سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
باینری اوپشن بهتر از ترید معمولیه؟ - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 28 از 28
Like Tree19Likes

موضوع: باینری اوپشن بهتر از ترید معمولیه؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    118Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط nial نمایش پست ها
    برای افراد کم حوصله خوبه.البته بروکر معتبر که تحت MT4 کار کنه.کم هستند و اگر هم هستند زیاد معتبر و پاسخگو نیستند.

از نظر من اگر تحت متاتریدر و پلاگین پرسرعتی راه اندازی بشه.خوبه.....مابقی پلتفرم ها مناسب نیست.چون کاشت اوردر پندینگ ندارند.فقط پلاگین های متاتریدر اونهم بعضی هاشون مناسبه.

باینری آپشن تحت هوش مصنوعی:نتایج فقط 60 دلار سود.نه سود گرفتیم و نه ضرر دادیم.(حدودا یکماه روی 23 جفت ارز تحت متاتریدر با پلاگین نسبتا خوب)تمام تریدها رو از قبل کاشتیم.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

نتایج هم بر طبق هوش مصنوعی و با زمان 30 دقیقه ثابت در استیتمنت زیر پیوست کردم.
    هوش مصنوعی چیه؟
    همون رباته؟
    یعنی خودتون ترید ها رو قرار ندادید؟
    شما که 60 دلار سود کردید چرا می فرمایید نه سود کردیم نه ضرر دادیم؟
    کاشت اوردر پندینگ چیه؟
    یعنی کلا باینری آپشن خوب نیست؟
    بی خیالش بشم؟
    من با مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها دارم کار می کنم.
    با تشکر.
    ویرایش توسط ناظرسایت : 03-01-2016 در ساعت 09:38 AM دلیل: قرار دادن لینک متفرقه

کاربر عضو

میزان امتیاز
    118Array = 17
    قدرت امتیازدهی
    17
    pcmbrokers
    Array
    و یه سوال دیگه اینکه میشه ترید رو حالا چه بایتری چه معمولی رو به عنوان شغلی اصلی بدون اینکه منبع درآمد دیگه ای داشته باشیم در نظر گرفت؟
    من لیسانس حسابداری دارم ولی نمی دونم برم دنبال کار حسابداری یا بشینم توی خونه ترید کنم و یا هر دو رو با هم انجام بدم؟
    سردرگمم.
    کمکم کنید بتونم یه تصمیم درست بگیرم.
    ویرایش توسط boorsi : 03-01-2016 در ساعت 12:39 AM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1264Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    nadex یکی از بروکرهای امریکایی هستش که باینری اپشن کار میکنه و البته بسیار قوی عمل میکنه و سودی رو که شما به دست میاری پرداخت میکنه اما درش به روی ما کانادایی ها بسته شده چون دولت کانادا از این بروکر خواسته که با کانادایی ها کار نکنه به دنبال شکایتهای زیادی که از کانادایی ها در خصوص کارباینری اپشن با بروکر iqoption صورت گرفت این اتفاق افتاد زیرا هر سودی که مردم میکردند رو پرداخت نمیکردند که هیج بلکه اصل پولت هم میرفت و از طرفی تو iqoption این خود سیستم بود که زمانهایی رو برای بسته شدن و باز شدن پوزیشن اعلام میکرد و شما تو اون زمانی که برات معلوم شده بود باید پوزیشنت رو میذاشی باز بمونه تا زمان تعیین شده رو پر کنه و اگر حتی تحلیلت درست هم بود و مثلا روی ی ارزی یا ی سهامی تحلیل و سیگنال بای داشتی ولی زمانت رو پر نکرده بود و کندل بالامیرفت و لی برمی گشت و دوباره زیر نرخ تو میرفت حتی 1 پیپ و زمانت تمام میشد تو باید ضرر میدادی اما تو nadex میتونی قبل از زمان تعیین شده پوزیشنت رو ببندی و حتی 1 پیپ هم درست از پوزیشن رد شده باشه تو سود رو کامل می گیری و مقدار کنتراکتی رو که می بندی رو خودت تعیین میکنی . درواقع زمان حکم تیک پرافیت رو داره . مثل بازار تبادلات ارزی که نرخ حکم تیک پرافیت رو داره . و میتونی اگر تو سود بودی زودتر از تاچ تیک پرافیتت سود رو جمع کنی تو باینری اپشن هم زودتر از زمان معلوم شده میتونی اگر تو سود بودی جمع کنی . فرقش اینه که تو باینری اپشن با 100 دلارهم میتونی ترید رو شروع کنی و کنتراکت برداری و مقدارش با خودت هست که تعیین کنی جقدر برمیداری اما تو بازار تبادلات ارزی نمی تونی با 100 دلار شروع کنی بخصوص بروکرهای کانادایی مثل fxcm -
    quest trade که لورج 1/50 بالاترین لورج اونها است .
    با همه اینها باز برمی گرده به تحلیل شما ازبازار ونوع سیگنال شما، که اگر درست تحلیل نکنی در هر دو مورد ضرر کردی.
    ویرایش توسط hesam forex : 03-01-2016 در ساعت 05:24 AM

کاربر عضو

میزان امتیاز
    253Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط boorsi نمایش پست ها
    و یه سوال دیگه اینکه میشه ترید رو حالا چه بایتری چه معمولی رو به عنوان شغلی اصلی بدون اینکه منبع درآمد دیگه ای داشته باشیم در نظر گرفت؟
    من لیسانس حسابداری دارم ولی نمی دونم برم دنبال کار حسابداری یا بشینم توی خونه ترید کنم و یا هر دو رو با هم انجام بدم؟
    سردرگمم.
    کمکم کنید بتونم یه تصمیم درست بگیرم.

بورسی عزیز : فکر میکنم جواب این سوالات شما بارها در همین فروم بحث شده

اول اینکه اگر به سود برسی ( که انشالله میرسی ) در همین یکی دوسال میسر نیست . سوددهی مداوم زمان طولانیتری میخواهد .

همانطوریکه دوستان با تجربه در لابلای حرفهاشون هم میگن تریدر شدن مرحله سختی هست که هر تحلیلگر موفقی قادر به رسیدن به اون مرحله نیست .

علاوه بر همه این حرفها شما یه نگاه به این سایتهای عمومی سیگنال دهی بنداز ببین اون افرادی که دارن سیگنال میفروشن یا حساب پم مدیریت میکنن چند درصد موفق به سوددهی مداوم هستند و از بین اون مداوم ها هم چه تعداد تریدر واقعی هستند و چه تعداد خود بروکرها هستندکه دارن استیتمنت جعلی تو سایت میذارن و در مرحله بعد ببین سوددهی مداوم ماهانه چند درصد هست ؟

بروکر متقلب کم نداریم .
    ===============

عزیز از من میشنوی برو دنبال کار حسابداری . اگر خواستی یه سرگرمی سوداور داشته باشی ، بعد چندسال پشتکار و جدیت بیا یه حساب ریل کوچک باز کن .

باز حالا میل خودته بعدا نگی که هیچکی حقیقت رو نگفت
    ویرایش توسط erfan-2010 : 03-01-2016 در ساعت 09:12 AM

V66

V66 ??? ?????? ??????
    کاربر عضو

میزان امتیاز
    132Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers
    Array
    باینری یه جور قماره
    آخر و عاقبت قمار هم بدبختی

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1264Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    باینری اپشن = بازار ف ا ر ک س

تفاوتها:

1. تو باینری اپشن لورج نداری و با 100 دلار هم میتونی شروع کنی
    2. تو باینری اپشن به جای لات ، مقدار کنتراکت رو خودت تعیین میکنی که هر پیپ چند دلار سود و ضرر باشه، تو بازار تبادلات ارزی هم با میزان لاتی که برمیداری همین کار رو درواقع داری میکنی.
    3. تو باینری اپشن ی پیپ بالاتر از کنتراکتی که برداشتی موافق تحلیل تو رفته باشه کل سود رو میگیری اما تو بازار تبادلات ارزی اینطور نیست بالطبع ریسکش هم بالاتره.
    4. تایم رو خودت تعیین میکنی حداقل تایم 20 دقیقه هستش اما زودتر از پرشدن تایم مربوطه میتونی ببندی مثال تیک پرافیت تو بازار تبادلات ارزی هستش که اگر پوزیشنت تو سود باشه اما به تیک پرافیت نرسیده باشه میتونی زودتر ببندی.
    از نظر قمار بودن جفتشون مثل هم هستند
    تو متاتریدر ف ار ک س هم خیلی از متاتریدرها جعلی هستند و توسط افراد از شرکت متاتریدر خریداری شده و با ثبت ی ادرس جعلی که این بروکر مال کجاست وچه امکاناتی داره مردم رو گول میزنند و اصلا به بازاروصل نیستند و به راحتی میتونند حسابهای مردم رو مونیتور کنند و اکانت هیستوری رو دست کاری کنند و یا ریکوت الکی میدن . مثل داستان قدیمی بروکر ملینیوم تو شرکت "ن" که توسط افرادی مثل "م و ن" کنترل میشد واجازه برداشت سود رو نمیدادند و ادعا میکردند که این بروکر سرورهاش ضعیفه .چون اصلا به بازار وصل نبودند و پولی رو که برای افتتاح حساب میریختی ، از همون اولش مال خودشون میدونستند و وارد جسابهای بانکیشون میشد فقط به افراد یک عدد ریاضی درقالب بالانس نشان میدادند . برای باز کردن حساب تو بازار تبادلات ارزی بهترین راه بانک هستش که این امکانات رو بانکهای ایران نمیدن . بانکهای کانادا این امکانات رو میدن و گرچه کمیسیون رو هرمعامله 9 دلار کانادایی برمیدارن ولی ارزش داره چون خیالت راحته که با بانک طرفی.
    طرف تو جزایر هاوایی کناردریا مشروبش رو بالا میزنه و بروکر راه انداخته مثل اکسنس با لورج 1/1000 که مردم بدبخت ازهمه جا بیخبر بیان با 100 دلارهم حساب بازکنند و همون 100 تا رو هم بدن به اقا. بروکرهای کانادایی حداکثر بالانسی که میدن اونهم برای مبالغ بالا ، 1/50 و برای مبالغ پایین 1/30 هستش که روی پول کم نمیتونی چندان سود کنی لذا مردم به باینری اپشن رو اوردن که با 100 دلارهم شده بتونن وارد این بازار بشن . این هم یکی دیگه از کلک های همین افرادی هستش که بازی ف ا ر ک س رو راه انداختن دیدین دیگه بازار تبادلات ارزی نزد اکثر مردم دنیا محبوبیت خودش رو از دست داده و مثل قبل نیست باینری اپشن رو طراحی کردن .

ویرایش توسط ناظرسایت : 03-02-2016 در ساعت 07:31 PM

کاربرجدید

میزان امتیاز
    14Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سلام دوستان .. من در بازار تبادلات ارزی چند وقتی کار کردم . بعد یک مقدار تغییر مسیر دادم و به باینری آپشن اومدم . از تغییر مسیر خودم راضی هستم . هم در بازار تبادلات ارزی هم در باینری درصد ی از ریسک لازمه . ولی با توجه به سادگی کار در باینری آپشن ، من ادامه کار رو در باینری آپشن ترجیح دادم . ترید شما و سود یا حتی زیان شما در باینری آپشن خیلی شسته رفته و ساده و مشخص هست و نیاز به محاسبات پیچیده و اضافی که در بازار تبادلات ارزی با هاش روبرو هستیم نداره .. تجربه در آنالیز حرکت نمودار مهمترین شرطه ! ضمن اینکه انتخاب بروکر و پلاتفرم هم خیلی مهمه .. سعی کنید از بروکر هایی که باهاشون کار کردن دوستان دیگه استفاده کنید . بروکری که من باهاش تا به امروز کار کردم و میکنم ، این آدرسشه Bullabear.com . اگه سوالی داشتید من در خدمتم / این آدرس ایمیل منه : ..............
    ویرایش توسط ناظرسایت : 01-31-2017 در ساعت 10:16 AM دلیل: قرار دادن ایمیل شخصی

کاربرجدید

میزان امتیاز
    14Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    یک چیزی که باید اضافه کنم اینکه دوستان در بالا نوشتن که در باینری میشه با 100 دلار شروع کرد . در صورتی که اینطور نیست ... من نمیدونم با کدوم بروکر کار کردن ولی بروکری که من با هاش کارمیکنم با 250 دلار شروع میشه ..زیر 250 دلار دریافت نمیکنند

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123