سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آيبي همگاني - صفحه 2
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 24
Like Tree13Likes

موضوع: آيبي همگاني

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2506Array = 51
    قدرت امتیازدهی
    51
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
    سلام

جناب pcm system من با شما در این مورد تلفنی صحبت کردم و شما فرمودید که این کار اشکالی ندارد به هر حال همانطور که خدمت شما عرض کردم هدف من از این کار این بود که دوستان عزیزی که در این فروم در کنار هم فعالیت دارند بتوانند از مزایای این کار بهره مند شوند همانطور که خود من سالهاست که استفاده میکنم و من فکر میکردم که بروکر محترم نیز از این طرح استقبال کند و خوشحال شود که بجای اینکه پول به جیب آیبی رود به جیب صاحبان اصلی آن برود اینطوری هم بروکر محترم به هدف خود یعنی جذب مشتری میرسد وهم دوستانی که عضو میشوند به ریبیت که حق مسلم آنهاست چون حق این نیست که نتیجه زحمات دوستان به جیب دیگری برود.

به هر حال لطفا اگر مشکلی وجود دارد بفرمایید که من دیگر این تاپیک را ادامه ندهم.دوستان عزیز میتونند با من با ایمیل مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها در تماس باشند.

موفقیت عزیزان آرزوی قلبی من است.
    سلام

در تماس تلفنی عرض کردم که تاجایی که میدانم این امر قابل قبول نخواهد بود ولی با توجه به فرمایش شما احتمالا مدیریت موافقت کنند و بنده به اطلاع شما برسانم.
    بنده هم از ارسال ایمیل برای جنابعالی و هم دراسکایپ مخالفت با این موضوع را حضورتان اعلام کردم ( قبل از این که در اینجا پست بزنم ).

دلیل مخالفت این است که در تاپیکها و پستهای این فروم به اندازه کافی در مورد خدمات و مزایای بروکر به اندازه کافی اطلاع رسانی میشود و اگر کاربران محترم مایل به افتتاح حساب باشند راهنمایی های لازم موجود میباشد. و چیزی که در تعریف IB ( معرف کارگزار ) وجود دارد این است که IB در محیط هایی که کارگزار شناخته نشده است تبلیغ و اطلاع رسانی شود و مشتریان جدید جذب گردند.

با احترام
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    970Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    جناب pcm همانطور که در تماس تلفنی خدمتتون عرض کردم من آیبی نیستم و قصد آیبی و دریافت ریبیت را ندارم بلکه هدفم دریافت ریبیت و پرداخت آن به اعضاست.
    توجه داشته باشید که خیلی از عزیزانی که در این فروم فعالیت دارند ممکن است با PCM حساب نداشته باشند و پیشنهاد من برای شما این است که اگر دنبال جذب مشتری هستید مستقیما پولی را که میخواهید به آیبی برای تبلیغ و جذب مشتری بدهیدمستقیما به خود مشتریانتون بدهید (آنچه هدف من است)و از نتیجه آن متعجب شوید.

با احترام و موفقیت شما
    asgharm این را میپسندد.

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2506Array = 51
    قدرت امتیازدهی
    51
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    قبلا هم عرض شد با این امر مخالفتی نیست. ولی در این فروم نه. شما در هر فروم و سایت دیگری که اقدام فرمایید هیچ ممانعتی نیست.
    لطفا این امر را در این فروم متوقف نمایید و لینک را از امضا خود بردارید.
    شما میتوانید این طرح را در هر فروم دیگری مطرح و ادامه دهید.

پیشاپیش از همکاری شما کمال تشکر را دارم.
    amoaleman این را میپسندد.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    970Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    Array
    از همه دوستان عزیزم طلب پوزش دارم چون ظاهرا مجبور به پایان دادن این تاپیک هستم البته زیاد تعجب نکردم چون سالها فبل نیز تجربه این موضوع را داشتم به هرحال متاسفم که طرحی که میتوانست برای عزیزان بسیار سودمند باشد ناتمام ماند.( حداقل برای دوستان این فروم ) آرزوی موفقیت برای دوستان و یروکر pcm

کاربر فعال

میزان امتیاز
    194Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    من البته جناب PCM System رو نمیشناسم و از موضوع صحبت شما با ایشون هم بی اطلاعم ولی کلا به نظر من هم عجیبه که بروکر قبول کنه به هر مشتری مثل یک آیبی کمیسیون بده!

کمیسیون به آیبی میدن برای اینکه مشتری هایی رو که بروکر رو نمیشناسن به بروکر معرفی کنه یعنی بیزنس بهشون بده. اینکه ما بخواهیم که بروکر به همه مشتری هاش مثل یک آیبی کمیسیون بده و ما هم یک سهمی ازش بگیریم یک کم منطقش قوی نیست.

اما من شنیدم که پی سی ام برنامه داره به مشتری های قدیمیش ریبیت یده. نمی دونم چقدر و از چه موقع ولی از منبع موثق شنیدم.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    194Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    .
    ویرایش توسط piraste : 08-22-2014 در ساعت 02:28 AM دلیل: تکراری

کاربر فعال

میزان امتیاز
    21Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    بله خوب واقعا هم نمیشه انتظار داشت که بروکر به مشتریهای خودش ریبیت آیبی بده. اونهایی هم که توی این فروم عضو هستند که بروکر رو میشناسن و باز هم بعیده برای مشتری شدنشون به ما ریبیت بده بروکر. ولی این ریبیتی که آقای پیراسته گفتن خیلی حال میده اگه راهش بندازه پرسپولیس.

Neo

Neo ??? ?????? ??????
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    163Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
    سلام دوستان عزيز چند سال پيش كه در فروم سرمايه فعاليت داشتيم ايده آيبي همگاني مطرح شد.باني اين امر خير دوست عزيزم جناب آقاي سعيديان بودند كه هميشه پيشتاز در امر خير و كار گروهي بودند به لطف خدا اين آيبي تشكيل شد و تا كنون ادامه دارد و زحمت امور آيبي به عهده آقاي سعيديان است و دوستاني كه در آن مقطع زماني عضو شدند هنوز دارند ريبيت دريافت ميكنند و دعا به جان باني اين كار قشنگ ميكنند. اكنون من تصميم دارم ادامه دهنده آن راه باشم و تشكيل آيبي همگاني براي بروكر pcm را اعلام كنم تا از اين راه منفعتي به دوستانيكه عضو آيبي همگاني ميشوند برسانم باشد كه دعاي خير عزيزان انر.ژي مثبتي براي حقير شود. قضيه به اين صورت است كه بروكرها به ازاي معرفي افراد كه توسط آيبي به آنها انجام ميشود مبلغي به عنوان كميسيون پرداخت ميكنند كه به آن ريبيت ميگويند .درصد پرداخت ريبيت بستگي به تعداد افراد معرفي شده از طرف آيبي و نيز مقدار لات معامله انجام شده توسط تريدر دارد كه در مجموع رقم قابل توجهي براي آيبي ها ميشود.حالا من ميخواهم اين آيبي را تشكيل بدهم و مبلغي كه به عنوان كميسون ماهيانه از طرف بروكر محترم pcm دريافت ميكنم را به خود عزيزاني كه عضو آيبي همگاني ميشوند برگردانم كه مطمئنا رقم قابل توجهي خواهد بود و افرادي كه قبلا از اين امتياز استفاده كرده اند و ريبيت ميگيرند مطلعند كه در يافت ريبيت تا چه اندازه شيرين و خوشايند است مخصوصا كساني كه تعداد معاملات روزانه بالايي دارند و گاها مقدار ريبيت ماهيانه از سود ماهيانه تريدر بيشتر ميشود .حد اقل نود درصد ريبيت دريافتي به اعضاي آيبي برگردانده ميشود و درصد باقيمانده هم سهم من و دوستاني است كه در اين راه من را ياري ميدهند.

ارادتمند دوستان
    سلام

اگه آیبی همگانی اینجا یا هر جای دیگه اجرا بشه ، مشتری ها جدید چه اینجا با بروکر آشنا بشن یا جای دیگه به صرفشون هست از این طریق حساب باز کنند.

احتمالا مشتری های قدیمی هم به فکر میفتن یه جوری حساب ها رو عوض کنند و با اسم دیگه ای از طریق آیبی اقدام به افتتاح حساب کنند.

در هر حال چون مزیت به وجود میاد و مشتری جذب میکنه منافع بروکر خیلی به خطر نمیفته .

جناب معلمان

جمله بولد شده حرف واسه گفتن زیاد داشت ... ممنون

میشه یه نظر سنجی راه انداخت - از افرادی که عضو فروم هستند و با بروکر حساب ندارند

پرسید در صورت اجرای برنامه آیبی همگانی علاقه ای به افتتاح حساب پیدا میکنند ؟
    ویرایش توسط Neo : 08-22-2014 در ساعت 02:57 AM
    amoaleman این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    41Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    من هم پارسال ( که محیط و جو فوزوم خیلی دوستانه بود ) اشیباهی به یکی از بچه های فوروم سلام دادم ,, امیدوارم بهم بر گردونه چون پشیمان شده ام
    amoaleman و hesam پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    970Array = 29
    قدرت امتیازدهی
    29
    Array
    با سلام خدمت دوستان عزیز

راستش قصد نداشتم در این تاپیک دیگه پستی بزنم ولی جون دوستان لطف کردند و تاپیک را ادامه دادند شرط ادب حکم میکنه که پاسخ دوستان داده شود.
    همانطور که قبلا عرض کردم من چند سالی است که با تشکیل آیبی همگانی از بروکری که باهاش کار میکنم ریبیت میگیرم و حدودا نصف اسپرید ویا کمیسیون
    پرداختی به من برمیگرده که مبلغ قابل توجهی میشه.ایده مطرح کردن آیبی همگانی برای بروکر محترم PCM زمانی به ذهن من رسید که خبر طرح ویژه و استثنایی
    همکاری با پی سی ام بروکرز مطرح شد مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها در این طرح بروکر محترم به آیبی هایی که جذب مشتری کنند ریبیت میده من هم تصمیم گرفتم آیبی بشم ولی نه برای منفعت خودم
    چون اگر اینکار را برای خودم بکنم سود زیادی نصیبم میشه بلکه هدف من این بود که این سود تو جیب کسانی بره که حساب باز میکنند و ترید میکنند و چه بسا ضرر هم میدند مخصوصا افراد تازه کار که تا بخواهند تجربه کسب کنند باید ضرر زیادی بدند و به این طریق تا حدودی جبران میشد.

وقتی بروکر محترم برای جذب مشتری حاضر است به آیبی ریبیت بده چه اشکالی داره که این ریبیت به خود مشتریان برگردد ؟!
    به هرحال من در سایتهای دیگه این ایده را مطرح میکنم مثلا ..... چون میدونم که چه سودی برای تریدر در این کار وجود داره
    افرادی که فبلا حساب نداشتند میتونند از طریق لینک آیبی حساب باز کنند و افرادی هم که حساب دارند میتونند با حفظ آن حساب یک حساب جدید با یک ایمیل دیگه باز کنند (با یک ایمیل نمیشه دوتا حساب باز کنید)

موفق باشید
    ویرایش توسط ناظرسایت : 08-22-2014 در ساعت 09:24 AM

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)