سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تخلف و مشکلات فیبوگروپ FiboGroup - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 20
Like Tree17Likes

موضوع: تخلف و مشکلات فیبوگروپ FiboGroup

کاربر عضو

میزان امتیاز
    204Array = 16
    قدرت امتیازدهی
    16
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Ariafx نمایش پست ها
    متاسفانه در فیبوگروپ همه ی حسابها به بازار اصلی وصل نیستن
    بستگی به انتخاب نوع اکانت که مثلا ecn باشه یا ndd باشه یا ... بعضیهاشون به بانک وصل هستن و بعضی از حسابها نه
    پس نمیتونه خیلی قابل اعتماد باشه

فیبو خیلی اشکار نوع حسابها رو میگه .

هیچ پنهان کاری در مورد نوع و مشخصات اکانتها نداره .

بروکری قابل اعتماد نیست که پنهان کاری کنه و ادعایی بغیر از عملکردش داشته باشه

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9593Array = 127
    قدرت امتیازدهی
    127
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط erfan-2010 نمایش پست ها
    فیبو خیلی اشکار نوع حسابها رو میگه .

هیچ پنهان کاری در مورد نوع و مشخصات اکانتها نداره .

بروکری قابل اعتماد نیست که پنهان کاری کنه و ادعایی بغیر از عملکردش داشته باشه
    نه برادر ، متاتریدی که بریج نخوره اصلاً به جای متصل نمیشه که بخواد فرقی داشته باشه ! صرفاً برای قانع کردن هست . حالا از این بگذریم در گذشته ها ، اوایل دوره تریدریم در این بروکر حساب داشتم و معاملاتی در ترمینالم باز میشد که اصلاً در مارکت واچ ام نبود ! حالا ها دیگه فک نکنم اینجور کنند بایست کشف بشه راه و روش هاشون که به این دلیل حساب باز کردم و تست خواهم کرد و زیر نظر میگیرم ببینم اصول جدیده با پیشرفت علم چه کارا میکنند . در موسسه ایران بورس که درس میخوندم باز خیلی تریدرها می نالیدن و نامه و... پر میکردن که اعتراض اشون به شرکت برسونند به دلیل شادوهای باحال که بعد غیب میشد . بایست هر حساب بزارم زیر کلیپ و فیلمبرداری کنم مو به مو بررسی بشه برادر اینجوریا که نیست کسی بخواد زیر دستم در بره !
    javad111 این را میپسندد.

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5771Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
    سلام و درود

محاسن که خود همه میگن ما خوب هستیم و کسی نمیگه ماست من ترش هست و همه تلاش بر این موضوع دارند پس نیازی نیست که در این زمینه بحثی بشه ، مهم معایب ، مشکلات و تخلافات هست که دوستان متضرر نشوند .

در مورد کارگزاری pcm بایست عرض کنم که به دلیل دارا بودن کابین تریدری و بررسی مشکلات احتمالی و پاسخگویی تیم پشتیبان و اینکه این فروم را اسپانسری می نمایند ، همه به دنبال سطح ارتفای کیفیت این شرکت میبایست بود و هر آنچه وجود دارد از کانال خود این روال طی کند ، متاسفانه شرکت های دیگر چنین کانالی دارا نیست و موضوعات مطرحی برای تخریب شرکتی ایجاد نگردیده است بلکه برعکس برای دیده شدن و بالا رفتن سطح کیفی است.
    ممنون خلیل جان

پیشنهاد :

به نظرم باید در کنار انتقاد اگر بروکری فعالیت خوبی کرده و مشتری راضی هست قرار داده بشه ، اینکه فقط به دنبال انتقاد از بروکر ها باشیم در حالی که از بروکری که اسپانسر این فروم هست هیچ حرفی زده نشه شاید جالب نباشه ...

هدف این بخش کمک به انتخاب صحیح هست و در انتخاب صحیح موارد بد و خوب در کنار هم مورد بررسی قرار میگیرد تا نتیجه مطلوب حاصل شود
    محمد نوروززاده این را میپسندد.
    دید من به چارت

مساله از جایی شروع میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

کاربرجدید

میزان امتیاز
    5Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    اتفاقا من با تاپیک تخلفات کاملا موافقم. سالها بود که توی این فروم فقط از پی سی ام نوشته میشد. حالا یا انتقاد یا تعریف و حرف زیاد گفته شده و میشه. اینطوری نیست که حرفی زده نمیشه. همش تو این تاپیک هست:
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    باید بیشتر از تخلفات این بروکرها هم گفته بشه تا تفاوت سطح کارشون برای خوانندگان احساس بشه.
    ویرایش توسط احمدی : 02-09-2016 در ساعت 07:41 PM

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9593Array = 127
    قدرت امتیازدهی
    127
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR.HJ نمایش پست ها
    ممنون خلیل جان

پیشنهاد :

به نظرم باید در کنار انتقاد اگر بروکری فعالیت خوبی کرده و مشتری راضی هست قرار داده بشه ، اینکه فقط به دنبال انتقاد از بروکر ها باشیم در حالی که از بروکری که اسپانسر این فروم هست هیچ حرفی زده نشه شاید جالب نباشه ...

هدف این بخش کمک به انتخاب صحیح هست و در انتخاب صحیح موارد بد و خوب در کنار هم مورد بررسی قرار میگیرد تا نتیجه مطلوب حاصل شود
    بله پیشنهاد خوبی است و صبور باشید تا قسمت های دیگر هم راه اندازی شود ، هنوز جا داره برادر من

ممنون
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    307Array = 10
    قدرت امتیازدهی
    10
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط FundTrader نمایش پست ها
    با سلام خدمت عزیزان

در این تاپیک تخلفات و مشکلات کارگزاری فیبوگروپ ، دوستان قادر هستند درج کنند .

اولین مشکلی که شخص بنده در این شرکت مشاهده کردم این میباشد که شما قادر به ریختن پول بدون هیچ وریفای اطلاعات هستید ، منتهی برای برداشت شما بایست تا سایز کمر هم وریفایی کنید و بهانه این را دارند که رگولاتوری این قوانین را گذاشتند و قوانین شرکت نمیباشد . خوب اگر اینجور هست ، موقع ریختن پول هم رگولاتوری مانع گردد . اینکه پول یک نفر بلوکه شود به نظرم کار بسیار شک بر انگیزی است که قابل توجیه با قوانین رگولاتوری نیست
    سلام
    وقتی که صد جا دم از این میزنید که کنترل روانی و مدیریت سرمایه و...باعث موفقیت و شکست تریدر میشه بعد علت اینکه تصمیم دارید شکست های خودتون را گردن بروکر بندازید چیه!!!؟؟؟
    انشالله که به زودی تاپیک تریدریت را راه بندازی و نشون بدی من اشتباه میکنم(اگه مثل دفعات قبل نشه)
    بروکر فیبو بروکر بزرگی است و قابلیت های بسیاری دارد که البته با چنتا پست و تاپیک نمیشود ان را خراب کرد ولی خوب چهره شما را بیشتر نمایان خواهد کرد
    چه کاربران برجسته ای که با رفتار شما بن نشدند و یا فروم را ترک نکردند....
    این تاپیک هم شاید برای خوش مشربی شما به بروکر باشد ولی بسیاری را از این فروم و بروکر طرد خواهد نمود...
    هیچ جای دنیا در این عصر ارتباطات و رقابت سالم گروهی به تخریب طرف مقابل نمیپردازد برای رشد خودش اگه بروکر شما مشکل ندارد که نیازی به این بحث ها نیست و کافی است قدرت رقابت خود را بالا ببرد برای بقا در بازار و اگر هم که توان این کار را ندارد به نظرم راه انداختن این تاپیک ها در نهایت بی عقلی است و نشان از خالی بودن دست شماست...
    بهتر است به جای این تاپیک های بی مایه با وجود ادعای چندین ساله خود عقل خود را روی هم گذاشته و تاپیکی راه بندازید ترید لایو ارائه دهید برای ثبت توان خویش و جرات دادن به مبتدی ها و راهنمایی به انسانهایی که زندگی خود را در این راه قرار داده اند...
    دیدن این تاپیک در این فروم علاقه به فعالیت را به صفر میرساند و قبل از به تکاپو افتادن و بن کردن خود این فروم را با احترام به دوستان ترک خواهم نمود ولی دیری نخواهد پایید که این فروم هم به سرنوشت شوروی دچار شود و این موضوع را د.ب و د.م و(کاربران برجسته خودتان)....بار ها تذکردادند...

اگر عالمی هیبت خود مبر
    وگر جاهلی پردهٔ خود مدر

ضمیر دل خویش منمای زود
    که هرگه که خواهی توانی نمود

ولیکن چو پیدا شود راز مرد
    به کوشش نشاید نهان باز کرد

قلم سر سلطان چه نیکو نهفت
    که تا کارد بر سر نبودش نگفت

بهایم خموشند و گویا بشر
    زبان بسته بهتر که گویا به شر

چو مردم سخن گفت باید بهوش
    وگرنه شدن چون بهایم خموش

به نطق است و عقل آدمی.زاده فاش
    چو طوطی سخنگوی نادان مباش

مدیر بخش بنیادی

میزان امتیاز
    9593Array = 127
    قدرت امتیازدهی
    127
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط hero نمایش پست ها
    سلام
    وقتی که صد جا دم از این میزنید که کنترل روانی و مدیریت سرمایه و...باعث موفقیت و شکست تریدر میشه بعد علت اینکه تصمیم دارید شکست های خودتون را گردن بروکر بندازید چیه!!!؟؟؟
    انشالله که به زودی تاپیک تریدریت را راه بندازی و نشون بدی من اشتباه میکنم(اگه مثل دفعات قبل نشه)
    بروکر فیبو بروکر بزرگی است و قابلیت های بسیاری دارد که البته با چنتا پست و تاپیک نمیشود ان را خراب کرد ولی خوب چهره شما را بیشتر نمایان خواهد کرد
    چه کاربران برجسته ای که با رفتار شما بن نشدند و یا فروم را ترک نکردند....
    این تاپیک هم شاید برای خوش مشربی شما به بروکر باشد ولی بسیاری را از این فروم و بروکر طرد خواهد نمود...
    هیچ جای دنیا در این عصر ارتباطات و رقابت سالم گروهی به تخریب طرف مقابل نمیپردازد برای رشد خودش اگه بروکر شما مشکل ندارد که نیازی به این بحث ها نیست و کافی است قدرت رقابت خود را بالا ببرد برای بقا در بازار و اگر هم که توان این کار را ندارد به نظرم راه انداختن این تاپیک ها در نهایت بی عقلی است و نشان از خالی بودن دست شماست...
    بهتر است به جای این تاپیک های بی مایه با وجود ادعای چندین ساله خود عقل خود را روی هم گذاشته و تاپیکی راه بندازید ترید لایو ارائه دهید برای ثبت توان خویش و جرات دادن به مبتدی ها و راهنمایی به انسانهایی که زندگی خود را در این راه قرار داده اند...
    دیدن این تاپیک در این فروم علاقه به فعالیت را به صفر میرساند و قبل از به تکاپو افتادن و بن کردن خود این فروم را با احترام به دوستان ترک خواهم نمود ولی دیری نخواهد پایید که این فروم هم به سرنوشت شوروی دچار شود و این موضوع را د.ب و د.م و(کاربران برجسته خودتان)....بار ها تذکردادند...

اگر عالمی هیبت خود مبر
    وگر جاهلی پردهٔ خود مدر

ضمیر دل خویش منمای زود
    که هرگه که خواهی توانی نمود

ولیکن چو پیدا شود راز مرد
    به کوشش نشاید نهان باز کرد

قلم سر سلطان چه نیکو نهفت
    که تا کارد بر سر نبودش نگفت

بهایم خموشند و گویا بشر
    زبان بسته بهتر که گویا به شر

چو مردم سخن گفت باید بهوش
    وگرنه شدن چون بهایم خموش

به نطق است و عقل آدمی.زاده فاش
    چو طوطی سخنگوی نادان مباش
    سلام دوست عزیز و پدر بزرگوار

دست به قلم شما بسیار آشناست به هر حال بگذریم که رویه دو سه یوزر کم عمر از نظر ظاهر بسیار جنگنده مخالف بسیاری از امور هست به دلایل شخصی است .

بزرگوار بنده هیچگاه حکم " بن کردن " هیچ یوزری را صادر نکردم و تنها فردی ام که اجازه آزادی بیان را تا سطح ناسزا آزاد میدانم و اگر خاطرتان باشد تا به این مرحله هم گاها میرسید اما بنده جای مسدود کردن ، زیر آن پست تشکر هم میزدم و این بی انصافی را از شما پذیرا نیستم . هر انسانی بایست در هر مکانی وارد میگردد طبق قوانین تعیین شده پیش رویی کند . جنگل نیست که هر کس برای خود چندین تاپیک شعر و شاعری و دردودل ها راه بیاندازد و فروم را از مسیر و هدف غایی آن که تریدری میباشد به دور کند .به هر حال متاسفم برای افرادی که با وجود اینکه پشتیبانی مرا دارا بودن و خود آنها را متمایز از دیگران نمودم حال انگشت اشان به سمت خودم نشانه رفته باشد .

هیچگاه شکستی را برعهده غول بروکر نیانداختم . اما نبایست منکر شیطنت بازی برخی از شرکت ها شد و از آنها چشم پوشی کرد . نه به اون شوری شور نه به این بی نمکی بی نمک. برادر نه به اینکه هرکس ضرر میکنه ابتدای کار بروکر را خطاب میکند نه به اینکه آنها را نادیده گرفت . تعادل داشتن در همه جا خوب هست . مثل الان که شما به جای انتقاد سازنده صرفا به دنبال تخریب هستید.

عرض شد بخش تریدری راه اندازی شده و برای این منظور در یک سویت از خارج شهر مستقر گردیدم که صرفا به این مبحث بپردازیم در ضمن این بخش اختصاصی خواهد بود و هر فردی که شرایط را دارا بودند در خدمتشان هستیم والی بین هر پنج شش موقعیت معاملاتی ، یدونه را بیشتر پابلیک نخواهم کرد . شکر خدا هیچگاه ادعای دارا نبودم و ترسی از استاب لاس و ضرر نداشتم . ترسی از اشتباه در آمدن تحلیل وجود نداشته ... اگر من بی عیب و نقص بودم الان بایست مولتی تیلیاردر بودم. پس لطفا اینهمه مبالغه نفرمائید که اصلا خوشم نمیاد. ما ها همه انسانیم اما متاسفانه برخی ها میخواهند بین رنگ های آی دی ها تمایز ایجاد کنند . نه برادر عزیز ، منو الکی بت نکن و اینکه نیازی نمیبینم برای شما و تفکرات اتون زندگی کنم .

در ابتدا امر شد برای شفافیت بیشتر و سطح ارتقای شرکت ها این بخش ایجاد کردیده است و اتفاقا باز کردن حساب در شرکت ها به منزله دوستی و برقراری و ایجاد روابط بوده است و شخصا با تمام شرکت ها اکی هستم . پس الکی مبحث را به سمت تخریب و ... سوق ندهید .

پدر عزیز فراموش نکن که برجسته ها را با وساطت همین شخص که متهم میکنید برجسته گردیدند ... البته منتی نیست تلاش نمودند و صرفا" افرادی که به سطح معقولی رسیدند و حرفی برای گفتن را دارا هستند معرفی نمودم اما اینکه بن ... کم لطفی است که رفتار مغایر قوانین افراد را بر گردن دیگری بیافتد

بزرگوار شوروی بر اثر بحران نفتی و اقتصادی از هم پاشید . مثال شما از چه جنبه بود نمیدانم منتهی شما در حد انگشتان دست پست زدید و کاربران برجسته هم به توپ و تفنگ بستید حال از آنها نقل قول میکنید ؟ در همانجا هم خواهش کردم روال را تمام کنید و حرف همان کاربر برجسته را گوش ندادم والی بایست بن میشدید الحق و الانصاف .. و این فرصت آخر میباشد و آزادی بیان شما به اتمام رسید چرا که زمان نیست بخواهم پست های غیر تخصصی مطالعه نمائیم.

شما دقت در همه پست و صحبت های بنده در فروم کردید اما نمیدانم چرا متوجه نشدید که از سمت خود در شرکت pcm استعفا داده ام و مدتی در کارگزار دیگری مشغول بوده ام و اکنون هستم منتهی قرار بر خروج آن دارا هستم چرا که صرفا قصد بر این است که به امورات تریدری خود بپردازیم.پس خواهشا" امورات فروم و افراد را به شرکتی سوق ندهید . این شخص که اکنون در حال پست زدن میباشد نام دارد و خود مسئول تمام رفتار و اعمالش هست . نیازی به طرفداری از هیچ شرکتی نیست و هرکس خدمات برتری دهد آن ارجحیت دارد و شخصا از همان روزی که در کارکزاری بوده ام پشت افراد و تریدرها قرار گرفته ام تا کنون و اکثر افرادی که حساب دارا هستند و برای رفع مشکلی نزدم آمدند میدانند که از هیچ کمکی دریغ ننمودم، بله پدر بزرگوار

پس زین پس امیدوارم شاهد پست های تخصصی شما باشم و بهره ای ببریم که جز چنین پست های سودی برای هیچکس در بر ندارد و امیدوارتر هستم که کدورت های قدیم را کنار بگذارید و طبق قوانین پیش رویی نمائید تا مشکلی برای شما پیش نیاید.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    353Array = 18
    قدرت امتیازدهی
    18
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    روزهای تعطیل اسپرد رو بالا میبرن، همه بروكرها این مدلی هستن یا فیبو اینكارو میكنه؟!

کاربرجدید

میزان امتیاز
    4Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    چند نفر از دوستان حساب داشتن توی فیبوگروپ. انواع و اقسام حقه بازی در معاملات رو طراحی میکنن و ریکوت و اسپرد واید و... که مرتب و با برنامه که پولتون رو ببازین. پوزیشن هایی که در ضرر هست رو در کسری از ثانیه میبندن و پوزیشن هایی که رو سود هست رو همیشه میزارن تا بازار در خلاف جهت حرکت کنه بعد میبندن. این بروکر نما اصلا به بازار وصل نیست. فقط اینا با داشتن با داشتن آی بی های قدیمی در ایران و دادن سهم ضرر مشتری ها به آی بی ها و با هزار کلک تبلیغاتی تونستن هنوز به فعالیتشون تو ایران ادامه بدن و گرنه در دنیا یه بروکر اسکم شناخته شده است که با یه سرچ ساده میتونین بخونین.

کاربرجدید

میزان امتیاز
    10Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers
    Array
    ممنون

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12