سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
کسب سود مستمر از بازار - صفحه 9
صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789
نمایش نتایج: از 81 به 86 از 86
Like Tree104Likes

موضوع: کسب سود مستمر از بازار

کاربر عضو

میزان امتیاز
    202Array = 20
    قدرت امتیازدهی
    20
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
    با تشکر از همه دوستان
    بارها گفتم من یک تریدر اماتورم و همیشه نیاز دارم به توصیه های دوستان.همین توصیه هاست که داره کم کم عادات بد ترید رو از من دور میکنه.از این بابت از همه دوستان تشکر میکنم و درخواست میکنم هر کجا شاهد تخطی از قوانین ترید از جانب من بودن به من گوشزد کنن.خوب حساب قبلی که بدون رعایت اصول مدیریت سرمایه با 610 دلار پروفیت تقریبا طی دو ماه کلوز شد.یک حساب جدید 200 دلاری باز کردم و هدف اینکه با رعایت اصول مدیریت سرمایه و کنترل ریسک حداقل یکسال دوام بیارم.
    بالانس اولیه حساب:200 دلار
    بالانس فعلی حساب:215 دلار
    درصد سود:7 درصد
    مدت زمان افتتاح حساب:3 روز
    سلام مجید جان
    شما وقتی اینجوری میگی 7% سود یعنی هنوز هم توقعت زیاده از بازار
    ما کاری نداریم که کی چند صد درصد سود کرده
    شما در 3 روز 7% سود کردی که خیلی زیاد هست
    شما باید ماهی بین 5% تا 10% سود کنی.حالا بیشتر بهتر.(دقت کن ماه ماه ماه ی 5 تا 10%) نه روز یا هفته
    اما 3 روز 7% خیلی ریسک هست هنوز
    iran_trader این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام اقا محسن عزیز
    من این هفته از عملکردم راضیم چون اکثر قوانین رو رعایت کردم.اورتریدینگ رو کاهش دادم در حساب قبلی من شاید هفته ای 20 الی 25 پوزیشن میگرفتم ولی مجموع تریدهام رو این حساب تا این لحظه هفت تاست.درسته من تو سه روز 7 درصد سود کردم ولی تو این هفته دو تا استاپ خوردم و اجازه دادم پوزیشن ها استاپ بخوره تا از ضررهای بزرگ جلوگیری بشه.درصد سودم از 7 درصد به دو درصد رسید.پس بطور میانگین من اگه همین رویه رو ادامه بدم میانگین ماهیانه ده الی 15 درصد سود میگیرم که همون سود منطقی و بدون ریسک هست.
    ممنون بایت توصیه دوستانتون اقا محسن و با ارزوی موفقیت برای شما
    Target این را میپسندد.
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    350Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط iran_trader نمایش پست ها
    با تشکر از همه دوستان
    این حساب مشخص میکنه میشه از این بازار سود دائم با کنترل ریسک گرفت یا خیر.هدف اینه که با کنترل ریسک حداقل یکسال این حساب دوام بیاره.هنوز که اتفاقی برای حساب نیفتاده و خیلی خوشبینم که این اتفاق نیز نخواهد افتاد به امید خدا.خیلی دوست ندارم اون بحث همیشگی و تکراری سودده بودن بازار تو این تاپیک شکل بگیره به هر حال من یه ادعایی کردم و این ادعا را با حرف نه بلکه با عمل ثابت خواهم کرد.
    اندکی صبر سحر نزدیک است....
    با ارزوی موفقیت برای همه دوستان علی الخصوص جناب target عزیز
    پی نوشت در جواب دوست عزیز clodfear
    من همیشه ایدیم iran_trader بوده و هست و خواهد ماند. یاد ندارم در فرومی بن شده باشم .مدیران فروم گواه این ادعای من هستند.
    سلام اقا مجید
    همونطور که میدونید رعایت مسایل روحی روانی در این بازار خیلی اهمیت داره. بنده هر وقت دارای شرایط خوب به لحاظ روانی هستم همین قدر هم در کنترل رفتار و احساسم موفق ترم. و هر چقدر این تسلط بر خود بیشتر باشه، موفقیتم در عمل به پلن و در نتیجه در معاملاتم به همین اندازه بیشتره. مطمینا همین موضوع در مورد شما هم صدق میکنه.
    از اونجایی که این مدت پیگیر تاپیک خوب شما هستم به وضوح دیدم که دارای ارامش خاصی هم در ترید هم در نوشته هاتون در پاسخ به موضوعات مختلف هستید، مطمینم با این پتانسیل احتمال موفقیت برای شما بسیار بالاست.

براتون ارزوی موفقیت می کنم.
    ویرایش توسط Target : 06-09-2016 در ساعت 08:34 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    377Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نكته اي كه دوست دارم در موردش نظر بدين اينه كه شما قصدتون فقط فروختن سيگنال هست؟ يا اينكه دوست داريد سود خوبي از بازار بگيريد؟ فروختن سيگنال زمان زيادي ميبره و نتيجش مشخص نيست لينكي كه پايين گذاشتم طرف تو مدت 6 هفته تونسته 140 تا سابسكريبد 30 دلاري جمع كنه اون هم به خاطر اينكه 100 درصد معاملاتش مثبت بوده! چرا كسي كه كارش رو بلده و ميتونه سود خوبي بگيره حتما بايد يك صدم و دو صدم لات معامله كنه؟
    لينك :مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ممنون جناب تارگت عزیز
    در این بازار حرف اول رو مسایل روانشناسی میزنه.این بازار رو دوست دارم چون انسان را مجبور به تغییر میکنه صبور بودن تنها بخشی از تغییری ست که بازار در وجود انسان نهادینه میکنه.
    با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
    جناب mehdy78 عزیز
    خیلی پیگیر اینجور استیتمنت ها نباشید تجربه ثابت کرده استیتمنت هایی به این صورت که بدون هیچ نویزی به سمت بالا حرکت کرده پایانی جز شکست و حرکتی با شیب تند به سمت پایین نداره.ضرر جز لاینفک این بازاره.اینجور استیتمنتها معمولا با تریدهای بدون استاپ در جهت روندهای بلند مدت ساخته میشه.
    با ارزوی موفقیت برای شما دوست عزیز
    fmrfmr این را میپسندد.
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

کاربرجدید

میزان امتیاز
    22Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    با سلام خدمت دوستان خصوصا جناب iran_trader
    بنده از اول مطالب رو خوندم و واقعا از شخصیت جناب iran_trader متحیر شدم که اینطور روحیه عالی دارن
    البته بنده در جایگاهی نیستم که از ایشون خرده بگیرم ولی گفتنش خالی از لطف نیست
    اشتباه اول عدم مدیریت سرمایه به عبارتی نداشتن برنامه مشخص
    دوم اتصال حساب دوستان که علت اصلی این قسمت بود که بار فشار روانی رو زیاد کرد.
    اگر مورد دوم انجام نمی شد بنظرم حساب اول فعلنه ادامه داشت و ترس شما بیشتر ازین بود که به حساب دوستان ضرر وارد نشه

صفحه 9 از 9 نخستنخست ... 789