سلام مهمان گرامی.شما هنوز ثبت نام نکرده اید برای ثبت نام کلیک کنید تا از همه امکانات فروم بهره مند شوید.

در صورتی که قبلا ثبت نام کرده اید از قسمت ورود در بالای همین صفحه، نام کاربری و پسوردتان را وارد کنید.

اگر رمز عبور یا نام کاربریتان رو فراموش کرده اید از این لینک برای بازیابی آن استفاده کنید.
تعیین مشخصات کندل روز براساس روش چرخش اعداد روی مربع لوشو - ورتکس - ستاره داوود - صفحه 2
صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از 11 به 20 از 84
Like Tree124Likes

موضوع: تعیین مشخصات کندل روز براساس روش چرخش اعداد روی مربع لوشو - ورتکس - ستاره داوود

کاربر فعال

میزان امتیاز
    1264Array = 34
    قدرت امتیازدهی
    34
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    باسلام
    عکس هاي ضميمه
    shahabi.ma, asgharm and mahanfx like this.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 13
    قدرت امتیازدهی
    13
    pcmbrokers
    Array
    سلام بر همه .... مباحثی که آقای میری میگن مباحث عددی جالبیه ... اینکه جذب سرمایه میکنه یا نه به خودش مربوطه اما من با هندسه دوجینی تونستم بر اساس مرکز بازار تکرارهای گذشته رو بگیرم و انتقال بدم .. جلو ببینمشون .. همه شما استادهای بزرگی هستید اما من با تمام وجود و تا همین الان دارم روی گفته های ایشون کار میکنم... تو بازار هم جواب میده ...
    برید تو سایتمهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها تو این سایت آموزش هندسه دوجینی رو دادم .. و یافتن تکرار بازار ...
    اگه خواستین اندیکاتورش هم نوشتم.. لول هاش دقیق هستند و میشه بهشون استناد کرد .
    اصلا جواب نده همین که ریاضی اعداد رو می فهمیم خوبه به علممون اضافه میشه .
    قصد جسارت نداشتم فقط نظرم رو گفتم.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 13
    قدرت امتیازدهی
    13
    pcmbrokers
    Array
    به هر حال همین که تا دیروز نمی دونستتیم ورتکس چیه یا دوجینی یا یا یا و الان میدونیم خوبه .. حالا بر اساس روشهای خودمون ترید میکنیم این دانش رو هم یاد میگیریمم .. خوبه دیگه .. چرا با خصومت.. خب شما عزیز سزمایه ندین کسی کار کنه ..
    این سایت برای اشاعه دانشه مگه اینکه مدیر محترم سایت بفرمایند که نه .. اما من از این سایت به خاطر فقط یادگیری هندسه دوجینی ممنونم و تا اخر عمر مدیون ..
    بازم قصد جسارت نداشتم عذر می خوام از اساتید خودم...
    devoshca, shahabi.ma and asgharm like this.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 13
    قدرت امتیازدهی
    13
    pcmbrokers
    Array
    منبع دانش تو این بازار کمه.. و بوده .. بزاریم فردی مثل اقای میری حرفش رو بزنه خب خوب بود کار میگیریم نبود هم مثل بقیه بزرگان .. مگه همه درست میگن همیشه ..
    این بازار قطعیت نزدیک به یقین داره.. برید و سایتهایی رو که حتی ترتیب خوردن های و لوهای بازار واسه ابراز این مهم میگن بخونید .. بابا طرف میگه های بعدی من اینه...
    من الان با دو سه نفر دارم رو هوش مصنوعی کار میکنیم تاچ پوینت میده ..تو تلگرام خانمی هست که تاچ پوینت صد در صد میده مدرکش هوش مصنوعیه ...
    یکم یجور دیگه فکر کنیم بزاریم همه حرف بزنن تخریب نکنیم ببینیم اگه بدرد خورد خب مرسی نخورد هم بازم مرسی ...
    shahabi.ma این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 13
    قدرت امتیازدهی
    13
    pcmbrokers
    Array
    من اندیکاتور هندسه دوجینی رو دادم نوشتن.. شما می تونین حد اقل استفاده ای که ازش میکنید .. لول های قیمتی خوبی رو ازش بگیرین...و وقتی بازار به خطوط زمانی ریورس میرسه اگه ابزارتون مثلا ایچی موکو برگشت می تونین به راحتی باهاش برگردین ..
    در واقع خطوط زمانی ممکنه تاخیر داشته باشن اما با ابزار خودتون منتظر برگشت و چرخش باشید اگه خواستید بفرمایید تقدیم کنم..شاید یکم با هم مهربونتر بشیم بزاریم اقای میری هم دانششون رو برای ما به یادگار بزارن ..
    shahabi.ma و ali_raz پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 13
    قدرت امتیازدهی
    13
    pcmbrokers
    Array
    یه مثال میزنم برای سروران خودم ..به عکس نگاه کنین.. مرکز دوجینی معلومه . برای روز 18 ام تعداد کندل رو حساب کزدم .. تو بازه 15 دقیقه بعد اومدم بر اساس تاریخ تقویمی بر اساس تقویم دیدم با ضریب 2.671 ما کجای گذشته می افتیم .. دیدم تکرار امروز بر اساس چرخش دوجینی و فیبو ناچی افتاد 18/11 عدد قیمت رو شیفت دادم ببینم امروزم بای هست یا سل دیدم بای میره وو خطا هم داره اما کمه ... بعد با قوانین سستم خودم کنترلش می کنم.. مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ali_raz این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 13
    قدرت امتیازدهی
    13
    pcmbrokers
    Array
    از نزدیک هم نگاهش کنم تو دایره رنگی اخرین اکسترمم سازی انجام میشه بعد بازار سیر صعودی داره بر اساس تکرار بعد هم که رنج میشه .. من زمانی وارد میشم که قوانین ایچی موکو هم جواب بده ..که این قوانین هم از دوستی و استادی به نام کریس دارم ..تمام ..مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ali_raz این را میپسندد.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 13
    قدرت امتیازدهی
    13
    pcmbrokers
    Array
    چرا تو محدوده به سل ورود نکردم چون میذونم بر اساس چرخش در گذشته من امروز بای دارم .. منتظر سیگنال بای سیستم خودم میشم.. حالا این روش حدود پنج درصد خطا هم داره .. اما وقتی سیگنال با سیستم خودتون بگیرین خوب حله خطاش تقریبا میل میکنه به سمت صفر .مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ali_raz و reza101 پسندیده اند.

کاربر عضو

میزان امتیاز
    94Array = 13
    قدرت امتیازدهی
    13
    pcmbrokers
    Array
    من اینها رو با تلاش و اروم اروم با سیستم هندسه دوجینی بدست اوردم.. الان خواهش میکنم بزارید ما اصلا دانش ی بشنویم ربطی به بازار نداره فقط بشنویم.. کلا سی چها سال دیگه از عمر طبیعیمون مونده می خوایم اصلا حرفهای عجیب بشنویم ..
    مرسی ببخشید اگه جسارتی کردم خارج از قوانین سایت از مدیر سایت عذر می خوام..

تحلیل گر منتخب فروم

میزان امتیاز
    3972Array = 57
    قدرت امتیازدهی
    57
    pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers pcmbrokers
    Array
    جناب مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها هدف شما از ارسال 8 پست متوالی و پشت سر هم چیه؟ آیا شما نمی تونید تمام مطالب رو در یک یا حداکثر سه پست متوالی بیان کنید؟!
    الان بنده بررسی کردم بیش از 90 درصد پست های شما فقط در تاپیک قبلی و جدید آقای میری هست! بررسی پست های ایشون مهمان گرامی شما نمیتوانید لینک ها را مشاهده کنید. برای ثبت نام و دیدن لینک ها
    ضمنا همونطور که جناب SystemTrader فرمودند اینجا کسی مخالف آموزش های جناب میری نخواهد بود و خوشحال هم میشیم اما ایشون هیچ وقت نخواسته و همیشه با چند تا مطلب بی معنی و گنگ در قالب ظاهرا آموزش ذهن کاربران رو مشغول کرده تا سر انجام کاربر ترغیب به واگذاری سرمایه خود به جناب میری بشه..تنها هدف ایشون در تاپیک قبل جذب سرمایه بوده و این مطلب قبلا به طور واضح اثبات شد..
    انتخاب استراتژی مناسب + تست استراتژی + رعایت ریسک به ریوارد + رعایت مدیریت سرمایه + کنترل احساسات و خویشتن داری + رعایت دیسیپلین کاری = سود مستمر و موفقیت .

صفحه 2 از 9 نخستنخست 1234 ... آخرینآخرین