سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
ظهور سیستمی که طوفان به پا خواهد کرد
صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 60
Like Tree103Likes

موضوع: ظهور سیستمی که طوفان به پا خواهد کرد

کاربر عضو

میزان امتیاز
    296Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array

ظهور سیستمی که طوفان به پا خواهد کرد

سلام دوستان عزیز

در این مکان قصد دارم سیستمی را معرفی کنم که با روشی،بسیار دقیق و بازدهی بسیار عالی مراحل تست نهایی خود را از سر گذرانده است .
    سیستمی که بنده از آن بهره گرفتم بسیار جدید و مبتکرانه است و از علم تکنیکال به شیوه ایی نو استفاده شده و اندیکاتورهایی بسیار ساده مانند مووینگ اوریج در آن نقش مهمی را ایفا میکند.
    همانطور که مستحضر هستید الگوهای هارمونیک و الیوت از دقت نسبتا معقولی برخوردار اند و لی به تنهایی کافی نیست و مستلزم راهکارهای پیچیده تر هستند . سیستمی که من طراحی کردم بر اساس الگوهایی است که در هیچ سایت و کتابی معرفی نشده و از دقت فوق العاده بالا بهره مند است و همچنین از معادلاتی بهره میگرم که شمای کلی بازار را به صورت روتینگ نشان میدهد و همچنین از ابزار های ترسیم فیبو ناجی هم به شکلی کاملا متمایز از دیگر روشها استفاده میکنم.
    بنابراین میتوان گفت این سیستم پنجره ایی به سوی بینهایت باز میکند و حداقل برای خودم این قضیه به کررات اثبات شده است .
    اکنون قصد دارم با ثبت آن در این فروم مهم فارسی زبان برای اولین بار تصویری جدید از بازآر تبادلات ارزی به هموطنان عزیز ارائه دهم .
    باشد تا روزی که همه با هم و در کنار هم به سود پایدار برسیم و شاهد موفقیتی که نتیجه سالها تلاش شبانه روزی شما عزیزان بود باشیم .
    rezas01, r-kamyab, AIO and 9 others like this.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    30Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام
    ممنون ازینکه میخواهید دانشتون رو به اشتراک بزارید
    اما یه خواهشی در ابتدای تاپیک دارم
    من به عنوان کسی که دنبال یادگری و مطالعه هستم تاپیک هایی رو دنبال کردم که نویسنده اون به یکباره از ادامه کار بنا به دلایلی همچون زخم زبان دیگران / عدم همکاری فلان شخص و دلایل دیگه تاپیک رو ادامه ندادن.
    در همین ابتدای کار خواهش میکنم اگر قصد راه اندازی و آموزش رو از صمیم قلب دارید در تصمیمتان جدی باشید و به هیچ عنوان در میانه راه آموزش را نیمه رها نکنید
    باتشکر از شما.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    296Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان گرامی

من در رابطه با طرح آموزش سیستم خیلی فکر کردم و به این نتیجه رسیدم که اگر بخواهم بدون اثبات و دلیل و مدرک مستدل آموزش را شروع کنم مطمئنا نه تنها کمکی به درک و فهم مطالب به مخاطب نمیکند بلکه ممکنه موضوع بحث به حاشیه هم کشیده شود.
    بنابر این تصمیم گرفتم همزمان با آموزش ، عملکرد سیستم در یک حساب ریل و ثبت شده در سایت mql به معرض نمایش قرار بگیرد .تا دوستان به طور محسوس با توانایی های سیستم آشنا شوند .

از آنجا که این سیستم از توانایی های بالقوه و انعطاف پذیری بسیار بالایی برخوردار است و قابلیت همگام سازی با هر سیستمی را دارد بنابراین میتوان به عنوان مکمل در هر سبک تریدری استفاده کرد .
    گستردگی و قابلیت های این سیستم بسیار زیاد است بنابراین ممکنه برخی از مطالب برای مخاطب پیچیده و قابل هضم نباشد و نسبت به توانایی ها و سابقه فعالیت تریدر ها دیدگاه های متفاوتی را ایجاد کند .
    بنابراین خواهشی که از دوستان دارم این است که تا جای ممکن صبور باشند و از بحث کردن و ارسال مطالب و سوالات تکراری خودداری کنند و اگر در قسمتی از مطالب سوال و یا نظر یا انتقاد مفید و سازنده داشتند حتما در میان بگزارند چون اعتقاد دارم باعث درک بهتر مطالب خواهد شد.
    asgharm, delaram, matin and 1 others like this.

