سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
دوره آموزش معامله گری حرفه ای - صفحه 8
صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678
نمایش نتایج: از 71 به 77 از 77
Like Tree66Likes

موضوع: دوره آموزش معامله گری حرفه ای

مدیران

میزان امتیاز
    2511Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

دوره جدید پرایس اکشن

با سلام،

احتراما به استحضار کلیه علاقمندان به یادگیری معامله گری و تحلیل گری پرایس اکشن می رسانیم که دوره جدید 15 مهر شروع شده و حداکثر یک هفته بعد از آن فرصت ثبت نام جدید داده خواهد شد. لذا کلیه کسانی که مراحل ثبت نام در کابین تریدری را هنوز تکمیل نکرده اند تا 5 شنبه 22 مهر فرصت دارند که کابین تریدری خود را تکمیل نمایند و واریز وجه خود را انجام دهند.
    بدیهی است کسانی که دیرتر ثبت نام می کنند می بایست برای کارگاه اول، وقت و انرژی بیشتری صرف کنند تا به بقیه دوستان برسند.

������ مراحل ثبت نام دوره پرایس اکشن دکتر اناری
    کسانی که از قبل با پی سی ام حساب و موجودی 250$ در حساب خود دارند کافیست به کابین خود لاگین کنند و سپس به لینک زیر مراجعه کنند:
    و بر روی ثبت نام دوره کلیک کنند:
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    کسانی که حساب ندارند:
    1. افتتاح حساب ریل (میکرو)
    2. تایید شماره همراه با اس ام اس (فعال بودن پیامک های تبلیغاتی)
    3. آپلود مدارک و تایید آنها از طرف بروکر.
    4. دپوزیت (شارژ) کابین از طرف شما (ریالی یا الکترونیکی - 250 دلار).
    منوی واریز وجه / نقل و انتقال بانکی یا نقل و انتقال الکترونیک
    5. ثبت نام دوره پرایس اکشن از طریق لینک زیر (کم شدن 150 دلار از شارژ)
    6. برگشت 100 دلار به عنوان بونوس و شارژ حساب میکرو
    (قابل مشاهده در بالانس متاتریدر)
    در طی این مراحل اطلاعات متاتریدر نیز براتون ایمیل می شود.

همین طور روز شنبه تاریخ 17 مهرماه ساعت 16 به وقت تهران وبينار رایگان پرسش و پاسخ در مورد دوره های آموزشی پرایس اکشن، با حضور آقای دکتر اناری برگزار خواهد شد.
    نحوه ورود به وبينار اطلاع رسانی خواهد شد.
    جزئیات وبینار به شرح ذیل می باشد:
    • عنوان وبینار: آشنایی با پرایس اکشن و برتری های آن
    • هدف وبینار: معرفی مزایا، اهداف و ساختار دوره آموزش
    • مخاطبین وبینار: تمامی معامله گران و تحلیل گران بازارهای مالی
    • مزایای وبینار: پرسش و پاسخ و گفتگوی زنده با دکتر رضا اناری برای دریافت مشاوره و راهنمایی در خصوص دوره پرایس اکشن
    ویرایش توسط Traderha : 10-05-2016 در ساعت 10:11 AM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام
    بعداز واریز وجه به حساب بانکی بلافاصله می شود ثبت نام کردیاحتما بایدصبر کنیم تا حداقل 250 دلار در حساب متاتریدر دیده شود؟ وبعد از واریز وجه در حساب بانکی وساخت تیکت درکابین چقدر زمان میبرد تابتوانیم دردوره پرایس اکشن دکتر اناری ثبت نام کنیم؟

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2506Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidi نمایش پست ها
    با سلام
    بعداز واریز وجه به حساب بانکی بلافاصله می شود ثبت نام کردیاحتما بایدصبر کنیم تا حداقل 250 دلار در حساب متاتریدر دیده شود؟ وبعد از واریز وجه در حساب بانکی وساخت تیکت درکابین چقدر زمان میبرد تابتوانیم دردوره پرایس اکشن دکتر اناری ثبت نام کنیم؟
    سلام
    باید 250 دلار درحساب وارد شود تا بتوانید از آن برای ثبت نام استفاده کنید. پس از طی مراحل ثبت نام بلافاصله ثبت نام انجام شده ونیاز به زمان ندارد.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

کاربرجدید

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط SystemTrader نمایش پست ها
    سلام
    باید 250 دلار درحساب وارد شود تا بتوانید از آن برای ثبت نام استفاده کنید. پس از طی مراحل ثبت نام بلافاصله ثبت نام انجام شده ونیاز به زمان ندارد.
    من امروز ازطریق حساب های بانکی معرفی شده درکابین تریدری پول واریز کردم ودرکابین تریدری قسمت واریز وجه تیک واریز وجه ساختم. چقدر زمان میبرد تااین واریز وجه در حساب متاتریدر دیده شود ومن بتوانم برای دوره پرایس اکشن ثبت نام کنم چون امروز روز اخر برای شرکت دراین دوره می باشد. خواهشمندم دوستانی که می تونند کمک کنند تاامروز بتونم ثبت نام کنم

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2506Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط vahidi نمایش پست ها
    من امروز ازطریق حساب های بانکی معرفی شده درکابین تریدری پول واریز کردم ودرکابین تریدری قسمت واریز وجه تیک واریز وجه ساختم. چقدر زمان میبرد تااین واریز وجه در حساب متاتریدر دیده شود ومن بتوانم برای دوره پرایس اکشن ثبت نام کنم چون امروز روز اخر برای شرکت دراین دوره می باشد. خواهشمندم دوستانی که می تونند کمک کنند تاامروز بتونم ثبت نام کنم
    واریز و برداشت بانکی حداکثر تا 2 روز کاری انجام میشوند. میتوانید بلافاصله پس از آن با هماهنگی در دوره ثبت نام کنید.
    vahidi این را میپسندد.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

کاربرجدید

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط SystemTrader نمایش پست ها
    واریز و برداشت بانکی حداکثر تا 2 روز کاری انجام میشوند. میتوانید بلافاصله پس از آن با هماهنگی در دوره ثبت نام کنید.
    سلام
    من روز پنج شنبه ازطریق کابین تریدری ام در دوره پرایس اکشن اقای دکتر اناری ثبت نام کردم.150دلار هزینه ثبت نام از حسابم کم شد امامتاسفانه هنوز پاسخی دریافت نکردم که ثبت نامم تاییدشده یا نه؟ واگه ثبت نامم انجام شده چه کاری باید انجام دهم؟
    من نمی دونم باید از چه طریقی پیگیر ثبت نامم باشم. به همین خاطر اینجا مطرح کردم
    امیدوارم دوستانی که می تونند کمک کنند پیگیر این مشکل من باشند
    با تشکر

کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام وحید آقا.

روز پنجشنبه که شما رو برای دوره جدید پرایس اکشن پذیرش کردیم(به دلیل اینکه به تمرینات کارگاه برسید)، روز شنبه تاییدیه شما از طرف PCM رسید.
    سوال دیگری داشتید من در خدمتم

Admin ThreeMarkets
    Telegram:
    @ThreeMarkets

صفحه 8 از 8 نخستنخست ... 678