سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
***سه ماه ترید موفق تبدیل 100 دلار به 1000 دلار*** - صفحه 2
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28
Like Tree47Likes

موضوع: ***سه ماه ترید موفق تبدیل 100 دلار به 1000 دلار***

کاربر عضو

میزان امتیاز
    20Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers
    Array
    سلام
    موفقیت رو تبریک میگویم
    ایا قصد دارید که روش ترید رو به دوستان هم اموزش بدید؟
    iran_trader, cinemagar and Sylar like this.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    18Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با اینکه شما رو نمیشناسم ولی پیگیر صفحه شما در mql5 بودم و امروز این تایپیک رو دیدم و مستقیم به شما تبریک میگم ... موفق باشید
    iran_trader این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با تشکر از ابراز لطف دوستان خوش قلب و مهربانم.
    دوستان من با اصول پایه تکنیکال کار میکنم اما ترید یه چیز تجربیست و گام اولی که شما را به موفقیت نزدیک میکنه تغییر خوده.بازار با گذشت زمان و کسب تجربه شما را مجبور به تغییر میکنه.دنبال روش و استراتژی و ...نباشید.عمرتونو با اندیکاتور تلف نکنید.یه حساب ریل خیلی کوچیک باز کنید و سعی کنید این حساب رو به مدت یکماه حفظ کنید.سعی کنید با همون دانسته های تکنیکال خطوط روند ساپورت رزیتنس و ...پوزیشن هایی با حجم بسیار کم باز کنید.حسابتونو حتی اگه رو به صفر شدن بود هیچ وقت حجم معاملات رو افزایش ندید.کم کم ذهن شما زیگزاگهای قیمت رو درک خواهد کرد.اگه بخوام یه مثال خوب بزنم بازار مثل تصاویر سه بعدی میمونه فقط با تمرین و ممارست چشم شما الگوی موجود در یک تصویر سه بعدی را درک خواهد کرد.حالا هر چی از یه نفر که این الگو رو میبینه سوال کنید چطوری منم میتونم ببینم توضیحات اون برای شما کارگشا نیست.فقط و فقط چشم شماست که این الگو رو کشف خواهد کرد.امیدوارم تونسته باشم مفهومو رسونده باشم.حقیقت خیلی خسته ام نمیتونم تمرکز کنم.
    با ارزوی موفقیت برای همه دوستان گلم.
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