کاربر هزاره

میزان امتیاز
    585Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوست عزيز با يك حساب چند هزاري ميخاين سيستم در ام كيو ال تست كنيد

کاربر عضو

میزان امتیاز
    334Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام چه مدت این سیستم رو در این بازار تست کردین ؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    26Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط صادق نمایش پست ها
    سلام چه مدت این سیستم رو در این بازار تست کردین ؟
    شما اصلا سیستمی میبینید که تاریخچه آنرا سوال میکنید؟
    mental این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    537Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    صد رحمت به بقیه !!حداقل با پیدا شدن دوتا منتقد قهر میکردن . شما هنوز شروع نکردی کرکره رو کشیدی پایین کههههههه!!!!
    نکنه این سیستم که صحبتش هس از همون یافتم یافتم های معروف بازار تبادلات ارزی هست؟؟؟!!
    یک پایان تلخ ، همیشه بهتر از یک تلخی بی پایان است

کاربر عضو

میزان امتیاز
    377Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    تاپیك های این مدلی زیاد زده میشه دلیلش هم مشخص نیست چرا؟! ایرانی ها و اشتراك گذاری سیستمهای سود ده! مگه داریم!؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    296Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و عرض ادب و احترام خدمت دوستان و همراهان گرامی
    قرار بود اینجا سیستم خودم را آموزش بدم وامیدوارم به خاطر تاخیری که بوجود آمد پوزش من را پذیرا باشید. به شدت درگیر سیستم خودم بودم و متاسفانه فرصت کافی را نداشتم تا در خدمت دوستان باشم .

خوب بریم سر اصل مطلب :

همانطور که قبلا هم عرض کردم این سیستم به طور کلی به هسته و عمق بازار نشانه گرفته و ماهیت کلی و اساس بازار را از همه جوانب تحلیل میکند .
    از دیدگاه من مارکت از سه بعد تشکیل شده و در حقیقت اساس و بنیان مارکت و گردانندگان آن ابعاد مارکت را تشکیل میدهند. در حقیقت این زمان و قیمت نیستند که تعیین کننده جهت روند باشند بلکه تنها بازیگران هستند که تعیین میکنند قیمت در چه زمانی ودر کجا باشد .
    بازیگران چه کسانی هستن ؟

1=بانکها
    2=موسسات مالی و هج فاند ها و تریدر های بزرگ
    3=تریدر های کوچک و صرافی ها و شرکت ها

برای ترید هدفمند و دقیق و حساب شده ناگزیر باید به رفتار این سه گروه آشنایی کامل و اشراف و تسلط کافی داشته باشید و همیشه یک قدم جلوتر از آنها حرکت کنید .بنابراین تمرکز ما نه خود مارکت بلکه بیشتر رفتار شناسی و الگو سازی گردانندگان آنهاست . و در حقیقت روش من آنالیز چارت نیست بلکه کشف الگوهای رفتاری گردانندگان و بازیگران بازار های مالی است .
    خوب اینجا سوال پیش میاد که چگونه میتوان رفتار بازیگران بازار را الگو سازی کرد؟
    جواب : همیشه در بازار قیمتهایی وجود دارد که برای یکی از بعد های بازار که در بالا ذکر شد از اهمیت فوقالعاده بالا یی برخوردار باشد .بنابراین باید قبل از هر چیز به شناسایی رفتار این سه گروه پرداخت تا در نهایت به قیمتهای که خیلی خاص هستند برسیم .

ادامه دارد ...
    arsam20, guest, m.kh and 1 others like this.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    296Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    در ادامه ...

شناسایی رفتار بانکها :
    برای بانکها اساسا واگرایی و خط روند و همینطور مووینگ اوریح ها و پیوت ها در کل اندیکاتور ها اهمیتی ندارن . بنابراین تشخیص رفتار آنها تنها به قیمتهایی خلاصه میشوند که تشخیص این قیمتها از طریق محاسبات و آنالیز و فرمولی انجام میشود که بانکهای بزرگ برای هدفهای بلند مدت خود برنامه ریزی کرده باشند در حقیقت هیچ بانکی بدون برنامه ریزی اقدام به تغییر ذخیره ارزی خود نخواهد کرد.
    من بعد از سالها زحمت و تلاش شبانه روزی اقدام به رصد کردن عملکرد دهها بانک اصلی و عمده بازار کردم و در نهایت موفق به کشف فرمولی شدم که میتوانم به جرات بگم بزرگترین کشف من در این عرصه میباشد و این فرمول به قدری شگفت انگیز و حیرت آور است که قیمتهای مد نظر بانکهای اصلی و بزرگ را به شکلی نمایان میکند که در وهله اول متوجه میشوید که تمامی سقف و کف بازار در تایم های روزانه و بالاتر را تشکیل میدهند . البته من تصمیم گرفتم برای طولانی نشدن آموزش و همچنین عدم تمایل به افشای این فرمول تنها به ثبت قیمتهای مورد نظر بانکها در اینجا اکتفا میکنم .

شناسایی رفتار هج فاند ها :
    رفتار هج فاند ها و تریدر های بزرگ به راحتی قابل تشخیص هستند و آنها تنها در ساپورت و رزیستن هایی وارد میشوند که منطبق بر درصد های فیبوناجی هستند و هر جایی غیر از این خطوط وارد نخواهند شد .

شناسایی رفتار تریدر های کوچک :
    تریدر های کوچک رفتاری بسیار پیچیده دارن که تلفیقی از تمام ابزار های تکنیکی است و به طور کلی و اگرایی در تمام حرکات آنها مشهود است که کار را برای تشخیص آنها راحت میکند ولی چون اساسا این گروه قدرت و توانایی تشکیل روند در بازار را ندارند بنابراین خیلی مهم است که این رفتار آنها در کجا تشکیل خواهد شد و زمانی که رفتار آنها با دو گروه ذکرشده ( بانکها و هج فاند ها) هماهنگی کامل برقرار کرد نقطه برگشت روند با خطای بسیار پایین نمایان میکند .

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین