سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
باینری اوپشن بهتر از ترید معمولیه؟ - صفحه 2
صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 28
Like Tree19Likes

موضوع: باینری اوپشن بهتر از ترید معمولیه؟

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    ھمانطور ك ه مي دانیم شرط بندي قمار محسوب مي شود و كاري ناپسند مي باشد لذا بايد تفاوت آن را با گمانه زني (تجارت صحیح ) درك
    كنیم تا بتوانیم به درك عمیق تري نسبت به ريسك در اين بازار برسیم.
    بین شرط بندي و گمانه زني دو تفاوت اساسي وجود دارد:
    ١- شرط بندي ريسك غیر منطقي بوجود مي آورد ولي در گمانه زني ريسك ذاتي موجود توزيع مي شود.
    ٢- در شرط بندي علم آمار و احتمال ناديده گرفته مي شود ولي در گمانه زني از امتیاز اين علم استفاده مي شود.
    براي مثال يك قمارباز فكر مي كند اگر چندين شكست پیاپي داشته باشد در دفعات بعد شانس برد او ا فزايش مي يابد لذا ريسك خود را
    بیشتر مي كند (تفاوت ١) ، در صورتي كه اين كار خطاست و ريسك ھر معامله مستقل از معامله قبل است پس در اينجا علم آمار و احتمال
    ( توسط قمارباز ناديده انگاشته شده است (تفاوت2
    تريد كردن يعني مديريت ريسك و سپردن خود به دست قديميترين قانون جهان: قانون كهن
    احتمالات.
    معامله كردن در فاركس بازي احتمالات است. فرض كنيد ما سكه اي را پرتاب مي كنيم .اگر
    شير بيايد شما يك دلار مي بريد و اگر خط بيايد من يك دلار ميبرم .ساده است .شير و خط هر
    كدام نيمي از دفعات مي آيند، وهيچكدام از ما نه ميبرد و نه مي بازد.
    حالا به طريقي كه من نميدانم، شما يك سكة دستكاري شده داريدكه از هر 100 پرتاب، 51 بار
    شير و 49 بار خط مي آورد.
    حالا شما مجوز چاپ پول داريد. بيائيد اسمش را بگذاريم: سيستم معامله گري شيرها تنها كاري
    كه شما انجام مي دهيد اينست كه با خيال راحت بنشينيد و دائم روي شير شرط ببنديد .
    درنهايت شما تمام پول من را مي بريد. ( همينطور پول هركس ديگري را كه با شما شرط بندي
    كند ) .
    تنها چيزي كه هرسيستم معامله گري به شما مي دهد، يك لبة باريك است كه آهسته روي آن
    حركت كنيد و جلو برويد .نوعي جانبداري مطلوب .يك چيزي كه بيشتر درست درمي آيد تا
    غلط.
    هر سيستم معامله گري كه شما اسفاده كنيد...
    مثل
    ...pattern breakouts، trend-following، fibonacci، moving averages، channel
    following،
    Oscillator signals، bollinger bands، swing trading، opening gaps ...
    ...شما به يك طرفداري مثبت تكيه مي كنيد.
    لزوماً يك سيستم معامله گري مي گويد :وقتي ایکس رخ داد وای رخ مي دهد وگاهي رخ نمي دهد .
    اما اكثر اوقات رخ ميدهد. و همة كاري كه سيستم معامله گري شما انجام مي دهد، اينست كه به
    شما كمك مي كند تا تريدهايي كه احتمال سود ده بودنشان زياد است را تشخيص بدهيد، سپس
    درست وارد شويد ودرحاليكه اجازه مي دهيد سودتان رشد كند از آن مواظبت مي كنيد.
    در کل اگر دیدی قمار گونه به بازار داشته باشید و قصدتون این باشه که با شانس در بازار کسب سود کنید این مشابه قمار و اشتباه است با این تفاوت که در قمار ممکنه شما موفق بشید ولی در بازار تبادلات ارزی با توجه به مثالی که در بالا ذکر شد در ترید قمارگونه شما همیشه بازنده اید.اما اگر با علم تحلیلتون بازار رو پیش بینی کنید دیگر قمار نیست و مشکلی ندارد.در کل باینری اپشن خطرناکتر از بازار معمولی ست چون یه جورایی حالت شرط بندی داره که زور بروکر بیشتره.اگه شما با احتمال بالایی میتونید کلوز کندل را در n ساعت دیگه تشخیص بدید چرا تو همین بازار خرید و فروش نمیکنید.باینری اپشن در کل خیلی مشکلتره چون در معاملات اسکالپی سریع حساب شما رو نابود مکینه و در معاملات بلند مدت بدلیل اینکه باید مشخص کنید قیمت بالاتر از فلان نرخ کلوز میشه کار بسیار دشواریست.
    موفق باشید
    FundTrader, boorsi and ali kiani like this.
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9632Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
    از ديد علمي پاسخ ايشون رو بديد و نه از ديدگاه ديني.چون دين يك مسئله شخصي هم ميتونه باشه و شما حق نداريد صرفا ديدگاه ديني رو اينجا مطرح كنيد.بدون اينكه طرف از شما درخواست داشته باشه.ايشون باينري آپشن رو از ديدگاه ديني نظر خواهي نكردند كه شما نظر ميدهيد.

