سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
اکانت pcm من در سایت mql5
نمایش نتایج: از 1 به 3 از 3
Like Tree2Likes
  • 1 Post By bbabareza
  • 1 Post By iran_trader

موضوع: اکانت pcm من در سایت mql5

کاربر عضو

میزان امتیاز
    172Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers
    Array

اکانت pcm من در سایت mql5

بعد از اینکه تصمیم گرفتم بازار تبادلات ارزی رو بطور جدی با Pcm شروع کنم , پس از گذشت چندماه بطور اتفاقی با سایت MQL آشنا شدم و در جریان ساز و کار اون سایت قرار گرفتم و از اونروز تصمیم گرفتم بطور معقول تری ترید کنم تا اکانتم پارامترهای لازم رو برای فروش سیگنال داشته باشه.
    بالاخره بعد از 4 ماه یک نفر در سایت mql5 عضو سیگنال اکانتم شد.
    حس خوبیه ولی یک مقدار کار رو هم سخت میکنه و دیگه نمیشه ریسک غیر مجاز کرد چون مسئولیت سرمایه 2 نفر الان به عهده این اکانته.
    از شما دوستان هم اگر کسی افتخار بده و بخواد عضو بشه بهم بگه که رایگان براتون انجام بدم.
    البته چک کردم از این 20 دلار ,مبلغ 4 دلار رو سایت به عنوان کارمزد برمیداره و مابقی رو بعد از 38 رو بحساب میریزه , که من هم بعد واریز سایت, 16 دلار رو بهتون برمیگردونم.
    البته این رو هم بگم تا سابقه اکانتی به یکسال نرسه نمیشه گفت در بلند مدت موفقه اما من نهایت سعیم رو میکنم که حتی اگر سودی هم نرسونم ضرری هم ایجاد نشه و باعث افتخارم هست اگر عضو بشید.
    این لینک اکانت اصلی من هست که در کنار اون در این یکماه اخیر 3 تا اکانت دیگه هم ساختم جهت تست بروکرهای مختلف و خودم که آمارش مشخصه.
    و البته 2 اکانت دیگه هم برای تمرین اسکالپ ساختم که در یکی با ریسک کم و در دیگری با ریسک زیاد دارم تمرین میکنم و اگر نابودشون نکردم و روشم جواب داد بعد چند ماه از حالت خصوصی خارج میکنم که قابل مشاهده باشه.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

علت اینکه بروکر pcm رو بعنوان اکانت اصلی انتخاب کردم اینه که کمیسیون و سواپ نداره و چون معمولا پوزیشن ها رو زیاد نگه میدارم این آپشن خوبی برای تریدهای بلند مدتم هست.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    WOLF.051 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    موفق باشی دوست عزیز....ایشالله که روند سوددهیتون ادامه داشته باشه.از صمیم قلب خوشحال شدم پرفورمنستونو که دیدم اینجور اسیتمنت ها بارقه ی امیدی ست برای کسانی که از بازار قطع امید کردن.امیدوارم سایر دوستان هم از این حصاری که دور خودشون کشیدن بیرون بیان و خودشونو پشت تحلیل های پیچیده پر رنگ و لعاب پنهان نکنن.راز این بازار سادگیست و دیگر هیچ...
    WOLF.051 این را میپسندد.
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

کاربر فعال

میزان امتیاز
    885Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    چند وقتی هست این پروفایل رو دنبال میکنم خیلی خوب پیش میرین امیدوارم همینجوری بمونه.
    Remember, "There is a time for everything, and a season for every activity under heaven: A time to be born and a time to die, a time to plant and a time to uproot. . . A time to get, and a time to lose ... "(Ecclesiastes 3: 1).
    There is also a time to buy and a time to sell
    !

Rocco fund
    13:21 26.12.2016