سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
بخش معامله گری
نمایش نتایج: از 1 به 1 از 1
Like Tree8Likes
 • 8 Post By FundTrader

موضوع: بخش معامله گری

 1. #1
  مدیر بخش بنیادی

  تاریخ عضویت
  Oct 2011
  نوشته ها
  3,046
  میزان امتیاز
  9634Array = 130
  قدرت امتیازدهی
  130
  pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
  Array

  بخش معامله گری

  با سلام و عرض ادب خدمت بینندگان عزیز

  پس از طی چندین سال و ایجاد بخش های گوناگون از جمله:

  - مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

  - مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
  - مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

  مهمترین مسئله ، به کارگیری آموخته ها در بازار واقعی می باشد که در این میان همانگونه که در مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها اشاره شد ، مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ( فقدان روش ، نداشتن نظم و انضباظ ، انتظارات غیر واقعی ، صبور نبودن و به طور کلی عدم کنترل شخصی ) و بمهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها ، نقش به سزایی در عملیاتی نمودن ایفاء میکنند ( خواندن مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها توصیه میشود )

  بازار جای انسان های ترسو و راحت طلب نیست. در هر بازاری فرد باید به حداکثر توانایی های فردی خود دست پیدا کند تا بتواند به اهدافی که در بازار و معامله گری به دنبال آنها هست نائل شود. بسیاری از افراد به این دلیل وارد بازارهای مالی می شوند تا بوسیله موفقیت در اینجا بر نقطه ضعف های خود در سایر زمینه های زندگی سرپوش بگذارند. در حالی که در واقعیت روند معکوس است. فرد ابتدا باید با سایر کمبودها و نقطه ضعف هایش کنار بیاید و سپس وارد بازارهای مالی بشوند. در بازار تبادلات ارزی یک معامله گر با سه غول بصورت مداوم در حال مبارزه است :


  1. غول بروکر- کارگزار
  2. غول بازار
  3. غول درون فرد


  معامله گران مبتدی غول مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها رو بزرگ می کنند در حالی که بروکر ها کمترین نقش رو در زیان معامله گر دارند و با این حال بیشترین ایراد بصورت ناعادلانه به بروکرها گرفته میشود. شاید بروکرهایی بودند که از آشفتگی قوانین یا بازارها سوء استفاده کردند اما تعداد بروکرهایی که درست کار کرده اند در جهان چندین برابر بروکرهای دارای مشکل است. در عین حال این وظیفه معامله گر است که با چشم باز و تحقیقات کافی کارگزار و بروکر خود را انتخاب کند. ساده ترین راهنمایی در این زمینه این هست حتما نزد کارگزاری هایی حساب باز کنید که دارای حسن سابقه باشند و حداقل دو سال از تبلیغات و زبان زدی آن ها گذشته باشد.

  غول دوم یعنی بازار بسیار پیچیده و خاص است. برای موفقیت در مقابل بازار نیاز است چه به لحاظ مسائل کلان معامله گری فرد نسبت به مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها گاهی داشته باشد و چه به لحاظ مباحث خرد معامله گری بتواند قبل از هر معامله به مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها (انتخاب دارایی - جهت - قیمت ورود - قیمت خروج - حجم - زمان ) جواب هایی واضح و روشن بدهند. بدیهی است عدم جواب قطعی و اصولی به هر کدام از شش سوال معامله گری می تواند منجر به زیان شود.

  اما مهمترین مانع در موفقیت هر فردی در بازار خود فرد هست. از نقطه نظرهای گوناگون بر حسب ماهیت بازار، فرد میتونه مانعی بسیار مهم در مقابل موفقیت خودش باشه. قسمت مهم این موضوع نیز به عدم تطابق و کارایی تجربیات فردی و احساسی افراد در دنیای واقعی نسبت به واقعیت های بازارهای مالی مربوط است.

