سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تخلف و مشکلات فیبوگروپ FiboGroup
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 20
Like Tree17Likes

موضوع: تخلف و مشکلات فیبوگروپ FiboGroup

کاربر عضو

میزان امتیاز
    394Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array

تخلف و مشکلات فیبوگروپ FiboGroup

با درود

بنده کمتر مورد خلافی در بروکر فیبو دیده بودم اما امروز سر NFP یه جابجایی 38 پیپی اردر مشاهده شد. البته قطعی سرور سر این خبر کاملا طبیعی هست.
    شاید بتونیم از این نظر هم به قضیه نگاه کنیم که معمولا سرور هیچ بروکر متاتریدری قابلیت تحمل این خبر را ندارد اما به هر حال واقعیتی بود که اتفاق افتاد. نمیدونم باید این مساله رو به حساب ضعف فیبو گذاشت یا رفتار طبیعی بین بازار و متاتریدر تلقی کرد؟!
    از دوستانی که در بروکر pcm حساب ریل متا دارن و موقع خبر پوزیشن داشتن مورد خاصی اتفاق نیفتاد؟؟

با سپاس
    AmiR.HJ این را میپسندد.

من چکار دارم قیمت کجا میره! هر جا رفت دنبالش میرم و هر جا ایستاد خارج میشم.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9632Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

تخلف

با سلام خدمت عزیزان

در این تاپیک تخلفات و مشکلات کارگزاری فیبوگروپ ، دوستان قادر هستند درج کنند .

اولین مشکلی که شخص بنده در این شرکت مشاهده کردم این میباشد که شما قادر به ریختن پول بدون هیچ وریفای اطلاعات هستید ، منتهی برای برداشت شما بایست تا سایز کمر هم وریفایی کنید و بهانه این را دارند که رگولاتوری این قوانین را گذاشتند و قوانین شرکت نمیباشد . خوب اگر اینجور هست ، موقع ریختن پول هم رگولاتوری مانع گردد . اینکه پول یک نفر بلوکه شود به نظرم کار بسیار شک بر انگیزی است که قابل توجیه با قوانین رگولاتوری نیست
    ویرایش توسط FundTrader : 02-08-2016 در ساعت 01:07 AM

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3972Array = 56
    قدرت امتیازدهی
    56
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    بنده به جهت اینکه با چند بروکر کار می کنم یکی از بروکرهام فیبو گروپ هست. تقریبا 6 ماه پیش در این بروکر حساب باز کردم اما بدون ورفای کردن حساب نمی تونستم واریز کنم.. در مورد ورفای کردن حساب خیلی خیلی سخت گیر هستند. بیش از یک ماه طول کشید تا حسابم رو ورفای کردن. با اینکه 90 % مراحل ورفای تکمیل شده بود اما در مورد محل سکونت گیر اساسی داده بودن. تقریبا 4 مدرک برای تایید محل سکونت ارسال کردم تا بنده رو تایید کردن.
    در فیبو بدون ورفای حساب واریز و برداشت و حتی باز کردن حساب ریل امکان پذیر نیست.
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    394Array = 26
    قدرت امتیازدهی
    26
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    این موضوع در رابطه با nfp پنج فوریه نه بلکه nfp قبلی هست که تاریخش دقیق یادم نیست و این مدت احتمالا تو بایگانی فروم خاک میخورد.

من چکار دارم قیمت کجا میره! هر جا رفت دنبالش میرم و هر جا ایستاد خارج میشم.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9632Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Technical Trader نمایش پست ها
    سلام
    بنده به جهت اینکه با چند بروکر کار می کنم یکی از بروکرهام فیبو گروپ هست. تقریبا 6 ماه پیش در این بروکر حساب باز کردم اما بدون ورفای کردن حساب نمی تونستم واریز کنم.. در مورد ورفای کردن حساب خیلی خیلی سخت گیر هستند. بیش از یک ماه طول کشید تا حسابم رو ورفای کردن. با اینکه 90 % مراحل ورفای تکمیل شده بود اما در مورد محل سکونت گیر اساسی داده بودن. تقریبا 4 مدرک برای تایید محل سکونت ارسال کردم تا بنده رو تایید کردن.
    در ابتدا حساب افتتاح نمودیم سپس دست به وریفای زدیم و در ۷۰ درصدی وریفای بود که ۳۰۰ دلار واریز کردم و دیدم امکان برداشت وجود نداره ! شاید اکنون بعد از مناقشه که با آنها داشتم قوانین واریز را مثل برداشت کردند تا کارشان نمیز تر نشان داده شود. در کل دید خوبی ندارم و قدیما بسیار بسیار مشکلات از این کارگزار گزارش میشد و الان حساب های بازارسازی و مارکت میکری هم جدا نمودند از دیگر حساب ها که بگن فرق داره اما حقیقت محض هست هیچ فرقی ندارند و صرفا برای قانع کردن هست.
    javad111 این را میپسندد.

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5773Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    تایید میکنم صحبت کارن عزیز

---
    2 پیشنهاد دارم

اول نام تاپیک ها جالب نیست به نظرم ، مگر اینکه تاپیکی به نام محاسن هر بروکر هم ایجاد شود تا فقط به بدی های بروکر ها پرداخته نشه ...

و دیگر تاپیک هایی مثل همین نام هایی که برای بروکر های این بخش زده میشه برای پی سی ام هم زده بشه ... ( البته به شرط اینکه طرفداری ها در مورد همه بروکر ها کنار گذاشته بشه و فقط تبادل نظری باشد که در نهایت منجر به تصمیم بهتر کاربران فروم شود )

(امیدوارم در این بخش مدلی فعالیت بشه که بدور از طرفداری و ..... خاصی تصمیم گیری را بعهده خواننده بگذاریم در غیر اینصورت بی شک بخشی بیهوده خواهیم داشت که مورد پسند ادمین هم نخواهد بود )

سپاس از خلیل عزیز بابت راه اندازی این بخش
    دید من به چارت

مساله از جایی شروع میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5773Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام
    در حدود 6 ماه پیش موقیعت مشابه کارن عزیز رو تایید میکنم
    دید من به چارت

مساله از جایی شروع میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    84Array = 7
    قدرت امتیازدهی
    7
    pcmbrokers
    Array
    متاسفانه در فیبوگروپ همه ی حسابها به بازار اصلی وصل نیستن
    بستگی به انتخاب نوع اکانت که مثلا ecn باشه یا ndd باشه یا ... بعضیهاشون به بانک وصل هستن و بعضی از حسابها نه
    پس نمیتونه خیلی قابل اعتماد باشه
    javad111 این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    111Array = 10
    قدرت امتیازدهی
    10
    pcmbrokers
    Array
    قطعا ترید کردن روی حسابی که به بانک متصل نباشه اشتباه بزرگیه
    همیشه باید بروکری انتخاب کرد که به بانک وصل باشه
    javad111 این را میپسندد.

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9632Array = 129
    قدرت امتیازدهی
    129
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط amir.hj نمایش پست ها
    تایید میکنم صحبت کارن عزیز

---
    2 پیشنهاد دارم

اول نام تاپیک ها جالب نیست به نظرم ، مگر اینکه تاپیکی به نام محاسن هر بروکر هم ایجاد شود تا فقط به بدی های بروکر ها پرداخته نشه ...

و دیگر تاپیک هایی مثل همین نام هایی که برای بروکر های این بخش زده میشه برای پی سی ام هم زده بشه ... ( البته به شرط اینکه طرفداری ها در مورد همه بروکر ها کنار گذاشته بشه و فقط تبادل نظری باشد که در نهایت منجر به تصمیم بهتر کاربران فروم شود )

(امیدوارم در این بخش مدلی فعالیت بشه که بدور از طرفداری و ..... خاصی تصمیم گیری را بعهده خواننده بگذاریم در غیر اینصورت بی شک بخشی بیهوده خواهیم داشت که مورد پسند ادمین هم نخواهد بود )

سپاس از خلیل عزیز بابت راه اندازی این بخش
    سلام و درود

محاسن که خود همه میگن ما خوب هستیم و کسی نمیگه ماست من ترش هست و همه تلاش بر این موضوع دارند پس نیازی نیست که در این زمینه بحثی بشه ، مهم معایب ، مشکلات و تخلافات هست که دوستان متضرر نشوند .

در مورد کارگزاری pcm بایست عرض کنم که به دلیل دارا بودن کابین تریدری و بررسی مشکلات احتمالی و پاسخگویی تیم پشتیبان و اینکه این فروم را اسپانسری می نمایند ، همه به دنبال سطح ارتفای کیفیت این شرکت میبایست بود و هر آنچه وجود دارد از کانال خود این روال طی کند ، متاسفانه شرکت های دیگر چنین کانالی دارا نیست و موضوعات مطرحی برای تخریب شرکتی ایجاد نگردیده است بلکه برعکس برای دیده شدن و بالا رفتن سطح کیفی است.

اکثر افراد فکر میکنند من مثل سابق در کارگزاری pcm هستم ، اما خدای بالا سرم شاهد هست دیگه اونجا نیستم و در یک کارگزار دیگر مشغول فعالیت بودم که آن هم کنار گذاشتم و میخواهم به ترید و فروم برسم و بس ! Pcm یک کارگزار ایرانی است و همینکه کله تخت جمشید در آرم اون شرکت هست باعث افتخاره که در صدر شرکت های خدمات دهنده ارزی و بورسی ببینم و برای این امر تلاش میکنم . اگر مشکلی دارا هست به پشتیبان ارایه میشه ، دقت کنید در اینستاگرام شخصی ام همون کله تخت جمشید را عکس پروفایل قرار دادم و افتخار میکنم نام ایران و ایرانیان را بالا نگه داشتم که روزانه بالای بیست سی نفر در سطح دنیا مرا فاللو میکنند و نام ایران را می شنوند.
    tavakoligh, AmiR.HJ and mbctrader like this.

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین