سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
آيبي همگاني - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 24 از 24
Like Tree13Likes

موضوع: آيبي همگاني

کاربر فعال

میزان امتیاز
    962Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Neo نمایش پست ها
    سلام

اگه آیبی همگانی اینجا یا هر جای دیگه اجرا بشه ، مشتری ها جدید چه اینجا با بروکر آشنا بشن یا جای دیگه به صرفشون هست از این طریق حساب باز کنند.

احتمالا مشتری های قدیمی هم به فکر میفتن یه جوری حساب ها رو عوض کنند و با اسم دیگه ای از طریق آیبی اقدام به افتتاح حساب کنند.

در هر حال چون مزیت به وجود میاد و مشتری جذب میکنه منافع بروکر خیلی به خطر نمیفته .

جناب معلمان

جمله بولد شده حرف واسه گفتن زیاد داشت ... ممنون

میشه یه نظر سنجی راه انداخت - از افرادی که عضو فروم هستند و با بروکر حساب ندارند

پرسید در صورت اجرای برنامه آیبی همگانی علاقه ای به افتتاح حساب پیدا میکنند ؟

جناب Neo

ضمن تشکر از شما همانطور که فرمودید این جمله مخصوصا كساني كه تعداد معاملات روزانه بالايي دارند و گاها مقدار ريبيت ماهيانه از سود ماهيانه تريدر بيشتر ميشود جای تعمق زیادی داره و واقعیتی است که باید تجربه شود .

پیشنهاد نظر سنجی بسیار فکر خوبی است و من از شما خواهش میکنم اگر ممکن است این کار را با ایجاد یک تاپیک عملی سازید.

با تشکر و احترام

Neo

Neo ??? ?????? ??????
    کاربر فعال

میزان امتیاز
    163Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
    جناب Neo

ضمن تشکر از شما همانطور که فرمودید این جمله مخصوصا كساني كه تعداد معاملات روزانه بالايي دارند و گاها مقدار ريبيت ماهيانه از سود ماهيانه تريدر بيشتر ميشود جای تعمق زیادی داره و واقعیتی است که باید تجربه شود .

پیشنهاد نظر سنجی بسیار فکر خوبی است و من از شما خواهش میکنم اگر ممکن است این کار را با ایجاد یک تاپیک عملی سازید.

با تشکر و احترام
    سلام مجدد

خوبه دوستان کم تجربه به جمله کلیدی دقت کنن .

مدیران فروم روی مطالب مربوط به بروکر حساسیت بالایی دارن - به نظر میاد ترجیح میدن مدیریت فعالیتهای

در ارتباط با بروکردر اختیار خودشان باشد. حتما مطالب تاپیک را میخوانن اگر صلاح بدانن اقدام خواهند کرد.

ایجاد تاپیک ممکنه با تذکر مدیران همراه بشه - حس خوبی نخواهد داشت در امری که ذینفع نیستم شرکت کنم

مورد بازخواست قرار بگیرم!!

شخصا فکر میکنم پیشنهاد شما برای هر دوطرف منافع دارد - شاید روش مدیران بروکر درمحاسبه سود و زیان طرح خیلی با دیدگاه

شخصی ما متفاوت است .

موفق باشید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    962Array = 28
    قدرت امتیازدهی
    28
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام چرا پست من حذف شد .لطفا دلیل آنر حداقل برای احترام به اعضای گروه اعلام فرمایید.ممنون

ناظر سایت

میزان امتیاز
    275Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amoaleman نمایش پست ها
    سلام چرا پست من حذف شد .لطفا دلیل آنر حداقل برای احترام به اعضای گروه اعلام فرمایید.ممنون
    سلام

1 -خلاف قوانین فروم بود (قرار دادن لینک متفرقه)
    2- تبلیغ یک وبسایت ساختگی وابسته به یکی از بروکرهای بدنام در ایران که اخیرا سعی دارد به نامهای جدید مشتری جذب کند.

ارسال هر گونه پست در این خصوص اسپم محسوب شده و طبق قوانین فروم برخورد خواهد شد.
    WINNER این را میپسندد.

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

علاقه مندي ها (Bookmarks)

علاقه مندي ها (Bookmarks)