سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
خداحافظی از همراهان فروم - صفحه 2
صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از 11 به 15 از 15
Like Tree66Likes

موضوع: خداحافظی از همراهان فروم

Banned

میزان امتیاز
    217Array = 0
    قدرت امتیازدهی
    0
    pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Riton نمایش پست ها
    بسیار کار ناپسند و زشتی کردی دوست خداحافظی کننده ! اگر هم میخواستی که پست ها اینجا نباشه باید از مدیریت میخواستی که پست ها رو انتقال بده نه این که خودسر پاکشون کنید !
    چون دوست هم دارید که مربوط باشه من هم براتون آرزوی اصلاح شدن دارم و کنار گذاشتن رفتار های خود سرانه و عجولاته در ادامه مسیر زندگیتون !
    موفق و پیروز باشید !

مورد تائید هست

یعنی بهتر بود که پست ها اگر حاشیه ای هم بودند، از سوی مدیریت به تاپیک حاشیه ها منتقل میشد

ضمن اینکه پست های ( نا مربوط ) پاک شده مربوط به پست استاد ازادی بود که هم اکنون باقی مانده
    ویرایش توسط Pipuniversity : 04-10-2016 در ساعت 12:37 PM
    Zelatan, ahmad33333 and Anahita77 like this.

مدیربخش سیستم ها و ترید اتوماتیک

میزان امتیاز
    2506Array = 50
    قدرت امتیازدهی
    50
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام

لطفا از پستهای حاشیه ای و خارج از موضوع تاپیک جدا خودداری کنید. اگر موافق یک موضوع یا حرکت نیستید مجبور نیستید اینقدر آن موضوع را کش بدهید، هر کس نظرات خود را بیان کرد و دیگران نیز خواندند.
    لطفا قبل از افتتاح حساب جدید تاپیک ذیل را به دقت مطالعه فرمایید .

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2472Array = 39
    قدرت امتیازدهی
    39
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    امیرحسین جان برات ارزوی موفقیت میکنم و امیدوارم به اون هدفی که داری برسی و حتما با پشتکاری که ازت سراغ دارم خواهی رسید...

---------------------------------------

در ضمن بسیار کار خوبی کردی که مطالب خارج از موضوع تاپیک رو پاک کردی...عده ای فرق بین نقد با توهین و تخریب رو نمیدونن و صد البته که قصدشون نقد نیست بلکه توهین و تخریب هست همون بهتر که تاپیک ها از وجود چنین مطالب الوده ای پاکسازی بشه و این راه درست تر و بهتری برای یک فروم هست...شخصیت نا آرام چنین اشخاصی کاملا نشون میده چرا در مارکت ناموفق هستند...

به قول جناب ازادی عزیز ارامش در ترید حرف اول را میزند...این جمله یک جمله طلایی و کلیدی در بازار هست...

موفق باشید...
    SystemTrader و AmiR.HJ پسندیده اند.

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5773Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط Pipuniversity نمایش پست ها
    مورد تائید هست

یعنی بهتر بود که پست ها اگر حاشیه ای هم بودند، از سوی مدیریت به تاپیک حاشیه ها منتقل میشد

ضمن اینکه پست های ( نا مربوط ) پاک شده مربوط به پست استاد ازادی بود که هم اکنون باقی مانده
    از محسن عزیز نیز تشکر میکنم ، امیداورم شما هم موفق و سلامت باشی و خبر های خوش ازت بشنوم
    --

از اونجا که من در این فروم زمان زیادی هست فعالیت دارم میبینم یک سری ای دی ها با تاریخ عضویت قدیم و جدید هست که ما آنهارا هیچگاه در طول این چند سال نه به عنوان پست زننده و نه تشکر کننده و نه به هیچ عنوان دیگر دیده بودیم ، که این نشان از مولتی یوزر بودن یک سری افراد یا گروه خاصی با اهداف خاص است که ترجیح میدم وقت خودم و بقیه رو با پاسخ به این عزیزان نگیرم .
    --
    در جواب دانشگاه پیپ عزیز ، تصمیم در خصوص پست هایی که در این بخش زده میشه با من است ، در خصوص جناب آزادی با اینکه پستشان که حوای گراف حساب بود مربوط به تاپیک نبود ولی به دلیل بقیه پست ایشون که نشان از نظر مرتبط ایشون بود پاک نشد .
    --
    در این تاپیک سعی شد به همراه موضوع ترک بنده از این محیط عمومی به موضوعی بپردازیم که باعث گمراهی بسیاری شده و این دلایل بسیاری دارد که شاید از مهمترین آن میتوان به هدف و تلاش اشاره کرد اما توضیحات بیشتر به نظرم این جا جایی نداره دوستانی که به دنبال دلایل موفقیت در شغل اول و این حرفه هستند میتوانند با تلاش دلایل را پیدا کنند که قطعا میدانم میتوانند .

یک نکته برای تشخیص فردی خودمون در شناخت از بازار این هست که ما چه کسی ؟ یا چه چیزی را در این حرفه استاد خود میدانیم ؟ ( هر کس خود فرد یا چیزی را درونش قبول دارد )
    اگر پاسخ به این سوال اسم یک شخص است باید حتما در نگاه خود به بازار تغییر ایجاد کنیم
    ( از خاطرات خوب من نیمای آزادی عزیز این بود که بعضا در مورد خطاب کردن ایشان به اسم "استاد" مخالفت میکردند و این قابل ستایس است )
    و به نظرم اگر پاسخ خود چارت است میتوانیم به ادامه مسیر بیشتر امیدوار باشیم
    در درک این مطلب تجربه لازم است تا متوجه شویم فردی که هنوز به دنبال ساخت استاد و بت برای خود است جای پیشرفت زیادی در این بازار ندارد ، افرادی که در هر دوره به دنبال یافتن ستاره سهیل خود هستند همواره در نهایت میتوانند تقلید کننده ای خوب باشند .

چطور ميتوانيم لوريجي كه از بروكري كه حتي مارو نديده رو توجيح كنيم؟ اون رو چي حساب كرده كه حاضره تا ٤٠٠ برابر به هر كسي اعتبار بده ؟ آیا آنها مامور سرعت بخشیدن به پیشرفت ما شدند ؟ یا ...

آيا تاپيكي از معرفي يك سيستم يا اكسپرت در هر فرومی هست كه ابداع كننده حاضر باشه حتي ٥٪‏ سرمايه اصلي خودش با سيگنال سيستم ريسك كنه ؟

به نظرم به دليل پتانسيل زياد اين بازار فعالين بزرگي در اون حضور دارند كه دست به هر كاري زدند تا مردم را گمراه كنند ، كتاب ها ، كورس ها ، نرم افزار ها ، انديكاتور ها ، اكسپرت ها ، سيستم هاي عمومي ، روش هاي مختلف تكنيكال مثل اليوت ، هارمونيك و ... كه در آخر مولفان آنها با شهرتي كه از كورس ها و كتاب ها و ... به دست آوردند به فروش نرم افزار و سيگنال و ... میپردازند ، چون شنيديم بزرگان حدود ٤٠ معاملاتشان درست است ، آنها به ماهي 0.5 % راضي هستند ، موسسات براي ١٠٪‏ سود در سال جشن ميگيرند و ... واقعا اينها اهميت دارد؟ باعث پيشرفت چند نفر شده ؟

تاپيك تحليلي من به همراه نتايج موجود است ( نخواستم خود را گول بزنم ) چه مقدار از تحليلگران تكنيكي در سطح جهاني نتيجه بروز ميكنند ؟ چند درصد ترجيح ميدهند از تحليل هاي فيل شده رد شوند ؟ چند نفر از تحليل هايشان درس ميگيرند ؟ و چند نفر فقط تعدادی را كه به نتيجه رسيده را بروز ميكنند ؟

به نظرم قيمت تمام آنچيزي است كه يك معامله گر به آن نياز دارد ، لازم نيست از ابزار هاي گوناگول استفاده کنیم ، لازم نیست زمان رسیدن به تارگت را بدانیم ، لازم نیست استاپ بگذاریم ، لازم نیست به تایم اهمیت دهیم و اما لازم است بدانیم معامله ای که معامله گران داشتند در چه حال است و آنها چه فکر میکنند و ...

در كدام موسسه مالي حاضرند حتي 0.5 ٪‏ سرمايه شركت را براي يك پترن هارمونيك به خطر بياندازند ؟ ( البته ما اين جواب را نخواهيم دانست چون به تريدر يك موسسه خوب دسرسي نخواهيم داشت )

چند نفر از ما حتي در بيش از ٢ گروه ٢٠٠ نفره در تلگرام عضو هستيم ؟ و در اين گروه ها تنها كاري كه ميكنيم فرار از سود است ! به جاي آنكه با يكديگر همكاري كنيم و بر روي بازار وقت بگذاريم , ميخواهيم از توهمات يك عده كه تبديل به كتاب شده سود كنيم !

--
    امیر حسین جوان
    (دانشجوی بازار)
    ویرایش توسط AmiR.HJ : 04-11-2016 در ساعت 11:02 AM
    دید من به چارت

مساله از جایی شروع میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    5773Array = 75
    قدرت امتیازدهی
    75
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    بر پوزش از دوستان ، تمام پست های حاشیه پاک میشود ، از یکی از مدیران فروم توقع میره مورد رسیدگی به یک کاربر رو حداقل ایشون اینجا مطرح نکنن و در تاپیک مربوطه به آن رسیدگی کنن و ...

به دلیل عدم توجه دوستان به خواهش من در خصوص درج نکردن پست نا مربوط تاپیک بسته شد

در تاپیک های دیگر میتوانید ادامه دهید .
    ویرایش توسط AmiR.HJ : 04-11-2016 در ساعت 11:01 AM
    دید من به چارت

مساله از جایی شروع میشود که ما خود را جایز خطا میدانیم

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12