سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل تحلیل های dadkhah - صفحه 3
صفحه 3 از 52 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 21 به 30 از 514
Like Tree506Likes

موضوع: تحلیل های dadkhah

PCM

PCM ??? ?????? ??????
    کاربر هزاره

میزان امتیاز
    3910Array = 70
    قدرت امتیازدهی
    70
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط ar.dadkhah نمایش پست ها
    با سلام
    ______

خوب راستش توی روزانه یه پولبک داریم که خیلی برای ریزش معطل کرده به همین دلیل من مردد هستم تا نظری قاطعانه تر برای ریزش بدم.
    اما وقتی به تایم 4 ساعته مراجعه میکنم و البته اگر موج شماری درستی انجام داده باشم ما در موج فرسایشی چهارم هستیم پس میشه تاخیر پولبک در تایم روزانه رو تا حدودی توجیح کرد.

*نتیجه اینکه ما منتظر یک صعود کوچک و سپس نزول و گذر از ضلع پایینی مثلث برای تکمیل موج 5 خواهیم بود با این اوصاف در گرفتن پوزیشن های بای بلند مدت باید کاملا احتیاط کرد و سعی کنیم وارد سل و البته بااستاپای خیلی کم بشیم.

موفق باشید.

## نمیدونم چرا عکسها از طریق سایت اپلود نشدن مجبور شدم جایی دیگه اپلود کنم.

سلام اقای دادخواه

ممنون از تحلیل های خوب شما

تو این پست در مورد آپلود کردن عکس میتونید ببینید:

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها

اگه مشکلی داشتین بهم پیام بدین
    ویرایش توسط PCM : 04-13-2012 در ساعت 10:45 AM دلیل: حذف عکس های اشتباه

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2050Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام مجدد
    ممنون از راهنمایی شما

اما در پست من یکی از عکسها رو من اشتباه اپلود کردم که تصحیح کردم اما حالا همان عکس اشتباه در نقل قول شما از پست من امده . لطفا شما هم ادیت کنید پسستتون رو .

با تشکر

مدیر انجمن نرم افزار

میزان امتیاز
    15084Array = 201
    قدرت امتیازدهی
    201
    pcmbrokers
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    سلام مجدد
    ممنون از راهنمایی شما

اما در پست من یکی از عکسها رو من اشتباه اپلود کردم که تصحیح کردم اما حالا همان عکس اشتباه در نقل قول شما از پست من امده . لطفا شما هم ادیت کنید پسستتون رو .

با تشکر
    سلام

آقای دلخواه تصاویر تحلیلهای شما :

برای آپلود از سایت زیر استفاده کنید و بعد از آپلود تصویر مود نظرتان گزینه آدرس انجمن را کپی و در فروم زیر پست مربوطه قرار دهید :

با تشکر

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2050Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array
    فکر میکنم دیگه وقت ورود به سل رسیده باشه و من هم با یک حساب دمو وارد شدم .

کاربر عضو

میزان امتیاز
    27Array = 19
    قدرت امتیازدهی
    19
    pcmbrokers
    Array

salam

salam jenabe dadkhah.
    mamnon az tahlile khobeton.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    6174Array = 86
    قدرت امتیازدهی
    86
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array

سلام دوست من . ممنون در این قسمت فعال شدید .

اگر تحلیلها در داینامیک تریدر باشه بسیار شکیل تر خواهد بود . لطفا در سه بعد قیمت الگو زمان تحلیل بفرمایید .

فقط من اون خط نارنجی رنگ را روی مکدی متوجه نمیشم . چیه ؟

لطفا در قسمت تحلیلهای شخصی در مورد حساب شخصی ، سود یا زیان و یا هر چیز دیگه عکس یا پستی نگذارید . زیرا حساسیت ایجاد میکند . در این قسمت سعی میکنیم فقط تحلیل کنیم در مورد ترید و سیستم معاملاتی ، سیستم خود را اگر تمایل دارید در قسمت تریدری اعضا به اشتراک بگذارید .

ضمن اینکه مدیریت سرمایه شما برایم واقعا عجیب است .
    یک اکانت 100 لاتی . ورود با حجم 40 لات . یعنی 40% سرمایه . استاپ 32 پیپ یعنی حدود 13000 دلار ضرر را میپذیرید . یعنی ریسک این پوزیشن 13% هست . ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
    ویرایش توسط bulkowski : 04-16-2012 در ساعت 12:29 AM
    مدیریت سرمایه حرفه ای شرط ماندگاری و موفقیت

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2050Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array

فعلا از این سود خیالی خارج میشم و اگر تحلیل جدیدی بود خدمت دوستان اعلام میکنم.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2050Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array
    نقل قول نوشته اصلی توسط bulkowski نمایش پست ها
    سلام دوست من . ممنون در این قسمت فعال شدید .

اگر تحلیلها در داینامیک تریدر باشه بسیار شکیل تر خواهد بود . لطفا در سه بعد قیمت الگو زمان تحلیل بفرمایید .

فقط من اون خط نارنجی رنگ را روی مکدی متوجه نمیشم . چیه ؟

لطفا در قسمت تحلیلهای شخصی در مورد حساب شخصی ، سود یا زیان و یا هر چیز دیگه عکس یا پستی نگذارید . زیرا حساسیت ایجاد میکند . در این قسمت سعی میکنیم فقط تحلیل کنیم در مورد ترید و سیستم معاملاتی ، سیستم خود را اگر تمایل دارید در قسمت تریدری اعضا به اشتراک بگذارید .

ضمن اینکه مدیریت سرمایه شما برایم واقعا عجیب است .
    یک اکانت 100 لاتی . ورود با حجم 40 لات . یعنی 40% سرمایه . استاپ 32 پیپ یعنی حدود 13000 دلار ضرر را میپذیرید . یعنی ریسک این پوزیشن 13% هست . ؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
    سلام ممنونم که توجه دارید. سطر به سطر پاسج های شما رو عرض میکنم:

*من با دینامیک تریدر کار نکردم تا به حال اما همیشه سعی کردم تحلیل هام با گرافیک جزابی باشن. و اما در بعد زمان اعتراف میکنم خیلی تخصصی ندارم.

*اون خط نارنجی که البته در این عکس تنظیماتش به هم خورده سطوح کف و سقف رو بر روی اندیکاتور نشون میده که اگر به درستی و دقت انجام بشه مناطق خیلی خوب و حساسی رو میتونه به ما معرفی بکنه.

*چشم اما اگر دقت بفرمایید من در این پست نوشتمکه حساب دمو هست. و در مورد اشتراک سیستم باید عرض کنم که تمایل دارم اما هم محدودیت های شخصی و هم زمانی دارم جسارتا.

*خوب من به مدیریت سرمایه حساسیت فوق العاده ای دارم اما چون سیستم حساسی دارم و استاپ کمی معمولا داره در حساب دمو (تاکید میکنم در حساب دمو ) عقده گشایی لاتیجی میکنم :d
    شما:d با وجود این سیستم دقیق باز هم جرات لاتیج بالا رو ندارم . این حساب دمو رو هم شما جدی نگیرید.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2050Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array

Eur/usd

با تحلیلی دیگر در خدمت دوستان هستم.
    بر اساس این تحلیل میشه در قیمت 1.2970 تا 1.2960 وارد بای شد با استاپ 5 تا 10 یا نهایت 15 پیپی.

**نکته خیلی مهم اینکه قیمت باید به خط حمایت برخورد کند و ممکن است در اثر تاخیر و تشکیل کندلهای جدیدتر قیمت در نقطه ای پایین تر از اعدادی که من اعلام کردم با خط برخورد کند مثلا در 1.2950 و یا حتی پایین تر بنابراین استاپ بر اساس اون برخورد همچنان همان 5 تا 10 پیپی خواهد بود.

ویرایش توسط dadkhah : 04-16-2012 در ساعت 12:39 PM

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2050Array = 43
    قدرت امتیازدهی
    43
    Array
    صعود 90 پیپی تا اینجا اتفاق افتاد اما نه در اعدادی که بنده اعلام کرده بودم.
    البته خودم با اسکالپ گرفتم امیدوارم دوستان هم از این صعود سهمی گرفته باشن.

تا فردا

صفحه 3 از 52 نخستنخست 1234513 ... آخرینآخرین