در كل نگران نباش.از مشتريهاي بروكر pcm قرار نيست كم بشه كه هول شدي. از دين داري مايه ميذاري...در ضمن همين روش معاملات فاركس هم بنوعي شرطبندي هست اما از نوع كمي ضعيف تر از باينري آپشن....پس كار كردن در فـــــــــــــــاركص هم ميتونه بنوعي حرام باشه و نبايد خداي ناكرده اين نون سر سفره برده بشه كه خيلي خطرناكه.

سوال اينه:

می خواستم ببینم آیا باینری اوپشن بهتر از ترید معمولی هست یا نه؟
    علمی را عرض کردم وقتی چیزی معاوضه نمیشه معنای شرط بندی هم دارا هست حرام محسوب میشه ! توضیح دادم اگر به یک صرافی مراجعه کنید روند کاری بازار میاد دستتون . خیلی ساده و خلاصه توضیج دادم . حال این مبحث خود یک کتاب بایست در موردش نوشت .

در بازار تبادلات ارزی شما ارزها را در برابر هم معاوضه میکنید ، حال با دید سرمایه گذاری یا سوداگری یا اصلاً حفظ ارزش پول در برابر تورم ( پول ارزش زمانی داراست ) این امر صورت می پذیرد . شما پول را به عنوان یک کالا ببینید ! فی الواقع خرید و فروش بین عرضه کننده و تقاضا کننده هست . اما در باینری آپشن چه اتفاقی رخ می دهد ؟ پولی گذاشته میشود صرفاً برای شرط بندی اما اینبار جای مسابقات اسب سواری و فوتبال ... بر روی پول هست !

یک نکته هم عرض کنم بنده چهار ماه هست که از شرکت pcm خارج شده ( حتی مصطفی ... ) و اکنون پیشنهاد کاری در کارگزار دیگری را دارا هستم . ( زمان اتمام خدمت ، روز تولد و خروج از شرکت همه یکسان کردم ) پس کسی هول نمیشه شما نگران نباشید . کسی کارش درست باشه و برای سود مردم تلاش کنه ازش حمایت میکنم . هر طرف حق باشه همونطرف هستم و ترسی از کسی ندارم . در اکثر شرکتها اکانت دارم به نشانه دوستی که همه خودشون نمایندگی و آی بی را بر روی اکانت ام فعال نمودند اما متاسفانه در این زمینه اکتیو نیستم ، نه اینکه بد هست ، حال و هوای خاص خود را میطلبد که از ما به دور هست . در اینجا هم پست های که میزنم همیشه نام شرکت PCM در آن میگنجانم ، اینجا که سهله ، اینستاگرام شخصی ام که از تمام سایت های اقتصادی کشور پر بازدید تر هست باز اینکار کردم. از یک شرکت ایرانی حمایت میکنم چون وطن پرست که هیچ ، نژاد پرستم و افتخاره که بزرگ و بزرگتر شوند و نام ایران را در این عرصه بالا ببرند و آرم تخت جمشید که در لوگو انهاست سر در بورس های دنیا شود.
    ویرایش توسط FundTrader : 02-01-2016 در ساعت 06:23 PM

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

با کمال احترام به نظرات موافق و مخالف، از دید بنده هر دو شرایطی یکسان دارند... در بازار تبادلات ارزی هم شما به صورت فیزیکی ارز رو در دست ندارید بلکه نسبت آن رو معامله می کنید...

البته من کلا زیاد با باینری آپشن در تایم فریم پایین به این صورت که عنوان شد موافق نیستم... اما فقط جهت اطلاع دوستان بگم که در کشورهای اروپایی و آمریکایی فعالیت در بازار تبادلات ارزی دارای مالیات هست اما شرط بندی در اروپا فاقد مالیات هست... به همین دلیل بسیاری از بروکرهای مطرح و تراز اول حساب هایی دارند به نام بت اسپرد که درواقع از نوع شرط بندی هست و هیچ فرقی با حساب معمولی متاتریدر نداره جز اینکه بهش مالیات تعلق نمیگیره مشروط بر اینکه درآمد دیگری در زندگی داشته باشید که برای اون مالیات می دهید...

این رو از این حیث گفتم که اتفاقا بازار تبادلات ارزی هم نوعی شرط بندی هست... و از دید بنده اگر کسی دنبال منع شرعی موضوع هست اصلا نباید در این بازار فعالیت کنه به خصوص که فعالیت در این حوزه در ایران و خیلی از کشورها همین الان هم مجاز و قانونی نیست... شما بر اساس دیدگاه تحلیلی روی آینده یک موضوع شرط می بندید حالا مدلش هر چی باشه باینری آپشن یا حساب بازار تبادلات ارزی ماهیتا هر دو یکی هستند...

روز خوش- بهزاد

Banned

میزان امتیاز
    10000Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    Array
    این هم اضافه کنم که بر اساس بخشنامه شماره 11010076 سازمان بورس در سال 93 هر گونه فعالیت در حوزه بازار تبادلات ارزی ممنوع هست... که این موضوع شامل آموزش، کارگزاری و نماینده کارگزاری و سایر موارد هست...

بنابراین زمانی که خود فعالیت این بازار در ابهام هست اینکه بیام و بر اساس حرام و غیر حرام روی موضوعی موازی که دقیقا ماهیتی یکسان داره انگ بگذاریم درست نیست...

انتظار میره این فروم هم وابستگیش رو به کارگزاری خاص کمتر کنه تا برای مدیران و کاربرانش در آینده ایجاد مشکل نشه... واقعا چه دلیلی داره این همه از یک کارگزار خاص تبلیغ می کنیم اون هم در شرایطی که حداقل هیچ نامی از این کارگزار در رنگینگ های معتبر جهانی وجود نداره...

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    2332 این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    154Array = 8
    قدرت امتیازدهی
    8
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
    علمی را عرض کردم وقتی چیزی معاوضه نمیشه معنای شرط بندی هم دارا هست حرام محسوب میشه ! توضیح دادم اگر به یک صرافی مراجعه کنید روند کاری بازار میاد دستتون . خیلی ساده و خلاصه توضیج دادم . حال این مبحث خود یک کتاب بایست در موردش نوشت .

در بازار تبادلات ارزی شما ارزها را در برابر هم معاوضه میکنید ، حال با دید سرمایه گذاری یا سوداگری یا اصلاً حفظ ارزش پول در برابر تورم ( پول ارزش زمانی داراست ) این امر صورت می پذیرد . شما پول را به عنوان یک کالا ببینید ! فی الواقع خرید و فروش بین عرضه کننده و تقاضا کننده هست . اما در باینری آپشن چه اتفاقی رخ می دهد ؟ پولی گذاشته میشود صرفاً برای شرط بندی اما اینبار جای مسابقات اسب سواری و فوتبال ... بر روی پول هست !
    توضيحات علمي شما رو متوجه شدم.و خوب بود از نظر من....اما هنوز اعتقاد دارم در مباحث علمي هر چقدر پاي دين وسط نيايد به نفع خود دين هست.و اين مقوله حرام و حلال براي هر دين و مذهبي يكجور نيست.كه در پاسخ يك سوال ابتدا مورد ديني اون رو پررنگ كنيم.شما ميبايست در پيام خصوصي به شخص سوال كننده بپرسيد اگر مسلمان هستيد شرايط باينري براي شما مناسب نيست و مصداق فعل حرام ميباشد....بعد اگر طرف خودش رضايت داد در جواب سوالش بصورت عمومي در مورد موارد ديني اون بحث شود.فراموش نكنيد اينجا يك انجمن عمومي هست و در جاهاي عمومي مسائل شرعي هر دين و مذهبي صرفا يك مسئله شخصي تلقي ميشود.چون شما كه نميدانيد تمام مخاطبان شما آيا از يك دين هستند.و آيا مسائل شرعي را تا چه حد قبول دارند.؟

