سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تحلیل تحلیل های dadkhah - صفحه 52
صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 242505152
نمایش نتایج: از 511 به 516 از 516
Like Tree507Likes

موضوع: تحلیل های dadkhah

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2058Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    Silver sell @ 20.65
    tp = 20.25
    sl = 20.80
    —------------------------------------

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2058Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array
    شاخص بورس ایران
    ------------------
    دوستان بنده همیشه مدعی بودم که حتی درزمانی که صحبت از تعطیلی بورس بود سهام هایی رو شناسایی کردم که به سود نشستن.
    این ادعا باعث تعجب خیلی دوستان میشد و چنین چیزی رو غیر ممکن میدیدن.
    یکی از دلایلی که من حتی در اون دوران سهامهای سود ده معرفی میکردم این بود که به شاخص کل کمترین توجه رو داشته و تکیه من بر تحلیل تکنیکاله مشخصا یک سهم به طور مستقل بوده و البته هست.
    بنده همواره این اعتقاد رو داشتم که وقتی نمادی به لحاظ تکنیکال در شرایط سوددهی قرار دارد هیچ مانعی برای جلوگیری از به سود رسیدن ان وجود ندارد مگر اینکه تحلیل تکنیکال تکنیکالیست از بن اشتباه انجام شده باشه.
    اما بحث من شاخص کل و نحوه ی محاسبات اشتباه اون هست که به نظرم با احتساب تعداد شرکت های بزرگ عملا بازدهی شرکت های کوچکتر رو که درصد بیشتری به لحاظ تعداد از بورس شامل میشن رو نادیده میگیره.
    به عنوان مثال 10 درصد از شرکتها که بزرگ هستن به تنهایی برای شاخص کل تعیین تکلیف میکنن و وقتی اینها به هر دلیل منفی میشن، 90 درصد شرکیتهای دیگه که اکثرشون سود ده بودن به چشم نمیان و در واقع به دور از چشم معامله گر ها میمانند و فرصتهای زیادی از دست معامله گر ها خارج میشه.
    حالا جالبه که همین امروز یک مقاله جالب که پژوهشی در همین ارتباط هست رو در روزنامه دنیای اقتصاد خوندم که توصیه میکنم شما هم حتما مطالعه بفرمایید.
    امیدوارم روز های بهتری در بورس کشور شاهد باشیم.
    مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    اسکار و hessamfx پسندیده اند.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2058Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array
    EURGBP - H4
    Sell

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها .
    water این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2058Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array
    دسانکو
    ---------

این سهم به نظر من هم به لحاظ تکنیکال و هم فاندامنتال احتمال رشد دارد

موفق باشید

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2058Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array
    بعد از مدت ها

یه پترن ولف همراه با اندیکاتوری که این پترن رو پیدا کرده خدمت شما.

فقط یادتون باشه که بین موج 3 و 5 دایورژانس باشه تا درصد اطمینان پترن بالاتر برود.

موفق باشید.
    -----------------------------------------

GBPUSD - H1

=================

مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ویرایش توسط dadkhah : 03-08-2017 در ساعت 05:52 PM
    erfan-2010 این را میپسندد.

کاربر فعال

میزان امتیاز
    2058Array = 44
    قدرت امتیازدهی
    44
    Array
    CADJPY - Daily

با توجه به خروج از مثلث و پولبک به ظلع آن میتوان انتظار صعود به میزان 270 پیپ را داشت و در صورت گسترش تا 540 پیپ توانایی صعود را دارد.

مقدار استاپ این پوزیشن نسبت به پروفیت عدد مناسبی هست.

موفق باشید

صفحه 52 از 52 نخستنخست ... 242505152