سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
گفتگو های تاپیک " پروژه تریدری سال 2016 "
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 11
    مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9622Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

با سلام خدمت دوستان عزیز

هر سال یک چنین تاپیکی ایجاد خواهیم کرد و یک اکانت معاملاتی ریل با مبالغ مختلف به اشتراک میگذاریم و موقعیت های معاملاتی همراه با تحلیل و مدیریت پوزیشن را در آن پیش خواهیم برد .این بخش با جزئیات کامل همراه با آموزش تحلیلگری تریدری پیش رویی خواهیم کرد و در بخش عمومی گاها برخی از موقعیت ها را برای نمونه پابلیک خواهیم نمود .

توجه داشته باشید که معامله در بازارهای مالی اهرم دار دارای ریسک بلقوه میباشد و هر آنکس که نتواند بر احساسات خود غلبه کند و آن ها را به خدمت خود درآورد ، دست آخر فقیر خواهد ماند .

افراد میتوانند در هر بروکری که مایل هستند اکانت داشته باشند و با رجوع به کانال تریدر ها وه در زیر هست لینک افتتاح را بردارند و سپس مشخصات افتتاح حساب با راه ارتباطی را برای بنده در تلگرام قرار دهند :
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

مدیریت سرمایه و ریسک بر اساس سرمایه خود ، میبایست بر روی اکانت معاملاتی اتان ست شود . ما اگر آرام و پیوسته یک سود روتین کسب کنیم بعد از مدت زمان اندکی به سرمایه قابل توجه دست خواهیم یافت . اما اکثرا یک شبه تمایل به ثروتمند شدن دارند و دو برابر زمان عادی که میتوان آهسته و پیوسته سود کرد را صرف معاملات در زیان خود میکنند و دست آخر با ورشکستی از دور خارج میشوند . حرف اول و آخر خود کنترل درونی میباشد و مباحث روانشناسی و مدیریت پوزیشن ، صدرصد تریدری هست که یک تحلیل را رنگ و لعاب تریدری میدهد . اینجا ساختار ذهنی اتان به زور درست خواهم کرد ، حتی شده با چوب کتک بزنم (شوخی) . همه شما را دوست دارم و دوست دارم همه سود کنند و نانی بر سر سفره خانواده بیاورند و شاد زندگی کنند . هدف نهایی بنده مفید بودن برای ملت هست و اینکار را اول برای رضای خدا انجام داده سپس برای شادی وجود خودم ...

پس بسم الله ،

telegram.me/traderha
    ویرایش توسط FundTrader : 02-16-2016 در ساعت 09:10 AM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    84Array = 6
    قدرت امتیازدهی
    6
    pcmbrokers
    Array

طرح خوبیه
    چه خوب میشه اگه همه فعالیت کنن

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9622Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariafx نمایش پست ها
    طرح خوبیه
    چه خوب میشه اگه همه فعالیت کنن
    ممنون برادر .

هدف نهایی و آرزوی نهایی هر فردی که در این زمینه پا میگذارد ، شرکت در خط آتش یا همان معامله گری "تریدری" در بازار میباشد . که متاسفانه اکثریت به فکر سودهای نجومی با سرمایه اندک هستند و بیشترین تمرکز را به فراگیری ساده ترین علم بازار میگذارند که همان هم به صورت مفهومی و کاربردی فرا نمیگیرند و همه به دلیل عجله برای کسب ثروت هست . ساختار ذهنی خود را آماده نمیسازند . خلاصه به دلیل نبود هبچ قوانین و آزادی عمل که به صورت یک شمشیر دو لبه عمل میکند گاها باعث ورشکستی افراد شده است . این بخش به حالت پریوایت "خصوصی" تغییر رویه داده میشود . و تنها کاری که برای ورود هست از طریق لینک رفرال، افراد واقعا دارای حساب معاملاتی ، اکانت معاملاتی خود باز کنند . حال تمام کارگزاری های که در قسمت معرفی بروکرها قرار دارد ، لینک رفرال خواهم گذاشت منتهی توصیه بنده بر این هست که در کارگزاری pcm اکانت خود باز کنید که دارای هیچ تفاوتی در نمودار و ... نباشیم و امورات سریعتر انجام گیرد و اگر مشکلی ایجاد شود با داشتن روابط با این شرکت در کمترین زمان رفع رجوع نمائیم و امنیت سرمایه که حرف اول میزند را در اینجا میتوان ضمانت کرد اما در شرکت های دیگر خیر... به هر حال هر آنکی تمایل داره با ما باشد ، بنده در خدمتش هستیم. بخش عمومی معامله گری هم هر از گاهی موقعیت معاملاتی اشتراک گذاشته میشود که افراد تازه وارد برایشان بار علمی دارا باشد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    105Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    بسیار عالی...
    راهتون مستمر
    با سپاااس

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9622Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array

در این قسمت افراد میتوانند به بحث و گفتگو بپردازند و تاپیک اصلی را محل تریدری میکنیم که انسجام در آنها حفظ گردد و هر تحلیل و ترید به سرعت قابل جستجو باشد

کاربر عضو

میزان امتیاز
    186Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    خیلی عالی هستش
    ممنون از زحمتی که متحمل می شوید اقا خلیل
    شادی و سلامتی برای شما و دوستان ارزو دارم.
    خوش باشید

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9622Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mojtaba3898 نمایش پست ها
    سلام
    خیلی عالی هستش
    ممنون از زحمتی که متحمل می شوید اقا خلیل
    شادی و سلامتی برای شما و دوستان ارزو دارم.
    خوش باشید
    سلام عزیزم