در جاهاي ديگر(كشورهاي ديگر ) شرط بندي نوعي علم تلقي ميشود و طرف شانس برد و باختش رو با مسائل علمي مثل آمار و احتمال محك ميزند.و چيزي به نام حرام و حلال را نميشناسد.اما قبول ريسك رو با مسئوليت خودش براي انجام كار خود كفايت ميداند. و مسئوليت كارش را مي پذيرد.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9632Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
    توضيحات علمي شما رو متوجه شدم.و خوب بود از نظر من....اما هنوز اعتقاد دارم در مباحث علمي هر چقدر پاي دين وسط نيايد به نفع خود دين هست.و اين مقوله حرام و حلال براي هر دين و مذهبي يكجور نيست.كه در پاسخ يك سوال ابتدا مورد ديني اون رو پررنگ كنيم.شما ميبايست در پيام خصوصي به شخص سوال كننده بپرسيد اگر مسلمان هستيد شرايط باينري براي شما مناسب نيست و مصداق فعل حرام ميباشد....بعد اگر طرف خودش رضايت داد در جواب سوالش بصورت عمومي در مورد موارد ديني اون بحث شود.فراموش نكنيد اينجا يك انجمن عمومي هست و در جاهاي عمومي مسائل شرعي هر دين و مذهبي صرفا يك مسئله شخصي تلقي ميشود.چون شما كه نميدانيد تمام مخاطبان شما آيا از يك دين هستند.و آيا مسائل شرعي را تا چه حد قبول دارند.؟

در جاهاي ديگر(كشورهاي ديگر ) شرط بندي نوعي علم تلقي ميشود و طرف شانس برد و باختش رو با مسائل علمي مثل آمار و احتمال محك ميزند.و چيزي به نام حرام و حلال را نميشناسد.اما قبول ريسك رو با مسئوليت خودش براي انجام كار خود كفايت ميداند. و مسئوليت كارش را مي پذيرد.
    بنده بر اساس دین رسمی کشور صحبت نمودم و کلاً جدای از دین ، شرط بندی و قمار امری اعتیاد آور هست که انجمن های زیادی برای ترک این افراد موجود هست و همانند یک فرد اعتیاد به مخدر برای آنها کمپ و ... ایجاد نمودند و فرقی نمیکند و در همه کشورهای دنیا سایت رسمی برای این منظور دارا هستند . که با یه سرچ در گوگل متوجه خواهید شد. (توی پاراگراف جهت اطلاع عرض کنم بنده هم مسلمان از نوع اکثریت نیستم ، ما موقع اذان مغازه ها را رها میکنیم و به مسجد میرویم ، اما فکر کنید در تهرآن چنین امری صورت گیرد !!!! )

به هر حال هر کس نظری داراست ، هرکس هم اختیار خود ! شما اگر صلاح میبینید انجام دهید و شخص ما هم چیزی که اطلاع داشتیم بیان کردیم.
    boorsi این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1243Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    دوستان دو تا موضوع هست که باید برای ما روشن بشه موضوع اول این هست که بازار تبادلات ارزی با قمار بسیار تفاوت داره.قمار یه نوع شرط بندی بین دو یا چند نفره که احتمال برنده شدن هر کدوم 50 درصد هست یعنی شانس برنده شدن همه یکسان می باشد.در قمار ما چیزی به عنوان تحلیل قمار علم قمار و ...نداریم و فقط و فقط با شرط بندی و شانس سروکار داریم.حالا اگر کسی با دید قمارگونه به این بازار نگاه کنه یا بخواد با شانس بازار رو پیش بینی کنه قطعا نتیجه ای جز شکست عایدش نخواهد شد چون در بازار تبادلات ارزی شانس طرفین برای برنده شدن 50 50 نیست و بروکر اسپرد و ..باعث میشه کفه ترازو به سمت بروکر سنگینی کنه.به همین دلیل شرط بندی روی بازاری که شانس برنده شدن شما کمتر از پنجاه درصده جز شکست نتیجه ای در پی نخواهد شد.پس کسی که فکر میکنه بازار تبادلات ارزی قمار همین الان باید اونو ببوسه و کنار بزاره.بازار بازار تبادلات ارزی بازار احتمالاته.در بازار تبادلات ارزی ما نه شرط بندی میکنیم نه پیش گویی میکنیم بلکه بر اساس اصول تکنیکالی که قبلا توسط تریدرهای مطرح بکار برده شده بازار را پیش بینی میکنیم به این امید که طبق اصولی که فرا گرفته ایم احتمال می دهیم اقتصاد یک کشور در حال تقویت یا تضعیفه.اولین شرط برای پیروزی در این بازار کنترل نفسه چیزی که در قمار اصلا مطرح نیست و فرد از سر عادت و اعتیاد به این کار همه هستیشو شرط بندی میکنه.در حالیکه در بازار تبادلات ارزی ما مبحثی داریم به عنوان مدیریت سرمایه که اینهم یکی از شروط موفقیته.پس مقایسه بازار تبادلات ارزی با قمارمقایسه ای نابجاست چرا که اگه اینطور باشه بورس ایران هم زیر سوال خواهد رفت چون در بازار اتی سکه طلای ایران طلا با لوریج 1:10 در حال معامله شدن هست.در مورد شرعی بودن و قانونی بودن این بازار هم باید عرض کنم که تا قبل از از ینکه توجهات به سمت بورس ایران نبود بازار تبادلات ارزی هم از نظر شرعی و هم از نظر قانونی مشکلی نداشت اما از وقتی که قرار شد توجهات به سمت بورس ایران جلب بشه و بورس ایران رونق پیدا کنه بدلیل سو استفاده عده ای خاص که قطعا در برای هر کار جدیدی که وارد کشور میشه چنین مشکلاتی وجود داره و از اونجایی که در کشور ما همیشه پاک کردن صورت مساله بهترین راه ممکنه بازار تبادلات ارزی در ایران غیرقانونی شد.تا الانی که من این پست رو میزنم هیچ مرجع تقلیدی بازار تبادلات ارزی را حرام اعلام نکرده فقط مشکل بهره شبانه ست که میتونید اونو از حسابتون حذف کنید.در مورد صوری بودن معاملات هم شما خیلی راحت میتونید با بروکرهای معتبری کار کنید که معاملات شما را مستقیم به بازار وصل میکنند.من حقایق این بازار رو براتون گفتم حالا اگه واقعا کار کردن در این بازار هدفتونه این حواشی رو بریزید دور و به دنبال راه موفقیت در هدفی که انتخاب کردید باشید.
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

کاربر عضو

میزان امتیاز
    118Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    از دوستان کسی نیست باینری آپشن کار کنه؟
    من خودم دارم کار می کنم ولی تا حالا 10 دلار ضرر کردم.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    118Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    البته من زیاد تجربه ندارم در این زمینه.
    ولی فکر کنم بشه سود کرد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    206Array = 14
    قدرت امتیازدهی
    14
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط boorsi نمایش پست ها
    از دوستان کسی نیست باینری آپشن کار کنه؟
    من خودم دارم کار می کنم ولی تا حالا 10 دلار ضرر کردم.
    برای افراد کم حوصله خوبه.البته بروکر معتبر که تحت MT4 کار کنه.کم هستند و اگر هم هستند زیاد معتبر و پاسخگو نیستند.

از نظر من اگر تحت متاتریدر و پلاگین پرسرعتی راه اندازی بشه.خوبه.....مابقی پلتفرم ها مناسب نیست.چون کاشت اوردر پندینگ ندارند.فقط پلاگین های متاتریدر اونهم بعضی هاشون مناسبه.

باینری آپشن تحت هوش مصنوعی:نتایج فقط 60 دلار سود.نه سود گرفتیم و نه ضرر دادیم.(حدودا یکماه روی 23 جفت ارز تحت متاتریدر با پلاگین نسبتا خوب)تمام تریدها رو از قبل کاشتیم.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

نتایج هم بر طبق هوش مصنوعی و با زمان 30 دقیقه ثابت در استیتمنت زیر پیوست کردم.
    فايل هاي ضميمه
    boorsi این را میپسندد.
    هوش مصنوعي

اولين و آخرين استراتژي در بازار

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین