سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تخلف و مشکلات آلپاری Alpari
صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 27
Like Tree17Likes

موضوع: تخلف و مشکلات آلپاری Alpari

کاربر عضو

میزان امتیاز
    126Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array

تخلف و مشکلات آلپاری Alpari

چرا آلپاری استاپ لاس ها را جابجا میکند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    mr.amir.af این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    126Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    گاهی وقتها اس ال ها در آلپاری جابجا میشه و منجر به ضرر تریدر میشه
    بارها برای من پیش اومده
    آخه چرا اینقدر نامردی میکنن
    چه بروکری خوبه که حسابم از آلپاری برداشت بزنم و توی یه بروکر خوب حساب باز کنم؟

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers
    Array
    خوب اگه بروکر به بازار واقعی وصل باشه این مشکلات پیش نمیاد
    سعی کنین در انتخاب بروکر بیشتر دقت کنین

کاربر عضو

میزان امتیاز
    111Array = 9
    قدرت امتیازدهی
    9
    pcmbrokers
    Array
    مثلا pcm چون به بازار اصلی با استفاده از stp وصل هستش ، سود خودش با سود مشتری یکی هست و نیاز نداره که باعث ضرر مشتری بشه
    هم بروکر سود میکنه هم ما

کاربر عضو

میزان امتیاز
    84Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers
    Array
    منم چند بار پوزیشن پندینگ اوردر داشتم
    با 20....30 پیپ فاصله از نقطه ورود باز شده بود
    باعث ضرر شد

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9626Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    آلپاری ماشالله با یک پاکت آبمیوه شما قادر به بازگشایی خساب هستید . این مدرک کافیه ! البته جسارت نشه در این کارگزاری حساب دارم اما واقعا در افتتاح حساب بسیار انعطاف بالای دارند . خوب این باعث میشه امنیت سرمایه در خطر باشد . در ضمن ، تا پشتیبان شرکت آلپاری در فروم نیستند که پاسخگو باشند این درست نیست یک طرفه وارد گود شویم . پس لطفا" رعایت کنید ، آسیاب به نوبت.موفق باشید
    MRKFX و asgharm پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1892Array = 32
    قدرت امتیازدهی
    32
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariafx نمایش پست ها
    منم چند بار پوزیشن پندینگ اوردر داشتم
    با 20....30 پیپ فاصله از نقطه ورود باز شده بود
    باعث ضرر شد
    دوست عزیز نمونه تصویر همچین وضعیتی داری؟!

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1240Array = 30
    قدرت امتیازدهی
    30
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    محسن جان عزیز میشه یه عکس از تخلف بروکر ارسال کنید.
    گفتم که عطش می کُشدم در تب صحرا. گفتی که مجوی آب و عطش باش سراپا!! گفتم که نشانم بده گر چشمه ای آنجاست. گفتی چو شدی تشنه ترین،قلب تو دریاست!

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3971Array = 56
    قدرت امتیازدهی
    56
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    این مشکل در واقع در بیشتر بروکر ها اتفاق می افته. مخصوصا زمانی که خبرهای مهمی منتشر میشه و نوسانات در بازار شدیده ،ممکنه اردر ها یا استاپ ها با چند پیپ بالا پایین باز و بسته بشن. بهتره در مواقعی که خبر منتشر میشه استاپ ها رو حداقل 10 تا 20 پیپ واید تر در نظر بگیرد . ضمن اینکه خیلی بهتره اصلا در چنین شرایطی پندینگ اردر نداشته باشید.
    در مورد آلپاری بنده تقریبا دو سال پیش با این بروکر کار کردم اما مشکلاتی پیش اومد که از ادامه کار با این بروکر منصرف شدم .
    اما برای کسانی که واقعا در انتخاب بروکر بنا به دلایلی حساس هستند پیشنهاد می کنم با بروکرهای سوئیسی نظیر بروکر دوکاسکپی کار کنند. این بروکر یا در واقع بانک سوئیسی یکی از معتبرترین بروکر های دنیا ست. با ایرانی ها مشکلی ندارند ولی برای تایید حساب باید محل سکونت خارج از ایران باشه و اینکه واریز یا برداشت از حساب فقط از طریق بانک یا مستر کارت امکان پذیره. ضمنا پشتیبان فارسی نداره..
    sev, AmiR.HJ, ashkan09 and 2 others like this.
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9626Array = 128
    قدرت امتیازدهی
    128
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Technical Trader نمایش پست ها
    این مشکل در واقع در بیشتر بروکر ها اتفاق می افته. مخصوصا زمانی که خبرهای مهمی منتشر میشه و نوسانات در بازار شدیده ،ممکنه اردر ها یا استاپ ها با چند پیپ بالا پایین باز و بسته بشن. بهتره در مواقعی که خبر منتشر میشه استاپ ها رو حداقل 10 تا 20 پیپ واید تر در نظر بگیرد . ضمن اینکه خیلی بهتره اصلا در چنین شرایطی پندینگ اردر نداشته باشید.
    در مورد آلپاری بنده تقریبا دو سال پیش با این بروکر کار کردم اما مشکلاتی پیش اومد که از ادامه کار با این بروکر منصرف شدم .
    اما برای کسانی که واقعا در انتخاب بروکر بنا به دلایلی حساس هستند پیشنهاد می کنم با بروکرهای سوئیسی نظیر بروکر دوکاسکپی کار کنند. این بروکر یا در واقع بانک سوئیسی یکی از معتبرترین بروکر های دنیا ست. با ایرانی ها مشکلی ندارند ولی برای تایید حساب باید محل سکونت خارج از ایران باشه و اینکه واریز یا برداشت از حساب فقط از طریق بانک یا مستر کارت امکان پذیره. ضمنا پشتیبان فارسی نداره..
    برادر مرسی

دوکاسپی که اینجور بیان نمودید واقعاً ریسک بالایی داره ! چرا؟

1- شاید اصلاً شرایط طوری باشه هیچ وقت به خارج سفر نکنیم و نتوانیم پس داشتن آدرس محل سکونت آنجا بی معنی است

2- در شرایط تحریم حساب ها بلوکه میشه و چه ضمانت و امنیتی وجود داره که دوباره تقی به توقی نخوره و ما بیچاره نشیم؟

3- پشتیبان فارسی نداره و همه ما مثل شما قربونت زبان انگلیسی مسلط نیستیم که بتوانیم مشکلات احتمالی را رفع رجوع کنیم

4- مستر کارت هم که دیگه بهتر میدونی ماها نداریم و مبالغ سنگین نمیشه ریسک کرد.

چرا اینهمه هزینه برای خود بتراشیم وقتی اینهمه شرکت خدمات دهنده موجود هست و میتوان بین آنها یکی را برگزید .ممنونم عزیز
    devoshca و mr.amir.af پسندیده اند.

صفحه 1 از 3 123 آخرینآخرین