سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
خداحافظی از همراهان فروم
صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 1 به 10 از 15
Like Tree66Likes

موضوع: خداحافظی از همراهان فروم

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5773Array = 76
    قدرت امتیازدهی
    76
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

خداحافظی از همراهان فروم

با سلام خدمت همه دوستان و همراهان

مدتی است فعالیتی در فروم ندارم و نخواهم داشت

و این تصمیم به دلایل حاشیه ای نبوده ; هر چند میتوانست باشد ، اما همانا بهتر که با کوته فکران مقابله نکنیم که زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد "ضمن اینکه همچنان حق پیگیری برای بنده محفوظ خواهد بود"

در مدت فعالیت در این فروم تجربه های بسیار خوبی کسب شد که همه آن سبب درک بهتری از مدعیان پوشالی در بازار و رشد در نگاه به بازار شد "که البته انتظار محقق شدن آن به این سرعت نبود"

امیدوارم دیر یا زود هر کس اشتباهات خود را قبول کند

در آخر متوجه شدیم در بازار نظمی وجود ندارد اما در این بی نظمی منطق هایی فراوان هست که میتوان از آن کسب سود منطقی کرد و استارت این فرایند از جمله ای که در امضا بنده هست شروع میشود

من نیز به دلیل عدم علاقه به کسب سود از حواشی بازار سعی در کم کردن فعالیت های عمومی و پرداختن به واقعیت های بازار خواهم داشت

امیدوارم بدانیم که وقت خود را در گروه های تلگرامی و فروم ها تلف نکنیم که از این وقت میتوان استفاده های بسیار بهتری برد
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------

انسان ممکن است خطا کند اما جایز خطا نیست

امیر حسین جوان
    دانشجوی بازار
    devoshca, dadkhah, HERO and 6 others like this.
    دید من به چارت

مساله از جایی شروع میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

کاربر عضو

میزان امتیاز
    318Array = 12
    قدرت امتیازدهی
    12
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط AmiR.HJ نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه دوستان و همراهان

مدتی است فعالیتی در فروم ندارم و نخواهم داشت

و این تصمیم به دلایل حاشیه ای نبوده ; هر چند میتوانست باشد ، اما همانا بهتر که با کوته فکران مقابله نکنیم که زمان همه چیز را مشخص خواهد کرد "ضمن اینکه همچنان حق پیگیری برای بنده محفوظ خواهد بود"

در مدت فعالیت در این فروم تجربه های بسیار خوبی کسب شد که همه آن سبب درک بهتری از مدعیان پوشالی در بازار و رشد در نگاه به بازار شد "که البته انتظار محقق شدن آن به این سرعت نبود"

امیدوارم دیر یا زود هر کس اشتباهات خود را قبول کند

در آخر متوجه شدیم در بازار نظمی وجود ندارد اما در این بی نظمی منطق هایی فراوان هست که میتوان از آن کسب سود منطقی کرد و استارت این فرایند از جمله ای که در امضا بنده هست شروع میشود

من نیز به دلیل عدم علاقه به کسب سود از حواشی بازار سعی در کم کردن فعالیت های عمومی و پرداختن به واقعیت های بازار خواهم داشت

امیدوارم بدانیم که وقت خود را در گروه های تلگرامی و فروم ها تلف نکنیم که از این وقت میتوان استفاده های بسیار بهتری برد
    -----------------------------------------------------------------------------------------------------

انسان ممکن است خطا کند اما جایز خطا نیست

امیر حسین جوان
    دانشجوی بازار
    سلام امیر حسین جوان
    این فروم به خاطر فعالیت در آن حقوق و مزایایی (حد اقل برای کاربران رده دوم و سوم )در نظر نمیگیره و معضل بزرگی که ایجاد میکنه غرور کاذبی است که فرد در لایک خوردنها به دست میاره که باعث سقوط و نزولش میشه.
    معمولا ملت دنبال چیزهای عجیب و غریبند و هرچه لاف بزرگتری بزنی بیشتر لایکت میکنند کم نبودن دکترها و مهندس های برجسته همین فروم که چند صد پست بی ارزش را هر روز درج میکردند و ملت دنبال رو لایک بارونشون میکردن و این قهرمانان پوشالی را هر روز فربه تر نموده و در توهم موفقیت غرق تر مینمودند تا اینکه خود مدیران تصمیم گرفتند که باد این بزرگان را خالی بکنند و تریبون را ازشون بگیرند تا بیشتر گندش در نیامده تا شاید در زمان بهتر .....
    چیزی که شما در آن اطلاع نسبی داری و به واسطه اون کار بر خوش رنگ شدی علم متوسط تکنیکال هست که به هیچ وجه عامل موفقیت در این بازار نبوده و نیست !!!!بروکر ،تکنیکال و فاندامنتال هر سه مثلث باخت تریدران را فراهم مینمایند
    درج کردن و نکردن پست در فروم و مکانهای عمومی نه عامل موفقیت هست و نه شکست و تنها میتواند دو دلیل داشته باشد یا کسب شهرت و یا ایجاد زمینه برای پیشرفت و بیزنش از علم که به نظرم هر دو اگر به درستی استفاده بشوند کاملا بی خطر بوده و مفید هم هست..
    کسی که علم کسب سود از بازار را داره و میتونه سیگنال لایو ارائه کنه و مثلا هفته ای 100 پیپ را تضمین کنه به نظر من کسب درامد از این هنر و علم شخصی کار حلال و پسندیده ای هم هست و فرد میتونه در ازای ارائه علمش هزینه در یافت کنه ولی چیزیکه در فروم ها میبینیم کاملا برعکس این هست و افراد با فریب افکار عمومی و ایجاد توهمات و بزرگنمایی های پوچ و هیچ در صدد بازار گرمی و فروش سیستم و ....هستند که خود هم نتوانسته اند موفقیتی از آن کسب کنند ....
    اینکه شما کشف کردی که این بازار نظم نداره یعنی تکنیکال جواب گوی موفقیت نیست و همین نکته هم خیلی عالیه چون اینکه بدونی راه اشتباه کدام است هم نصف موفقیت هست اما امیدوارم گوشه گیری از فروم و به قول خودت دوری از حاشیه باعث سرخوردگی شما نباشه و در راه کسب موفقیت گام برداری و ان را هم به اشتراک بگذاری....
    بعضی مواقع هم ما خدا حافظی هامون جنبه جلب توجه داره و به قولی مثل سر مربی های فوتبال امروز خدا حافظی میکنیم تا ببینیم جو چطوره و فردا بر میگردیم برای ادامه...
    در هر حال منتظر نکات اکتشافی شما که به خاطر آن سعی در ترک مسند تکنیکالیست فروم را دارید هستیم
    بای
    maya1361, AmiR.HJ and rashid like this.

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    6249Array = 90
    قدرت امتیازدهی
    90
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    امیر جان ، هر جا که هستی سلامت و شاد باشی و برات آرزوی موفقیت میکنم
    arminfar و AmiR.HJ پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    5067Array = 70
    قدرت امتیازدهی
    70
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    امیر عزیز و دوست داشتنی

برات بهترین ها رو ارزو دارم . موفقت و پیروز و سربلند باشی دوست گرامی
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    529Array = 11
    قدرت امتیازدهی
    11
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    الان این آهنگ احسان خواجه امیری فاز میده

سلام اي غروب غريبانه ي دل

سلام اي طلوع سحرگاه رفتن

سلام اي غم لحظه هاي جدايي

خدا حافظ اي شعر شبهاي روشن

خدا حافظ اي قصه ي عاشقانه

خدا حافظ اي آبي روشن عشق

خدا حافظ اي عطر شعر شبانه

خدا حافظ اي همنشين هميشه

خدا حافظ اي داغ بر دل نشسته

تو تنها نمي ماني اي مانده بي من

تو را مي سپارم به دلهاي خسته

تور ا مي سپارم به ميناي مهتاب

تو را مي سپارم به دامان دريا

اگر شب نشينم آگر شب شکسته

تو را ميسپارم به روياي فردا

به شب مي سپارم تورا تا نسوزد

به دل مسپارم تور ا تا نميرد

اگر چشمه ي واژه از غم نخشکد

اگر روزگار اين صدار ا نگيرد

خدا حافظ اي برگ وبار دل من

خداحافظ اي سايه سار هميشه

اگرسبز رفتي اگر زرد ماندم

خدا حافظ اي نو بهار هميشه
    AmiR.HJ این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    181Array = 21
    قدرت امتیازدهی
    21
    pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط بابا قلی میرزا آقای شیرپرورده نمایش پست ها
    الان این آهنگ احسان خواجه امیری فاز میده

سلام اي غروب غريبانه ي دل

سلام اي طلوع سحرگاه رفتن

سلام اي غم لحظه هاي جدايي

خدا حافظ اي شعر شبهاي روشن

خدا حافظ اي قصه ي عاشقانه

خدا حافظ اي آبي روشن عشق

خدا حافظ اي عطر شعر شبانه

خدا حافظ اي همنشين هميشه

خدا حافظ اي داغ بر دل نشسته

تو تنها نمي ماني اي مانده بي من

تو را مي سپارم به دلهاي خسته

تور ا مي سپارم به ميناي مهتاب

تو را مي سپارم به دامان دريا

اگر شب نشينم آگر شب شکسته

تو را ميسپارم به روياي فردا

به شب مي سپارم تورا تا نسوزد

به دل مسپارم تور ا تا نميرد

اگر چشمه ي واژه از غم نخشکد

اگر روزگار اين صدار ا نگيرد

خدا حافظ اي برگ وبار دل من

خداحافظ اي سايه سار هميشه

اگرسبز رفتي اگر زرد ماندم

خدا حافظ اي نو بهار هميشه
    بیشتر از این اهنگ نام کاربری شما فاز میده این نام چی هست
    erfan-2010 و AmiR.HJ پسندیده اند.

مدیر بخش تحلیل های اعضا

میزان امتیاز
    22576Array = 263
    قدرت امتیازدهی
    263
    pcmbrokers pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام و درود
    جناب امیرخان عزیز . با اینکه آشنایی در فضای مجازی و به دور از دیدار فیزیکی است اما علائق و وابستگی های که ایجاد میشود کمتر از فضای فیزیکی نخواهد بود . افسوس که شوق آشنایی شما عزیزان فراق دوریتان را دو صد چند خواهد کرد . تحلیلهای زیبا و نوشته های مودبانه که نشان از حسن خلق و ادب شما دارد همیشه جلوی چشمان ما خواهد بود . همیشه در قلب ما جای خواهی داشت . برای رفتن و نبودن حتما" دلایل موجهی برای خود دارید اما همواره شوق بازگشت و دیدار شما را در خاطر زنده خواهیم داشت . شما را به خداوند بزرگ می سپاریم و آرزو دارم در معاملاتت موفق و در تمام عرصه های زندگی هم چنان موفقیت و کسب مقامات عالیه , سلامتی و شادی همیشه رفیق راهتان باشد .
    از دوست غیر دوست نخواهیم حاجتی
    گر دوست با من است جز اینم نه آرزو است

ارادتمند شما
    یزدی
    WINNER, AmiR.HJ and mohsencomm like this.
    آنکس که بینای عیب خویش باشد و چشمان خویش را برای عیب دیگران بکار نیندازد , خردمند ترین مردم است (حضرت امیر(ع))
    گر بر سر نفس خود امیری مردی / گر بر دگری خرده نگیری مردی
    آن دانش که ز لطف خود بر تو داد / گر بر دگری دریغ نکردی مردی
    پی دی اف زیگ زاگ : دانلود
    پی دی اف شبانه : دانلود

پاور پوینت پترن 123 : دانلود
    پرسش و پاسخ تحلیل ها: تاپیک پرسش و پاسخ انچمن تحلیل های یزدی

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5773Array = 76
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array
    از دوستانی که من رو مورد محبت و لطف خودشون قرار دادند بسیار سپاس گذارم و امیدوارم آنها نیز در همه مراحل زندگی موفق و سربلند باشند و قطعا با موفقیت های بعدی این دوستان را خوشحال خواهم کرد

از یک زمانی به بعد این موارد آنچیزی نبود که مرا واقعا خوشحال کند صرفا باعث غرور کاذب و خود بزرگ بینی اشتباه میشد و با گذر زمان متوجه آن شدم که خود و را گول میزنم اگر با این مدل فعالیتم را ادامه دهم !

اجازه بدهید تفسیر خودم را بیان کنم ،
    چند حالت به نظرم هست ، یا در حال سود کردن هستند یا این حرفه را ترک کردند یا به درآمد زایی از حواشی بازار پرداختند (شامل افراد IB , فروم گرم کن ها ، فروشنده های تحلیل ، فروشنده های سیگنال ، فروشندگان سیستم و ... که قطعا شما موارد بیشتری میشناسید)
    "که این معمولا به دلیل عدم قبول اشتباهات فردی و سرخوردگی از سوی اطرافیان است"
    البته ما وقتی از گروهی که در حواشی فعالیت میکنند به عنوان شکست خورده یا در موارد معدود به کلاهبردار یاد میکنیم که آنها از سر ناچاری و سود نگرفتن از اصل بازار به این سمت و سو نیامده باشند و از اول هدفشان فعالیت در حواشی بوده باشد که میتواند از نظر من قابل تحسین هم باشد . ( و من به آنها حق میدهم اگر از گفته های من ناراحت شوند )

در آخر پوزش میخوام از دوستانی که در جواب محبتشان نقل قول نکردم زیرا به قول HERO زیاد پست زدن من در این تاپیک میتواند جنبه بازار گرمی باشد ، که قصد من این نیست .

امیر حسین جوان
    دانشجوی بازار

نقل قول :
    یادمان باشد :
    کسی که روش تحلیلی خود را به فروش می رساند، در واقع شکست های خود را به فروش می رساند.

بازاری که میزان نقد شوندگی ان ۱۰۰ درصد می باشد کسب میزان سود بسیار عادلانه می باشد.

shahabi.ma و mohsencomm پسندیده اند.
    دید من به چارت

مدیر بخش تکنیکال وتریدری

میزان امتیاز
    58988Array = 663
    قدرت امتیازدهی
    663
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام روز بخیر

فعال بودن یا نبودن هر شخصی در هر فرومی قابل احترام هست و حتماً دلایل خاص خود را دارد.

یک روز دلمان بخواهد در جایی فعال خواهیم بود یا زمان دلمان نخواهد فعال نخواهیم بود کسی حق ندارد خرده بگیرد به این کار دلی.

اما چند نکته باید گوشزد کرد

1. اینکه کسی از حاشیه پول در بیاورد به معنای ان نیست از اصل در نمی آورد کما اینکه مثلا شخصی مثل ماینر در رده های اول مسابقات هست، نرم افزار می فروشد تحلیل می فروشد.... آیا سود نمی کند در معاملات خود؟
    2. اینکه کسی سود نمی کند حق ندارد به بقیه اتهام بزند چون من سود نمی کنم بقیه هم نمی توانند سود کنند چون من بهترینم!اگر کسی سود میکند حق ندارد بگوید بقیه نمی فهمند و سود نمی کنند!
    3. هر شخصی مسئول عواقب کار خود هست اگر کسی مدت ها نمی تواند سود پایدار از بازار بگیرد بهتر است دنبال شغل دیگری باشد که آرامش بیشتری داشته باشد
    4. همه با هم دوست باشیم، برای یک بار هم شده دنبال منم من م کردن ها نباشیم هر شخصی کارش در جایگاه خودش ارزشمند هست به هم احترام بزاریم و به هم به عنوان یک هم وطن عشق بورزیم موفقیت دیگران را موففقیت خود بداینم و از موفقیت ها الگو برداری کنیم.

در ذیل برای اولین بار یک گرافی از عملکرد 6 ماه قبل خودم میزارم برای اینکه پس فردا حرف و حدیث هم ایجاد نشه نوار ارزش دلاری حساب رو پاک میکنم تا پس فردا یک سری صحبت های جدید در موردش نکنند. چون 100 دلار نشان دادی یک مدل حرف هست 100 هزار دلار نشان دهی یک مدل حرف هست و 1 میلیون دلارم نشون بدی همون حرف ها هست!

دلیل اینکه این گراف برای اولین بار و آخرین بار اینجا میزارم این هست که حداقل در مورد خودم یک سری حرف ها رو خاتمه بدم................

خاتمه بدم که فلانی کلاس میزاره چون سود نمیکنه
    خاتمه بدم فلانی سود نمیکنه سمینار میزاره
    خاتمه بدم فلانی سود نمیکنه کتاب می نویسه
    خاتمه بدم.................

و ته بحث برای همتون آرزوی موفقیت دارم دوست باشیم با هم سرمون توی کار خودمون باشه و با آرامش از بازار سود بگیریم...............

حساب زیر فرعی است و به سه حساب دیگر برای کپی کردن معاملات متصل هست که یکی اش حساب اصلی بنده هست که احدی نمی داند به چه نامی و در کدام کارگزاری هست.

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    .::در ترید آرامش حرف اول را می زند::.
    https://telegram.me/Cyclicalwaves
    https://telegram.me/NimaAzaadi

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5773Array = 76
    قدرت امتیازدهی
    76
    Array
    با عرض پوزش از کسانی که پستشان پاک شد ، مطالب نا مربوط در تاپیک پاک شدند .

تاپیک های بسیاری برای رسیدگی به این موارد هست
    mohsencomm و SystemTrader پسندیده اند.
    دید من به چارت

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین