سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
***سه ماه ترید موفق تبدیل 100 دلار به 1000 دلار*** - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28
Like Tree47Likes

موضوع: ***سه ماه ترید موفق تبدیل 100 دلار به 1000 دلار***

کاربر عضو

میزان امتیاز
    28Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت دوستان.
    تلاش دوسته عزیزمان قابل تقدیر هست.
    برای ایشان ارزوی موفقیت روز افزون رو دارم
    اشکالش فقط در سوخت شدن سرمایه های دوستان عزیزی بود که ساب کرده بودن

کاربر عضو

میزان امتیاز
    253Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوست عزیزمان یک نمونه از تریدرهای موفق این بازار هستند .

از دست دادن سرمایه در این بازار یک امر طبیعی هست . همه تریدرها بعد از چندین ماه بالاخره این سرنوشت را خواهند داشت .

ضرر اصلی را در این بازار فقط و فقط سرمایه گذارها میکنند . این بازار یک بازار منفرد هست . هر کسی برای خودش .

سرمایه گذاری کردن در اکانتهای دیگران بدون تعارف ؛ یک ساده لوحی محض هست .

دوست عزیز iran-trader امیدوارم بازهم شاهد تریدهای خوب باشیم .

موفق باشی عزیز
    iran_trader این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    به امید خدا این تاپیکو با یک حساب پم 500 دلاری ادامه خواهم داد.هدف اینکه با رعایت مدیریت سرمایه و تمام اصول سه ماه ترید موفق را به سی ماه برسونم.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

کاربر فعال

میزان امتیاز
    885Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
    به امید خدا این تاپیکو با یک حساب پم 500 دلاری ادامه خواهم داد.هدف اینکه با رعایت مدیریت سرمایه و تمام اصول سه ماه ترید موفق را به سی ماه برسونم.
    در هر سری قبل کال شدن مدت تداوم رو فقط یک هفته افزایش بدید خودش پیشرفت خیلی خوبیه به شرطی که سرمایه اصلی حفظ شه
    موفق باشید
    ویرایش توسط WOLF.051 : 11-07-2016 در ساعت 01:25 PM
    Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
    There is also a time to buy and a time to sell
    !

Rocco fund
    13:21 26.12.2016

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1537Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    Array
    دوست گرامی موفق باشید.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    12976Array = 148
    قدرت امتیازدهی
    148
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
    سلام
    با پوزش از اظهار نظر در تاپیک شما
    برای موفق شدن در این بازار شما باید پلن مناسبی داشته باشید که درصد صحت ترید هاتون در اون بالا و کاملا تضمین شده باشه به نحوی که تنها عامل شکست در آن (بعضا تو بعضی از ترید ها)به دلیل عدم کنترل شخصی و روانشناسی باشد (................................................. ..........................)
    بعد این پلن را چند ماه در دمو تست کنید و بعد وارد ترید در حساب ریل بشید...
    اصولا منطقه زندگی بر روی نحوه ترید ما خیلی اثر میگذارد (قصد جسارت ندارم) منتها چیزی که به من ثابت شده معمولا تریدر هایی که غالبا در جنوب کشور و نزدیک به این منطقه زندگی میکنند اکثرا ریسک پذیری بسیار بالا،دارای روحیه جنگ پذیری با بازار،عدم رعایت منطق در ترید ها،توهم میلیاردر شدن،اطمینان به نفس کاذب،توهم یک شبه میلیاردر شدن،حس کاذب مصلح اجتماعی بودن و تشکیل گروه و ....
    را در حد اعلای خود دارند که غالبا باعث شکست آنها خواهد شد..
    باز هم میگم قصد جسارت به هیچ عزیزی نیست واین برداشت شخصی بنده است که از طبعیت آب و هوایی ما سرچشمه میگیرد ،مردمان جنوب خونگرم و دست و دل بازند و زندگی را راحت میگیرند و به همین دلیل جسارت بالایی در انجام کار ها دارند که بعضا برایشان مشکل ساز میگردد(نظر شخصی)
    با آرزوی موفقیت برای شما...
    WINNER, devoshca, hamid24 and 3 others like this.
    سوالات در مورد تحلیل و ترید و هر نوع مطلب مربوط به این موارد را لطفا در این تاپیک قرار دهید تا مباجثه کنیم :
    دستیار معامله گر

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    Array
    با تشکر از همه دوستانی خوبی که همیشه از نظرات و توصیه هاشون استفاده میکنم.برنامه ریزی کردم به امید خدا این حسابو به مدت حداقل دو سال نگه دارم.
    با ارزوی موفقیت برای همه دوستان عزیز.
    erfan-2010 و Sylar پسندیده اند.
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    151Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers
    Array
    سلام به همگی.
    من خرده ای به روش ترید این دوستمون نمیگیرم چون روش ترید ایشون را تجزیه تحلیل نکرده ام .
    نمیدونم چند ساله کار میکنید ولی به اذعان خود شما ، شما تکنیکال کار میکنید با اصول ساده و احتمالا پس از چند سال به این نتیجه رسیده اید که باید ساده باشد تا سود بدهد که البته من هم با این امر بسیار موافقم. ولی شما از یک نکته غفلت کرده اید که این سادگی الان نتیجه این مدت کسب تجربه و رفع پیچیدگیهاست که اتفاقا این پیچیدگیها بدلیل اندیکاتور و یا تکنیکال نبوده اند بلکه ذهن شما( و تقریبا همه کسانیکه در این بازار هستند ) بازار را این چنین میدیده و دنبال راه حلی برای این پیچیدگی بوده که انرا در تکنیکال و اندیکاتور جستجو میکرده است همانطور که تعدادی در تحلیلهای فاندی دنبال ان میگردند. اما نکته مهم زیر سوال بردن استراتژی است که من حدس میزنم منظور شما روش سیگنالینگ و یا استخراج نقاط ورود و خروج می باشد و نه خود استراتژی! چون نبود استراتژی منجر به شکست خواهد شد. و فقط بر پایه احتمالات ضعیف حالت سود و یا برنده شدن ایجاد خواهد شد و اگر هم موفقیتی باشد اتفاقی است.اگر ترید کردن و سود کردن یک کار بزرگ و مهم باشد که هست باید توجه داشته باشیم که هیچ کار مهمی بدون استراتژی به نتیجه نخواهد رسید حال اگر استراتژی ساده و کامل باشد خود یک امتیاز هست ولی نبود ان یعنی انجام رندم کارها به امید یک نتیجه خوب.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123