ممنون از لطفتون ، واقعیت امر برای کار سفت و سخت شهر محل زندگیم ترک کردم و گفتم تا چندین سال برنمیگردم ، از گرمسیر به سردسیر اومدیم و جای که گرفتم برای من یه خورده چه عرض کنم وحشتناک سرد بود ، دیشب که نمیدونم چطور زنده در رفتم ، به هر حال امروز دیگه کلی بخاری و بند وبساط تهیه کردم ، حالا این مشکل رفع شده ، مشکل اب داریم و مستاجر قبلی پول دو سال اب رو نداده و بدهی سنگینی به بار آورده و واقعاً گیچ شدم چکار کنم. گفتم یه یکماهی اینجا سر کنم و بعدش به جای دیگه برم. این طرح شروع شده و انشالله حرکت میکنیم. دیگه اومدیم که 24 ساعته روی امورات باشیم. توکل بر خدا ، انشالله در این چند صبای که زنده هستیم بتونیم یک حرکت برای جامعه تریدری ایران زمین بزنیم که یاد و خاطره ای باشد و ما را همیشه یاد کنند.

با تشکر از شما ، ما برویم یک رست ، که فوق العاده خسته هستم.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9622Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    با سلام مجدد خدمت دوستان عزیز

این بخش این هفته جدید شروع میکنیم . یک زیر بخش در قسمت اختصاصی تریدری ایجاد میشود به نام : پروژه تریدری Fxcma و این دو تاپیک حال حاضر به آنجا منتقل می گردد و اکانت معاملاتی را با پسورت اینوستور در خدمت عزیزان قرار میدهیم و اگر سایت Myfxbook مشکلی نداشته باشد بر روی آن هم ست خواهیم کرد

این بخش به افرادی اکسس و دسترسی داده می شود که شرایط عنوان شده در تاپیک مربوطه بهمهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها را دارا باشند و باز با وجود محدودیت در اکسس ، پسوردی هم بر روی بخش ایجاد میگردد که هر گاه عضوی حذف گردید بدون ایجاد وقفه و تنها با یک تغییر پسورد ، دسترسی ها را کاستومایز کنیم.

فعالیت تریدری ما به دو صورت خواهد بود :

1- دسترسی کامل

2- دسترسی محدود

1- این حالت متعلق به افرادی است که شرایط ذکر شده در بالا را رعایت کنند و بدون هیچ محدودیتی یوزر آی دی و پسورد اینوستور را در اختیار دارند و تحلیل ها را کاملاً میبینند

2- این شرایط برای حالت عمومی هست که بدون محدودیت همه بنوانند حداقل پنجاه درصد از موقعیت های معاملاتی را مشاهده کنند . برای این منظور از هر دو موقعیت ، یکی را به صورت عمومی نشر خواهیم کرد و اکسس به حساب با محدودیت میباشد که در سایت Myfxbook ست شده و ان را به نمایش عموم در خواهیم آورد . تنها پارامترهای که لحاظ خواهد شد تنها بازدهی خواهد بود و یک سری موارد جزئی اما مشخص کننهده پروسه کاری هست

توجه داشته باشید قرار نیست روزانه صدرصد ترید داشته باشیم و در همه موقعیت های معاملاتی ترید کنیم و به سود بنشینیم . همه اهداف تارگت ها قبلا در تاپیک عمومی بیان شده است و تنها به دور از توضیحات اضافی پیش خواهیم رفت و مطالب علمی و آموزشی کلیدی و کاربردی نیز در بخش اختصاصی به اشتراک میگذارم . خلاصه مطلب خیر هست موفق و پیروز باشید

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9622Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    Array
    دوستان عزیز سلام و صبح همگی بخیر

دیشب در حال فکر کردن بودم و همانطور که به فکر نیازمندان فرو رفته بودم ، به خود گفتم اکثریت در اینجا نیازمند علم بازار و مرحله تریدری هستند . یاد ضرب المثلی افتادم که چراغی بر خانه رواست به مسجد حرام است . وقتی شخصا در این مکان ،در این حرفه افرادی را میبینم که تمام هستی خود را باخته اند و به امید سود در حال تلاش هستند چرا به این کمکی همانند آن بشر نیازمند که دستش درتز هست نشود و نکنم !!! خلاصه به این نتیجه رسیدم که بخش تریدری را تا اطلاع ثانوی عمومی نمایم و شرطی بگذارم که همه قادر به انجامش باشند . خوب شرط را بر این روال گذاشتیم که همه و همه عضو کانال تریدرها شوند و با عضویت در آنجا که با یه کلیک که بیشتر نیست ، رونق ببخشند و تمام تحلیل ها و موقعیت ها و مدیریت معاملات را تا اطلاع ثانوی همه و همه در آنجا قرار خواهم داد و نتایج ماهانه را برای داشتن آرشیو همیشگی در بخش تریدرها ، اینجا ثبت نمائیم .

پس بسم الله افراد که دوست دارند به نیازمندان کمکی شود از طریق لینک بالا اقدام نمایند ( هیچ اجباری الان نیست اما خوب افرادی که واقعا در حال کار کردن هستند چیزی ازشون کم نمیشه و ثواب اخروی هم نصیب خود کردند ) و همه افراد برای بهره مندی از این بخش و خدمات آن به صورت کامل ، عضو کانال تریدرا شوند :

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

خوب امروز روز قبل از شروع روزهای کاری بود و دهمین سالگرد تاسیس بنیانگذار فروم شرکت PCM هست که اکنون تنها اسپانسر این مجموعه تحصصی هستند و این اشتراک عمومی شیرینی از طرف یکی از مدیران سابق این شرکت به افراد باشد .

با تشکر - خلیل رحمانی
    ویرایش توسط FundTrader : 02-14-2016 در ساعت 08:58 AM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    12Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    ببخشید یکم بیشتر توضیح میدین . من روی اکانت لایو ثبت نام کردم مابقیش چی؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)