  شما در معامله گری هرگز نمی توانید کنترلی بر بازار داشته باشید و در آن تغییری ایجاد نمائید ، درخواست شما برای حرکت قیمت در جهت مورد دلخواهتان اهمیتی ندارد و هرگز نمی توانید بازار را در جهتی خاص به حرکت درآورید و قصد شما هم هیچ تاثیری نخواهد داشت . ما هیچ ابزار و امکانی برای تاثیر گذاری بر بازار در اختیار نداریم. به نظر شما راهکار چیست ؟ وقتی ما نمیتوانیم بر بازار هیچ کنترلی داشته باشیم پس باید یک راهکار وجود داشته باشد ، این راهکار چیزی نیست جز اینکه بر خودمان کنترل داشته باشیم و تنها چیزی که میتواند ما را در این امر موفق کند همین هست که بتوانیم خودمان را کنترل کنیم ،پس این یکی از مهمترین رازهای موفقیت در بازار محسوب میشود که بسیاری از معامله گران از آن عفلت میکنند.

  ما این بخش را بنا نهادیم که تمام فرایند معامله گری رابه صورت عملی به نمایش بگذاریم ، دوستان عزیز میتوانند معامله ها و سبک خود را در این زمینه بر روی حساب های معاملاتی در اینجا قرار دهند که بار علمی خود و افراد را افزایش دهند و سابقه کار عملی خود را ثبت کنند .


  برای این منظور دو بخش در اینجا به چشم میخورد:

  1- مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
  2- مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها  بخش عمومی که همه عزیزان قادر به مشاهده امورات خواهند بود و در حال حاضر به چهار زیر بخش تقسیم شده اند:

  - حساب معاملاتی واقعی : پروژه های معاملاتی (تریدری) بر روی حساب های واقعی یا ریل که افراد میتوانند تاپیک تریدری خود را همراه با حساب واقعی به اشتراک بگذارند

  - حساب معاملاتی آزمایشی : پروژه های معاملاتی ( تریدری ) بر روی حساب های آزمایشی یا دمو که افراد میتوانند تاپیک تریدری خود را همراه با حساب آزمایشی به اشتراک بگذارند

  - ارزیابی پوزیشن ها : بررسی حساب های معاملاتی بر اساس پارامترهای گوناگون ( همچون ریسک و مدیریت معاملات ، سبک تحلیلی و روانشناسی خرد و جمعی ) که بهترین ها در تاپیک قسمت زیر قرار میگیرد

  - برترین تاپیک های معاملاتی : معرفی تاپیک های معامله گری برتر از دیدگاه های مختلف تحلیلی و مدیریت ریسک ، که افراد میتوانند آن تاپیک ها را بیشتر از سایرین مد نظر قرار دهند و دنبال کنند  بخش اختصاصی که عزیزان برتر در بخش عمومی قادر خواهند بود ، در این قسمت بخش های مختص خود داشته باشند که افراد مختص خود را مجوز دسترسی دهند ، خوب بلطبع افرادی تمایل پیدا میکنند پس از یک سری فعالیت ها ، فعالیت خود را به شکلی اختصاصی نمائید ، ما به قسمت تجاری کار هیچگونه دخل و تصرفی نداریم و صرفاً محیطی را برای این افراد فراهم اورده ایم که بتوانند به راحتی ، فقط به افراد مجاز مد نظر خود ، اجازه دسترسی را بدهند.  عزیزان در صورت هرگونه سوال ، انتقاد ، پیشنهاد و نظری می توانند در قسمت مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها پست درج کنند . دقت داشته باشید قبل از مطالعه تاپیک ها و بخش های دیگر حتما میبایست از ریسک های موجود در این بخش آگاهی کامل داشته باشید چرا که هیچ مسئولیتی در قبال ضرر حساب و سرمایه شما ، کسی عهده دار نیست و مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها


  با تشکر

 

 

موضوعات مشابه

 1. دستیار معامله گر
  توسط Mehrdad در انجمن تحلیل های Mehrdad
  پاسخ: 163
  آخرين نوشته: 01-31-2016, 11:19 PM
 2. سوالات: تفاوت تحلیل گری و معامله گری
  توسط روند یاب در انجمن مباحث تحلیل تکنیکال توسط اعضا
  پاسخ: 40
  آخرين نوشته: 10-05-2014, 01:33 AM
 3. معامله در بازار ارز
  توسط PCMAnalyst در انجمن بخش آموزشی وتریدری سطح حرفه ای
  پاسخ: 14
  آخرين نوشته: 09-17-2014, 12:32 AM

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •