سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
نصب نرم افزار داینامیک تریدر - صفحه 6
صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 51 به 60 از 61
Like Tree10Likes

موضوع: نصب نرم افزار داینامیک تریدر

کاربرجدید

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام وتشکر از دوستان.نمیودونم ای دینامیک تریدر چش شده که ابدیت نمیشه.چراغشم سبز کردم ولی بازم نشد.تو متاتریدر چراغ dt data exporter خاموش شده.احتمالا علتش اینه.از دوستانی که اطلاع دارن عاجزانه کمک .

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14921Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط jam2600 نمایش پست ها
    با سلام وتشکر از دوستان.نمیودونم ای دینامیک تریدر چش شده که ابدیت نمیشه.چراغشم سبز کردم ولی بازم نشد.تو متاتریدر چراغ dt data exporter خاموش شده.احتمالا علتش اینه.از دوستانی که اطلاع دارن عاجزانه کمک .
    سلام

رو چراغ قرمز داینامیک کلیک کنید ، زمانش بزارید رو یک ثانیه. اگر اندیکاتور تو متاتریدر فعال کرده باشید و تنظیمات داینامیک درست انجام داده باشید چارت به روز میشه . اگر نشد تو متا هر تایمی که اندیکاتور فعال کردید یک تایم بالا و پایین کنید یحتمل درست میشه .
    ویرایش توسط مصطفی : 02-28-2014 در ساعت 03:37 PM
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    ممنون.ولی بازم نشد احتمالا اشکال از جای دیگست اخه تا چند وقت پیش کار میکرد

کاربر عضو

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    متاسفانه چون در نامگذاری جفت ارزهای حساب دمو کارکتر "." (نقطه) وجود دارد نمی توان اطلاعات را در داینامیک تریدر وارد کرد...

اگر دوستان فایل سورس DT DATA Exporter v01 را دارند به بنده بدهند تا اشکال مربوطه را رفع کنم.

احیانا چنانچه دوستان راه حل دیگری برای استفاده از این اندیکاتور با حساب دمو دارند ارائه نمایند تا بنده هم استفاده کنم

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    14921Array = 199
    قدرت امتیازدهی
    199
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط atoma نمایش پست ها
    متاسفانه چون در نامگذاری جفت ارزهای حساب دمو کارکتر "." (نقطه) وجود دارد نمی توان اطلاعات را در داینامیک تریدر وارد کرد...

اگر دوستان فایل سورس DT DATA Exporter v01 را دارند به بنده بدهند تا اشکال مربوطه را رفع کنم.

احیانا چنانچه دوستان راه حل دیگری برای استفاده از این اندیکاتور با حساب دمو دارند ارائه نمایند تا بنده هم استفاده کنم

پست 1618 را مطالعه بفرمایید :

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    107Array = 14
    قدرت امتیازدهی
    14
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط atoma نمایش پست ها

دانلود اندیکاتور مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    دانلود اندیکاتور مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    یه بزرگواری پیدابشه این دو تا اندیکاتور رو یکی کنه دیگه عالی میشه
    اولی تمام زمانهای یک سیمبول را خروجی میده
    دومی هم که اجاره تعییر اسم سیمبول را میده
    فکرکن که هم تغییر اسم بدی هم تمام زمانهارو بهت بده

متشکرم
    Mehrdad این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    17Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers
    Array
    سلام به همه دوستان
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها من دیتای مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها رو تو تایم فریم های زیر روزانه ( H4 , H1 , 530 , ...) رو به صورت شکل زیر نشون میده ( تایم فریم های ماهانه هفتگی و روزانه رو خوب نشون میده ).
    کسی میدونه دلیلش چیه ؟ و برای رفع ایراد باید چه کار کرد ؟
    ممنون .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    17Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hamzeh63 نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها من دیتای مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها رو تو تایم فریم های زیر روزانه ( H4 , H1 , 530 , ...) رو به صورت شکل زیر نشون میده ( تایم فریم های ماهانه هفتگی و روزانه رو خوب نشون میده ).
    کسی میدونه دلیلش چیه ؟ و برای رفع ایراد باید چه کار کرد ؟
    ممنون .
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
    با انجام مجدد تنظیمات در داینامیک تریدر مشکل حل شد .

ممنون از دوستان .

کاربرجدید

میزان امتیاز
    12Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان ببخشید من ویندوز 64 بیتی 10 رو دارم چجوری میتونم داینامیک 6 رو نصب کنم؟

کاربرجدید

میزان امتیاز
    24Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام.داخل نرم افزار داینامیک تریدر توی چارت فقط daily رو میاره بقیه تایم فریم ها رو نمیاره کسی میتونه راهنمایی کنه؟

صفحه 6 از 7 نخستنخست ... 4567 آخرینآخرین