سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آيبي همگاني
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 24
Like Tree13Likes

موضوع: آيبي همگاني

کاربر فعال

میزان امتیاز
    962Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

آيبي همگاني

سلام دوستان عزيز چند سال پيش كه در فروم سرمايه فعاليت داشتيم ايده آيبي همگاني مطرح شد.باني اين امر خير دوست عزيزم جناب آقاي سعيديان بودند كه هميشه پيشتاز در امر خير و كار گروهي بودند به لطف خدا اين آيبي تشكيل شد و تا كنون ادامه دارد و زحمت امور آيبي به عهده آقاي سعيديان است و دوستاني كه در آن مقطع زماني عضو شدند هنوز دارند ريبيت دريافت ميكنند و دعا به جان باني اين كار قشنگ ميكنند. اكنون من تصميم دارم ادامه دهنده آن راه باشم و تشكيل آيبي همگاني براي بروكر pcm را اعلام كنم تا از اين راه منفعتي به دوستانيكه عضو آيبي همگاني ميشوند برسانم باشد كه دعاي خير عزيزان انر.ژي مثبتي براي حقير شود. قضيه به اين صورت است كه بروكرها به ازاي معرفي افراد كه توسط آيبي به آنها انجام ميشود مبلغي به عنوان كميسيون پرداخت ميكنند كه به آن ريبيت ميگويند .درصد پرداخت ريبيت بستگي به تعداد افراد معرفي شده از طرف آيبي و نيز مقدار لات معامله انجام شده توسط تريدر دارد كه در مجموع رقم قابل توجهي براي آيبي ها ميشود.حالا من ميخواهم اين آيبي را تشكيل بدهم و مبلغي كه به عنوان كميسون ماهيانه از طرف بروكر محترم pcm دريافت ميكنم را به خود عزيزاني كه عضو آيبي همگاني ميشوند برگردانم كه مطمئنا رقم قابل توجهي خواهد بود و افرادي كه قبلا از اين امتياز استفاده كرده اند و ريبيت ميگيرند مطلعند كه در يافت ريبيت تا چه اندازه شيرين و خوشايند است مخصوصا كساني كه تعداد معاملات روزانه بالايي دارند و گاها مقدار ريبيت ماهيانه از سود ماهيانه تريدر بيشتر ميشود .حد اقل نود درصد ريبيت دريافتي به اعضاي آيبي برگردانده ميشود و درصد باقيمانده هم سهم من و دوستاني است كه در اين راه من را ياري ميدهند.

ارادتمند دوستان
    ویرایش توسط ناظرسایت : 08-17-2014 در ساعت 06:06 PM دلیل: تکراری

کاربر فعال

میزان امتیاز
    3985Array = 64
    قدرت امتیازدهی
    64
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام خدمتمهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها عزیز
    از اینکه پیشرو این امر خیر شده اید بسیار متشکرم

خداوند به شما و تیم مورد نظرتان خیر و سلامتی بدهد

ارادتمند دوستان
    حمید
    تعریف یک تاجر موفق محقق کردن این سه چیز است.

Make pips _____ Keep pips

Repeat

کاربر فعال

میزان امتیاز
    962Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط tracer_qm نمایش پست ها
    سلام خدمتمهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها عزیز
    از اینکه پیشرو این امر خیر شده اید بسیار متشکرم

خداوند به شما و تیم مورد نظرتان خیر و سلامتی بدهد

ارادتمند دوستان
    حمید

سلام ممنونم حمیدجان امیدوارم خداوند کمک کند تا بتوانیم در این کار گروهی موفق شویم. دوستان عزیزی که مایلند عضو آیبی همگانی شوند و در عین ترید کردن ماهیانه دریافتی داشته باشند (ریبیت) میتوانند از طریق لینک ذیل حساب ریل با بروکر PCM باز کنند .

التماس دعا مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

کاربر فعال

میزان امتیاز
    962Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    بعضی از دوستان در پیام خصوصی خواسته اند که در این مورد بیشتر توضیح بدهم.ببینید دوستان الان افرادی که با هر بروکری حساب ریل دارند و با آن ترید میکنند
    بابت هر معامله اسپریدی به بروکر میپردازند که این اسپرید نقش مهمی در معاملات ما و نتیجه آن دارد مخصوصا برای کسانی که در تایم های پایین ترید میکنند و ممکن است روزانه چندین معامله انجام دهند و کمیسون زیادی پرداخت کنند که این کمیسیون از جیب آنها رفته و برنمیگرده ولی ما میخواهیم کاری کنیم که درصدی از این کمیسیون به دوستان برگردد و راه آن حساب باز کردن از طریق آیبی همگانی است تا در عین ترید کردن ماهیانه مبلغی به شما پرداخت شود.برای مثال شخصی که در ماه 10 لات ترید کند مبلغی حدود 80 دلار دریافت میکند و اگر 100 لات ترید کندحدود 800 دلار .که البته این بستگی به تعداد افراد عضو و مقدار کل لات معامله شده اعضا دارد که هرچه بیشتر شود مبلغ پرداختی نیز بیشتر میشود.

دوستان توجه داشته باشند که این در واقع پولی است که شما بابت هر ترید به عنوان اسپرید یا کمیسیون پرداخته اید و ما از این طریق درصدی از آنرا به شما بر میگردانیم.مثلا کسی که 10 لات معامله در ماه انجام داده است حداقل 200 دلار (در صورتی که فقط روی یورو دلار ترید کرده باشد)کمیسیون پرداخت کرده است که در پایان حدود 80 دلار به آن بر میگردد.

در واقع من میخواهم نقش یک آیبی را بازی کنم بنام آیبی همگانی تا شما بتوانید از طریق آن حساب ریل باز کنید و در نهایت پولی که قرار است به جیب آیبی برود به خود شما باز گردانده شود.امیدوارم توانسته باشم مطلب را برسانم.به عبارت ساده تر حساب ریل از طریق آیبی همگانی مساوی است با برگشت درصدی از کمیسیون پرداختی به بروکر محترم

موفق باشید
    Neo این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    194Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers
    Array
    جناب معلمان، مطلبی که عنوان فرمودید ایده بسیار خوبی به نظر میرسه. اگر امکان داره لطف بفرمائید و شرایط عضویت را اعلام کنید. یک مطلب دیگه هم که برای من شخصا واضح نیست اینه که شما گفتید 90% از ریبیت به اعضا تعلق میگیره و 10% به شما و دوستانی که شما را یاری کنند. منظورتون از یاری کردن چی هست دقیقا؟ یعنی چه فرقی هست بین اعضای آی بی همگانی و دوستان یاری دهنده جنابعالی. با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز چند سال پيش كه در فروم سرمايه فعاليت داشتيم ايده آيبي همگاني مطرح شد.باني اين امر خير دوست عزيزم جناب آقاي سعيديان بودند كه هميشه پيشتاز در امر خير و كار گروهي بودند به لطف خدا اين آيبي تشكيل شد و تا كنون ادامه دارد و زحمت امور آيبي به عهده آقاي سعيديان است و دوستاني كه در آن مقطع زماني عضو شدند هنوز دارند ريبيت دريافت ميكنند و دعا به جان باني اين كار قشنگ ميكنند. اكنون من تصميم دارم ادامه دهنده آن راه باشم و تشكيل آيبي همگاني براي بروكر pcm را اعلام كنم تا از اين راه منفعتي به دوستانيكه عضو آيبي همگاني ميشوند برسانم باشد كه دعاي خير عزيزان انر.ژي مثبتي براي حقير شود. قضيه به اين صورت است كه بروكرها به ازاي معرفي افراد كه توسط آيبي به آنها انجام ميشود مبلغي به عنوان كميسيون پرداخت ميكنند كه به آن ريبيت ميگويند .درصد پرداخت ريبيت بستگي به تعداد افراد معرفي شده از طرف آيبي و نيز مقدار لات معامله انجام شده توسط تريدر دارد كه در مجموع رقم قابل توجهي براي آيبي ها ميشود.حالا من ميخواهم اين آيبي را تشكيل بدهم و مبلغي كه به عنوان كميسون ماهيانه از طرف بروكر محترم pcm دريافت ميكنم را به خود عزيزاني كه عضو آيبي همگاني ميشوند برگردانم كه مطمئنا رقم قابل توجهي خواهد بود و افرادي كه قبلا از اين امتياز استفاده كرده اند و ريبيت ميگيرند مطلعند كه در يافت ريبيت تا چه اندازه شيرين و خوشايند است مخصوصا كساني كه تعداد معاملات روزانه بالايي دارند و گاها مقدار ريبيت ماهيانه از سود ماهيانه تريدر بيشتر ميشود .حد اقل نود درصد ريبيت دريافتي به اعضاي آيبي برگردانده ميشود و درصد باقيمانده هم سهم من و دوستاني است كه در اين راه من را ياري ميدهند.

