سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
***فول تایم تریدررررر***
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 16
Like Tree22Likes

موضوع: ***فول تایم تریدررررر***

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

***فول تایم تریدررررر***

تو این تاپیک به امید خدا روی یک حساب ریل 1000 دلاری بصورت فول تایم شروع به کار میکنم.هدف اینکه به یه درصد سود ماهیانه ثابت برسم که بشه اونو به عنوان درامد تلقی کرد.سعی بر اینکه تمام اصول حرفه ای از مدیریت ریسک مدیریت سرمایه drawdown پایین در این حساب رعایت بشه و یک استیتمنت حرفه ای و بدون عیب و نقص و اشتباه از این اکانت ساخته بشه....فکر کنم همین مقدار توضیحات کافیه چرا که دو صد گفته چون نیم کردار نیست......
    موجودی اولیه حساب:1000 دلار
    تاریخ شروع:
    1/11/2016
    با ارزوی موفقیت برای همه دوستان
    اندکی صبر سحر نزدیک است....
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    6225Array = 89
    قدرت امتیازدهی
    89
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ان شاالله شاهد موفقیت شما خواهیم بود
    iran_trader این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    56Array = 11
    قدرت امتیازدهی
    11
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
    تو این تاپیک به امید خدا روی یک حساب ریل 1000 دلاری بصورت فول تایم شروع به کار میکنم.هدف اینکه به یه درصد سود ماهیانه ثابت برسم که بشه اونو به عنوان درامد تلقی کرد.سعی بر اینکه تمام اصول حرفه ای از مدیریت ریسک مدیریت سرمایه drawdown پایین در این حساب رعایت بشه و یک استیتمنت حرفه ای و بدون عیب و نقص و اشتباه از این اکانت ساخته بشه....فکر کنم همین مقدار توضیحات کافیه چرا که دو صد گفته چون نیم کردار نیست......
    تاریخ شروع:
    1/11/2016

بسیار عالی، به امید موفقیت.
    ویرایش توسط Cross : 01-11-2016 در ساعت 09:15 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1894Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با آرزوی موفقیت برای شما دوست عزیز، در صورت صلاح دید موقعیت هایی که میگیرید را اینجا قرار دهید تا روی ان بحث شود

کاربر فعال

میزان امتیاز
    536Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    تاریخ شروع:
    1/11/2016
    دوست عزیز شما مشکل روانشناسی در ترید داری . بهتره حسابو سبکتر کنید.
    یک پایان تلخ ، همیشه بهتر از یک تلخی بی پایان است

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با تشکر از تمامی دوستان
    در مورد ارسال موقعیت ها که جناب seyedi عزیز فرمودن اینکار رو متاسفانه نمیتونم انجام بدم به این دلیل که یک پوزیشن رو باید از ابتدا تا موقع کلوز شدن مدیریت کرد و اینکه بخوام تک تک کارهایی رو که انجام میدم پست کنم کار دشواریه.یه دلیل دیگه اینکه معمولا سعی میکنم پوزیشن هایی که در تاپیک پست میشه رو با سود کلوز کنم که یه عادت بده و باعث میشه پوزیشن با ضرر بزرگی کلوز بشه ...دوست ندارم خدایی نکرده باعث ضرر دوستان بشم.اما پوزیشن های باز من تو سایتهایی که به اشتراک گزاشتم مشخصه میتونید اونها رو ببینید و در صورتیکه با روش یا سیستم خودتون همخوانی داره با اطمینان بیشتری اون پوزیشن رو بگیرید.اما در مورد تذکر دوست عزیز جناب r-kamyab بابت تذکر بجایی که دادید ازتون تشکر میکنم اما تریدر باید کم کم با حسابهای سنگین تر شروع به کار کنه چون استرس کار با حسابهای سنگین تر مثل مقایسه حسابهای دمو با ریله.من یه حد ضرر کلی برای حساب دارم که اگه بیشتر از اون حد ضرر کنم حسابو کلا برداشت و با یک حساب صد دلاری شروع بکار میکنم...البته با پایبندی به تمام اصول ان شالله چنین اتفاقی نخواهد افتاد....
    با ارزوی موفقیت برای شما
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    115Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers
    Array
    جالبه که اون همه داستانها و مطالب قشنگ راجب روانشناسی ترید گفتید و خودتون حتی یکیشم رعایت نمی کنید ! اصولا چرا چیزی رو که قبول ندارید بیان میکنید ؟ ! اگر بیان میکنید استفاده هم کنید !

با تشکر از تمامی دوستان
    در مورد ارسال موقعیت ها که جناب seyedi عزیز فرمودن اینکار رو متاسفانه نمیتونم انجام بدم به این دلیل که یک پوزیشن رو باید از ابتدا تا موقع کلوز شدن مدیریت کرد و اینکه بخوام تک تک کارهایی رو که انجام میدم پست کنم کار دشواریه.یه دلیل دیگه اینکه معمولا سعی میکنم پوزیشن هایی که در تاپیک پست میشه رو با سود کلوز کنم که یه عادت بده و باعث میشه پوزیشن با ضرر بزرگی کلوز بشه ...دوست ندارم خدایی نکرده باعث ضرر دوستان بشم.اما پوزیشن های باز من تو سایتهایی که به اشتراک گزاشتم مشخصه میتونید اونها رو ببینید و در صورتیکه با روش یا سیستم خودتون همخوانی داره با اطمینان بیشتری اون پوزیشن رو بگیرید.اما در مورد تذکر دوست عزیز جناب r-kamyab بابت تذکر بجایی که دادید ازتون تشکر میکنم اما تریدر باید کم کم با حسابهای سنگین تر شروع به کار کنه چون استرس کار با حسابهای سنگین تر مثل مقایسه حسابهای دمو با ریله.من یه حد ضرر کلی برای حساب دارم که اگه بیشتر از اون حد ضرر کنم حسابو کلا برداشت و با یک حساب صد دلاری شروع بکار میکنم...البته با پایبندی به تمام اصول ان شالله چنین اتفاقی نخواهد افتاد....
    با ارزوی موفقیت برای شما
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    507Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    Array
    یه قانون هس میگه به احتمال بالای 75 درصد حسابی که بالای 25 درصد میره تو ضرر کال خواهد شد. اینو من نمیگم علم میگه. علم آمار و احتمالات. علمی که روی 0.1 درصد احتمالش بحث و جدل میشه و مقاله میدن بیرون. حالا ما هی میخوایم خلاف جهت علم حرکت کنیم. وقتی تو مهندسی مکانیک میگن یه شافت طراحی کن با قابلیت اطمینان 99 درصد مظورشون اینه که یه شافت طراحی کن با عمر همیشگی. با تقدیم احترام.
    AmiR.HJ و morteza.khabazian پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    354Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    محسن جان سلام . داداش این قانونه از کجا اومده ؟رفرنسم داره ؟

کاربر فعال

میزان امتیاز
    507Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    Array
    بله رفرنس داره خوندم تو یه کتاب ولی خاطرم نیست کجا خوندمش. یه تاپیک بود تو فروم به اسم drawdown تو اون هم اشاره شده بود فک کنم. با تقدیم احترام.
    ویرایش توسط Mohsen-FX : 01-15-2016 در ساعت 08:44 PM

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین