سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
قیمت استراتژی - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 30
Like Tree122Likes

موضوع: قیمت استراتژی

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    6219Array = 89
    قدرت امتیازدهی
    89
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    با سلام دوباره

تصور میکنم همگی در حال گفتن یک جمله هستیم ولی با عناوین مختلف

از اینکه در این بازار جنگ با خودمان است نه با مارکت هیچ شکی درآن نیست

اگر برای خود شناسی وارد بازار شوید هزینه های زیادی خواهید پرداخت ( یادم نیست این جمله از کیست )

بحث قیمت استراتژی بود که کمی خارج شدیم

یکی نزد شما میاید و میگوید من پول اضافی دارم و نمیخوام برم توتلگرام چت کنم نمیخوام برم بیرون ول بگردم و این پولو مازاد را قصد دارم تو بازار بین المللی کار بزنم و کسب تجربه کنم و مثلا ساعت 8 تا 10 شب فقط میتونم برای این موضوع وقت بگذارم ، اصلا من معتاد بودم تو ساعت 8 تا 10 مواد میزدم حالا ترک کردم و مشکل مالی ندارم به خاطر اینکه دوباره به طرف موارد نرم این دو ساعت را کاری کنید که با این بازار آشنا شوم و وارد معامله شوم
    حالا شما میگویید بروید خودتونو بشناسید یا براش استراتژی طراحی میکنید؟ مطمئنا استراتژی با زمان و روحیات فرد براش طراحی میکنید

احتمالا کسانی که سالیان در این بازار در حال کار هستند یک تفاوت کوچکی با دیگر افراد دارند ، دید دقیق تر در زندگی روزمره

برای خرید و فروش ملک و املاک نسبت به افراد دیگر بهتر تصمیم میگیرند

بحران های شهر را بهتر حس میکنند و خطراتش را به دیگران گوشزد میکنند

حتی احتمال بروز تصادف را هم میتوان برای یک راننده تخمین زد

تصور میکنم همگی در حال گفتن یک جمله هستیم ولی با عناوین مختلف
    این جمله فوق را مجددا عرض کردم که باعث سوء تفاهم دوستان نشود

با احترام
    محمد
    shahabi.ma, AmiR.HJ and asgharm like this.

Banned

میزان امتیاز
    1039Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    یکی از بزرگترین مشکلات این بازار اینه که افرادی که خودشون ضرر میکنن و موفق نشدن دیگران رو راهنمایی میکنند
    خودمو هم میگم،من بعد از 10 سال کار تو این بازار از این بازار کنار کشیدم بدون هیچ موفقیتی و اینجا هم پست زدم و میخوام راه رو از چاه به یکی نشون بدم!
    رطب خورده منع رطب چون کند؟

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3971Array = 56
    قدرت امتیازدهی
    56
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    یکی از معضلات بزرگ این حرفه اینه که کسانی که ناموفقند توقع دارند دیگران هم مثل خودشون موفق نباشند.یعنی همه رو می خوان جمع ببندند. مثل کنکور یکی هدفش دکتر شدنه چند نفر دیگه که قبول نشدن می گن . هه هه می خوای دکتر بشی؟!! عمرا.. کار سختیه..فکر کردی به همین راحتی کنکور قبول میشی. ولش کن برو یه رشته دیگه انتخاب کن.. اگه قبول نشی این میشه اون میشه... می دونی چی میشه؟..... منظور اینکه اگر شما هم جز اون 90 درصد بازنده ایی توقع نداشته باش دیگران جز اون 10 درصد افراد موفق نباشند! شاید هدف اونها با هدف شما خیلی فرق داشته باشه.

