سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
معاملات پرایس اکشن - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 25 از 25
Like Tree15Likes

موضوع: معاملات پرایس اکشن

کاربر عضو

میزان امتیاز
    168Array = 6
    قدرت امتیازدهی
    6
    pcmbrokers
    Array
    به دلیل این که به تازگی موفق به کسب مهارت و تجربه از محضر دکتر اناری عزیز شدم و در ابتدای راه یادگیری از ایشان هستم از این پس معاملات تنها بر روی یرو دلار نخواهد بود و در کنار یرو دلار بر روی یروپند، پنددلار و دلارین هم معامله میکنم تا موقعیت های بیشتری برای تمرین داشته باشم به همین خاطر از مدیر بخش خواهشمندم اسم تاپیک را از معاملات eurusd h1 به معاملات پرایس اکشن تغییر بدن
    ویرایش توسط .:بهار:. : 05-06-2016 در ساعت 08:36 AM

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.

================================================== ===============

ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی

تنها سه شرط موفقیت در تریدری :
    1 - علم به ضرورت مدیریت سرمایه و پایبندی به آن در عمل 2 - شناخت و کنترل روانی در ترید 3 - یه سیستم ساده و معمولی ولی پایبند به آن

کاربر عضو

میزان امتیاز
    23Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    دوست عزیز یکی از مهمترین آموزه های دکتر اناری این هست که شما باید حتما ریسک به ریوارد معقولی داشته باشید که متاسفانه در هیچ کدام از تریدهای شما این را نمی توان مشاهده کرد .امیدوارم با تمرین فراوان بتونید در تریدهاتون به این مهم هم دست پیدا کنید .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    168Array = 6
    قدرت امتیازدهی
    6
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_d2088 نمایش پست ها
    دوست عزیز یکی از مهمترین آموزه های دکتر اناری این هست که شما باید حتما ریسک به ریوارد معقولی داشته باشید که متاسفانه در هیچ کدام از تریدهای شما این را نمی توان مشاهده کرد .امیدوارم با تمرین فراوان بتونید در تریدهاتون به این مهم هم دست پیدا کنید .
    بله اتفاقا یکی از دلایل بنده برای اشتیاق آموزش توسط ایشان و تمرین زیر نظرشان همین هست که بتوانم ریسک به ریوارد را متعادل تر کنم هر چه باشه نمیشه اهمیت ریسک به ریوارد را انکار کرد ولی نکته ای که وجود داره این هست که درصد موفقیت معاملات 95 درصد و در 41 ترید تنها یکی باضرر بسته شده که اگر همین تناسب در نتایج معاملات ادامه داشته باشه میتوان به رشد حساب در آینده امید داشت
    درواقع باید دو مورد را ارتقا بدم، یکی همین نسبت ریسک به ریوارد معاملات که شما فرمودید که اگر بتونم بهینه کنم با توجه به گین 95 درصدی معاملات بهره وری حساب خیلی بالاتر میره و دیگری ورود در موقعیت های درست هست چون ضعف در تشخیص سطوح صحیح به وضوح دیده میشه و اون وارد شدن اکثر ترید ها به ضرر و سپس تی پی زدن هست چون این نشان میده جایی که من وارد میشم جایی هست که معامله گران بزرگ سود خود را از بازار گرفته اند و خارج میشوند به همین دلیل در کوتاه مدت به دلیل فشار ناشی از خروج آنها به ضرر وارد میشه و بعد با فشار روندی که وجود داره به سود میرسه. یعنی باید زودتر و در زمانی که بزرگان تشخیص میدن من هم بتونم وارد و با آنها خارج بشم که خداراشکر در ترید های لایوی که از جناب اناری دیدم ایشان به این موضوع تسلط بالایی دارند
    از این که بنده را دلگرم و باعث امیدواری بیشتر من از شاگردی محضر ایشان کردید خیلی ممنونم

.::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.

================================================== ===============

ورود به معامله با منطق انسانی
    خروج
    از معامله با احساس ماشینی

تنها سه شرط موفقیت در تریدری :
    1 - علم به ضرورت مدیریت سرمایه و پایبندی به آن در عمل 2 - شناخت و کنترل روانی در ترید 3 - یه سیستم ساده و معمولی ولی پایبند به آن

کاربر عضو

میزان امتیاز
    354Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام و تشکر از اشتراک تجربیاتتون

تریدهای لایو و مطالب اموزشی جناب اناریرو چطور میشه دنبال کرد ؟؟

مدیران

میزان امتیاز
    2554Array = 45
    قدرت امتیازدهی
    45
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    به زودی در همین فروم اطلاعیه دوره آموزشی معامله گری جناب دکتر اناری اطلاع رسانی میشود

نقل قول نوشته اصلی توسط HADI.T نمایش پست ها
    با سلام و تشکر از اشتراک تجربیاتتون

تریدهای لایو و مطالب اموزشی جناب اناریرو چطور میشه دنبال کرد ؟؟
    ویرایش توسط Traderha : 05-06-2016 در ساعت 01:04 PM

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123