکر پرسپولیس رو از کجا دانلود کنم؟ آیا یوزر و پسورد دمو بهم میده؟ با تشکر از لطفتون

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    58474Array = 656
    قدرت امتیازدهی
    656
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام پلتفرم بروکر پرسپولیس رو از کجا دانلود کنم؟ آیا یوزر و پسورد دمو بهم میده؟ با تشکر از لطفتون
    سلام
    بله یوزرنیم و پسورد دمو هم میده از سایت شرکت میتونید دانلود کنید.
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15163Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

شما فرم زیر پر کنید لینک پلتفرم در اختیارتون قرار میگیره :

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر فعال

میزان امتیاز
    71Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    سلام خدمت آقا مصطفی عزیز من نرم افزار مولتی چارت رو دانلود کردم (کرک شده) اما کامل نصب نمیشه. قصد داشتم یه تاپیک به اون نام درست کنم که نشد. لینک مربوطه رو آپلود کردم اگه ممکنه نصب کنید و راهنمایی فرمایید. با تشکر:

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15163Array = 202
    قدرت امتیازدهی
    202
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط arffx نمایش پست ها
    سلام خدمت آقا مصطفی عزیز من نرم افزار مولتی چارت رو دانلود کردم (کرک شده) اما کامل نصب نمیشه. قصد داشتم یه تاپیک به اون نام درست کنم که نشد. لینک مربوطه رو آپلود کردم اگه ممکنه نصب کنید و راهنمایی فرمایید. با تشکر:

سلام

من هم نتونستم کامل دانلودش کنم . مشکل داره .

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)