ارادتمند دوستان

کاربر فعال

میزان امتیاز
    962Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط piraste نمایش پست ها
    جناب معلمان، مطلبی که عنوان فرمودید ایده بسیار خوبی به نظر میرسه. اگر امکان داره لطف بفرمائید و شرایط عضویت را اعلام کنید. یک مطلب دیگه هم که برای من شخصا واضح نیست اینه که شما گفتید 90% از ریبیت به اعضا تعلق میگیره و 10% به شما و دوستانی که شما را یاری کنند. منظورتون از یاری کردن چی هست دقیقا؟ یعنی چه فرقی هست بین اعضای آی بی همگانی و دوستان یاری دهنده جنابعالی. با تشکر فراوان

درودبرشما

جناب پیراسته ضمن تشکر از جنابعالی برای عضویت کافی است از طریق لینک ارائه شده حساب ریل باز کنید و شرط دیگری ندارد.
    در مورد سوال دوم باید عرض کنم افرادی که عضو آیبی همگانی میشوند هیچ کار دیگری غیر از ترید کردن روی حساب خود انجام نخواهند داد و در پایان ماه رییت
    خود را به نسبت لات معامله انجام شده دریافت میکنند ولی من و دوستانم باید زمانی را برای حساب کتاب و انتقال پول و ارتباط با بروکر و ...صرف کنیم که بابت این کارها 10 درصد در نظر گرفته شده است و 90 درصد ریبیت که میتوانست سهم آیبی باشد نوش جان اعضای آیبی همگانی

موفق باشید
    ویرایش توسط amoaleman : 08-18-2014 در ساعت 07:48 PM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    7Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام دوست عزیز

در مورد ای بی که فرمودید کسانی که مثل من در بروکر pcm حساب دارند چطور باید عضو شوند؟ حتما باید مجدد از لینک شما حساب جدید باز کرد؟

با تشکر

کاربر فعال

میزان امتیاز
    962Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط sina-pcm نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز

در مورد ای بی که فرمودید کسانی که مثل من در بروکر pcm حساب دارند چطور باید عضو شوند؟ حتما باید مجدد از لینک شما حساب جدید باز کرد؟

با تشکر

سلام

بله بايد حتما از طريق لينك آيبي همگاني حساب باز كنيد.ميتونيد حساب جديد باز كنيد و بعدا حساب قبلي را به اين حساب منتقل كنيد.

موفق باشيد

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2499Array = 49
    قدرت امتیازدهی
    49
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

ابتدا به خاطر اشتباهی که در بالا شد و اشتباها تشکر ارسال کردم عذر میخواهم.

طرح آی بی همگانی در خود فروم پی سی ام غیر قابل اجرا میباشد. چنانچه مشتریان شرکت کننده در این طرح از طرق دیگر جذب شوند هیچ ممانعتی وجود ندارد.
    در مورد مشتریان قدیمی هم به هیچ وجه چنین چیزی قابل قبول نیست، زیرا آی بی به معنای معرف کار گزار میباشد، یعنی معرف کارگزار مشتریان جدید معرفی کند و نه بنابه دلایلی همان مشتریان قدیمی مجددا از طریق آی بی افتتاح حساب نمایند.

با تشکر و احترام
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    962Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    Array
    سلام

جناب pcm system من با شما در این مورد تلفنی صحبت کردم و شما فرمودید که این کار اشکالی ندارد به هر حال همانطور که خدمت شما عرض کردم هدف من از این کار این بود که دوستان عزیزی که در این فروم در کنار هم فعالیت دارند بتوانند از مزایای این کار بهره مند شوند همانطور که خود من سالهاست که استفاده میکنم و من فکر میکردم که بروکر محترم نیز از این طرح استقبال کند و خوشحال شود که بجای اینکه پول به جیب آیبی رود به جیب صاحبان اصلی آن برود اینطوری هم بروکر محترم به هدف خود یعنی جذب مشتری میرسد وهم دوستانی که عضو میشوند به ریبیت که حق مسلم آنهاست چون حق این نیست که نتیجه زحمات دوستان به جیب دیگری برود.

به هر حال لطفا اگر مشکلی وجود دارد بفرمایید که من دیگر این تاپیک را ادامه ندهم.دوستان عزیز میتونند با من با ایمیل مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها در تماس باشند.

موفقیت عزیزان آرزوی قلبی من است.
    asgharm این را میپسندد.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)