کاربرجدید

میزان امتیاز
    22Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    جناب iran_trader واقعا ممنونم.گاهی همین جملات کوتاه ولی ارزشمند به آدم انرژِی فراوانی میده که گفتنش محاله...
    محبت میکنید که راه و چاه کار رو به بچه میگید...
    من به این اعتقاد دارم که اینکار مثل رانندگی مهارت میخاد....تجربه تجربه و تجربه
    Sylar و iran_trader پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    Array
    ممنون اقا نیمای عزیز
    همیشه عادتم بر این بوده که اگه به کسی نمیتونم کمک کنم حداقل از مسیر اصلی منحرفش نکنم.چون خودم یه سری مراحل سخت رو پشت سر گزاشتم و واقعا درک میکنم سردرگمی در این بازار چقدر انسان رو از مسیر اصلی دور میکنه.همینکه به این نتیجه رسیدی که تجربه و تسلط بر خویش راز موفقیت در این بازاره گام بزرگی در جهت موفقیت برداشتید.به نظر من بزرگترین سرابی که دامنگیر تریدرها میشه اینکه میخوان با اندیکاتورها یا ترکیب اونها بازار رو پیش بینی کنن.من خودم بوده روزی که 12 الی 13 ساعت سیستم های بازار تبادلات ارزی فکتوری و ...رو تست میکردم ولی اخر کار هیچ نتیجه ای نمیگرفتم چون بدنبال چیزی بودم که اصلا وجود نداره.خیلی خندداره اینکه به دنبال چیزی باشی که اصلا وجود نداره میدونی وجود نداره ولی باز هم دنبالش میگردی.بیس همه اندیکاتورها مویینگها هستن که تابعی از قیمت هستن و هیچ وقت کمکی به شما نخواهند کرد.تنها ذهن یک تریدره که جلوتره از مارکت حرکت میکنه نه به دنبال مارکت.روشهایی مثل الیوت و ..فقط یه سرابه.بازار دو نه توالی پنج موجی داره نه سه تایی.بازار دو تا حرکت بیشتر نداره روند و اصلاح.مارکت نه توالی میشناسه نه چیز دیگری.اینکه اگه مریخ به عطارد برخورد کنه یورودلار سقوط میکنه اینها همش سرابه.ما نیومدیم بازار رو پیش گویی کنیم هدف ما پیش بینی بازار با احتمال بیشتر هست.
    موفق باشید.
    guest این را میپسندد.
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    29Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    سلام جناب ایران تریدر
    و عرض تبریک بابت موققیتتون
    ساده بگم این دو پست اخیرتون خیلی به دلم نشست(مخصوصا اولی) شاید به خاطر اینه که به تفکرم خیلی نزدیک بود و این تفکر رو هم من دارم به تازگی بهش میرسم.
    در کل خیلی لذت بردم
    ممنون و به امید موفقیت های روز افزون
    iran_trader این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    Array
    با سلام خدمت جناب sayande عزیز
    خوشحالم که به این درک رسیدید چرا که مسیر درست همینه.ارزوی موفقیت میکنم برای شما و امیدوارم بزودی شاهد پیروزی شما باشم.
    موفق باشید.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    394Array = 27
    قدرت امتیازدهی
    27
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
    با تشکر از ابراز لطف دوستان خوش قلب و مهربانم.
    دوستان من با اصول پایه تکنیکال کار میکنم اما ترید یه چیز تجربیست و گام اولی که شما را به موفقیت نزدیک میکنه تغییر خوده.بازار با گذشت زمان و کسب تجربه شما را مجبور به تغییر میکنه.دنبال روش و استراتژی و ...نباشید.عمرتونو با اندیکاتور تلف نکنید.یه حساب ریل خیلی کوچیک باز کنید و سعی کنید این حساب رو به مدت یکماه حفظ کنید.سعی کنید با همون دانسته های تکنیکال خطوط روند ساپورت رزیتنس و ...پوزیشن هایی با حجم بسیار کم باز کنید.حسابتونو حتی اگه رو به صفر شدن بود هیچ وقت حجم معاملات رو افزایش ندید.کم کم ذهن شما زیگزاگهای قیمت رو درک خواهد کرد.اگه بخوام یه مثال خوب بزنم بازار مثل تصاویر سه بعدی میمونه فقط با تمرین و ممارست چشم شما الگوی موجود در یک تصویر سه بعدی را درک خواهد کرد.حالا هر چی از یه نفر که این الگو رو میبینه سوال کنید چطوری منم میتونم ببینم توضیحات اون برای شما کارگشا نیست.فقط و فقط چشم شماست که این الگو رو کشف خواهد کرد.امیدوارم تونسته باشم مفهومو رسونده باشم.حقیقت خیلی خسته ام نمیتونم تمرکز کنم.
    با ارزوی موفقیت برای همه دوستان گلم.
    عالی بود چم و خم بازار تبادلات ارزی همینه که فرمودید . تو این بازار چیزی رو نمیشه به کسی یاد داد چیزی هم از کسی نمیشه یاد گرفت این اساتید و کتابها و کلاسها رو که میبنید یه سری اطلاعات خام و مقدماتی هستن که باید سالها توسط خود شخص تریدر تجربه و پردازش بشه و تازه شاید هم به دردش نخورن.
    مفاهیم درک شده توسط خود تریدر واقعا غیرقابل توضیح هستن قابل توجه دوستان تازه کار اینکه با اطلاعات بازاری و معمول بازار تبادلات ارزی نمیتونین سود بگیرین که اگر اینطور بود باید تعداد زیادی تریدر موفق وجود داشت. هیچ رازی هم وجود نداره البته این به این معنی نیست که بازار قانونمند نیست.

با سپاس

من چکار دارم قیمت کجا میره! هر جا رفت دنبالش میرم و هر جا ایستاد خارج میشم.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    210Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
    با سلام
    بالاخره پس از فراز و نشیب های مختلف گام بزرگی در جهت موفقیت در این بازار برداشتم.احساس میکنم حرکات مارکت با ذهنم امیخته شده.
    تبدیل 100 دلار به 1300 دلار طی سه ماه.
    با ارزوی چنین روزی برای همه دوستان عزیز
    https://www.mql5.com/en/signals/217624
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    سلام جناب بهادری عزیز
    واقعا گل کاشتید
    در 3 ماه متوالی حساب 100$ رو به 1700$ رسوندید و در عرض یک یا 2 هفته به فنا دادید.
    این دقیقا نشان از ریسک زیاد شما هست.
    هم سودش هم ضررش
    به معنای واقعی .........
    امیدوارم در آینده موفق باشید
    ویرایش توسط ناظرسایت : 11-04-2016 در ساعت 01:04 PM دلیل: کلمه رکیک
    Sylar این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    20Array = 11
    قدرت امتیازدهی
    11
    pcmbrokers