از معضلات بزرگ دیگه این حرفه اینه اکثرا خودشون رو با دیگران مقایسه می کنند. فکر می کنند وقتی فلانی با این همه وقت گذاشتن موفق نشده من چطور بخوام موفق بشم.
    هیچ وقت ندیدم کسی که ناموفقه بیاد با شجاعت و جسارت تمام اعلام کنه چرا ناموفق بوده! چرا نمیاد اعتراف کنه بگه منی که چند سال تو این کارم چرا ضرر کردم وقتمو تلف کردم چرا نتیجه کارم اینه؟ چطور میشه منی که 10 ساله تو این کارم سه ماه حساب رو چند برابر میکنم اما با یه یا چند معامله اون سودها رو دوباره بر می گردونم به بازار؟! مگه من پلان ترید ندارم؟ مگه من استاپ لاس نداشتم؟ پس چرا باید یهو سودهای هنگفت کنم و یهو هم همه رو با ضرر تقدیم بازار کنم؟ شده برید این سوالات رو از خودتون بپرسید؟ جسارت روبرو شدن با شخصیت درونتو دارید؟ یا می خواید از درونتون فرار کنید و تقصیر رو به گردن عوامل محیطی بازار بندازید؟
    معمولا این افراد با دلیل و توجیهات فراوان سعی در فرار از واقعیت درونیشون دارند..
    ترس ، طمع ، عدم مسئولیت پذیری ، باورهای غلط ، احساسات خود بزرگ بینی و هیجانات درونی تریدر از جمله انرژی های منفی هستند که کافی یک تریدر این انرژی های منفی رو درونش تخلیه نکنه و توقع سود مستمر در بازار داشته باشه!
    این افراد حتی حاضر نیستند به حرف هیچ کس گوش بدند. حتی حاضر نیستند چند روزی وقت بذارند و دو کتاب مهم روانشناختی بازار رو مطالعه کنند ... بعد به قضاوت خود و دیگران بپردازن!
    جالبه که وقتی از شکست های خودشون مایوس شدن تلاش می کنند با انتشار انرژی منفی درونیشون دیگران رو هم از این کار منع کنند! جالب تر اینکه این حرفه رو کنار میذارن ولی تنها ادله باقی موندشون در انجمن بیداری ملت هست! چه جماعتی شدیم ما ..
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    128Array = 23
    قدرت امتیازدهی
    23
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط karen92 نمایش پست ها
    یکی از معضلات بزرگ این حرفه اینه که کسانی که ناموفقند توقع دارند دیگران هم مثل خودشون موفق نباشند.یعنی همه رو می خوان جمع ببندند. مثل کنکور یکی هدفش دکتر شدنه چند نفر دیگه که قبول نشدن می گن . هه هه می خوای دکتر بشی؟!! عمرا.. کار سختیه..فکر کردی به همین راحتی کنکور قبول میشی. ولش کن برو یه رشته دیگه انتخاب کن.. اگه قبول نشی این میشه اون میشه... می دونی چی میشه؟..... منظور اینکه اگر شما هم جز اون 90 درصد بازنده ایی توقع نداشته باش دیگران جز اون 10 درصد افراد موفق نباشند! شاید هدف اونها با هدف شما خیلی فرق داشته باشه.

از معضلات بزرگ دیگه این حرفه اینه اکثرا خودشون رو با دیگران مقایسه می کنند. فکر می کنند وقتی فلانی با این همه وقت گذاشتن موفق نشده من چطور بخوام موفق بشم.
    هیچ وقت ندیدم کسی که ناموفقه بیاد با شجاعت و جسارت تمام اعلام کنه چرا ناموفق بوده! چرا نمیاد اعتراف کنه بگه منی که چند سال تو این کارم چرا ضرر کردم وقتمو تلف کردم چرا نتیجه کارم اینه؟ چطور میشه منی که 10 ساله تو این کارم سه ماه حساب رو چند برابر میکنم اما با یه یا چند معامله اون سودها رو دوباره بر می گردونم به بازار؟! مگه من پلان ترید ندارم؟ مگه من استاپ لاس نداشتم؟ پس چرا باید یهو سودهای هنگفت کنم و یهو هم همه رو با ضرر تقدیم بازار کنم؟ شده برید این سوالات رو از خودتون بپرسید؟ جسارت روبرو شدن با شخصیت درونتو دارید؟ یا می خواید از درونتون فرار کنید و تقصیر رو به گردن عوامل محیطی بازار بندازید؟
    معمولا این افراد با دلیل و توجیهات فراوان سعی در فرار از واقعیت درونیشون دارند..
    ترس ، طمع ، عدم مسئولیت پذیری ، باورهای غلط ، احساسات خود بزرگ بینی و هیجانات درونی تریدر از جمله انرژی های منفی هستند که کافی یک تریدر این انرژی های منفی رو درونش تخلیه نکنه و توقع سود مستمر در بازار داشته باشه!
    این افراد حتی حاضر نیستند به حرف هیچ کس گوش بدند. حتی حاضر نیستند چند روزی وقت بذارند و دو کتاب مهم روانشناختی بازار رو مطالعه کنند ... بعد به قضاوت خود و دیگران بپردازن!
    جالبه که وقتی از شکست های خودشون مایوس شدن تلاش می کنند با انتشار انرژی منفی درونیشون دیگران رو هم از این کار منع کنند! جالب تر اینکه این حرفه رو کنار میذارن ولی تنها ادله باقی موندشون در انجمن بیداری ملت هست! چه جماعتی شدیم ما ..
    سلام می خواستم بدونم شما به سوددهی مستمر رسیدین ؟

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3971Array = 56
    قدرت امتیازدهی
    56
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط asgharm نمایش پست ها
    سلام می خواستم بدونم شما به سوددهی مستمر رسیدین ؟
    مراحل تریدری موفق دقیقا مثل یک پزشک متخصص و مجرب شدنه. سال های طولانی وقت ، تلاش ، درس و تجربه پشت سر یک پزشک متخصصه.
    سود دهی مستر مرحله ای هست که دیگه شما هیچ تخلفی حتی کوچک از پلان تریدرتون نمی کنید یعنی دیگه جز پوست وخونتون شده و پیوسته در حال سود کردنید.یعنی کاملا به اون اهداف مورد نظرتون رسیدید.
    کسی که در گام اول بتونه پول اولیه خودش رو حفظ کنه یک موفقیت اولیه هست. گام دوم بتونه علاوه بر حفظ اصل سرمایه سود کسب کنه. گام سوم و آخر سود دهی مستمر هست.
    اما در مورد پاسخ سوال شما در مورد بنده : تقریبا بله.. ولی هنوز با اهداف بلند مدتم برای کسب سود دهی مستمر کمی فاصله دارم.
    asgharm, devoshca, AmiR.HJ and 2 others like this.
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5772Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    کارن جان
    فایده ندارد ... !
    Mehrdad, devoshca and cold_fear like this.
    دید من به چارت

مساله از جایی شروع میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3971Array = 56
    قدرت امتیازدهی
    56
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR.PCM نمایش پست ها
    کارن جان
    فایده ندارد ... !
    بله... متاسفانه همینطوره ...

mohammad0012
    مهمان
    دستتون درد نکنه این مطالب خوب میگذارین ممنون

کاربر فعال

میزان امتیاز
    446Array = 24
    قدرت امتیازدهی
    24
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Technical Trader نمایش پست ها
    مراحل تریدری موفق دقیقا مثل یک پزشک متخصص و مجرب شدنه. سال های طولانی وقت ، تلاش ، درس و تجربه پشت سر یک پزشک متخصصه.
    سود دهی مستر مرحله ای هست که دیگه شما هیچ تخلفی حتی کوچک از پلان تریدرتون نمی کنید یعنی دیگه جز پوست وخونتون شده و پیوسته در حال سود کردنید.یعنی کاملا به اون اهداف مورد نظرتون رسیدید.
    کسی که در گام اول بتونه پول اولیه خودش رو حفظ کنه یک موفقیت اولیه هست. گام دوم بتونه علاوه بر حفظ اصل سرمایه سود کسب کنه. گام سوم و آخر سود دهی مستمر هست.
    اما در مورد پاسخ سوال شما در مورد بنده : تقریبا بله.. ولی هنوز با اهداف بلند مدتم برای کسب سود دهی مستمر کمی فاصله دارم.
    بسیار خوب و سنجیده و کامل عرض کردید.
    باز هم با این مطالب خوبتان راهنمایی کنید.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    177Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array

همه چيز بستگي به خودمان دارد ولي از نظر من سيستم هيچ كس رو نخريد بازار را درك كنيد و بعد از اون بدونيد همه بازار مال شما نيست بعد ازو ن ريسك به ريوارد نقاط ورودتون رو ببريد بالا يعني جاهايي وارد بازار بشين كه درصد برنده شدن و همچنين ميزان سودتون از ضرر احتمالي بيشتر باشه و از همه مهمتر يك مديريت برنامه و سرمايه يك اغاز و يك پايان براي هردوره از معاملات
    ویرایش توسط اوپانیشاد : 06-08-2016 در ساعت 04:57 AM

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123