سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تخلف و مشکلات آلپاری Alpari - صفحه 3
صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از 21 به 27 از 27
Like Tree17Likes

موضوع: تخلف و مشکلات آلپاری Alpari

کاربر فعال

میزان امتیاز
    489Array = 22
    قدرت امتیازدهی
    22
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود.ج نمایش پست ها
    من امروز در مورد این موضوع پاسخی از پشتیبانی رسمیشون تو گروههای تلگرام دیدم که چون بیشتر شبیه پیچوندن بود و واضح نبود گفتم خودمم یه بار از چت آنلاینشون بپرسم ولی وقتی خواستم وارد سایتشون بشم فایرفاکس این پیام را برای من داد که یک پیام امنیتی هست و زمانی فایر فاکس این ارور را میده که تشخیص بده سایت مورد نظر کد هایی داره که به داده های شخص و حریم خصوصی مرورگر نفوظ میکنن.
    اول شک کردم که سایت را درست باز کردم ولی بار دوم که وارد شدم و دوباره هشدار امنیتی داد از اون اسکرین شات گرفتم. کاش برای چنین دزدی اطلاعاتی جواب واضحی داشته باشن.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    یه سر حتما به خودتون بزنین.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    81Array = 15
    قدرت امتیازدهی
    15
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Technical Trader نمایش پست ها
    1- در مورد آدرس محل سکونت میشه آدرس خارج از کشور یکی از اقوام رو داد . یک آدرس و کد پستی که واقعی باشه.
    2-این بروکر با ایرانی ها مشکلی ندارن و حتی زیان فارسی سایت هم موجود هست که مال دوران تحریم هست نه پسا تحریم. به سایت بروکر مراجعه شود.
    3-پشتیبان فارسی نداره ولی برای کسی که می خواد با مبالغ بالاتر با یک بروکر یا بانک معتبر کار کنه بهتره حداقل چند کلمه انگلیسی بلد باشه. هر چند به فرض هم بلد نباشید بالاخره یکی اطرافتمون هست که چهار خط انگلیسی برامون بنویسه. هر چند که میدونم شما خودتون استادید.
    4- در مورد مستر کارت حق با شماست. مشکلات مستر کارت همچنان پا برجاست . هر چند که در این مدت تحریم هم عده ای به راحتی مبالغ بالایی با مستر کارت ترانسفور دارند. اما به نظر خودم برای کسانی که در ایران کار می کنند همچنان پر ریسکه. امیدوارم با برداشتن تحریمات این مشکل هم حل بشه یا به راحتی بشه از بانک های ایرانی ترانسفر کرد.
    بطور کلی بروکر های سوئیسی معتبر فقط برای مبالغ بالای 100 هزار دلار پیشنهاد میشه. مخصوصا اینکه اگر توانایی اقامت گرفتن اونور آب رو دارید که خیلی بهتره.
    امیدوارم روزی برسه که دیگه مجبور نباشیم حتی برای مبالغ پایین با بروکر های روسی و قبرسی کار کنیم.
    به هیچ وجه نمیشه چنین ریسکی رو انجام داد . شما بفرض ادرس یکی از اقوام رو که در خارج از کشور اقامت دارند رو میدید ولی خودتون از ایران ترید میکنید و هرزمان امکان داره اونا تشخیص بدند که ترید از ایران انجام میشه و اونوقت کلی مشکل برا حسابتون پیش میاد . بخصوص اگر قرار باشه با مبالغ بالا کار کنید . همینطور هم مشکلات مربوط به مسترکارت که کماکان ادامه داره و انجام ترانسفر پول با اون کماکان ریسک بالایی برای ما ایرانیها داره . بطور کلی در شرایط فعلی نمیشه با این بروکر کار کرد .

مشکل اصلی ادامه شرایط تحریمهاست و اینکه ما در این مملکت گل و بلبل زندگی میکنیم ! تا زمانیکه این شرایط ادامه داره اینجور کارها غیر از اینکه ریسک کار رو از انچه که هست بیشتر کنه فایده ای نداره .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    124Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers
    Array
    شنیدم حدود 60 درصد مشتریهای الپاری پولشون رو بیرون کشیدن. اگر این موضوع حقیقت داشته باشه ما هم زودتر این کار رو انجام بدیم

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1881Array = 31
    قدرت امتیازدهی
    31
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط mohsenfx نمایش پست ها
    شنیدم حدود 60 درصد مشتریهای الپاری پولشون رو بیرون کشیدن. اگر این موضوع حقیقت داشته باشه ما هم زودتر این کار رو انجام بدیم
    منبع؟!

کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سوال اینجاست که چگونه این شرکت روسی در زمان گرفتن پزیشن ها از سوی مشتری صطح خروج را متوجه نگردیده و زمانیکه پزیشن ها به سود نشستن شرکت به یکباره با توجیه خود نسبت به صطح خروج اقدام به بستن پزیشن ها نموده است.
    پاسخ آلپاری به من

مشتری گرامی

با سلام؛

نتیجه بررسی دقیق دستورهای شما به شرح زیر است:
    بر اساس قوانین تجارت دستورهای شما به شماره.های و به طور خودکار بسته شده.اند. بر اساس این بند در صورتیکه نسبت سرمایه شناور (Equity) سپرده های احتمالی به صطح خروج (Stop Out)برسد، شرکت مجاز است بدون اطلاع قبلی و رضایت مشتری اقدام به بستن پوزیشن نماید.

بر اساس موارد فوق، ادعای شما مورد پذیرش این شرکت نمی.باشد.
    برای اطلاعات بیشتر می.توانید به طرق زیر با واحد پشتیبانی این شرکت تماس
    حاصل فرمایید:

با تقدیم احترام

واحد شکایات
    سوال اینجاست که چگونه این شرکت روسی در زمان گرفتن پزیشن ها از سوی مشتری صطح خروج را متوجه نگردیده و زمانیکه پزیشن ها به سود نشستن شرکت به یکباره با توجیه خود نسبت به صطح خروج اقدام به بستن پزیشن ها نموده است.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    سوال اینجاست که چگونه این شرکت روسی در زمان گرفتن پزیشن ها از سوی مشتری صطح خروج را متوجه نگردیده و زمانیکه پزیشن ها به سود نشستن شرکت به یکباره با توجیه خود نسبت به صطح خروج اقدام به بستن پزیشن ها نموده است.مشتری گرامی

با سلام؛

نتیجه بررسی دقیق دستورهای شما به شرح زیر است:
    بر اساس قوانین تجارت دستورهای شما به شماره.های و به طور خودکار بسته شده.اند. بر اساس این بند در صورتیکه نسبت سرمایه شناور (Equity) سپرده های احتمالی به صطح خروج (Stop Out)برسد، شرکت مجاز است بدون اطلاع قبلی و رضایت مشتری اقدام به بستن پوزیشن نماید.

بر اساس موارد فوق، ادعای شما مورد پذیرش این شرکت نمی.باشد.
    برای اطلاعات بیشتر می.توانید به طرق زیر با واحد پشتیبانی این شرکت تماس
    حاصل فرمایید:

با تقدیم احترام

واحد شکایات

کاربرجدید

میزان امتیاز
    11Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط مسعود.ج نمایش پست ها
    من امروز در مورد این موضوع پاسخی از پشتیبانی رسمیشون تو گروههای تلگرام دیدم که چون بیشتر شبیه پیچوندن بود و واضح نبود گفتم خودمم یه بار از چت آنلاینشون بپرسم ولی وقتی خواستم وارد سایتشون بشم فایرفاکس این پیام را برای من داد که یک پیام امنیتی هست و زمانی فایر فاکس این ارور را میده که تشخیص بده سایت مورد نظر کد هایی داره که به داده های شخص و حریم خصوصی مرورگر نفوظ میکنن.
    اول شک کردم که سایت را درست باز کردم ولی بار دوم که وارد شدم و دوباره هشدار امنیتی داد از اون اسکرین شات گرفتم. کاش برای چنین دزدی اطلاعاتی جواب واضحی داشته باشن.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    سلام دوست عزیز
    وقتی خواستی سایتی رو لود کنی و با پیامی مشابه این مواجه شدی مبنی بر این است که سایت مذکور از پروتکل امنیتی https استفاده می کنه که شما باید روی دکمه Advanced کلیک کنی تا بتونی کار رو ادامه بدی.
    با تقدیم احترام
    صداقت

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123